Fabryka mebli "AJ"

Słupsk

Opinie o Fabryka mebli "AJ"

Lolokolo 2017-04-10 12:58
zgadzam sie ze p.R jest gluchy na informacje zwrotne od otoczenia i to nie tylko od podleglych pracownikow. Ma trudy charakter i nie do konca jestem przekonany czy jest w stanie to poprawic tj. komunikacje ze wspolpracownikami.
Premia: do momentu kiedy nie bedzie mozna policzyc premii dla poszczegolnych pracownikow nie bedzie mowy o 'sprawiedliwosci' poniewaz bedzie to odpowiedzialnosc zbiorowa jak w PRL'u . Tylko dobrze dobrana grupa moze byc rozliczana wspolnie.. a smiem twierdzic ze na maszynowni przy takim trybie pracy (4bryg, zmiany, rozne nadgodziny) nie da sie tego rzetelnie rozliczyc, na lakierni juz bardziej widze fajne grupy... Moim zdaniem nie wiele juz potrzeba aby rozliczac premie osobno dla kazdego pracownika. system komp juz w zasadzie chyba na to pozwala... Czy Twoim zdaniem XxXxXx to zmniejszy skale problemu? Poki nie bedzie mozliwosci wykluczenia nieobiektywnego podejscia zwierzchnikow do podleglych im ludzi , bedzie to moglo zle dzialac. poza regulaminowa premia ktora obliczalby system na zasadzie obrobionych detali czy pomalowanych metrow, czy zlozonych paczek lub mebli jest u kazdego kierownika narzedzie typu 'nagroda' po ktora siegaja stosunkowo rzadko co przeklada sie na spadek motywacji. Zazwyczaj slyszymy tylko o 'zabraniu premii' lub roznych 'karach'...
Z mobbingiem w pracy musimy walczyc WSZYSCY , bo i mnie on mocno dotknal... nie jest to latwe , sposobow jest wiele ale zazwyczaj sa one obarczone duzym ryzykiem utraty pracy... i jesli ktos mowi inaczej - po prostu klamie.
Ja sam nie moge pogodzic sie z panujaca atmosfera i odejsciami pracownikow - to jest niekorzystne dla obu stron. Mysle , ze zaklad nie upadnie - bo dyr. C. to lebski facet... niemniej jednak szkoda potencjalu i 'pary ktora idzie w gwizdek' oraz 'potu ktory idzie w piasek'.
Dyrektor J.C chyba jeszcze nie jest gotowy na tak szczere rozmowy... ja tez twierdze ze SA ONE NIEZBEDNE - aby zatrzymac eskalacje konfliktu. Ja tez apeluje o to: DYREKTORZE juz czas !!
Pozdrawiam
maestro 2017-04-10 14:15
To Cichacz tam jeszcze pracuje? Szwed nie pogonił go w pi z du? Pierwsze co bym zrobił, to go pogonił!!
Buntator 2017-04-11 08:52
Widze że jak była tak dalej jest padaka, 20 gr podwyżki hahaha to musi przekonać do pozostania w tym "zakładzie pracy" . p.R nie raz już złapany przez nas na kłamstwie dba tylko o własny stołek. Postawcie się w końcu poganiaczom albo będą was dym.ć do końca istnienia zakładu, który jak widzę szybko się zbliża. Dziwie się, że jeszcze nie zrobiliście strajku albo czegoś podobnego, skoro jest wam tak źle to pora zacząć walczyć o swoje, a nie tylko żalić się na tym forum...
a.j 2017-04-11 16:45
W tej firmie sie ludzie boja i sa zastraszeni.ze straca prace.chodza po palarniach i kiblach i kazdy tylko gada.ze oboz,ze trzeba szukac innej pracy.ze tu przyszlosci niema,a siedza i sie mecza z miesiaca na miesiac bo sie przyzwyczaili i czekaja na dzien kiedy Jarek odejdzie i wtedy bedzie Szwecja. tylko nieliczni odeszli w ostatnich 2 miesiacach i to duzo ludzi z kepic.bo ci co maja stawki za starego dyrektora to cicho siedza bo maja dobrze,a ci co za Jarka (stolarze po 13zl -13.60brutto) to zawijaja zagle i ida do lepszej platnej pracy. ale w biurze pracy ogloszen full a.j potrzebuje na okraglo.pozdro dla jara i rosy,jeszcze miexsiac i sami staniecie na maszynach
Koko 2017-04-11 19:15
Nie pracuję tam już ponad rok i to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Naprawdę nie warto poświęcać rodziny, zdrowia i czasu dla budowania kariery kilku celebrytów którym słoma z butów wystaje.
Znalazłem nową robotę, kokosów nie ma jak wszędzie w regionie ale mniej niż w AJ nie zarabiam jest nawet na małym plusiku. Do pracy mam bliżej przez co jest zysk na dojazdach. Mam więcej czasu dla rodziny, wolne weekendy i nie ma we mnie strachu gdy idę do roboty. Naprawdę trzeba tylko trochę odwagi i szacunku do samego siebie żeby zmienić swoje życie. Ofert pracy jest sporo. Nie dajcie się tak traktować bo nie warto za te pare groszy.
best job 2017-04-12 09:58
swietna polityka w firmie, wspaniala atmosfera, pociski w strone osob ktore sie nie postawia a pokornie pochylaja glowe gdy ktorys lider ma zly dzien bo sie ku**a nie wyspal ;) ruszyly wypowiedzenia operatorow maszyn z kluczowych stanowisk, to powinien byc pstryczek w nos dla zarzadu, moze teraz docenia wartosc osob fizycznych ktore ciagna ten wozek. potworna rotacja w personelu, co kilka miesiecy z grupy kilkunastu osob ktore sie zatrudniaja zostaje kilka ( i to tez nie wiadomo na jak dlugo) . genialnym posunieciem bylo to ze premia bedzie zawieszana w przypadku gdy wydarzy sie wypadek w pracy ;) po prostu gratulacje, wiecie jak zachecic ludzi zeby zapier****li... :) niech cos sie wydarzy i czekajcie na fale L4 :)
Gość 2017-04-12 11:32
A pienìążki na święta? Po świętach! A może ludzie zapomną... to się wcale nie da...
kolo 2017-04-13 16:09
Jak zabiora premie to dadza na swieta.tak to dziala w a.j
Lolokolo 2017-04-18 14:42
pochwalcie sie, prosze, jak minal okres przedswiateczny???
w pospiechu i panice , czy w spokoju i poszanowaniu blizniego??
...i super talonami do wykorzystania...
z niecierpliwoscia czekamy na informacje.
Jajo 2017-04-24 08:54
Czym się tu chwalić, w AJ Wielkanoc cały rok. Robią sobie jaja z ludzi na okrągło.
Ja 2017-04-24 12:03
Nie przesadzajcie. Gdzie w Słupsku dostaniecie 1700 na rękę plus ubezpieczenie ?
Zetek 2017-04-24 14:47
A od kiedy AJ jest w Słupsku?.Odlicz kasę którą wydasz na dojazdy chodźby nawet ze Słupska i zostaje na ręke wielkie kaka. 1700 d nie urywa. Spokojnie jak coś umiesz to robotę za 2000 znajdziesz.
Ja 2017-04-25 11:08
To była ironia :)
Jaś 2017-05-17 08:58
AJ - na szczęście mam to już za sobą.
Mam ponad 20 lat pracy i jeszcze nigdzie mnie tak nie traktowano. Pracowałem w kilku miejscach i bywało różnie. Nie jestem leniem i bywało że dawałem w AJ z siebie więcej niż powinienem. Przez te lata pracy nie bywałem na chorobowym, a moje zaangażowanie i dyspozycyjność przeważnie były doceniane przez
innych pracodawców. Po przyjściu do AJ - normalnie SZOK , pomyślałem gdzie ja jestem to jakiś Bangladesz. Jak byś się człowieku nie starał i ile nie zrobił to zawsze było mało i źle . Masakryczne godziny pracy 12stki, cztero brygadówki, znikające nadgodziny,ciągły pęd i zmiana planów, przestawianie maszyn na parę sztuk, tablice wydajności. Tragiczne podejście kadry. A przecież czasem wystarczy powiedzieć dziękuje, dzień dobry, proszę. Podstawowe słowa które budują atmosferę pracy. Ale to już chyba w AJ niemożliwe. Szkoda bo to mogła by być fajna firma,bo ogólnie zaplecze do pracy jest - nowe hale i park maszynowy nie najgorszy choć maszyny w tym trybie pracy bez servisu i naprawiane drutem i młotkiem już długo nie pociągną. Mnie już tam nie ma ale pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących, a kadrze życzę zmiany podejścia i dostrzeżenia w pracownikach ludzi. To oni pracują na wasze utrzymanie i marne kariery.
1.2.3 jarek patrzy 2017-05-25 10:28
A ja juz sie zwolnilem .i nie zaluje ,,codziennie w pracy to samo lament ludzi ze to ze tamto (zwolnic sie jak nie pasuje!!! ) Stoja becza ze ciezko ze sobota ,nadgodziny ze nikt nie przyjdzie a co do czego wiadomo :) braki w narzedziach proszenie sie o glupie wkretarki .... ktos potrzebuje to dajesz... a nie to moja moja .smiech na sali..Baby na montazu to istna masakra (nie wszystkie) 10 min do rozpoczecia a co niektore lataja jak je*niete z wozkami .Pozdrawiam pania Dorote ..+ za higiene smrod nie milosierny i wez z taka pracuj a to lato idzie.. premia hmmmm ..Z rozliczniea wynika 1750 zeta + 2 soboty (ok 300) premia za jakosc wydajnosc kolejne 500 i wyszlo bagateli ok 2600 .Co z tego jak wszytsko na skladki bo po zminusowaniu 1799 :D Dajcie ludziom do reki premie a nie kur*a ZUS utrzymujecie!!A na koniec dodam bylo milo na szczescie sie skonczylo .dzieki i pozdrawiam :)
Ad minek 2017-06-02 09:51
Ze względu na zbyt prawdziwy i drastyczny opis warunków pracy oraz sytuacji na dziale produkcji i traktowania pracowników wpis nie został zamieszczony bo i tak zostałby usunięty przez administratora :)
Wania 2017-06-08 16:53
Jeśli myślisz, że gorzej w twoim życiu być już nie może to przyjdź popracować w Aj-ocie a się przekonasz że nie masz racji haha
Lucky 2017-06-13 11:54
Słyszałem że już nawet z własnej butelki pić nie możecie... Jakim mózgiem trzeba być żeby to wymyślić XD
Hihi 2017-06-14 13:19
Z cudzej też nie...
Gość 2017-06-22 10:09
Apeluję do wszystkich, ktorzy "częstują" się owocami hurtowo - ogarnijcie się! To jest jak kradzież! Daję słowo będę wymieniać nazwiskami, jeśli nie przestaniecie!
O!! 2017-06-22 14:00
O widzę walka o owoce.
Karmią was jak m .. ł p y.
Pewnie o stałej porze na sygnał dzwonka.
A jak was traktują?
Xxx 2017-06-24 09:54
Chcesz oceniac innych sam robisz to samo
Xxx 2017-06-24 11:39
Swiete slowa
Good 2017-06-26 07:56
Pracodawco spiesz się szanować dobrych pracowników - tak szybko odchodzą
Kierownik 2017-06-26 12:02
Panu Wiesławowi wydaje się że jest ważną osobistością na montażu i może obrażać wszystkich dookoła A moze by tak się wziął Pan w końcu za pracę??
jaja 2017-07-12 20:49
„AJ Fabryka Mebli” sp. z o.o.

w związku z rozwojem i stworzeniem nowych stanowisk pracy
poszukuje osób na stanowiska:

Samodzielna księgowa

Dyrektor finansowy

Specjalista ds. BHP

Lider zmianowy/brygadzista

Lider/Kierownik Magazynu Wyrobów Gotowych

Pracownik produkcyjny

AJ Fabryka Mebli sp. z o.o osobom, które wykazują się :

dobrym przygotowaniem merytorycznym, chęcią praktycznej nauki zawodu, odpowiednim stosunkiem do pracy i powierzonych zadań, ambitnym, chcącym się rozwijać i przyczyniać do realizacji celów Spółki zarówno jakościowych jak i wydajnościowych

gotowa jest zaoferować:

dobre warunki pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego,
pracę przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego oraz szkolenia.

Chcąc uzyskać więcej szczegółowych informacji

prosimy o kontakt osobisty:

AJ Fabryka Mebli ” sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 15, 76-200 Redzikowo

CV należy wysyłać na adres:

office@ajfabrykamebli.pl
Ant 2017-07-13 09:55
Dobre warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego ? To jakiś żart. Pracowałem w aj parę lat i wcześniej wiele lat w zawodzie. Po tym co tam przeszedłem zmieniam zawód bo w Aj wypaliła się we mnie chęć pracy w tym zawodzie - naprawdę potrafią zniechęcić.
To ogłoszenie jest motywowane ucieczką pracowników , nie rozwojem firmy. A pracowników w regionie zaczyna brakować, bo chyba każdy stolarz itp już tam był lub słyszał o tych " dobrych warunkach" . Ukraina też nie pomoże bo ma od niedawna otwartą granicę i śmiga dalej tranzytem przez PL tam gdzie naprawdę dobre warunki.
lo 2017-07-17 21:51
Podobno lakiernicy u Was nie narzekają na zarobki???
luckychucky 2017-07-25 19:03
"pracę przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego oraz szkolenia"
praca na maszynach które nigdy nie był czyszczone ani serwisowane, padają jedna za drugą.
szkolenia - tyle ile powie ci pracownik na danym stanowisku tyle będziesz wiedział.
Zresztą jeśli ktoś zainteresowany czyta to forum, to nie dotrwa do tego ogłoszenia :)

Ratuj się kto może !!!
Otak 2017-07-26 06:24
Pracowałem kiedyś na CNC .
Niesprawne maty bezpieczeństwa, wyjące wrzeciona, smar raz na sto lat, a wyciąg taki że pył z MDF po kolana przy maszynie a na całej hali po kostki i aż 10 min na sprzątanie albo awantura czemu tak szybko zaczynam sprzątanie.
E.t 2017-07-27 11:00
Podobno żeby dostać prace w dziale logistyki to trzeba jezdzic BMW... prawda to ?
Bodzio 2017-07-27 11:13
Trzeba pod biurkiem trochę posiedzieć wiadomo gdzie ;)
Złotouści 2017-07-27 12:17
Niektórzy zamiast pod biurkiem to realizują "American Dream" haha
Jimi Joe 2017-07-27 18:15
Słomka ale zes ta linie A1 spier*olil większej lipy jeszcze nie widziałem normalnie porażka !!!
Pracownik 2017-07-28 10:15
Pozdrowienia dla mrówki miodówki z montażu????
Dante 2017-08-08 06:04
Praca w AJ?
Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie
Lolokolo 2017-08-21 14:43
Witam, a może konkrety jakieś , na pewno nasz Joker od czasu do czasu zagląda na forum - to może przeczyta i poprawi bolącą Was rzeczywistość... a z drugiej strony, ot łatwo powiedzieć 'aleś spitolił' - trudniej już, przewyższyć Mistrza Inżyniera Procesu i samemu zaproponować dobry wariant.
jkl 2017-08-21 23:19
Myślę że Joker ma tu co czytać bo konkretów wyżej jest wiele.
Tylko czy on umie czytać ze zrozumieniem i czy coś go to obchodzi jak nas traktują i jak się nam pracuje?
cnc 2017-08-22 21:01
O jest nowe ogłoszenie w UP
Znów potrzeba 4 operatorów CNC?
A może spróbować zatrzymać tych co już pracują bo w ciągu 4 - 5 lat przewinęło się już z 50ciu.
Niektórzy byli naprawdę dobrzy.
Ciekawe dlaczego odchodzą?
Pewnie zarabiali tyle że nie wiedzieli co robić z kasą w przyjaznej atmosferze w 8 godzin, weekendy wolne, a szef do rany przyłóż jak dobry wujek.
Audi 2017-08-25 21:47
A.j.szkoda wypisywać się o tej firmie.totalna porażka.kadra zarządzająca nieogarnia zwykłych planów produkcyjnych.ludzie odchodzą masowo.rzucają pracę z dnia na dzień.dostają dyscyplinarki porzucenia pracy i śmieją się w biurze im w twarz.żeby stolarz z zawodu zarabiał 13 zl brutto ? Sprzątaczka ma więcej w tych czasach.panie Jarku prosze sie obudzic.zabrac po 2 zl tym nierobom z biura i dajcie pracownikom.bo zostanie pan sam.a wielki brat ze Szwecji patrzy.niedajcie się Ci co zostali.pozdrawiam całą maszynownie.bo Wy robicie całą robotę.a najmniej zarabiacie
Audi 2017-08-25 21:48
Japatam 2017-08-25 22:26
Buahaha maszynownia robi cała robotę dobre sobie a ile trzeba po nich poprawiać to się w głowie nie mieści !!!
jerry 2017-09-08 09:07
Przyłączam się do gratulacji dla p. R-sy i życze szczęścia w poszukiwaniu nowej ...
a, i żeby traktowali go tak jak on traktował nas
Ilu to juz sie takich przewinelo ? My zostalismy a ich juz nie ma. Czy tak miało być ? hehe
Nareszcie 2017-09-11 06:19
Ilu odeszło przez tego gn-ja ilu zwolnił bo umieli mu się sprzeciwić i nie pasowali mu do kariery. Bąrdzo dobrze Jarek tylko o 2 lata za późno. Teraz możesz tylko kwiczeć bo ci co przez niego odeszli już nie wrócą. A odeszło wielu dobrych fachowców. Nie wrócą bo nie wchodzi się dwa razy w to samo G.
Teraz zacznij dbać o tych co zostali bo obudzisz się kiedyś z ręką w nocniku.
Były cnc 2017-09-11 09:01
to sie jaro szybko zorientowałeś kto ci firme niszczył...
Bober 2017-09-14 18:14
Mistrza inżyniera procesu haha koło mistrza inżyniera on tylko stał jeszcze dużo jemu brakuje aby takim zostać niech dalej przykleja naklejki na kuwety itp. do tego się nadaje najlepiej niah niah
Fachowiec 2017-09-16 22:29
Zgadza sie, detektor to pi....zda i tchórz.
On nie ma jaj żeby stanąć za facowcami aby nie odchodzili.
Potem świeżaki pier....dolą robotę, i kierownicy drapią sie po głowie........a jakos tam będzie
NieUśmiechamSięDoLudzi 2017-09-21 17:22
Ogólnie lipa ale można znaleźć miłe akcenty.
Pozdro dla( usunięte przez administratora ) (to jeden z tych akcentów) :)
Lucky 2017-09-25 06:45
I co małgoś koniec kariery.
Od 2lat wszyscy wiedzieli że wylecisz i tylko ty wierzyłeś że zrobisz tu karierę. Szkoda tylko chłopaków którzy odeszli przez ciebie. Ciebie już nie ma właściwie nigdy nie byłeś tu potrzebny, niestety przez ciebie firma pozbyła się wielu fachowców i cofnęła się w rozwoju, albo może tylko zatrzymała 2 lata temu. Czy da się to naprawić, pewnie nie prędko - fachowcy nie wrócą a firma ma nie majlepszą opinię w mieście.
Zostałeś bez roboty a PGRów już nie ma nadawałbyś się na kierownika stada.
Życzę ci żebyś znalazł taką robotę żeby cię traktowali i szanowali jak ty pracowników AJ
A... 2017-09-25 13:57
Kogo by nie zwolnili to i tak będzie to w dalszym ciągu chory zakłąd pracy. Atmosfera gorsza niż panowała w obozach w 39r. Da się zatrudnić nowych ludzi ale atmosfery pracy NIE DA SIĘ ZATRUDNIĆ. ją się tworzy ale niestety Pan Jarosław nie ma o tym pojęcia. Ma jedynie pojęcie o tym jak gnębić ludzi psychicznie. To co robi to jest istny MOBBING psychiczny. Zapewne jest tak dlatego że on sam ma problemy i próbuję wyżyć się na podwładnych.
Czy kiedykolwiek ktoś został pochwalony przez tego Pana ? czy kiedykolwiek ten Pan z kimś porozmawiał po ludzku ? Nie.
Tyczy się to nei tylko jego, są również inni którzy są tak samo drętwi i nie porozmawiają z nikim po ludzku. Szczególnie tyczy się to pewnych osobników płci pięknej w naszym zakładzie. (o ile można je nazwać płcią piękną).
Zostaw swoją opinię o Fabryka mebli "AJ" - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka mebli "AJ"