Opinie o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka mebli "AJ". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka mebli "AJ" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Złotouści

Niektórzy zamiast pod biurkiem to realizują "American Dream" haha

E.t

Podobno żeby dostać prace w dziale logistyki to trzeba jezdzic BMW... prawda to ?

Bodzio
@E.t

Trzeba pod biurkiem trochę posiedzieć wiadomo gdzie ;)

luckychucky

"pracę przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego oraz szkolenia" praca na maszynach które nigdy nie był czyszczone ani serwisowane, padają jedna za drugą. szkolenia - tyle ile powie ci pracownik na danym stanowisku tyle będziesz wiedział. Zresztą jeśli ktoś zainteresowany czyta to forum, to nie dotrwa do tego ogłoszenia :) Ratuj się kto może !!!

Otak
@luckychucky

Pracowałem kiedyś na CNC . Niesprawne maty bezpieczeństwa, wyjące wrzeciona, smar raz na sto lat, a wyciąg taki że pył z MDF po kolana przy maszynie a na całej hali po kostki i aż 10 min na sprzątanie albo awantura czemu tak szybko zaczynam sprzątanie.

jaja

„AJ Fabryka Mebli” sp. z o.o. w związku z rozwojem i stworzeniem nowych stanowisk pracy poszukuje osób na stanowiska: Samodzielna księgowa Dyrektor finansowy Specjalista ds. BHP Lider zmianowy/brygadzista Lider/Kierownik Magazynu Wyrobów Gotowych Pracownik produkcyjny AJ Fabryka Mebli sp. z o.o osobom, które wykazują się : dobrym przygotowaniem merytorycznym, chęcią praktycznej nauki zawodu, odpowiednim stosunkiem do pracy i powierzonych zadań, ambitnym, chcącym się rozwijać i przyczyniać do realizacji celów Spółki zarówno jakościowych jak i wydajnościowych gotowa jest zaoferować: dobre warunki pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego, pracę przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego oraz szkolenia. Chcąc uzyskać więcej szczegółowych informacji prosimy o kontakt osobisty: AJ Fabryka Mebli ” sp. z o.o. ul. Przemysłowa 15, 76-200 Redzikowo CV należy wysyłać na adres: office@ajfabrykamebli.pl

Ant
@jaja

Dobre warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego ? To jakiś żart. Pracowałem w aj parę lat i wcześniej wiele lat w zawodzie. Po tym co tam przeszedłem zmieniam zawód bo w Aj wypaliła się we mnie chęć pracy w tym zawodzie - naprawdę potrafią zniechęcić. To ogłoszenie jest motywowane ucieczką pracowników , nie rozwojem firmy. A pracowników w regionie zaczyna brakować, bo chyba każdy stolarz itp już tam był lub słyszał o tych " dobrych warunkach" . Ukraina też nie pomoże bo ma od niedawna otwartą granicę i śmiga dalej tranzytem przez PL tam gdzie naprawdę dobre warunki.

lo
@Ant

Podobno lakiernicy u Was nie narzekają na zarobki???

Kierownik

Panu Wiesławowi wydaje się że jest ważną osobistością na montażu i może obrażać wszystkich dookoła A moze by tak się wziął Pan w końcu za pracę??

Good

Pracodawco spiesz się szanować dobrych pracowników - tak szybko odchodzą

Xxx

Swiete slowa

O!!

O widzę walka o owoce. Karmią was jak m .. ł p y. Pewnie o stałej porze na sygnał dzwonka. A jak was traktują?

Apeluję do wszystkich, ktorzy "częstują" się owocami hurtowo - ogarnijcie się! To jest jak kradzież! Daję słowo będę wymieniać nazwiskami, jeśli nie przestaniecie!

Xxx
@Gość

Chcesz oceniac innych sam robisz to samo

Lucky

Słyszałem że już nawet z własnej butelki pić nie możecie... Jakim mózgiem trzeba być żeby to wymyślić XD

Hihi
@Lucky

Z cudzej też nie...

Wania

Jeśli myślisz, że gorzej w twoim życiu być już nie może to przyjdź popracować w Aj-ocie a się przekonasz że nie masz racji haha

Ad minek

Ze względu na zbyt prawdziwy i drastyczny opis warunków pracy oraz sytuacji na dziale produkcji i traktowania pracowników wpis nie został zamieszczony bo i tak zostałby usunięty przez administratora :)

1.2.3 jarek patrzy

A ja juz sie zwolnilem .i nie zaluje ,,codziennie w pracy to samo lament ludzi ze to ze tamto (zwolnic sie jak nie pasuje!!! ) Stoja becza ze ciezko ze sobota ,nadgodziny ze nikt nie przyjdzie a co do czego wiadomo :) braki w narzedziach proszenie sie o glupie wkretarki .... ktos potrzebuje to dajesz... a nie to moja moja .smiech na sali..Baby na montazu to istna masakra (nie wszystkie) 10 min do rozpoczecia a co niektore lataja jak je*niete z wozkami .Pozdrawiam pania Dorote ..+ za higiene smrod nie milosierny i wez z taka pracuj a to lato idzie.. premia hmmmm ..Z rozliczniea wynika 1750 zeta + 2 soboty (ok 300) premia za jakosc wydajnosc kolejne 500 i wyszlo bagateli ok 2600 .Co z tego jak wszytsko na skladki bo po zminusowaniu 1799 :D Dajcie ludziom do reki premie a nie kur*a ZUS utrzymujecie!!A na koniec dodam bylo milo na szczescie sie skonczylo .dzieki i pozdrawiam :)

Jaś

AJ - na szczęście mam to już za sobą. Mam ponad 20 lat pracy i jeszcze nigdzie mnie tak nie traktowano. Pracowałem w kilku miejscach i bywało różnie. Nie jestem leniem i bywało że dawałem w AJ z siebie więcej niż powinienem. Przez te lata pracy nie bywałem na chorobowym, a moje zaangażowanie i dyspozycyjność przeważnie były doceniane przez innych pracodawców. Po przyjściu do AJ - normalnie SZOK , pomyślałem gdzie ja jestem to jakiś Bangladesz. Jak byś się człowieku nie starał i ile nie zrobił to zawsze było mało i źle . Masakryczne godziny pracy 12stki, cztero brygadówki, znikające nadgodziny,ciągły pęd i zmiana planów, przestawianie maszyn na parę sztuk, tablice wydajności. Tragiczne podejście kadry. A przecież czasem wystarczy powiedzieć dziękuje, dzień dobry, proszę. Podstawowe słowa które budują atmosferę pracy. Ale to już chyba w AJ niemożliwe. Szkoda bo to mogła by być fajna firma,bo ogólnie zaplecze do pracy jest - nowe hale i park maszynowy nie najgorszy choć maszyny w tym trybie pracy bez servisu i naprawiane drutem i młotkiem już długo nie pociągną. Mnie już tam nie ma ale pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących, a kadrze życzę zmiany podejścia i dostrzeżenia w pracownikach ludzi. To oni pracują na wasze utrzymanie i marne kariery.

To była ironia :)

Nie przesadzajcie. Gdzie w Słupsku dostaniecie 1700 na rękę plus ubezpieczenie ?

Zetek

A od kiedy AJ jest w Słupsku?.Odlicz kasę którą wydasz na dojazdy chodźby nawet ze Słupska i zostaje na ręke wielkie kaka. 1700 d nie urywa. Spokojnie jak coś umiesz to robotę za 2000 znajdziesz.

kolo

Jak zabiora premie to dadza na swieta.tak to dziala w a.j

A pienìążki na święta? Po świętach! A może ludzie zapomną... to się wcale nie da...

Lolokolo
@Gość

pochwalcie sie, prosze, jak minal okres przedswiateczny??? w pospiechu i panice , czy w spokoju i poszanowaniu blizniego?? ...i super talonami do wykorzystania... z niecierpliwoscia czekamy na informacje.

Jajo
@Lolokolo

Czym się tu chwalić, w AJ Wielkanoc cały rok. Robią sobie jaja z ludzi na okrągło.

best job

swietna polityka w firmie, wspaniala atmosfera, pociski w strone osob ktore sie nie postawia a pokornie pochylaja glowe gdy ktorys lider ma zly dzien bo sie ku**a nie wyspal ;) ruszyly wypowiedzenia operatorow maszyn z kluczowych stanowisk, to powinien byc pstryczek w nos dla zarzadu, moze teraz docenia wartosc osob fizycznych ktore ciagna ten wozek. potworna rotacja w personelu, co kilka miesiecy z grupy kilkunastu osob ktore sie zatrudniaja zostaje kilka ( i to tez nie wiadomo na jak dlugo) . genialnym posunieciem bylo to ze premia bedzie zawieszana w przypadku gdy wydarzy sie wypadek w pracy ;) po prostu gratulacje, wiecie jak zachecic ludzi zeby zapier****li... :) niech cos sie wydarzy i czekajcie na fale L4 :)

Koko

Nie pracuję tam już ponad rok i to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Naprawdę nie warto poświęcać rodziny, zdrowia i czasu dla budowania kariery kilku celebrytów którym słoma z butów wystaje. Znalazłem nową robotę, kokosów nie ma jak wszędzie w regionie ale mniej niż w AJ nie zarabiam jest nawet na małym plusiku. Do pracy mam bliżej przez co jest zysk na dojazdach. Mam więcej czasu dla rodziny, wolne weekendy i nie ma we mnie strachu gdy idę do roboty. Naprawdę trzeba tylko trochę odwagi i szacunku do samego siebie żeby zmienić swoje życie. Ofert pracy jest sporo. Nie dajcie się tak traktować bo nie warto za te pare groszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka mebli "AJ" - Słupsk

• Jak się pracuje w Fabryka mebli "AJ"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka mebli "AJ" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka mebli "AJ"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka mebli "AJ"?

Kandydaci do pracy w Fabryka mebli "AJ" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka mebli "AJ"