Opinie o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka mebli "AJ". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka mebli "AJ" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

bolek

No comment, to co się tam dzieje jest porównywalne do pracy u najgorszego prywaciarza. Ogólnie złe zarządzanie, mierny dla Cichego i reszty.

Spasła Wiola

tak jak mówicie praca ciężka i mało płatna jak na plantacji murzyńskiej totalny chaos i bałagan kierownika produkcji mają nowego świr totalny amerykański ninia z Toronto źle spojrzysz i wylatujesz omijajcie ten zakład z daleka jak Morpol

z

Przychylam sie do negatywnych wypowiedzi. Ludzie są tam źle traktowani (chodzi o stosunek do pracownika, a nie o to, że nie ma pensji na czas) przez mistrzów i inne działy. O samym ''prezesie'' to już nie wspomnę. Jeżeli kogoś kręci praca lidera, czy też mistrza bez płatnych nadgodzin, to spoko. Nie wspoinając o sobotach pracujących bez wynagrodzenia. Zakład nie ma żadnego porządku, systemu produkcyjnego. Plany wyżyłowane, nieprzemyślane; podobnie jak wysyłki i cała organizacja magazynu. Przetrwalnia do czasu znalezienia lepszej pracy o którą ciężko.

aaaddd

Fajne bajki pisza ludzie, praca stała, oczywiście trzeba pracować jak i wszędzie, warunki dobre, tylko bardzo wielu leni tam pracuje a my reszta musimy na nich pracowac, szef powinien zrobić trochę przerzedzenia i wtedy Bedzie dobrze. PUP i ZUS, po co, wypłaty sa zawsze, ludzie chyba dalej siedzą w przekonaniu „czy się stoi czy się leży wyplata się należy”, to nie te czasy i nie ten ustrój koledzy. Wesmy sie do roboty lepiej

Leszno
mich

180h i tylko 1600 na rękę.

Mar

Beznadziejnie tam jest. Już mam na oku inną pracę i na dniach składam wymówienie

ak

Fabryka Mebli AJ - 2012-06-03 20:02:48 Bardzo przyjemnie się tam pracuje i oby tak dalej pozdrawiam;))He he he, niezła ściema.

tttyhj

popieram koniecza inspekcja pip i zus

bleeeee

Zgadzam się z przedmówcami. PRZETRWALNIA O wiele za długo tam pracowałem.

kaszana

masakra sie dam dzieje

hh

ta pseudofirma, to pomyłka. Wsydzę się mówić, że tam pracowałem, bo była to największa katorga, Jeżeli ktoś ma ambicję, to proponuje rozglądać się za pracą w okolicy - mi to zajęło prawie rok. Jakoś tam przetrwałem, ale nikomu nie polecam.

1400 za miesiac pracy, caly czas malo i malo, wieksza czesc pracownikow z grupa inwalidzka,

KASZANA Z CEBULĄ

Mierny pracodawca. Pracowalem kiedys na strefie w Rędzikowie i jeszcze przed przeprowadzką w Słupsku. Ciekawe, czy tej zimy jest tam 5 stopni na plusie na hali produkcyjnej? Dzięki Ci Boże, że znalazłem w końcu godną pracę.

pracownik mat

[usunięte przez administratora] Cieszę się, że zmieniam prace - 5 lat spędziłem w tej firmie i o 5 za dużo. No ale tak to jest z tą pracą w Słupsku. Ogólnie nie polecam, [usunięte przez administratora]

alek

Pracowalem tam kiedys na magazynie, ogolnie makabra, nowy zaklad, a taka beznadzieja. Ktos tam probuje cos poukladac, ale niestety nieskutecznie. Ogólnie zakład ma złą opinię w mieście. Jedynie przetrwalnia.

A

KASZANA!!!!!!!!!!!!! Nie polecam, omijacie to badziewie

Tx

Coraz mniej zamowień. Praca juz tylko 4 dni w tygodniu. Mistrzowie wymyslaja kary, ktore odpracowujesz w soboty. Ktoś mówił kiedyś, ze jest lepiej niż w Scanii. - Oczywiście to nie prawda, AJ nigdy nie dorówna SCANII, co najwyżej może konkurować z MORPOLEM i innym tego typu dziadostwem

Kaa. eeM.

Kilka dni temu minął rok,jak już tam nie pracuję... Starzy znajomi,którzy wciąż tam pracują,twierdzą że jest coraz gorzej i gorzej. To chyba nigdy nie była i nie będzie dobrze zarządzana firma,w której dba się o pracownika. Zakład się rozwija,przenosi w nowe miejsce,produkcja rośnie a szary pracownik widząc to słyszy że jest kryzys i nie ma co liczyć na poprawę swojej sytuacji. A jak mu się \'\'nie podoba, to na jego miejsce czeka stu chętnych\" co nie będzie narzekać. Ogólnie sytuacja na słupskim rynku pracy nie wygląda różowo,a ta firma nawet zaniża poziom. Zdecydowanie nie polecam pracy w tym zakładzie,chyba że dobrze kapujesz i włazisz gdzie nie trzeba... takich tam potrzebują.

grzes

przydałaby się tam inspekcja pracy, ps - do Szwecji to im jeszcze daleko

gosc

Po paru miesiacach postanowilem odwiedzic nadal pracujacych tam znajomych. Nic się nie zmieniło, nadal brak organizacji, ludzie narzekają na bałagan i płace.[usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka mebli "AJ" - Słupsk

• Jak się pracuje w Fabryka mebli "AJ"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka mebli "AJ" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka mebli "AJ"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka mebli "AJ"?

Kandydaci do pracy w Fabryka mebli "AJ" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka mebli "AJ"