Opinie o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka mebli "AJ". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka mebli "AJ" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Maroko

Wyzysk marne wypłaty szkolenia to fikcja ... Tyle co sam się nauczysz i dowiesz to wiesz jeszcze się musisz upominac o swoj egzamin na koniec szkolenia bądź o samo szkolenie bo zapominają ..ignorancja brak szacunku brak atmosfery bo tam jej nie ma i ciągle obiecanie o lepszej płacy...

Co i jak

Witam! Czy do fabryki AJ są przyjmowane kobiety na stanowisko produkcyjne? Czy raczej skład na hali to sami faceci ? Czy trzeba mieć doświadczenie na podobnym stanowisku, czy przyuczają?

Gerwazy

Nie pchaj się tutaj znajdź coś lepszego tu jest taki bałagan ze klękajcie narody premie za wydajność przyznają jak im się podoba jednemu to nawet jak go w pracy nie ma to i tak premie dostanie pare osób przychodzi sobie do pracy na zmianę jak im pasuje 4 dni druga zmiana a w piątek na pierwsza zmianę gdzie tutaj sprawiedliwość ?

Bogdan
@Gerwazy

Dosłownie

@Co i jak

@Co i jak, widzę, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Fabryce mebli "AJ". Powyżej odpowiedziało Ci już kilka osób na zadane przez Ciebie pytania. Zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu i zobaczyć, czy Ci ona odpowiada?

Maroko
@Co i jak

Nie warto wyzysk ignorancja nie liczą się z pracownikami dużo obiecują ale na tym się kończy atmosfery tam nie ma

Marian

Ta firma to jakaś porażka najpierw dają wolne na 2 listopada każdemu urlop kto ma na drugi dzień zmieniają ze jednak będzie trzeba ten 2 odrobić !!! to chyba lepiej debile pracować w ten dzień niż później (usunięte przez administratora) w sobotę za normalna stawkę chyba nie .

@Marian

@Marian, ale bardzo proszę abyś wypowiadając się na forum nie obrażał nikogo i pisał w bardziej kulturalny sposób. Wygląda na to, że pracujesz w Fabryce mebli "AJ". Jakie mógłbyś wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu?

Olga

@Lolokolo, wygląda więc na to, że pracodawca jest dość elastyczny w tej kwestii i można powiedzieć, że idzie na rękę pracownikowi, tak? Czy wcześniej wypowiadałeś się pod pseudonimem @Leń, czy jesteś innym użytkownikiem? Jestem ciekawa, co sądzisz o pracy w Fabryce mebli "AJ".

Leszno
Olga

@Leń, czy za każde nadgodziny wypłacane jest wynagrodzenie, czy część z nich na przykład jest odbierana w postaci dni wolnych? Widzę, że sporo już czasu pracujesz w Fabryce mebli "AJ". Czy na przestrzeni tych lat coś się konkretnie zmieniało w firmie, zachodziły w niej jakieś istotne zmiany?

Można "i tak , i tak"

Olga

@Knurzysko, możesz napisać coś więcej na ten temat? Nie bardzo rozumiem, o co chodzi. Wnoszę też, że piszesz z perspektywy pracownika Fabryki mebli "AJ" - możesz napisać kilka słów więcej na temat pracy w tym miejscu? @AhtenAjot, bardzo proszę o nieobrażanie nikogo, w tym również osób trzecich - szanujmy się na forum wzajemnie! Rozumiem, że też pracowałeś w tej firmie - możesz napisać coś więcej na temat na przykład panującej w niej atmosfery?

@Olga

Atmosfera jest bardzo nieciekawa ludzie są na każdym kroku obrażani przez liderów,cały czas czuje się presję bo czas bo wysyłki bo zaległości wymaga się od ludzi, nie dając nic w zamian. Motywacji do pracy nie ma żadnej cały czas przymus- soboty,nadgodziny koniec końców przychodzi wypłata i człowiek nawet dwóch tysięcy nie zarobi.

@anonymous

W Aj- ocie nie liczy się człowiek,pracownik najważniejsze są meble A, że ludzie kosztem zdrowia się poświęcają nikogo to nie obchodzi Skoro jest tak kolorowo to dlaczego w ciągu miesiąca na samym montażu 6 dobrych i starych pracowników złożyło wypowiedzenia?? A lakiernia maszynownia ile ludzi odeszło???? Nikogo z firmy nie zastanawia dlaczego tak się dzieje?

Leń
@anonymous

Jak tu pracuje już kilka dobrych lat niespotkalem się, żeby ktoś mnie z przymusu gonił w sobotę do pracy, czy żeby majster mnie obrażał, a jakby tak było moment by był ustawiony do pionu. Sobota dla mnie dodatkowy pieniądz, dlatego korzystam jeśli jest okazja. Zdarzały się tzw czterobrygadowki, to jest przymus i system do (usunięte przez administratora) Naprawdę w tej firmie są większe problemy niż dorobienie sobie w sobotę. Np. Dali stówe, a teraz zabiorą cała premie za jakość, bo budżet nadszarpneli i cofaja wszystko jak leci to jest polityka, albo stawki nieadekwatne do wykonywanych zadań temat rzeka i nikt nie potrafi go rozwiązać. A obiecanki Dyrektora o podwyzkach już wszyscy zapomnieliscie? Pobudka idzie zima a za nią podwyżki cen, a wypłaty takie same

Olga

@anonymous, oczywiście rozumiem, słuszna uwaga. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź! @Lolokolo, wygląda na to, że pracujesz w Fabryce mebli "AJ". Jakie możesz wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu?

Knurzysko

Rząd RP daje 500 plus i 300 plus A w A.J Pan Jarosław daje 100plus

@Knurzysko

Haha już nie wie co robić żeby ludzi zatrzymać Ale tak naprawdę to w Aj czas się zatrzymał pensję od kilku lat takie same- A nawet niższe niż wcześniej Ci którzy jeszcze tam pracują to albo tłuki którzy nigdzie indziej pracy nie znajdą,albo tchórze którzy boją się zmian!!!! Brawo dla wszystkich odważnych którzy zobaczyli że poza Aj jest lepsze życie za lepsze pieniadze:)))

AhtenAjot

(usunięte przez administratora)już nie pracuje hahahaha

@AhtenAjot

tak, tak, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... już kilku się o tym przekonało. Mało jest zakładów, w których jest "lepiej", tam jest po prostu "inaczej". a to "na czarno", a to na pół etatu. Mówię to z całą stanowczością, to jak funkcjonuje ten AJ zależy od wszystkich...

@Lolokolo

Mylisz się takich zakładów gdzie jest lepiej jest bardzo dużo tylko ludzie już się przyzwyczaili i nie potrafią gdzie indziej się odnaleźć

@AhtenAjot

bardzo dużo??? to zapisz sobie na karteczce, chociaż trzy nazwy - a później zajrzyj na forum każdej z tych 'lepszych firm'... i poczytaj jakie 'zadowolenie' wylewają na tego dobrego chlebodawcę...

@Lolokolo

No to skoro w Aj jest taki miodzio to skąd te niepochlebne komentarze????

@AhtenAjot

nieee.. z całą stanowczością nie twierdzę, że "jest MIODZIO", oj przeciwnie jest nad czym DyreHtorowi popracować... ale nie zgadzam się ze stwierdzeniami, że to (usunięte przez administratora). A że są sytuacje konfliktowe, zazwyczaj winne są zawsze obie strony, tak szeregowy pracownik jak i majster/brygadzista... POZDRAWIAM wszystkich AJtowców.

Olga

@anonymous, dziękuję za szczegółowe odpowiedzi! A w jaki sposób rozliczane są później nadgodziny, o których piszesz? Czy jest za nie płacone, czy po prostu odbierane są w postaci wolnych dni? Ponownie proszę o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum!

@Olga

Za nadgodziny jest płacone tu akurat nie ma z tym problemu,lecz niekiedy człowiek zamiast tych pieniędzy wolałby czas spędzić z rodziną

Olga

@Olaf, może akurat ktoś chciałby jeszcze dodać coś nowego lub zwrócić uwagę na inny aspekt pracy w firmie - niewiadomo. Wszelkie nowe opinie są mile widziane! @Roman, aplikowałeś do pracy w Fabryce mebli "AJ"? Jestem ciekawa, jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie i z ilu etapów się składa.

Olga

@Było Minęło, najlepszą metodą jest chyba wprowadzanie zmian małymi kroczkami, aby do celu - miejmy nadzieję, że i tu tak będzie. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Cię serdecznie! Czy ktoś z Was także pracuje w Fabryce mebli "AJ" i chciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy na forum? Zachęcam!

Olaf
@Olga

Nie ma czego komentować, teraz jest Aj nowe porządki :D jest jak jest, a lepiej nie będzie. Wszystko jest napisane poniżej, więc co tu komentować?

Roman
@Olga

Chciałbym się dowiedzieć jakie badania lekarskie są wymagane, mam jeszcze aktualne na 7 miesięcy na wzrok. Dziękuję za odpowiedzi.

@Roman

na badania zostaniesz skierowany przy przyjęciu. Tak jak masz dwie ręce i nogi , głowę na miejscu na pewno Cię przyjmą. No chybaże Twój wygląd na pierwszy rzut oka zdradza 'nadużywanie' płynów.

Olga

@Lolokolo, rozumiem, że skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Fabryce mebli "AJ", to jesteś związany z tą firmą, tak? Mógłbyś napisać coś więcej o pracy w niej? Jestem ciekawa, jaka atmosfera panuje wśród współpracowników. @Było Minęło, ciekawa wypowiedź. Miejmy nadzieję, że w Fabryce mebli "AJ" wkrótce zacznie się dziać naprawdę lepiej! Długo już pracujesz w tej firmie?

Było Minęło
@Olga

Prawie cztery lata i z roku na rok coraz gorzej się dzieje, ja rozumiem, że to duży zakład i dużo pracowników i nie ma możliwości dać wszystkim podwyżki naraz tyle ile by każdy chciał.. ale proszę powiedzieć czy to jest w porządku że nowy pracownik ma stawkę mniejsza o 0.30 gr? Ja sie naprawę nie dziwię że ludzie odchodzą. I nie ukrywam że Ja również to zrobię w najbliższym czasie.

Było Minęło

Aj z zewnątrz albo dla nowych pracowników może wydawać się ok, ale z czasem klapki spadają z oczu, niestety zarobki nie są adekwatne do pracy. Pan J. Stanął na środku i oznajmił wszem i wobec że w tym roku będą podwyżki w styczniu i kwietniu i co? I na tym się skończyło. Jak można tak kłamać w oczy !! Nie dziwię się ,że potem nie chce wyjść to ludzi. Porażka jakaś. Kadro zarządzającą czy uważacie ,że to co ludzie tu piszą to bzdury wyssane z palca? Niestety nie, zróbcie coś więcej niż dawanie ochłapów przepraszam "podwyżek 0.5 gr netto aby zatrzymać pracownika. Zainwestujcie ale tak naprawdę w tych co Wam jeszcze zostali bo sami w końcu staniecie na produkcji.

Olga

@Ryszard, a Ty pracujesz lub pracowałeś w Fabryka mebli "AJ"? Jakie Twoim zdaniem powinny zajść w tej firmie, aby była bardziej przyjaznym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? Zachęcam do wypowiedzenia się! @Bezdomny, rozumiem, że pracujesz w tej firmie. Długo już jesteś z nią związany? Czy kwestia braków kadrowych jest jakoś rozwiązywana przez pracodawcę czy na razie nic się nie dzieje w tym temacie?

Bezdomny
@Olga

Olga chyba już za długo jestem związany z aj, pracuję tam odkad powstała nowa fabryka, ale czas to zmienić i zmykać czym prędzej, póki jest popyt na pracownika. Nie wiem jak uzupełniają kadry, ale z tego co zauważam przez te lata to aby sztuka była miała dwie ręce i trzymała się na nogach, w AJ-cie mówią na takich ludzi małpki do wciskania guzika, ale czasami zdarzy się ktoś kto ma chęci, popracuje 3miesiace i ucieka.

@Bezdomny

ten problem występuje w większości zakładów... i nie wiele jest winy w naszym dziale HR. doświadczonych pracowników po prostu na rynku brakuje... nie - źle powiedziałem - ich po prostu NIE MA. większość z nich wyjechała pracować za wypłaty z mnożnikiem x3 lub x4.

Olga

@Bezdomny, rozumiem. Dziękuję za Twoją odpowiedź! Życzę wiele dobrego i pozdrawiam. Czy ktoś z Was także pracuje w Fabryce mebli "AJ" w Słupsku? Chętnie dowiem się, jak postrzegacie tego pracodawcę. Czy jest to atrakcyjna firma dla pracowników w regionie?

Bezdomny

Aj staje się fabryką emerytów i rencistów, a dyrekcja dalej śpi, albo udaje, że nic się złego nie dzieję. Płace marne a jeden człowiek ma robić na 3 maszynach na raz jak w jakimś kołchozie. Dobrze ze zostało tam jeszcze kilku operatorów którzy produkują i te plany jakoś ciągną. Pomysł tygodnia 32 może dostanę parasolke i długopis. Niech i majstry zaczną produkować, a w między czasie rozdają robotę i zajmują się papierologią, a nie szwendają się bez celu skoro to tacy fachowcy i wszędzie i wszystko robili. Ludzi brakuje na co drugim stanowisku fachowcy by się przydali

Jaś Kowalski

I co sypie się Aj pomału?? Ludzie odchodzą na potęgę ze wszystkich działów.Jezeli zarzadzający szybko nie wyciągną wniosków to sami beda musieli stanąc na stanowiskach.

Ryszard
@Jaś Kowalski

Odchodzą bo znajdują prace bliżej domów a w Aj kokosów nie ma a dookoła płaca podobnie a nawet lepiej to na co czekać :)

Rorardinio
@Jaś Kowalski

A.j się sypie A dyrekcja nic nie zmienia w tym kierunku tak jak było tak jest dalej.

Olga

@Jaś Kowalski, a skąd masz takie informacje? Rozumiem, że pracujesz w Fabryka mebli "AJ", tak? Bardzo proszę o wypowiedzi zgodne z tematyką forum - służy ono do dzielenia się swoimi opiniami na temat pracodawców, a nie do plotek na temat koleżanek czy kolegów z pracy.

Jaś Kowalski
@Olga

Tak pracuje w Aj i widzę co sie dzieje ile osób odeszło w ostatnim czasie i nie są to żadne plotki poprostu fakty

Zakochany

No odchodzą ponoć nie ma już Oli, ona była cudna. Szkoda

Wiesiek
@Zakochany

Ola cudna buahaha

Olga

@Straszny nie rób, co ma na celu Twój komentarz? Nie wydaje mi się, aby była to rzetelna opinia o pracodawcy. Niemniej zachęcam jednak do pozostawienia takiej. @Aluwiz, a czy Ty pracujesz w Fabryka mebli "AJ"? Możesz napisać, jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka mebli "AJ" - Słupsk

• Jak się pracuje w Fabryka mebli "AJ"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka mebli "AJ" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka mebli "AJ"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka mebli "AJ"?

Kandydaci do pracy w Fabryka mebli "AJ" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka mebli "AJ"