Opinie o KK ELECTRONIC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KK ELECTRONIC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KK ELECTRONIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK ELECTRONIC w Szczecin

Szukam pracy

Witam. Ostatnio widziałem na olx że KKWS szuka 30 osób do pracy. Firma się rozrasta, mają sporo pracy czy po prostu ludzie odchodzą?

pracownicy
@Szukam pracy

i jedno i drugie

obserwator
@pracownicy

Najgorsze jest to, że odchodzą często bardzo wartościowi pracownicy, także kierownicy całych działów lub/i kluczowi specjaliści...chyba źle się dzieje... Oczywiście firma jest duża i musiałaby odejść chyba połowa pracowników, żeby to było groźne dla firmy (nowi przychodzą na bieżąco łatając dziury), niemniej jednak szkoda każdego doświadczonego, obojętnie czy to z produkcji/magazynu czy biura.

pracownicy
@obserwator

teraz jest tendencja do ściągania przydupasów z dgs. nie należy traktować pracy w tej firmie jako sposobu na życie.

zenek

to kto tam teraz groźne miny robi jak Jaro nie ma? :D

Niezwykly Monter

Ludzie zwalniajcie sie z tego kołchozu !!! Ja sie zwolniłem tydzien temu i mam pełno ofert pracy gdzie moge negocjowac stawke.

Zwykły Monter

Zagladam tu czasami dla rozrrrywki????I nigdy mnie to forum nie zawodzi....Ludzie ogarnijcie sie!!!!skoro Wam tak źle a wszyscy dookola Są tacy niedobrzy to po h*go pracujecie w tak meczacym i znienawodzonym zakladzie??kazdy jest kowalem wlasnego losu a z tego co mi wiadomo na łancuchach Nas tam nie trzymaja....owszem ja tez mam gorrrsze dni i nie uwazam kejkeja za swoje wymarzone miejsce pracy ale w pelni swiadomie jako dorosly czlowiek ponosze konsekwencje swoich wyborow.Narzekac i kpić to wszyscy potrafią...skoro jesteście tacy przebojowi inteligentni,fachowi a wasza zajebist**c razi po oczach to po co się marnujcie w kejkeju???!!!

elektromonter

Rozmowa trwała ok. 20 min Najpierw bardzo miła rozmowa z jedną z Pań następnie test manualny, który był bardzo łatwy (instrukcja przed oczami) i znowu rozmowa

Dyspozycyjność Poprzednią prace Dlaczego praca w tej firmie Jak z pracą w soboty i z nadgodzinami

Ja wiem

Zagęszczara znaczy PEPA! :))))

kwik

Raaaaaaajmuund

Gąsior

Uderz w stół a ............ Kierownicy w porządku ,Klamia jak z nut w oczy i przenoszą odpowiedzialność z jednego na drugiego aby usmiech prezesa nie zniknął Wiadomo że o samuraja chodzi, poplecznik bylego samuraja Widzę konsternację co u nie których Bu ha ha ha ha ha ha

Gąsior

Witam jak nie masz pracy to możesz tam przepękać trudny okres A co do Kierowników to jakaś pomyłka Radziu całkowite dno nie wie co to pracownik który dla nie go zarabia, nie szanuje,oskarża i grozi że z pracy Cię wyrzuci Brygadzisci z lilni są ze wsi i robią wszystko aby się przylizać do Kierowników. Banda żmiji wyżywająca się na pracownikach Uwaga na Adasia z każdą pierdołą leci do kiera No i zageszczara też jest dobra ,i temu co papier z (usunięte przez administratora) wystawał

szarak
@Gąsior

Na którego Adasia? Jest dwóch, ten z B spoko, stoi za ludźmi i chyba nie o nim mówisz, a zatem ten z kitką?? A co do kierowników to nie znam Radzia, ale są w tej firmie normalni kierownicy i nie powiesz mi, że każdy brygadzista jest do bani.

wkrótce odejdę
@Gąsior

A kim jest zagęszczara?? Buahahahahaha, jakie określenie, no zdradź no kolego Gąsior, o której to "damie" piszesz, bo wybór jest duży :P

Ktosiek
@Gąsior

Na Radzia nie narzekajcie.. Maras to dopiero tragedia.. każdy się z niego śmieje.. w firmie sztuczna rekrutacje na brygadziste zrobili, a on swoją koleżankę na brydzie ściągnął.. śmiech na sali ! Facet jedynie chodzi i sprawdza czy czysto jest jakby nic innego do roboty nie miał.. i ten nieskończony temat o pogodzie ..

Darus
@Gąsior

Adaś to ten z Klucza naleśnik na liścia?

tegas

Tak sobie czytam i czytam te Wasze żale i dziwię się, że ludzie po studiach wypisują takie bzdury.Po pierwsze nikt nie obiecywał pensji na wysokim poziomie po skończeniu uczelni (znam inżynierków co wiercą w lewą stronę) Aby dobrze zarabiać należy skończyć studia,znać techniczny angielski i zdobyć doświadczenie(5-10 lat w zawodzie) Każdy kto przyjdzie do mojej firmy na rozmowę rekrutacyjną usłyszy widełki finansowe w swoim fachu i pozostałe dodatki -funkcyjne stażowe i premie-żadnych tajemnic. KK może być dla Was początkiem kariery zawodowej i nie ma co się dziwić , że ludzie przychodzą i odchodzą bo to jest całkowicie normalne . Kierownictwo wykonuje tylko rozkazy chroniąc swoje stołki i nie można mieć do nich pretensji-młodzi i ambitni niech traktują tę pracę jako przejściową a pozostali jako docelową.Masz pomysł aby usprawnić system montażu? leć z tym do szefa a dostaniesz awans i podwyżkę czego nie otrzymasz z biadolenia. Jeżeli ktoś jest inżynierem i zna się na elektronice ,telekomunikacji z językiem angielskim zapraszam do wysyłania CV -pozostali z wykształceniem elektrycznym także może kiedyś otrzymacie zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną tegas@interia.pl

tegas

potrzebny elektronik do serwisu urządzeń nawigacyjnych do przyuczenia. Kasa większa od KK premia dodatki i podobne- tegas malpa interia pl- zainteresowani szybki kontakt wraz CV Rozmowa rekrutacyjna w KK przebiegła pomyślnie i brygadzista był ze mnie zadowolony na szczęście otrzymałem ciekawszą ofertę i od kilku lat zajmuję się serwisem morskim.

exkk

jak tam w kk porządki już zrobione? są nowe ofiary na miejsce zwolnionych?

twardy
@exkk

ci co niedawno dawali wymówienia sami zwijają manatki i opuszczają kk-jowe baraki z podkulonym ogonem. buhahahahaahahha - oto nowa koncepcja firmy :D

PowodzeniawnowymmiejscudlaKD
@twardy

Nie powiedziałbym, ze z podkulonym ogonem. Idą po prostu do lepszych miejsc pracy, gdzie być może nikt nie będzie od nich wymagał ciągłego zwalniania i przyjmowania ludzi. Sądzisz, kolego, że tak łatwo być kierownikiem? Zwalnianie ludzi nie jest przyjemne, a oni musieli to robić, bo takie warunki postawiła firma (czyli Zarząd, etc.). Poczekaj, jakich orłów zatrudni/wypromuje aktualny dyrek. Patrząc po ruchach kadrowych z ostatnich miesięcy, kadry będą wywodzić się z ptaków nielotów bo skrzydeł brak:-). Uważnie patrzący wiedzą o kim piszę:-).

twardy
@PowodzeniawnowymmiejscudlaKD

no i cała wyszła cała prawda o kk wraz z ,,koncepcją" firmy. żenada ;( zobaczymy czy klientom się ta nowa wersja kk spodoba :)

Podczłowiek, Kierownik moim panem, Szary pracownik

nawet ok.

Banshee

Praca raczej należy do ciężkich, kobiety nie mają przywilejów pracują nawet na ciężkiej miedzi, ale brygadziści i kierownicy (przynajmniej moi) byli wobec mnie i oceny mojej pracy szczerzy - tak ja wobec nich, nie było niepotrzebnych zgrzytów, ALE chyba największy minus to ludzie którzy pracują na linii, są w stanie za DOSŁOWNIE złotówkę więcej w wypłacie, zmieszać człowieka z błotem, zrobić awanturę u kierownika i potem szykanować Cię z własnym gronem adoratorów którym często była cała grupa (mówię to jako osoba która została dołączona do "zgranej paczki") jak u brygadzisty/kierownika nie udało się niczego załatwić, nie w porządku jest to, że nie ma możliwości przeniesienia na inną linię ani załatwienia sprawy w bardziej cywilizowany sposób. Podobno jest możliwość rozwoju lecz oświadczam z żalem, jest to zupełna nieprawda, starzy i dobrzy pracownicy byli oceniani poniżej swoich możliwości, tylko po to aby (tak mi się wydaję) firma nie straciła zbyt wiele ale zatrzymując przy tym niedocenianych pracowników a zatrzymywani są zupełni nieudacznicy psujący często pracę i wyniki całej grupy. Nawet jeśli jesteś posłuszny i przykładny i nie chcesz się wychylać to i tak prędzej czy później czeka Cię lincz za małą niedokręconą śrubkę i brak premii spada na Ciebie. Dla młodej osoby(25lat kobieta) zarobki bywają nawet bardzo zadowalające u mnie utrzymywały się na poziomie 2tys nawet 3 tys. ale to zależy od tego ile poświęcisz swojego czasu firmie ja poświęcałam go o wiele za dużo (nadgodziny i soboty). Nie polecam ale tylko ze względu na ludzi którzy tam pracują, jeśli chcesz lub nie przeszkadza Ci czuć zmęczenie psychiczne i fizyczne, ale móc żyć na stopie ponadprzeciętnej to praca jak najbardziej dla Ciebie.

pracownik z linii W

przyznaję, że niezły hardkor jest w tej firmie :) na szczęście teraz mogę się z tego śmiać :D

ex-podpro
@pracownik z linii W

i ja...ale zaraz wieczni niewolnicy -tytani pracy KK, czyli np. brygadzisci zaczną bronic jak lwy warunkow pracy:)

Poinformowany

Zarobki musza byc niskie aby dunski Pan mial godziwy zysk z pracy paraniewoliczej...1700zl na produkcji....2000/3000 dla poczatkujacego inzyniera, etc. W ostatnich kilku latach z osob, ktore odeszly moznaby stworzyc drugi zaklad. Firme opuscilo: pol logistyki ( w tym dwoch kierownikow magazynu i dwoje kierownikow logistyki), szef produkcji, kierownik linii czy dwóch, wielu inzynierow, koordynator shared service, gl.ksiegowy i jakies ksiegowe, testerzy (w tym brygadzista), dwoch dyrektorów, nawet z IT i ERP ludzie odchodza. Z produkcji czy magazynu odeszla armia pracownikow (czesc z nich zwolniono bo firma notorycznie przyjmuje i zwalnia). Do tego trzeba dodac, ze wiele osob szuka pracy i sukcesywnie odchodzi.... I co? Tego posta tez skasujecie?

chajzer
@Poinformowany

Nie oszukujmy się. Jesteśmy Chinami Europy dla inwestorów( pazernych kapitalistów), którzy szukają u nas w kraju kasy, której się dorabiają na ciężkiej pracy naszych rodaków. Ludzie stawiajcie się ile można w sprawie zarobków. Na szczęście powoli konkurencyjne zakłady pracy otwierają się w rejonie i zarobki powoli, powoli rosną. Szukajcie u konkurencji swojego miejsca i szantażujcie ich odejściem, jeżeli nie myślą, aby Was zatrzymać. Jeżeli nie będziecie się cenić, coraz dłużej te kapitalistyczne świnie będą się śmiać z nas...polaków.

Witam. Zastanawiam sie nad podjeciem pracy w owej firmie. Jak wyglada wynagrodzenie pracownika produkcji ?

BeNet

1700 - 1900 zł bez nadgodzin i jeśli będą premie (za obecność 250 i około 2zł na h za efektywność pracy oraz bezbłędne szafy)

Weronika

Byłeś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiegał proces rekrutacyjny? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

@Weronika

zadają pytania co by było gdyby... takie hipotetyczne, a w rzeczywistości z życia kk. np. masz jakiś deadline a pół firmy coś zjeba... ktoś czegoś nie zaprojektował, bo tamten był na urlopie, a jeszcze ktoś nie dopilnował bo miał swoje na głowie inne deadline, nie zamówili na czas, zginęło na magazynie, nie wyproukowano czegoś tam. innymi słowy - jesteś w du.. - jak zamerzasz z tego wybrnąć. no i takie scenariusze mogą wysyślać na ewentualnych kolejnych etapach

Ex-podprod
@pracownik z linii W

Co tu tak cicho? Wszystkich przekupili złotówka więcej na godzinę?

albert

,,pracownik z linii W'' to chyba taki tajny obronca KK :)) coby ktos nie napisal, to on i tak usprawiedliwi firme. moze po prostu jest dodatkowo wynagradzany za to??? kto wie po jakie srodki siega firma.....

@albert

zacytuj chociaż jedne pozytywne moje słowo na temat kk

Ex-podprod
@pracownik z linii W

Chyba wręcz przeciwnie...trzeba czytAć ze zrozumieniem, albercik

Były pracownik pp

Dziękuję za zakończoną współpracę,szkoda tylko,że nie został podany powód.Dzień,w którym wręczono mi wypowiedzenie był jednym z tych najszczęśliwszych i cieszę się,że nie muszę już mieć styczności z niektórymi osobami.Napewno brygadzistki i być może kierowniczka podprodukcji to przeczyta-także nie pozdrawiam Was ale za to całą ekipę jak najbardziej,życzę Wam cierpliwości i stalowych nerwów,a także podwyżki bo naprawdę zasługujecie.

@Były pracownik pp

nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) niejaki jaro po tym jak go wykopano wypoczywa w tropikach. powodu nie podają, bo przepływ informacji w kk nie istnieje :)

nix

Czyli mówiąc wprost - jeśli młody niezorientowany inżynier zgodzi się na jakieś 2500 zł netto, to nawet mu więcej nie zaproponują? Mimo iż kolega obok zarabia więcej (tyle ile inżynier powinien zarabiać)? Innego wytłumaczenia nie ma. Dla każdego stanowiska jest zakres płacowy. Wiadomo, że pracownik produkcji nie będzie zarabiał 4000 zł netto, a typowy inżynier z biura 8000 zł netto. Są pewne stawki zarobkowe, pewne ramy, w które dane stanowiska w danym regionie się wpisują. Stąd pytanie o zarobki - nie pyta się o konkretne osoby czy nawet o konkretne stanowiska, ale o przedział zarobkowy. Ale to dalej wielka tajemnica.

@nix

to oznacza, że młody niezorientowany inżynier powinien przemyśleć czy nie lepiej zacząć od stażu. kk ma takie coś w swojej ,,ofercie".

piekarz_specjalista
@nix

Z kilkuletnich obserwacji widzę i słyszę, że raczej zarobki inżynierów nie rozpieszczają, bo ciągle jest tam rotacja. Świeżaki przychodzą, nabiorą doświadczenia i uciekają.. Ale co im się też dziwić, jednak widać, że firma nie mysli przyszłościowo by budować pozycję firmy poprzez doświadczenie i wiedzę...

Zostaw merytoryczną opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin

• Jak się pracuje w KK ELECTRONIC?

Zobacz opinie na temat firmy KK ELECTRONIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KK ELECTRONIC?

Kandydaci do pracy w KK ELECTRONIC napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KK ELECTRONIC