KK ELECTRONIC

Szczecin

Opinie o KK ELECTRONIC

inżynier 2017-02-24 22:23
mówię ci, że są tam nieobstawione i lekko zdesperowane sztuki. kosza nie dostałem. sporadzyczne relacje z nimi w zupełności mi wystarczają.
logistic 2017-02-25 12:06
No proszę, to w sumie, może być dobra wiadomość :)
inżynier 2017-02-25 15:45
dobre wieści, że nieobstawione czy lekko zdesperowane? :D
proponuję obserwować awanse w najbliższych tygodniach. czekam na kolejną imprezę lub wyjazd intergacyjny.
pracownik 2017-02-25 15:54
Jakie awanse. Za te braki? Do roboty się weście a nie o awansach marzycie
inżynier 2017-02-25 20:12
co z tego, że braki? będą jak dojadą. chcesz po premii? w systemie wszystko się zgadza. liczy się, że na wszystko jest ustawiony... ,,proces" :D na tym polega ta praca, a nie uzupełnianiu braków. to nie merchandising w supermarkecie :D
ktos 2017-02-26 15:44
Przykre ale ciągle słyszymy ,, będą jak dojada". Tak naprawdę pokazują tym ze traktują wszystkich z góry i niespecjalnie zależy im na ciągłości produkcji i wynikach.
pogodno 2017-02-26 20:29
Inżynierzy i inni ,,z góry'' graja świętych, a jak ktoś od nich lezal na imprezie kolo ubikacji, to pomóc nie było komu...
Mateusz 2017-02-27 08:37
Braki? Co wy wiecie o brakach. Byście zobaczyli tablicę (nawet nie monitor) braków w Hiabie ;)
Patryk 2017-02-27 09:22
Jak nudne musi być życie, żeby wylewać swoje żale anonimowo na forum wiedząc, że nic to nie zmieni :D:D:D
Hmm 2017-02-27 16:01
Jak świętych udają? Z tego co mi wiadomo to ludzie jak każdy:) a poza tym jak nie wiesz dlaczego leżał to nie zabieraj głosu w tej sprawie :)
inżynier 2017-02-27 21:44
Patryku, masz czas tu zaglądać w godzinach pracy? Życie jest piękne, pasjonujące, pełne niespodzianek a forum jest miejscem do wymiany informacji :D :D :D
Ktoś 2017-02-28 08:32
Jak nudne musi być bycie w pracy i siedzenie na forum z braku jakiegokolwiek pożytecznego zajęcia, nie licząc robienia powietrza.
robotnik_przymusowy 2017-02-28 12:35
To zjawisko ma swoją nazwę. Niech tylko sobie przypomnę. O, mam! LEX!!!! :D
Wielki kokos z włochatą skórką :-) 2017-03-01 21:11
Widzę, że "rozmowy" przeniosły się z obszaru PODPRODUKCJA na obszar MAGAZYN :-D
logistic 2017-03-01 22:21
Ktoś o takim nicku, musi mieć dużą wyobraźnię i być bardzo kreatywny.
Szkoda, że to anonimowe forum, bo chciałbym poznać Cię Włochaty Kokosie Skórzany! :D
Ale do rzeczy. Tak, dyskusja przeniosła się na obszar logistyki, w tym także magazynu.
Prócz osobistych wycieczek do pracowników tego obszaru, które nic nie wnoszą,
padło parę razy magiczne słowo "LEX", czyli zmiany, ulepszanie,
likwidowanie "mudy" i tak dalej, które mają teraz miejsce na terenie magazynu.
Abstrahując od tego, czy te zmiany są potrzebne, warto zauważyć, że odbywają
się ona na "żywym" organizmie, podczas jego codziennej pracy, co wymaga
od załogi magazynu, zwiększonego wysiłku i wykonywania dodatkowych zadań,
z którymi radzi sobie doskonale i zasługuje na docenienie. Mam nadzieję, że tak się stanie.

@inżynier - chodziło mi o to, że dobrą wiadomością, dla dziewczyn z logistyki,
jest sporadyczny kontakt z Tobą, prócz "plotkarskiego" ataku, nie masz nic merytorycznego do powiedzenia. I wiesz, z doświadczenia wiem, że wspólne wyjścia załogi, wyjazdy integracyjne i imprezy, nie mają wpływu na zmiany organizacyjne
i awanse w firmie, są to doskonałe okazje, żeby ze sobą pobyć na stopie prywatnej.

fan kokosa z włochatą skórką :) - ktoś ma nieźle n 2017-03-02 21:47
Drogi logistic, popłynąłeś z wypowiedzią :) i dobrze, lepiej się pośmiać z potoku słów od pozytywnie nastawionej osoby, która chociaż rozbawi, niż "słuchać" spersonalizowanych ataków na ludzi.
Z drugiej strony, jak już ktoś ma czas na siedzenie na tym forum, to ma prawo do opinii, ale osobiście nie atakowałabym nikogo punktując go jako człowieka, ludzie mają swoje zadania i czy tego chcą, czy nie, zmuszeni są wywiązywać się z nich. Wątpię, żeby w tej, czy w innej firmie ludzie pracowali dla idei, raczej życie od nich tego oczekuje i dopóki jesteśmy w tej czy w innej firmie, krytykujmy konstruktywnie.
Nie podoba nam się proces? Mówmy o tym, próbujmy zmienić, nie podoba nam się system? Forsujmy pomysły, ale na litość b..., co ma fakt, że ktoś się spił czy pomachał nieco pośladkami na parkiecie po paru głębszych, do pracy?
Co ma być, to będzie, z miejscem (a raczej z jego brakiem) nie wygramy, przynajmniej na tu i teraz, z nadmiarem materiału też nie, na braki materiałowe ma wpływ wiele czynników, ale postawmy sprawę jasno. Czy te zmiany nam się podobają, czy też nie, ktoś wydał takie polecenie i niestety trzeba się dostosować, a jedyny aspekt, który jest godny komentarza z perspektywy na NIE, to brak możliwości robienia nadgodzin. Tutaj większość powie, że możliwość zrobienia płatnych nadgodzin, czyli zarobienia więcej, jest ważnym elementem zatrudnienia, a jeśli przez różne przyczyny pracownicy każdej komórki nie są w stanie wyrobić celów, to odbieranie im narzędzia, jakim są owe nadgodziny godzi w ich poczucie bezpieczeństwa. I co do tego nie mam wątpliwości. Każdy dąży do tego, aby jego zarobki rosły więc poziom frustracji jest raczej zrozumiały.
inżynier 2017-03-03 21:01
niech chleją i machają czym chcą. to takie nobilitujące gdy firma o tym gada przez nabliższe tygodnie, nie? :D
robotnik_przymusowy 2017-03-04 11:11
myślę, że inżynier ma trochę racji. ja mogę jeszcze dodać, że niektóre panie wręcz przenoszą swoje domowe frustracje do pracy. na imprezie - spuszczone ze smyczy - trochę sobie odreagowały. hau hau hau!!!! :D
górny poziom 2017-03-04 22:31
Co impreza to tak się dzieje, więc nie wiem w czym szukacie sensacji...
Co do magazynu to...jestem tam gościem czasami, ale to co ostatnio tam widuję woła o pomstę do nieba.
Towaru mnóstwo, a panie i panowie sobie na fajeczki smigają raz po raz:))) Oj, samopas panuje...Pozdrawiam tych normalnych i pracowitych...
antyLex 2017-03-05 00:14
Towaru mnostwo czyli Just in Time w wersji LEX:-).
rozsądny obserwator 2017-03-06 16:44
Powinni zamontować przed palarnią specjalną bramkę na kod :) wtedy jasne by było kto i ile razy wyłazi, bo jak uwagę się zwraca brygadzistom magazynu, to mówią, że ludzie chodzą grupami, bo na raz nie można wszystkich wypuścić. Swoją drogą, jak ta taki sajgon jest, to nie ma się co dziwić, że nie idzie upilnować ekipy.
inżynier 2017-03-06 22:12
Może supply chain guru co w Radissonie zamieszkał będzie miał na to jakiegoś pomysła? :D
Obibok 2017-03-06 22:37
Heja, wie ktoś dlaczego firma podziękowała Jarkowi G?

Ktoś 2017-03-08 16:32
A jak się podobało wczorajsze spotkanie z dunczykiem?;)
Obibok 2017-03-08 20:12
W moim grafiku jest wiele spotkań z tuńczykami. Jedne są owocne, inne pozostawiają niesmak :D
Zainteresowany 2017-03-11 17:17
Hej, a na jakim poziomie jest wynagrodzenie pracownika produkcji?
sd 2017-03-12 21:37
2000 nie bedziesz miec przez rok albo wiecej :P
pracownik z linii W 2017-03-16 20:08
Na produkcji kiepsko płacą. Ktoś musi utrzymywać biurwy w Danii, zarobić na podróże służbowe, hotele.
ten ktory wie 2017-03-17 15:21
Ogólnie wszystko idzie w złą stronę, inteligentni ludzie sie zwalniają...Niedługo towar bedą ukraincy dowozic...
pracownik z linii W 2017-03-17 20:25
ukraińcy już dowożą towar. kilka razy tak było, że się któryś zgubił w Danii. ale była beka!
rom 2017-03-17 23:59
A jak Łukasz P. I jego dziewczyna z produkcji ;)
Szybko pekli :P a tak wg nowy dyrek cos ogarnia ? :)
Ten ktory wie 2017-03-18 13:02
Bardziej chodziło mi o dowoz na linie...
pracownik z linii W 2017-03-18 13:02
niestety nikt nic nie ogarnia. wszędzie panuje chaos, dublowanie się zadań lub wogóle nie są realizowane.
Dawna linia G 2017-03-18 18:30
Tym bardziej mnie to dziwi, bo na produkcji brygadzistki mają asystenta, a ci z kolei mają swoich pomocników;)))
pracownik z linii W 2017-03-22 17:03
ryba psuje się od głowy. tyle w temacie. karierowiczom we łbach się poprzewracało od władzu ;D
lucek 2017-03-22 22:04
Piszesz m.in o tych ,,głośnych'' karierowiczkach???
pracownik z linii W 2017-03-23 18:23
też :D
podprodukcja 2017-03-24 19:32
A które to są takie "cwane"?? Krótko jestem w firmie, ale coś tam dostrzegam :)
pracownik z linii W 2017-03-24 22:13
najbardziej cwane są blondynki
Nowy w branży 2017-03-26 21:07
Czemu nie polecacie tej firmy?
ja to wiem. 2017-03-26 22:27
Jeśli lubisz mało zarabiać, czuć się wiecznie winnym błędów na linii, mieć obrobiony tylek i nigdy nie awansowac- to będzie firma dla Ciebie...
podprodukcja 2017-03-26 23:09
Dobrze rozumiem że chodzi o CI z H5?:)
Ciekawa 2017-03-27 23:04
Ubiegam się o pracę na stanowisko konsultanta ds. klienta. Czy ktoś wie jak wygląda prace na tym stanowisku i jakie są zarobki? Z góry dziękuje za odpowiedź.
Weronika 2017-03-28 15:46
@ja to wiem., a co powiesz na temat plusów pracy w tym miejscu?
mgr.inż 2017-03-28 21:03
z tego co wiem trochę ludzi się już przewinęło na tym stanowisku. praca polega mniej więcej na sprzątaniu syfu powstałego w innych działach.
Ciekawa 2017-03-28 21:21
to niezbyt optymistyczne, ale dziękuję za odpowiedź
logistic 2017-03-28 21:34
Ciekawa, nie bierz pod uwagę żadnych opinii!
Ja objąłem stanowisko, po kimś, kto twierdził, że jest do kitu...
...zorganizowałem sobie pracę tak, że jest przyjemne z pożytecznym!
I pamiętaj...jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz! Powodzenia!
mgr.inż 2017-03-28 21:38
oczywiście, spróbować każdy może.
Ciekawa 2017-03-29 09:55
Dziękuję za słowa otuchy!
mgr.inż 2017-03-29 17:55
,,zorganizowanie" pracy w obsłudze klienta to zyliony spotkań z trylionami ludzi . taka walka z wiatrakami, bo zawsze się coś wykrzacza. obsługa klienta zawsze musi wszystko naprawiać. w innych działach może być inaczej; np naprawiają tylko swoje wtopy, bo miej mają interakcji i innymi działami.
Zostaw swoją opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KK ELECTRONIC