KK ELECTRONIC

Szczecin

Opinie o KK ELECTRONIC

pracownik 2016-05-06 21:08:05
Proponuję żeby wzięli się za kierowniczke pod produkcji bo to co ona robi z ludźmi w głowie się nie mieści. Np. Zabrania chodzić na zwolnienia, brać urlop na żądanie, każe się z tego tłumaczyć.!!!
kjihik 2016-05-09 18:39:38
To niech ktoś ją nagra i poda do sądu pracy to się dziewczyna uspokoi.
xyz 2016-05-13 16:09:05
Da się wytłumaczyć. Dla kobieta nie dorosła do zajmowanego stanowiska. Nie potrafi kierować grupą osób. Gubi się i to się odbija na pracownikach. Niech szefostwo wyśle ją na jakieś szkolenie.
Ma 2016-05-13 18:52:15
Pani kierownik z pod produkcji niech trochę poczyta kodeks pracy.
ona 2016-05-13 20:49:28
na kniewskiej jest mnóstwo firm, polecam zajrzeć do North-West logistic Park, świat nie kończy się na KK. też tam byłam na rozmowie, nie przyjęli mnie mimo doświadczenia. Wtedy poszłam do innej firmy w tej okolicy i teraz zarabiam dużo więcej niż proponowało mi kk. Warto było się nie dostać ;)
Enthusiastic 2016-05-19 23:02:01
Poważnie zastanawiam się nad tą firmą z tym, że nie chce być(dlugo?) zwykłym parobkiem. Aktualnie jestem jeszcze za granicą ale chyba chciałbym zaryzykować. Jestem młody i mam nadzieje, ze to perspektywiczna i rozwojowa praca, ze specjalistycznymi kursami to u mnie raczej średnio. Dużym plusem jest to, że mam angielski perfect w mowie i piśmie a do tego 2 jezyki w komunikatywnym i jeden w podstawowym. Jak tak czytam to nie chce mi się znowu użerać z polską mentalnością. Peace!
Robol 2016-05-24 10:28:28
Pani kierownik pp czepia się o byle co,nie jest w stanie postawić się na miejscu pracownika,wyżywać się i zwracać uwagę to każdy potrafi ale na spokojnie wytłumaczyć to już nie potrafi tylko odsyła to brygadzistow co według mnie świadczy o tym,że nie jest na tyle kompetentna,żeby udzielić odp na moje pytanie.Powinni zmienić ją bo nikt jej na pp nie szanuje i każdy i tak ją olewa bo ona jest niereformowalna i dogadać się nie idzie wogóle.Z serdecznymi nie pozdrowieniami.Pracownik
oni 2016-05-24 19:20:51
Tak to jest jak z dziada robi się pani. Zapomniała juz jak była zwykłym pracownikiem. Teraz chodzi i się panoszy niech idzie na grubasy i trochę Porobi d3 albo D6 to wtedy zrozumie co chłopaki czują i jak im jest ciężko. W dodatku teraz jak jest gorąca na hali. Ale co ja to obchodzi siedzi sobie w terarium z klimą i ma wszystko gdzieś.
niestey 2016-05-31 11:53:37
Ta pani ( kierownik pp) już bardzo długo pracuje w tej firmie. Nie jedna osoba już przez nią płakała i nie jedna osoba się zwolniła. Był też napisany anonimowy list w jej sprawie do dyrektora i niewiele to dało. Myślę, że ma duże plecy u góry i dlatego nie zależy jaj na poszanowaniu u pracowników. Szkoda tylko, że jej przełożeni nie widzą, że nowa kierowniczka spowoduje, że serce firmy (popdrodukcja ) padnie na zawał pod jej rządami.
Ma 2016-05-31 18:43:14
Jak góra z NIĄ nic nie zrobi to może inspekcja pracy coś pomoze
Fazi 2016-05-31 20:13:57
Kierowniczce z pp nic się nie stanie dopuki będziecie tutaj tylko wypisywali swoje żale, inspekcja pracy też nic nie wskura bo oni najpierw sprawdzają papiery a te uwieżcie mi są w jak najlepszym pożądku, tylko niepodważalne dowody mogą coś wskurać, wogóle ostatnio zauważam że sprawy w tej firmie idą w złym kierunku, kilka niezrozumiałych ruchów to mianowanie osoby po 3 tygodniach pracy na testera liniowego chociaż oficjalnie taka funkcja została już dawno zlikwidowana, czy mianowanie osoby po 3 miesiącach pracy na brygadzistę. ale to wszystko jest nieważne, najważniejsze że kierownictwo ma dobry humor. i poczucie dobrze wypełnianych obowiązków.
Zoria84 2016-06-01 07:56:28
Hmm nie znam nikogo kto po 3 miesiacach pracy zostal bryg... no chyba ze north west
my 2016-06-01 21:38:30
To chyba za krótko pracujesz w tej firmie. Skoro nie wiesz kto został brygadzista w tak krótkim czasie.
Zoria84 2016-06-02 00:17:59
No na pewno nikt z h5 ani podprodukcji ani magazynu ani lini c I e :) tylko mi na mysl taki facet po 40 przychodzi :)
my 2016-06-02 19:36:19
Dokladnie on na lini C był może miesiąc zwykłym pracownikiem i nagle awans na brygadziste. Wiadomo dlaczego gumowe ucho to on ma.
Szukający pracy 2016-06-06 15:14:06
Byłem na rozmowie w North-West logistic Park. Tylko wtedy dzwonili do mnie z KKWD i kazali przyjść na rozmowę do North-West logistic Park. Niestety nie przyjęli mnie mimo dobrych chęci do KKWS.
Jak się nie mylę to jest tam też IQ Metal. Co sądzicie o tej firmie?
asia 2016-06-06 19:07:58
Ludzie lecie do kk w Dombiu płacą 11.50 bruto za godzine
Dombianin 2016-06-07 13:26:23
Namówiłaś mnie. Już lecie . Tylko nie wiem gdzie jest Dombie. Trzy błędy w krótkim zdaniu to świadczy o poziomie tej firmy. Niedługo będą tam zatrudniać ludzi z niepełnym podstawowym o ile już tak nie jest. Z drugiej strony za 11.50 brutto to nikt poważny tam pracy nie podejmie.
Katrin 2016-06-13 19:30:14
Kolezanka Asia po prostu znizyla sie do poziomu swojej pracy.Za te oszalamiajace pieniadze to o ortografi moza zapomniec.
byly kejkejowiec 2016-06-17 15:51:28
umowa z agencji pracy tymczasowej, boadjze na miesiac pierwsza, a kolejna na 3 miesiace
nick 2016-06-22 16:29:52
Tak jest wszędzie, nic nie poradzisz
nick 2016-06-22 16:42:06
Tak, a poza tym - jeśli pójdziesz gdzieś indziej do pracy, to tam będzie to samo tylko w innej konfiguracji. Uczciwi i sprawiedliwi pracodawcy są jak wygrana w totolotka.
nowy 2016-06-27 11:22:15
Witam otrzymałem zaproszenie na rozmowę czy ktoś może mi powiedzieć jak tam wygląda z płacami? Jaka stawka miesięczna brutto bo aktualnie pracuję gdzie indzej i mam 2100 brutto ale chcę zmienić pracę czy tam jest podobna pensja zasadnicza?
nowy 2016-06-27 17:29:22
Chodzi mi o stanowisko pracownik produkcyjny
Pytanko 2016-06-27 19:17:55
Jak wyglądają te testy w firmie? Co trzeba zrobić? Łatwe/trudne?
nowy 2016-06-28 10:06:12
Było ogłoszenie m.in na Infoludku
zainteresowany 2016-06-30 13:32:26
Witam , może ktoś powiedzieć coś o magazynie w north west parku ? jak wygląda dokładnie robota itp ? dzięki
ABC 2016-07-03 22:59:47
Witam, czy poszukują jeszcze pracowników do magazynów ? Jakie są minimalne wymagania ?
Aneta80 2016-07-05 17:42:05
Witam mam pytanie na czym polegają testy trudne czy łatwe do firmy kk
djalminha 2016-08-05 07:35:19
Ciekawe dlaczego ostatnimi czasy tak dużo doświadczonych pracowników się pozwalało, czyżby nie zostali docenieni? Nie ma atmosfery w tej firmie.
sd 2016-08-09 09:14:33
dokladnie, nie zostali docenienie :)
sd 2016-08-09 09:19:19
idz i zanies CV, codziennie przychodzi po 10 osob ktore jecza jak stoja 30min na nogach, roczniki snapchata i instagrama. placza ze nie daja rady :D rotacja jest duza bo malo osob sie znajduje inteligentnych ktore pojmoja rzeczy zwiazane z montażem
Roman 2016-08-13 11:44:12
Piszesz dyrdymały,byłem na rozmowie,przeszedłem krótki test na elektromontera i zaraz po nim pani z KADR podała mi warunki zatrudnienia. Bardzo solidna firma,POLECAM i życzę powodzenia w trakcie rekrutacji.
sd 2016-08-17 16:38:11
11,50 podwyzki sie nie doczekasz premia 2,50 ale jakos w granicach dostaniecie 1,5 max
djalminha 2016-08-21 21:00:04
Jakby docenili dobrych doświadczonych pracowników to by mieli stała ekipę na każdej linii produkcyjnej a tak nie jest.rotacja jest tak duża ze juz nawet nie szukaj ludzi ze Szczecina tylko okolicznych mniejszych miejscowości bo ludzie śmieją się ze juz chyba każdy pracował w kk.sam osobiście przekonałem się ze po 2 latach czekania na lepsze warunki dostałem 50gr podwyżki do każdej godziny tj ok 70 zł brutto czy to nie śmieszne?
Ha ha ha !!! 2016-08-21 22:28:29
Dosłownie to jest śmiech na sali.
aloalo 2016-08-24 19:51:50
pracuje tam quality eengenier krystian nowy taki? bo mariusz z tego co wiem to odeszedl
nowy 2016-09-02 13:48:00
z czego sklada sie rozmowa kwalifikacyjna, co to za test w 2 etapie? Prosze o odpowiedz
Paweł 2016-09-08 11:25:11
Witam!
Magazynier z kilkuletnim doświadczeniem na wózkach widłowych, czołowych, bocznych wysokiego składu, aktualne badania, znajomość struktur magazynowych. 34 lata. Na jaką pensję mógłbym liczyć? Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Paweł
K. 2016-09-20 22:23:33
Mam pytanie do kogoś z produkcji tej firmy, ale wolałabym zapytać nie na forum możemy skontaktować sie np przez tel albo gg?
Fazi 2016-09-30 21:37:40
Na ostatnim spotkaniu dyrekcji z załogą padło stwierdzenie, że firma chce być atrakcyjnym pracodawcą w regionie i niby na czym to ma polegać ??? tydzień po tych słowach na pytanie o możliwość podniesienia swoich kwalifikacji firma pokazała mi środkowy palec niestety
tomei 2016-10-01 21:55:53
tak tak szukaja teraz na przyklad do pracy na stanowisko technika serwisu turbin wiatorywch w Szczecinie oferuja przyjazne środowisko pracy bazujące na współpracy zespołowej,atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet motywacyjny
brak nicka 2016-11-12 18:45:58
Dąbiu...
bez nicka 2016-11-12 18:54:36
Pracuje... a Mariusz rozwija skrzydła w nowej firmie :)
wierzący 2016-11-12 19:14:40
Do wszystkich hejterów pojawiających się w tym temacie...
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma wiecie?? Narzekacie na tą firmę (nie jest idealna - nie ma ideałów), na pracę (nie jest lekka, ale może być satysfakcjonująca), na warunki (naprawdę jest aż tak źle??), na wszystko inne... to po co siedzicie w tej firmie?? Ponoć na kasie w Tesco jest lżej i płacą na powitanie 1500zł na rękę. Dlaczego wszyscy maruderzy nie zmienią pracy, tylko duszą się w kejkeju i narzekają?
Wiecie czemu jest taka rotacja?? Bo zamiast dobrych, pracowitych, dojrzałych i nieroszczeniowych ludzi przychodzi wciąż grupa, żeby nie obrazić nikogo, leniwych i niezaangażowanych dorosłych o mentalności dzieci. A dlaczego tak jest?? Bo pokolenie, które rozpoczyna życie zawodowe g... wie, g... robiło i g... widziało, a oczekuje cudów.
A dlaczego odchodzi stara, dobra gwardia?? Bo faktycznie byli niejednokrotnie niedoceniani, bo ich wiedza była na takim poziomie, że oczekiwali więcej. I mieli do tego prawo, mieli prawo szukać wyzwań poza firmą. A firma zobaczyła w końcu, że traci potencjały. Coś się ruszyło, coś się zmienia małymi kroczkami, ale nie będzie idealnie w rok, trzeba trochę czasu, zanim będzie tak, jak tego oczekuje społeczeństwo.
A jaki jest kejkej?? Dajcie spokój z obrażaniem innych, gadacie na kierowników, brygadzistów, nie zmierzyliście się z taką funkcją w tej firmie, to nie wiecie o czym mówicie. Jeśli macie zastrzeżenia do kogoś, to zmieńcie pracę, nie męczcie się. Po co każdego dnia wstawać i się wkurzać na kierowniczkę z PP czy brygadzistę, który awansował po 3 miesiącach. Po co Wam to?? Odejdźcie i znajdźcie lepszą pracę... skoro jest taka rotacja, to chyba można znaleźć coś lepszego, prawda??
Powtarzam, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, a najczęściej wydaje nam się, że tak jest, kiedy nie mamy doświadczenia w gorszych miejscach.
A ja?? Widzę dobrych ludzi, widzę też zmarnowane talenty, ale widzę też wdzięcznych za pracę i stabilizację ludzi.
Przestańcie się wzajemnie zniechęcać, bo jeśli Wam się coś nie podoba, to zmieńcie to, a jak nie możecie, to szukajcie wyzwań poza.
A na koniec... zarobki w tym kraju nie są dobre, są jałmużną, ale nikt mi nie powie, że w keju zarobicie mniej niż w hipermarkecie, gdzie pracujecie świątek, piątek i niedzielę. Szkoda tylko, że więcej w Was złości i goryczy aniżeli rozsądnego spojrzenia.
Konkrrretna 2016-11-12 20:36:41
Słowem w sedno to idealne podsumowanie powyższego komentarza
believer to 2016-11-12 22:08:21
@wierzący BRAWO!!!

KK naprawdę nie jest najgorszym miejscem do pracy. Znam gorsze,
pracowałem w gorszych, za mniejsze pieniądze.
Jak ktoś chcę się rozwijać, pokaże się z dobrej strony,
to gdy jest okazja, to dają szansę na awans i/lub podwyżkę.
Zatem do dzieła, podwyższajcie swoje kwalifikacje,
rozwijajcie się w firmie i na zewnątrz, wykażcie się, a potem składajcie aplikacje,
na wyższe stanowiska. Żeby wziąć, najpierw trzeba dać, nie odwrotnie.
obserwator 2016-11-22 01:54:21
No tak, sa gorsze miejsca....ale chyba nie scigamy się z najgorszymi? Bo to latwe, a rotacja w ostatnim roku/dwoch jest znaczna, nie tylko na produkcji i magazynie, takze w kadrze...dlatego warto sie zastanowic, co zmienic, aby było lepiej.
bombel 2016-11-23 00:22:19
Pozdrawiam Wszystkich fanów.
wierzący 2016-11-23 20:02:05
Ależ oczywiście, że patrząc, że gdzieś jest gorzej nie możemy akceptować niedobrych praktyk. Chodzi tylko o to, żeby ludzie podejmowali działania zamiast obrzucać błotem innych w sposób mało konstruktywny. Duża rotacja na produkcji i w biurach to znak, że coś nie gra. Osobiście nie zauważyłem rotacji na magazynie bo tam wciąż te same twarze widzę, ale wierzę w to, że coś się zmieni. Inaczej została by tylko zmiana pracy.
Zostaw swoją opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KK ELECTRONIC