Opinie o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka mebli "AJ". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka mebli "AJ" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Dżony Brawo

Dziura ? Chyba kanion :D w AJ jest taka dziura że jak Putin chciał tarcze wysadzić to spojrzał na mapę, na mapie zobaczył AJ'ot i rzekł "wy to już jesteście w Takiej Du**e że głębiej się nie da... "I sobie darował. Witaj w AJocie gdzie życie miło płynie, kadry mają luz a produkcja stresem żyje, czasem dostaniesz opier**l bo tak tu jest w naturze, że dyrektor z biura robi gów*oburzę. Lecz jak nie robić akcji jak grunt już kruchy i co będzie wtedy jak Anders zrobi ruchy ? Trzeba tuszować sprawy i problemy dzienne, coby problemy nie ujrzały światło dzienne. Na montażu jest wesoło i sielanka teraz, bo wcześniej Arek dał opier**l nieraz, teraz turaj rządzi już tylko dyrektor i ma minę nietęgą niczym młody rektor. Na produkcj jak to zawsze, każdy pali głupa, i tylko się czeka aż sparzy się d*pa. ta sparzoną dupa u dyrektora często nic dziwnego gdy widzi że zaległości gęsto. zaraz przyjdzie czas ze Głośny rękawy zakasa i zobaczy jaka za to marna KASA ! Morał bajki krotki i wszystkim znany, haruj w AJocie mocno a zostaniesz WYRUCH*NY.

żubr

chłopaki dawać,dawać,bo wysyłka czeka,a tu za oknem weekend.jaki weekend?jutro do pracy.zapomnijcie o weekendzie,trzeba ratować a.j.bo dziura się powiększa

Br

Kurde, zaczynam sie martwić. Coraz mniej ludzi do zwolnienia teraz czas na nas :) trzeba uważać :P

Jan

PATOLOGIA

brawo

brawo,brawo.co za firma.może ukraina pomoże jarkowi ?masakra jakaś.pewnie Anders dobiera mu się do dupy,i niewie jak tu się obronic.dlatego tak czesto zmienia kadre i zwala wine na nich.jarku może ciebie trzeba zmienić ? bo nie dajesz już rady.szef produkcji andrzej otworzył oczy i ucieka z tej firmy.żenada jakaś

Ron

Jusz chyba nie wiecie kogo zwolnić zeby było lepiej... Śmiech na sali, KTO NASTĘPNY ?? Zaraz zaraz jusz nie ma kogo zwalniać. Tu jusz nic nie pomoże z waszymi rzondami. , Anders powinien przysłać cały zespół góry ze Szwecji bo jesteście wszyscy siebie warci. Zaorać obecna władze i dac wszystkich nowych, z tego pieca chleba juz nie bedzie. Wszystko zaczelo sypać sie rok temu, nagle zwolnili Jacka i tak poszło, odszedł Paweł zatrudnili Nieogara na lakiernie w sumie teraz to nikt nie ogarnia łoncznie z dyrektorem... Nikt nie ogarnia tej kuwety. ZAORAĆ TEN (usunięte przez administratora) I WPUŚCIĆ NOWE DZI**I.

Lolo

Cichy ale otworzyles oczy.zwolniles Malgoske a przyjmujesz Huberta do pracy?tej firmie to już nawet Hubert nie pomoże.

Sam

Hahaha 'Pani W' xD w końcu ktos i o niej się wypowiedział :D a tak to chyba każdy boi się tej Hetery bo do tej pory jakaś cisza o niej. A co stało sie z opisywana tutaj wcześniej Anita ?

Ż

Tu jest coraz weselej, po co jezdzic na kabarety do Charlotty? Nieh AJ sprzedaje bilety na jeden dzien na produkcji, to jest dopiero KABARET, jak ktoś lubi dobre kino to jak kto woli, dramat jakiś się znajdzie (Boże Boże DS się wali trzeba reagować, trzeba naprawiać ! Damian działaj ! ) albo Sci-fi ( jutro trzeba zdać DS -Arek składaj !!). Komedia jest tu dniem powszednim (jak sprawdzi się stan konta) "Żyje nam się lepiej, oznajmił Dyrektor" "To fajnie masz- pomyślała produkcja"

Lark

Zapraszamy do zmiany pracodawcy! Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych "Lark Leisure Homes" z siedzibą w Darłowie, pilnie zatrudni: - szefa zakładu produkcji, - kierowników działu produkcji mebli, - kierowników działu produkcji i montażu domów mobilnych, - brygadzistów do w/w działów Oferujemy: - stabilną pracę na podstawie umowy w nowoczesnej i dynamicznej firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju zawodowego, - kadrze kierowniczej, która nie mieszka w Darłowie zapewniamy mieszkanie. Strona internetowa: www.larkfactory.com Kontakt: praca@larkfactory.com tel. 693 470 999

Niewolnik

Marna płaca, beznadziejne warunki pracy i tylko krzyczą mało mało. Pracowałem, nie polecam. Omijać szerokim łukiem

Cn

Małgosia kup sobie jakąś książkę o technologii meblarstwa i przy okazji coś o zarządzaniu bo czasem aż przykro cię słuchać, normalnie żenada

Michal

do idioty lub kretynów z nocnej zmiany kradnących napoje z automatu z kawą aby ci ręka uschła złodzieju ładnie cię rodzice wychowali baranie jeden z drugim to do ciebie panie O. rób tak dalej a ktoś cię w końcu sprzeda i polecisz z roboty

Janusz.

Pani W. Co to wszystko wie najlepiej. Jakoś ostatnio jej dział się szybko rozrósł, a po co ta nowa Pani kierownik ? wszystko na patencie, nowa zaraz zostanie kierownikiem a ona polezie gdzieś wyżej. do niedawna miała jeszcze młodego, który latał wszystko załatwiać a teraz go nie widać, może miał już dosyć trzaskania kilometrów. Na produkcji też dzieją się niestworzone rzeczy, Małgosia może prace nam lepiej zorganizujesz ? miało być lepiej a jest jak było a nawet gorzej z nowymi ludźmi.

Janusz.

W firmie pomalutku wyłania się nowy dyrektor :) tfu, Dyrektorka :) chyba każdy wie o kogo chodzi :)

Hej
@Janusz.

KTO?!

0rh+

ycarP zóbO ! AGAWU

abc

Widzę ,że macie tu taką samą elitę nieudaczników jak w ABWoodzie w Sławnie Kret i Ociepa,o prezesie nie wspomnę.Gdzie tacy się lęgną

Zenek

Jarek zniszczyłeś całkiem fajną firmę. Jeszcze rok temu dało się tu pracować, choć zarobki d..y nie urywały to choć atmosfera do pracy była jako taka. Do porażki przyczyniła się międzyinnymi kadra wyrwana rok temu z jakiejś łapanki lub z programu mam talent. I nic nie pomorze twoje kopanie drzwi lub palet z elementami. Na szacunek trzeba zasłużyć nikomu on się nie należy i strachem go nie wywalczysz. Obudź się chłopie mamy XXI wiek a firma się cofa do średniowiecznych metod.

długi

Cichy otwórz w końcu oczy.daj ludziom zarobić!dziwisz się ze pracownicy odchodzą,jak robią prawie za najniższą krajową,bo ciągle zabieracie premie.ludzie odejda.pamiętaj o tym,a rąk do pracy coraz mniej.a weż się wkońcu za swoją kadre i kierowniczków którzy niemaja pojęcia o produkcji,a nie tylko cięcia i cięcia

kkthxbb

patologia ze hej . cyrk ze zmianami, robienie nadgodzin przez glupote kierownikow i innych gamoni co mieszja w produkcji, godzin trzeba samemu pilnowac bo cuda potrafia sie dziac (byc w pracy i dostac nieobecnosc bo gamonie nie potrafia liczyc do 5), kase samemu trzeba liczyc bo kadrowa tez potrafi przyciac, gwiazdorzenie małgoski ktory nic nie potrafi poza sapaniem i wnerwianiem, kasa smieszna w porownaniu do sapierdolu a premie zabierana calemu zakladowi bo cymbaly z kierownictwa nie panuja nad produkcja, a o dostaniu urlopu to mozna zapomniec bo wiecznie sa w plecy i trzeba "nadrobic"

młody

witam.totalna porażka.ludzie odchodza z tej firmy bo zarobili po 1500 na reke,i to starzy pracownicy.co ja tam robie???.karza nam robić po 12 godz zeby wypłaty były wyższe.porobie jeszcze miesiąc i jak niebędzie poprawy to trzeba z tamtąd uciekać.jeszcze troche a przyjdzie kadrze tam pracować.podwyzki daja ale po 20-50groszy,tragedia jakaś.niedziwie się starzym pracownikom ze poskładali wypowiedzenia,bo niemaja z czego utrzymać rodzin,ale jarek niewidzi problemu,młodych nabiorą po urlopie

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka mebli "AJ" - Słupsk

• Jak się pracuje w Fabryka mebli "AJ"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka mebli "AJ" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka mebli "AJ"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka mebli "AJ"?

Kandydaci do pracy w Fabryka mebli "AJ" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka mebli "AJ"