Fabryka mebli "AJ"

Słupsk

Opinie o Fabryka mebli "AJ"

Gość 2017-03-05 15:16
Witam. Czy AJ potrzebuje obecnie magazynierów? Jeżeli tak, to chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca magazyniera w tej firmię. Jaka płaca, na ile zmian się pracuje, jakie warunki trzeba spełnić, jakie obowiązki ma taki magazynier i czy jest w miarę dobra atmosfera i ogarnięci ludzie?
Robik 2017-03-08 06:54
Nie pchaj się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Robik 2017-03-09 10:01
Słowo usunięte przez administratora oznaczało teren podmokły,grząski.
Rzeczywiście niecenzuralne motyla noga
Japa 2017-03-10 20:07
Nie polecam nikomu prace w tym zakładzie gdzie zapierdzielasz cały miesiąc aby zarobić jakieś dobre pieniądze a w dzień wypłaty się dowiadujesz ze ci premie zabrali ch*j wie za co firma PORAŻKA
Tron 2017-03-10 23:42
Człowiek zapi**dala cały miesiac a z góry tylko darcie mordy ze cos nie wyjeżdża, wszystko to wina produkcji, problem jest w tym ze Ci inteligenci co nami zarządzają nie maja o tym pojęcia. Moze i Jarek ma łeb na karku ale reszta "umysłowych" zamiast mózgu ma "gow*o" Krzysiu nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Bezkręgowiec moze i w Rd dawał rade ale to na tyle. Śmiech na sali. Montaż leży i kwiczy, produkcja leży i kwiczy, magazyn leży i kwiczy ale żyje swoim życiem bo jest zdała od tego gow*a.
Sergiej 2017-03-13 13:10
Ulubione zajęcie dyrektora Jarka wyzywanie ludzi i zabieranie premi !!!
barbapapa 2017-03-13 16:59
Jarek mam nadzieję że na starość nie będzie miał ci kto podać szklanki wody.
Chyba tylko małgosia ci loda przyniesie
Lolokolo 2017-03-14 11:01
Hmmm… ciekawe.
Na prawie 50siąt wpisów tutaj, winny jest albo Jarek albo kadra zarządzajaca.
Żaden z Was, partacze, nie widzi spieprzonych partii materiału wychodzących z Waszych rąk, notorycznie źle wierconych nóg do smiesznego ‘Freda' , tendencyjcyh listew konstrukcyjnych kontenerków, które co rusz są źle przefrezowane lub zwiercone... nie ten odcień bejcy? W sumie przecież ‘prawie’ nie widac!!! Pomylone etykietki na paczkach??? To sie ‘przeklei’....
A przecież do tego nie potrzeba wiedzy stolarskiej!! Tylko zdrowego rozsądku i uwagi... nawet to potraficie SPIER...Ć !!!
Plujecie na Małgosie, biedny ma ludzi jakich ma. Jak widac po wynikach każdego wydziału – są to sami ‘mistrzowie swiata’, ktorych to na siłę Malgosia lub Krzysio trzyma w AJ.
Frustracja Jarka jest tylko wynikiem WASZYCH wspaniałych osiągnięć, dobrych pomysłów i ‘bezgranicznie rzetelnej’ pracy.
Gratuluje pokory i obietktywizmu.
Hhh 2017-03-14 12:27
He he Jarek aleś się rozpisał ☺
flinston 2017-03-14 16:52
No niestety pierwsza zasada dowodzenia czy zarządzania zawsze jest twoja wina panie dowódco czy zarządco a ludzie pracują tak jak ich ustawisz i przypilnujesz, a jak się nie znasz na tej robocie nie potrafisz pokazać, pokierować i przypilnować to nic tu po tobie. Dobry szef wymaga najpierw od siebie potem od innych, mądry uczy się całe życie a g..pi zawsze wszystko wie i umie.
cv 2017-03-14 16:58
e to chyba nie jarek to małgosia :)
lolokolo 2017-03-14 20:48
ja piszę, aby każdy popatrzył na samego siebie - a Pan dalej... Jarek winien. "...Jest tylko MOJA racja..." I dziwić się, że facet telefonami rzuca...
Harry Potter 2017-03-15 23:49
Serdecznie pozdrawiam Pana Betona
Mr. Beton 2017-03-16 00:44
Serdecznie dziękuję za pozdrowienia kolego. Pozdrowienia idę również od mojej osoby dla jedynego miłego kolegi :)
błe 2017-03-17 18:29
ale wazelina
Mudzin 2017-03-27 14:46
Nie polecam, miesiac w miesiac po 10 trzeba chodzic i walczyc o cos co Ci sie nalezy, bo nadgodziny ktorych sa miliony w tym zakladzie magicznie znikaja z kajecika... Odszedlem na poczatku roku i nie zaluje. Zycie jest piekne bez ciaglego mieszania w grafiku, dwunastek i pytan GL : "nie chcesz zarobic?" nie mowiac o patrzeniu na nieogarniajacych poganiaczy.
XxXxXx 2017-03-28 19:34
Osoby , które się wypowiadają o pracownikach wcale nie wiedzą jak jest na produkcji więc nie potrzebnie strzępią sobie język. Właśnie ci nic nie potrafiący pracownicy , którzy tak "rujnują firmę" w rzeczywistości w większości przypadków ratują dupę tej firmie. I jak każdemu czasem zdarza się pomylić powiedziałabym, że nawet najlepsi popełniają błędy ale się z nich uczą . Ale cóż znajdą się takie imbecyle , które dla poklasku będą udawały, że coś wiedzą a w rzeczywistości na niczym się nie znają. Ci którzy są nad pracownikami fizycznymi czyli jakość , liderzy kierownicy itp. Też popełniacie błędy !! Tak popełniacie je ale się nie potraficie do nich przyznać bo dupa się wam trzęsie ze strachu ! Wasze błedy najlepiej zgonić na pracowników pod wami i nie obchodzi was, że zostaną zwolnieni. Wręcz można by powiedzieć, że satysfakcjonuje to was. Cieszycie te swoje ryje jak możecie komuś nic nie znaczącemu dla was dopieprzyć mimo nawet iż nie macie racji. Jeśli pan Cichy chce coś zmienić w swojej firmie powinien przede wszystkim wziąć się za dupy swoich ludzi w biurach a potem czepiać się produkcji. Jeśli firma ma funkcjonować jeszcze to powinniście doceniać tych "roboli" którzy robią dla was na produkcji i którzy przez was popadają z skrajności w skrajność. Chcecie ulepszyć firmę pytacie nas o pomysły. Zastanówcie się co wy tak na prawdę możecie zrobić dla nas pracowników fizycznych! Wasza firma z miesiąca na miesiąc się pogrąża, nikt nie chce już tam pracować . Przychodzi się do pracy z przymusu . Bo trzeba jakoś przeżyć . Nadchodzi Kwiecień ludzie nie wytrzymują i nie zdziwię się jak polecą masowe wypowiedzenia. Idzicie dalej w tym kierunku w którym do tej pory idziecie aż w końcu będziecie mieć firmę w której żaden pracownik fizyczny nie będzie chciał pracować nawet ci wasi UKRAIŃCY ! Powodzeni : P
XxXxXx 2017-03-28 19:53
I przy okazji dla sprostowania . Nie bronię pracowników. Nikt nie jest idealny. Powinniście każdy się postawić w sytuacji drugiej osoby . A tym bardziej osób przez was nękanych. Może i góra chce dobrze ale im to nie wychodzi. Więc może czas znaleźć rozwiązanie od "dupy " strony że tak powiem. Nauczcie się ze sobą rozmawiać. I nie patrzeć na czubek własnego nosa !!
Taaa... 2017-03-30 08:35
Taaaa... Do mnie też dotarły wieści, że czekamy na obiecane podwyżki. Jak się aneksy nie spodobają to może się pusto zrobić na produkcji....
Wladimir 2017-03-30 10:29
Aneksy na pewno się nie spodobają jak chcą dać podwyżki 20 gr na czysto haha aż się chce pracować będziemy bogaci...
Eee 2017-03-30 15:01
Eee raczej się spodziewajcie obcięcia premii przed świętami, to na święta dadzą z uśmiechem i życzeniami po pare złotych, że niby extra. Wesołego jajka!!!
Kat 2017-04-05 08:01
Firma typu dawaj, dawaj. No mercy
Lolokolo 2017-04-06 14:50
...zawsze medal ma dwie strony , w mojej poprzedniej wypowiedzi nie bylo stwierdzenia ze tylko to pracownicy fizyczni sa odpowiedzialni za caloksztal - nazwijmy to - "SLABEJ SYTUACJI" . Chcialem tam tylko zaakcentowac wlasnie probe 'popatrzenia' na inne aspekty... poniewaz wszyscy poprzednicy pisali jak to jest hu....owo , i jaki to "polski oboz pracy". Nikt z nich nie powiedzial o bledach popelnianych 'na produkcji'. Na tym tu zakoncze.
W duzej czesci zgadzam sie z Twoja wypowiedzia, racja kadra kierownicza powinna czerpac z wiedzy swoich pracownikow - na pewno te komunikacje trzeba tam poprawic.
i nasuwa mi sie pytanie : czy zgodzisz sie ze mna XxXxXx ze na obecny problem skladaja sie po 33% trzy strony 'konfliktu' tj. Szef , Kierownictwo z brygadzistami , pracownicy szeregowi ???
Prosze przedstaw swoj punkt widzenia. Z pozdrowieniami -
Nick 2017-04-07 04:43
Widzę że koniecznie chcesz znaleźć usprawiedliwienie dla gnębienia pracowników, zmuszania ich do pracy w dziwnych systemach- czterobrygadówki, 12stki,zarwane weekendy,znikające nadgodziny. Pewnie nigdy ciężko nie pracowałeś. Może odstaw kubek z kawą i przestań układać pasjansa na kompie idź na produkcję zakasaj rękawki i pobrudź rączki. Spróbuj tych systemów które wymieniłem wyżej (12stki itp.) Zachowaj spokój kiedy będziesz poganiany i gnębiony bądź dokładny i nieomylny jak już będziesz padał na r.j. I jak dostaniesz wypłatę skacz ze szczęścia.
Lolokolo 2017-04-07 07:30
w stu procentach jest na odwrot.
absolutnie nie pochwalam takiego trybu pracy tj. ciagniete bez konca 12stki, 4br.. itp niezapowiedziane nadgodziny . co do pobrudzonych 'raczek' - znam pieczenie odciskow od lopaty i wkretarki, znam tez smak potu pracy w upale i przy hutniczym piecu...
Obstaje jednak przy swoim - sytuacja jest spowodowana bledami KAZDEJ ze stron.
Pozdrawiam serdecznie i jestem wdzieczny za 'merytoryczna' dyskusje...
XxXxXxXx 2017-04-10 10:53
Owszem zgodzę się z Tobą że każdy jest winny w 25% ( Dyrektor , kierownicy , liderzy i pracownicy ) . Ale śmiem stwierdzić że połowa pracowników się stara a połowa ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dlatego też są pomyłki ). Ale i kierownik p. R. Ma w du..ie swoich pracowników . Nie słucha co do niego mówią . Zmusza do odrabiania urlopu . Psychicznie wykańcza pracowników .. Robi koło tyłka im dzięki czemu dam siebie wybrania . Dzięki niemu na nic nie można liczyć . Prosty głupi przykład ... Premia za tydzień wykonanej pracy ... Pracownik który ma normę dostaje 0 % premii a pracownik który nie ma jej wcale dostaje 2 % premii . A to tylko Maszynownia .. Na lakierni jest bałagan .. Kierownik wprowadził swoje porządki gdzie i ucierpieli na tym pracownicy . Którzy zdarza się tak jak i na maszynowni że niesłusznie .. No i owszem jak by było można zapomnieć o "MOBINGU" w pracy , którego stosują na pracownikach kierownicy i liderzy . A pracownicy jak te cioty dają się nie mówię że wszyscy ale większość . Tylko patrzeć jak w przeciągu pół roku zakład upadnie . Pracownicy z doświadczeniem odchodzą z tej firmy gdzie dużo naprawdę dużo umieją .. No ale cóż czego można chcieć po takiej atmosferze .. APEL DO PANA DYREKTORA : Niech pan w końcu wyjdzie do pracowników i z nimi porozmawiać szczerze i nawet indywidualnie bo wiadomo w grupie nikt nie będzie przy panu chciał wyrazić własnego zdania na to co się dzieje w pana firmie . Pozdrawiam
Lolokolo 2017-04-10 12:58
zgadzam sie ze p.R jest gluchy na informacje zwrotne od otoczenia i to nie tylko od podleglych pracownikow. Ma trudy charakter i nie do konca jestem przekonany czy jest w stanie to poprawic tj. komunikacje ze wspolpracownikami.
Premia: do momentu kiedy nie bedzie mozna policzyc premii dla poszczegolnych pracownikow nie bedzie mowy o 'sprawiedliwosci' poniewaz bedzie to odpowiedzialnosc zbiorowa jak w PRL'u . Tylko dobrze dobrana grupa moze byc rozliczana wspolnie.. a smiem twierdzic ze na maszynowni przy takim trybie pracy (4bryg, zmiany, rozne nadgodziny) nie da sie tego rzetelnie rozliczyc, na lakierni juz bardziej widze fajne grupy... Moim zdaniem nie wiele juz potrzeba aby rozliczac premie osobno dla kazdego pracownika. system komp juz w zasadzie chyba na to pozwala... Czy Twoim zdaniem XxXxXx to zmniejszy skale problemu? Poki nie bedzie mozliwosci wykluczenia nieobiektywnego podejscia zwierzchnikow do podleglych im ludzi , bedzie to moglo zle dzialac. poza regulaminowa premia ktora obliczalby system na zasadzie obrobionych detali czy pomalowanych metrow, czy zlozonych paczek lub mebli jest u kazdego kierownika narzedzie typu 'nagroda' po ktora siegaja stosunkowo rzadko co przeklada sie na spadek motywacji. Zazwyczaj slyszymy tylko o 'zabraniu premii' lub roznych 'karach'...
Z mobbingiem w pracy musimy walczyc WSZYSCY , bo i mnie on mocno dotknal... nie jest to latwe , sposobow jest wiele ale zazwyczaj sa one obarczone duzym ryzykiem utraty pracy... i jesli ktos mowi inaczej - po prostu klamie.
Ja sam nie moge pogodzic sie z panujaca atmosfera i odejsciami pracownikow - to jest niekorzystne dla obu stron. Mysle , ze zaklad nie upadnie - bo dyr. C. to lebski facet... niemniej jednak szkoda potencjalu i 'pary ktora idzie w gwizdek' oraz 'potu ktory idzie w piasek'.
Dyrektor J.C chyba jeszcze nie jest gotowy na tak szczere rozmowy... ja tez twierdze ze SA ONE NIEZBEDNE - aby zatrzymac eskalacje konfliktu. Ja tez apeluje o to: DYREKTORZE juz czas !!
Pozdrawiam
maestro 2017-04-10 14:15
To Cichacz tam jeszcze pracuje? Szwed nie pogonił go w pi z du? Pierwsze co bym zrobił, to go pogonił!!
Buntator 2017-04-11 08:52
Widze że jak była tak dalej jest padaka, 20 gr podwyżki hahaha to musi przekonać do pozostania w tym "zakładzie pracy" . p.R nie raz już złapany przez nas na kłamstwie dba tylko o własny stołek. Postawcie się w końcu poganiaczom albo będą was dym.ć do końca istnienia zakładu, który jak widzę szybko się zbliża. Dziwie się, że jeszcze nie zrobiliście strajku albo czegoś podobnego, skoro jest wam tak źle to pora zacząć walczyć o swoje, a nie tylko żalić się na tym forum...
a.j 2017-04-11 16:45
W tej firmie sie ludzie boja i sa zastraszeni.ze straca prace.chodza po palarniach i kiblach i kazdy tylko gada.ze oboz,ze trzeba szukac innej pracy.ze tu przyszlosci niema,a siedza i sie mecza z miesiaca na miesiac bo sie przyzwyczaili i czekaja na dzien kiedy Jarek odejdzie i wtedy bedzie Szwecja. tylko nieliczni odeszli w ostatnich 2 miesiacach i to duzo ludzi z kepic.bo ci co maja stawki za starego dyrektora to cicho siedza bo maja dobrze,a ci co za Jarka (stolarze po 13zl -13.60brutto) to zawijaja zagle i ida do lepszej platnej pracy. ale w biurze pracy ogloszen full a.j potrzebuje na okraglo.pozdro dla jara i rosy,jeszcze miexsiac i sami staniecie na maszynach
Koko 2017-04-11 19:15
Nie pracuję tam już ponad rok i to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Naprawdę nie warto poświęcać rodziny, zdrowia i czasu dla budowania kariery kilku celebrytów którym słoma z butów wystaje.
Znalazłem nową robotę, kokosów nie ma jak wszędzie w regionie ale mniej niż w AJ nie zarabiam jest nawet na małym plusiku. Do pracy mam bliżej przez co jest zysk na dojazdach. Mam więcej czasu dla rodziny, wolne weekendy i nie ma we mnie strachu gdy idę do roboty. Naprawdę trzeba tylko trochę odwagi i szacunku do samego siebie żeby zmienić swoje życie. Ofert pracy jest sporo. Nie dajcie się tak traktować bo nie warto za te pare groszy.
best job 2017-04-12 09:58
swietna polityka w firmie, wspaniala atmosfera, pociski w strone osob ktore sie nie postawia a pokornie pochylaja glowe gdy ktorys lider ma zly dzien bo sie ku**a nie wyspal ;) ruszyly wypowiedzenia operatorow maszyn z kluczowych stanowisk, to powinien byc pstryczek w nos dla zarzadu, moze teraz docenia wartosc osob fizycznych ktore ciagna ten wozek. potworna rotacja w personelu, co kilka miesiecy z grupy kilkunastu osob ktore sie zatrudniaja zostaje kilka ( i to tez nie wiadomo na jak dlugo) . genialnym posunieciem bylo to ze premia bedzie zawieszana w przypadku gdy wydarzy sie wypadek w pracy ;) po prostu gratulacje, wiecie jak zachecic ludzi zeby zapier****li... :) niech cos sie wydarzy i czekajcie na fale L4 :)
Gość 2017-04-12 11:32
A pienìążki na święta? Po świętach! A może ludzie zapomną... to się wcale nie da...
kolo 2017-04-13 16:09
Jak zabiora premie to dadza na swieta.tak to dziala w a.j
Lolokolo 2017-04-18 14:42
pochwalcie sie, prosze, jak minal okres przedswiateczny???
w pospiechu i panice , czy w spokoju i poszanowaniu blizniego??
...i super talonami do wykorzystania...
z niecierpliwoscia czekamy na informacje.
Jajo 2017-04-24 08:54
Czym się tu chwalić, w AJ Wielkanoc cały rok. Robią sobie jaja z ludzi na okrągło.
Ja 2017-04-24 12:03
Nie przesadzajcie. Gdzie w Słupsku dostaniecie 1700 na rękę plus ubezpieczenie ?
Zetek 2017-04-24 14:47
A od kiedy AJ jest w Słupsku?.Odlicz kasę którą wydasz na dojazdy chodźby nawet ze Słupska i zostaje na ręke wielkie kaka. 1700 d nie urywa. Spokojnie jak coś umiesz to robotę za 2000 znajdziesz.
Ja 2017-04-25 11:08
To była ironia :)
Jaś 2017-05-17 08:58
AJ - na szczęście mam to już za sobą.
Mam ponad 20 lat pracy i jeszcze nigdzie mnie tak nie traktowano. Pracowałem w kilku miejscach i bywało różnie. Nie jestem leniem i bywało że dawałem w AJ z siebie więcej niż powinienem. Przez te lata pracy nie bywałem na chorobowym, a moje zaangażowanie i dyspozycyjność przeważnie były doceniane przez
innych pracodawców. Po przyjściu do AJ - normalnie SZOK , pomyślałem gdzie ja jestem to jakiś Bangladesz. Jak byś się człowieku nie starał i ile nie zrobił to zawsze było mało i źle . Masakryczne godziny pracy 12stki, cztero brygadówki, znikające nadgodziny,ciągły pęd i zmiana planów, przestawianie maszyn na parę sztuk, tablice wydajności. Tragiczne podejście kadry. A przecież czasem wystarczy powiedzieć dziękuje, dzień dobry, proszę. Podstawowe słowa które budują atmosferę pracy. Ale to już chyba w AJ niemożliwe. Szkoda bo to mogła by być fajna firma,bo ogólnie zaplecze do pracy jest - nowe hale i park maszynowy nie najgorszy choć maszyny w tym trybie pracy bez servisu i naprawiane drutem i młotkiem już długo nie pociągną. Mnie już tam nie ma ale pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących, a kadrze życzę zmiany podejścia i dostrzeżenia w pracownikach ludzi. To oni pracują na wasze utrzymanie i marne kariery.
1.2.3 jarek patrzy 2017-05-25 10:28
A ja juz sie zwolnilem .i nie zaluje ,,codziennie w pracy to samo lament ludzi ze to ze tamto (zwolnic sie jak nie pasuje!!! ) Stoja becza ze ciezko ze sobota ,nadgodziny ze nikt nie przyjdzie a co do czego wiadomo :) braki w narzedziach proszenie sie o glupie wkretarki .... ktos potrzebuje to dajesz... a nie to moja moja .smiech na sali..Baby na montazu to istna masakra (nie wszystkie) 10 min do rozpoczecia a co niektore lataja jak je*niete z wozkami .Pozdrawiam pania Dorote ..+ za higiene smrod nie milosierny i wez z taka pracuj a to lato idzie.. premia hmmmm ..Z rozliczniea wynika 1750 zeta + 2 soboty (ok 300) premia za jakosc wydajnosc kolejne 500 i wyszlo bagateli ok 2600 .Co z tego jak wszytsko na skladki bo po zminusowaniu 1799 :D Dajcie ludziom do reki premie a nie kur*a ZUS utrzymujecie!!A na koniec dodam bylo milo na szczescie sie skonczylo .dzieki i pozdrawiam :)
Ad minek 2017-06-02 09:51
Ze względu na zbyt prawdziwy i drastyczny opis warunków pracy oraz sytuacji na dziale produkcji i traktowania pracowników wpis nie został zamieszczony bo i tak zostałby usunięty przez administratora :)
Wania 2017-06-08 16:53
Jeśli myślisz, że gorzej w twoim życiu być już nie może to przyjdź popracować w Aj-ocie a się przekonasz że nie masz racji haha
Lucky 2017-06-13 11:54
Słyszałem że już nawet z własnej butelki pić nie możecie... Jakim mózgiem trzeba być żeby to wymyślić XD
Hihi 2017-06-14 13:19
Z cudzej też nie...
Gość 2017-06-22 10:09
Apeluję do wszystkich, ktorzy "częstują" się owocami hurtowo - ogarnijcie się! To jest jak kradzież! Daję słowo będę wymieniać nazwiskami, jeśli nie przestaniecie!
O!! 2017-06-22 14:00
O widzę walka o owoce.
Karmią was jak m .. ł p y.
Pewnie o stałej porze na sygnał dzwonka.
A jak was traktują?
Urazona 2017-06-24 03:26
Mamy na montarzu samych kapusi sami nic nie robia tylko chodza i kapuja takich lubia zadnego szacunku dla kobiet wulgaryzm to jego drugie imie tak panie Bielecki to o panu
Xxx 2017-06-24 09:54
Chcesz oceniac innych sam robisz to samo
Xxx 2017-06-24 11:39
Swiete slowa
Zostaw swoją opinię o Fabryka mebli "AJ" - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka mebli "AJ"