Opinie o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka mebli "AJ". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka mebli "AJ" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

ble

W biurach też ciśnienie non stop, ciągła pogoń, za duże tempo. No, ale tak właśnie właściciele AJ zarabiają kasę, kosztem pracowników.

1q

Kolego, jak Cię zatrudnią na produkcję, to dostaniesz ustawowe minimum, a po okresie próbnym, 50gr więcej do każdej godziny. Jak robota typu lider, to możesz liczyć docelowo 2500 PLN na rękę, przy czym nie masz wtedy nadgodzin, często pracujesz w soboty, no bo trzeba ogazrnać balagan itp. Szału nie ma, poza tym brak porządku produkcyjnego, chaos, niedomówienia, brak szacunku. Jak kto lubim roboty na rynku nie ma za wiele, więc trzeba gdzieś pracować. Nie wiem jak jest w nowej lokalizacji, ale w starej (ul. Słoneczna), to nie było ogrzewania zimą, temp około 5 st w środku. Ogólnie istne kongo. Znajomy mówił, że w Rędzikowie nadal panuje istne KONGO.

zebra
@1q

wypowiadaja sie ludzie pracujacy sto lat temu jeszcze na slonecznej. od tej pory duzo sie zmienilo, warunki socjalne sa dobre, na hali cieplo itp. a zarobki jak to wszedzie. jest roznie, zalezy kto gdzie pracuje.

rrrrrr

Ja tam pracuje i nie jest źle. Czasami trzeba sie narobic ale ogólnie jest spoko.

tre dar

Ci co narzekają i piszą źle o AJ to albo zwolnieni bo to nieudaczniki nic nie potrafią robic i tak będą pisac o każdej firmie fabryce w której będą pracować ja pracuje w maju będzie trzy lata i jest super nie chce innej pracy a jak komuś nie pasuje to do biedronki na kase hehe

t
@tre dar

Jak komuś odpowiada praca od 7:00 do 20:00 plus niektóre soboty i 2500PLN na rękę (mówię o liderach i biurze), to czemu nie. Ja tam wolę 2500PLN za pracę od 7:00 do 15:00.

GOSC

Leszno
xyz

nie produkujemy mebli tapicerowanych

ccc

Tak to jest jak gamoniowi po zawodówce dasz trochę władzy.Chamstwo i poniżanie pracowników jak za komuny(w końcu to jej wychowankowie ).

t

Istne kongo tam panuje. Wyzysk. Wyposazyć kadre zarządzającą w baty i jazda :))

kielbasa bez palca

Nie gadajcie chłopaki. Przeciez i tak w ciagu 2 3 miesiecy wyciulacie odchodząc z zakladu i niech sobie radzradzą majstrzy wezme sie do roboty i w ogóle. W koncu przestana moze gadac tylko przejrza na oczy

ziutek

(usunięte przez administratora) zarobki 1400 zl.nie szanuja czlowieka szczegolnie brygadzisci niekulturalne odzywki.godziny pracy takie jakie ci powiedza czyli dzisiaj na 11 jutro na 10 pojutrze jeszcze inaczej.i nie ma tlumaczenia ze ci nie pasuje.

maciejko

a gdzie ten artykuł znalazłeś, na jakimś rzetelnym portalu czy taki plotkarski raczej? bo to tez na pewno się liczy moim zdaniem jakiego rodzaju jest taki portal naprawdę. napiszcie jeszcze jak to wszystko wygląda, bo sam nie wiem jak mam tym dalej postąpić, niby opinie zewnętrzne to też jest jakiś punkt odniesienia.

hh

200 PLN na Wielkanoc, też mi radocha. Niech w tym zakładzie zapanują normalne warunki pracy, bo nawet to nie jest zapewnione. Żałuję, że odszedłem dobrowolnie z renomowanego słupskiego zakladu w którym było wszystko czego nie ma w AJ.

ktośek
@hh

Zebra chyba ci paski głowę za mocno ściskają,Kasa na święta była pierwszy raz, od kilku lat.Wcześniej były paczki żywnościowe.

zebra

Co roku na swieta paczki, na wielkanoc pieniadze wiec cos tam na pewno bedzie. zobaczymy... w tym roku cos sie dzialo. bilety do kina i na basen

romek

Mi tam odpowiada najniższa krajowa. Troche nadgodzinek wpada i 1400 do rączki mam. Nie każdy ma predyspozycje do zarabiania 2000 PLN

blondas
@romek

Ku.... o jakich nadgodzinkach piszesz,bo podobno limit nadgodzin wyczerpany do końca roku.A jak myślisz dlaczego chłopakom na CNC zmienili system pracy na czterobrygadówkę.

Spartanin

Obecnie pracuję już tu 6 lat rada dla nowych ?? nie pchajcie się tu! 10zł/h brutto nie pasujesz majsterkoi i lecisz itd

zdenek smetana

Odpowiedź na: [ULĘGAŁKA - 2014-07-17 10:53:45]: JEST SPOKO JAK NA RAZIE TYLKO ZMIEŃCIE SZEFA PRODUKCJI No i zmieniliśmy... Ciekawe w lipcu pożegnali szefa produkcji, a teraz prowadzą nabór na kierowników 2-ch wydziałów, ale rotacja w kadrze. Pewnie jesienne porządki robią ...

ciekawski

a wiecie cos na temat kierownikow produkcji?jacy sa?co robią?i ile zarabiają?

zly

Kolorowo nie jest. Lider (2500 PLN na rękę), to praca srednio po 10h bez oczywiście żadnych świadczeń za nadgodziny. Dodatkowo wymagana jest obecność w soboty :), również za free. Problem z urlopem. Nie pracuję już w tej firmie od ponad dwóch lat i nie mogę zapomnieć jaki tam jest wyzysk i złe warunki pracy. Nie wspomnę już o braku organizacji, szacunku (z resztą, to standard w tego typu zakładach). Myślę, że taki opis pasuje do większości firm produkcyjnych.

knurzysko

zgadza sie normy coraz wieksze a o podwyzkach nic nieslychac

Były ze Scanii

Dobrze, że takie fora istnieją. Po masówce w Scaniii, zatrudniłem się w bardzo fajnej firmie X. O mały włos bym wylądował w Aj (już prawie byłem przyjęty), ale dzięki Bogu natknąłem się na to forum i zacząłem węszyć. Porozmawiałem z kolegą, który tam kiedyś pracował i mi odradzał. Teraz już wiem, że dobrego wyboru dokonałem.

Grisza

normy coraz wyższe a kasy nie ma o podwyżkach można zapomnieć chyba że normy

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka mebli "AJ" - Słupsk

• Jak się pracuje w Fabryka mebli "AJ"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka mebli "AJ" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka mebli "AJ"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka mebli "AJ"?

Kandydaci do pracy w Fabryka mebli "AJ" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka mebli "AJ"