Opinie o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka mebli "AJ". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka mebli "AJ" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Kim dzong jarek

Co tam w AJ ? Czy to prawda, że w tej firmie proponującej w ogłoszeniach stabilne zatrudnienie, znów poleciały głowy i to z dozoru? A myśleli że zrobią karierę i może w przyszłości wygryzą jarka. Niestety wódz jest niezastąpiony i nieomylny.

Hunter
@Kim dzong jarek

A jak myślicie czemu poleciały głowy, kilka osób z kierownictwa, he he he, pomyślcie trochę, kto poczuł się zagrożony? Lepiej zatrudniać głupszych od siebie i nimi sterować.

mikołaj

Już tam nie pracuje ale właśnie przeczytałem że wycieli wam tego wrzoda małgosię i cieszę się razem z wami. Gdyby nie on to pewnie jeszcze bym się męczył w AJ, a tak mam nową robotę, bezstresową i za lepszą kasę bliżej chaty. Czy ktoś wie gdzie ta m@nda poszła do roboty bo trzeba by ostrzec ludzi. A produkcji życzę wesołych świąt i żeby wam się już żadna małgosia nie trafiła:) Kadrze życzę więcej kumania i zdechłego karpia

Zzz
@mikołaj

Poszedł chyba do biedronki☺

Lolokolo
@mikołaj

Małgosia poszedł do LEAN STAŃCZYK.

Work
@Lolokolo

Już jest małgosia w opiniach leann'a

beka z AJ :D

Jaro

Oczywiście że warto zacząć pracę, jeśli lubisz pomagać innym. Pomożesz całej bandzie w biurach się dorobić ale nie martw się, Ty też się dorobisz. Garba na plecach :)

Warto tam zacząć pracę ??? Czy naprawdę ta firma to taka porażka??

Zolo
@Ewa

Nie warto, jest gorzej niż w opisach poniżej

Ron

AJ to stan umysłu. (usunięte przez administratora), jak w 39... A wypłatka !? śmiech na sali. za tą wypłatę ledwo da się wyżyć do ostatniego co dopiero mówić o odłożeniu czegoś albo żeby pojechać na jakieś wakacje. Ja tam nie wiem jak w biurach (pogłoski chodza że kierownicy mają 6000+ więc pewnie dlatego ich stać na wakacje) ale na produkcji... za 2000 to możemy pojechać sobie do Ustki, na jeden weekend pociągiem na gapę bo jak kupimy bilet to na gofra nie zostanie.

knurzysko

21 wiek życie coraz droższe podwyżka goni podwyżke a w a.j 1800 zl wyplaty na rękę śmiech na sali.Jak wyżyć za taką wypłatę.

Typ

Wiolka blacha ma siano zamiast muzgu, Krzywe nogi jakby beczki nimi prostowała, ryj jakby patelnia wyłapała i śmierdzi potem.

Boloooo..;//

Witam jak tak czytam te opnie ...najbardziej przeraza mnie stawka .. w tej firmie...w mojej..olbrzymej firmie,, na warmi kolo IŁAWY...... wozkowy dostaje na dziendobry,,,16,5..zl..ja pracuje 10 lat.mam 17,80....bez sobot.mam 2500 na reke...gdy zrobiłem .trzy soboty miałem 3300..na reke....jakooo..zwykly ........oni nazywają to ..; pracownik produkcyjny....operatorzy linii homag biora po 3tys...bez sobot.......naprawdę masakra u was tam jest...u nas sa prawdziwe związki...I Dodatki rozne premia swiateczna.tez znaczna...premia styczniowa....pol pensji........dziekuje za wasze opinie.....bo bym zrobil głupstwo...

Lucky
@Boloooo..;//

W aj operator cnc pracujacy na wszystkich centrach zarabia ponizej 2k na reke nawet jesli przyjdzie w soboty... Zrobilbys olbrzymi mistejk

Nie moglem nazekac na pracownikow ani na mojego przelozonego atmoswera byla naprawde super jeszcze za kadencji pana kowalskiego ekipa jest i byla bardzo zgrana zaluje ze skonczyla sie moja kariera w tej firmie minusem jest tylko kadrowa gdy chcesz wrucic spowrotem do firmy to drektor ma (usunięte przez administratora) do gadania naj wiecej ma do powiedzenia kadrowa kawal korwy i tyle juz szybciej sie przechyli drektor niz ona

ggg
@anonymous

Bardzo dobrze że cię nie pozwolili wrócić ,nawet nie wiesz ile zdrowia ci uratowali. To już nie jest ten ajot w którym pracowałeś to ob@z p@acy

A...

Kogo by nie zwolnili to i tak będzie to w dalszym ciągu chory zakłąd pracy. Atmosfera gorsza niż panowała w obozach w 39r. Da się zatrudnić nowych ludzi ale atmosfery pracy NIE DA SIĘ ZATRUDNIĆ. ją się tworzy ale niestety Pan Jarosław nie ma o tym pojęcia. Ma jedynie pojęcie o tym jak gnębić ludzi psychicznie. To co robi to jest istny MOBBING psychiczny. Zapewne jest tak dlatego że on sam ma problemy i próbuję wyżyć się na podwładnych. Czy kiedykolwiek ktoś został pochwalony przez tego Pana ? czy kiedykolwiek ten Pan z kimś porozmawiał po ludzku ? Nie. Tyczy się to nei tylko jego, są również inni którzy są tak samo drętwi i nie porozmawiają z nikim po ludzku. Szczególnie tyczy się to pewnych osobników płci pięknej w naszym zakładzie. (o ile można je nazwać płcią piękną).

NieUśmiechamSięDoLudzi

Ogólnie lipa ale można znaleźć miłe akcenty. Pozdro dla(usunięte przez administratora) (to jeden z tych akcentów) :)

Były cnc

to sie jaro szybko zorientowałeś kto ci firme niszczył...

jerry

Przyłączam się do gratulacji dla p. R-sy i życze szczęścia w poszukiwaniu nowej ... a, i żeby traktowali go tak jak on traktował nas Ilu to juz sie takich przewinelo ? My zostalismy a ich juz nie ma. Czy tak miało być ? hehe

Nareszcie
@jerry

Ilu odeszło przez tego gn-ja ilu zwolnił bo umieli mu się sprzeciwić i nie pasowali mu do kariery. Bąrdzo dobrze Jarek tylko o 2 lata za późno. Teraz możesz tylko kwiczeć bo ci co przez niego odeszli już nie wrócą. A odeszło wielu dobrych fachowców. Nie wrócą bo nie wchodzi się dwa razy w to samo G. Teraz zacznij dbać o tych co zostali bo obudzisz się kiedyś z ręką w nocniku.

Audi

A.j.szkoda wypisywać się o tej firmie.totalna porażka.kadra zarządzająca nieogarnia zwykłych planów produkcyjnych.ludzie odchodzą masowo.rzucają pracę z dnia na dzień.dostają dyscyplinarki porzucenia pracy i śmieją się w biurze im w twarz.żeby stolarz z zawodu zarabiał 13 zl brutto ? Sprzątaczka ma więcej w tych czasach.panie Jarku prosze sie obudzic.zabrac po 2 zl tym nierobom z biura i dajcie pracownikom.bo zostanie pan sam.a wielki brat ze Szwecji patrzy.niedajcie się Ci co zostali.pozdrawiam całą maszynownie.bo Wy robicie całą robotę.a najmniej zarabiacie

Japatam
@Audi

Buahaha maszynownia robi cała robotę dobre sobie a ile trzeba po nich poprawiać to się w głowie nie mieści !!!

Audi

cnc

O jest nowe ogłoszenie w UP Znów potrzeba 4 operatorów CNC? A może spróbować zatrzymać tych co już pracują bo w ciągu 4 - 5 lat przewinęło się już z 50ciu. Niektórzy byli naprawdę dobrzy. Ciekawe dlaczego odchodzą? Pewnie zarabiali tyle że nie wiedzieli co robić z kasą w przyjaznej atmosferze w 8 godzin, weekendy wolne, a szef do rany przyłóż jak dobry wujek.

Dante

Praca w AJ? Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Pozdrowienia dla mrówki miodówki z montażu????

Jimi Joe

Słomka ale zes ta linie A1 spier*olil większej lipy jeszcze nie widziałem normalnie porażka !!!

Lolokolo
@Jimi Joe

Witam, a może konkrety jakieś , na pewno nasz Joker od czasu do czasu zagląda na forum - to może przeczyta i poprawi bolącą Was rzeczywistość... a z drugiej strony, ot łatwo powiedzieć 'aleś spitolił' - trudniej już, przewyższyć Mistrza Inżyniera Procesu i samemu zaproponować dobry wariant.

jkl
@Lolokolo

Myślę że Joker ma tu co czytać bo konkretów wyżej jest wiele. Tylko czy on umie czytać ze zrozumieniem i czy coś go to obchodzi jak nas traktują i jak się nam pracuje?

Bober
@Lolokolo

Mistrza inżyniera procesu haha koło mistrza inżyniera on tylko stał jeszcze dużo jemu brakuje aby takim zostać niech dalej przykleja naklejki na kuwety itp. do tego się nadaje najlepiej niah niah

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka mebli "AJ" - Słupsk

• Jak się pracuje w Fabryka mebli "AJ"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka mebli "AJ" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka mebli "AJ"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka mebli "AJ"?

Kandydaci do pracy w Fabryka mebli "AJ" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka mebli "AJ"