KK ELECTRONIC

Szczecin

Opinie o KK ELECTRONIC

Ex-podprod 2017-05-16 18:57
Co tu tak cicho? Wszystkich przekupili złotówka więcej na godzinę?
Pracownik 2017-05-18 18:06
Witam. Zastanawiam sie nad podjeciem pracy w owej firmie. Jak wyglada wynagrodzenie pracownika produkcji ?
piekarz_specjalista 2017-05-18 21:36
Z kilkuletnich obserwacji widzę i słyszę, że raczej zarobki inżynierów nie rozpieszczają, bo ciągle jest tam rotacja. Świeżaki przychodzą, nabiorą doświadczenia i uciekają.. Ale co im się też dziwić, jednak widać, że firma nie mysli przyszłościowo by budować pozycję firmy poprzez doświadczenie i wiedzę...
Poinformowany 2017-05-19 20:08
Zarobki musza byc niskie aby dunski Pan mial godziwy zysk z pracy paraniewoliczej...1700zl na produkcji....2000/3000 dla poczatkujacego inzyniera, etc. W ostatnich kilku latach z osob, ktore odeszly moznaby stworzyc drugi zaklad. Firme opuscilo: pol logistyki ( w tym dwoch kierownikow magazynu i dwoje kierownikow logistyki), szef produkcji, kierownik linii czy dwóch, wielu inzynierow, koordynator shared service, gl.ksiegowy i jakies ksiegowe, testerzy (w tym brygadzista), dwoch dyrektorów, nawet z IT i ERP ludzie odchodza. Z produkcji czy magazynu odeszla armia pracownikow (czesc z nich zwolniono bo firma notorycznie przyjmuje i zwalnia). Do tego trzeba dodac, ze wiele osob szuka pracy i sukcesywnie odchodzi.... I co? Tego posta tez skasujecie?
pracownik z linii W 2017-05-20 21:17
przyznaję, że niezły hardkor jest w tej firmie :) na szczęście teraz mogę się z tego śmiać :D
ex-podpro 2017-05-20 21:26
i ja...ale zaraz wieczni niewolnicy -tytani pracy KK, czyli np. brygadzisci zaczną bronic jak lwy warunkow pracy:)
Banshee 2017-05-23 15:59
Praca raczej należy do ciężkich, kobiety nie mają przywilejów pracują nawet na ciężkiej miedzi, ale brygadziści i kierownicy (przynajmniej moi) byli wobec mnie i oceny mojej pracy szczerzy - tak ja wobec nich, nie było niepotrzebnych zgrzytów, ALE chyba największy minus to ludzie którzy pracują na linii, są w stanie za DOSŁOWNIE złotówkę więcej w wypłacie, zmieszać człowieka z błotem, zrobić awanturę u kierownika i potem szykanować Cię z własnym gronem adoratorów którym często była cała grupa (mówię to jako osoba która została dołączona do "zgranej paczki") jak u brygadzisty/kierownika nie udało się niczego załatwić, nie w porządku jest to, że nie ma możliwości przeniesienia na inną linię ani załatwienia sprawy w bardziej cywilizowany sposób. Podobno jest możliwość rozwoju lecz oświadczam z żalem, jest to zupełna nieprawda, starzy i dobrzy pracownicy byli oceniani poniżej swoich możliwości, tylko po to aby (tak mi się wydaję) firma nie straciła zbyt wiele ale zatrzymując przy tym niedocenianych pracowników a zatrzymywani są zupełni nieudacznicy psujący często pracę i wyniki całej grupy. Nawet jeśli jesteś posłuszny i przykładny i nie chcesz się wychylać to i tak prędzej czy później czeka Cię lincz za małą niedokręconą śrubkę i brak premii spada na Ciebie.

Dla młodej osoby(25lat kobieta) zarobki bywają nawet bardzo zadowalające u mnie utrzymywały się na poziomie 2tys nawet 3 tys. ale to zależy od tego ile poświęcisz swojego czasu firmie ja poświęcałam go o wiele za dużo (nadgodziny i soboty). Nie polecam ale tylko ze względu na ludzi którzy tam pracują, jeśli chcesz lub nie przeszkadza Ci czuć zmęczenie psychiczne i fizyczne, ale móc żyć na stopie ponadprzeciętnej to praca jak najbardziej dla Ciebie.
BeNet 2017-05-23 16:05
1700 - 1900 zł bez nadgodzin i jeśli będą premie (za obecność 250 i około 2zł na h za efektywność pracy oraz bezbłędne szafy)
Podczłowiek, Kierownik moim panem, Szary pracownik 2017-05-27 20:33
nawet ok.
exkk 2017-05-30 22:45
jak tam w kk porządki już zrobione? są nowe ofiary na miejsce zwolnionych?
twardy 2017-06-01 20:30
ci co niedawno dawali wymówienia sami zwijają manatki i opuszczają kk-jowe baraki z podkulonym ogonem. buhahahahaahahha - oto nowa koncepcja firmy :D
PowodzeniawnowymmiejscudlaKD 2017-06-01 21:05
Nie powiedziałbym, ze z podkulonym ogonem. Idą po prostu do lepszych miejsc pracy, gdzie być może nikt nie będzie od nich wymagał ciągłego zwalniania i przyjmowania ludzi.
Sądzisz, kolego, że tak łatwo być kierownikiem? Zwalnianie ludzi nie jest przyjemne, a oni musieli to robić, bo takie warunki postawiła firma (czyli Zarząd, etc.).
Poczekaj, jakich orłów zatrudni/wypromuje aktualny dyrek. Patrząc po ruchach kadrowych z ostatnich miesięcy, kadry będą wywodzić się z ptaków nielotów bo skrzydeł brak:-). Uważnie patrzący wiedzą o kim piszę:-).
tegas 2017-06-02 18:02
potrzebny elektronik do serwisu urządzeń nawigacyjnych do przyuczenia. Kasa większa od KK premia dodatki i podobne- tegas malpa interia pl- zainteresowani szybki kontakt wraz CV
Rozmowa rekrutacyjna w KK przebiegła pomyślnie i brygadzista był ze mnie zadowolony na szczęście otrzymałem ciekawszą ofertę i od kilku lat zajmuję się serwisem morskim.
twardy 2017-06-03 12:19
no i cała wyszła cała prawda o kk wraz z ,,koncepcją" firmy. żenada ;( zobaczymy czy klientom się ta nowa wersja kk spodoba :)
tegas 2017-06-03 20:11
Tak sobie czytam i czytam te Wasze żale i dziwię się, że ludzie po studiach wypisują takie bzdury.Po pierwsze nikt nie obiecywał pensji na wysokim poziomie po skończeniu uczelni (znam inżynierków co wiercą w lewą stronę) Aby dobrze zarabiać należy skończyć studia,znać techniczny angielski i zdobyć doświadczenie(5-10 lat w zawodzie) Każdy kto przyjdzie do mojej firmy na rozmowę rekrutacyjną usłyszy widełki finansowe w swoim fachu i pozostałe dodatki -funkcyjne stażowe i premie-żadnych tajemnic.
KK może być dla Was początkiem kariery zawodowej i nie ma co się dziwić , że ludzie przychodzą i odchodzą bo to jest całkowicie normalne . Kierownictwo wykonuje tylko rozkazy chroniąc swoje stołki i nie można mieć do nich pretensji-młodzi i ambitni niech traktują tę pracę jako przejściową a pozostali jako docelową.Masz pomysł aby usprawnić system montażu? leć z tym do szefa a dostaniesz awans i podwyżkę czego nie otrzymasz z biadolenia. Jeżeli ktoś jest inżynierem i zna się na elektronice ,telekomunikacji z językiem angielskim zapraszam do wysyłania CV -pozostali z wykształceniem elektrycznym także może kiedyś otrzymacie zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną
tegas@interia.pl
Gąsior 2017-06-07 09:32
Witam jak nie masz pracy to możesz tam przepękać trudny okres
A co do Kierowników to jakaś pomyłka
Radziu całkowite dno nie wie co to pracownik który dla nie go zarabia, nie szanuje,oskarża i grozi że z pracy Cię wyrzuci
Brygadzisci z lilni są ze wsi i robią wszystko aby się przylizać do Kierowników. Banda żmiji wyżywająca się na pracownikach
Uwaga na Adasia z każdą pierdołą leci do kiera
No i zageszczara też jest dobra ,i temu co papier z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wystawał
szarak 2017-06-07 17:48
Na którego Adasia? Jest dwóch, ten z B spoko, stoi za ludźmi i chyba nie o nim mówisz, a zatem ten z kitką??
A co do kierowników to nie znam Radzia, ale są w tej firmie normalni kierownicy i nie powiesz mi, że każdy brygadzista jest do bani.
wkrótce odejdę 2017-06-07 17:54
A kim jest zagęszczara?? Buahahahahaha, jakie określenie, no zdradź no kolego Gąsior, o której to "damie" piszesz, bo wybór jest duży :P
Gąsior 2017-06-08 07:52
Uderz w stół a ............
Kierownicy w porządku ,Klamia jak z nut w oczy i przenoszą odpowiedzialność z jednego na drugiego aby usmiech prezesa nie zniknął
Wiadomo że o samuraja chodzi, poplecznik bylego samuraja
Widzę konsternację co u nie których
Bu ha ha ha ha ha ha
kwik 2017-06-08 15:05
Raaaaaaajmuund
Ja wiem 2017-06-08 18:12
Zagęszczara znaczy PEPA! :))))
chajzer 2017-06-11 00:05
Nie oszukujmy się. Jesteśmy Chinami Europy dla inwestorów( pazernych kapitalistów), którzy szukają u nas w kraju kasy, której się dorabiają na ciężkiej pracy naszych rodaków. Ludzie stawiajcie się ile można w sprawie zarobków. Na szczęście powoli konkurencyjne zakłady pracy otwierają się w rejonie i zarobki powoli, powoli rosną. Szukajcie u konkurencji swojego miejsca i szantażujcie ich odejściem, jeżeli nie myślą, aby Was zatrzymać. Jeżeli nie będziecie się cenić, coraz dłużej te kapitalistyczne świnie będą się śmiać z nas...polaków.
Zwykły Monter 2017-06-13 21:19
Zagladam tu czasami dla rozrrrywki????I nigdy mnie to forum nie zawodzi....Ludzie ogarnijcie sie!!!!skoro Wam tak źle a wszyscy dookola Są tacy niedobrzy to po h*go pracujecie w tak meczacym i znienawodzonym zakladzie??kazdy jest kowalem wlasnego losu a z tego co mi wiadomo na łancuchach Nas tam nie trzymaja....owszem ja tez mam gorrrsze dni i nie uwazam kejkeja za swoje wymarzone miejsce pracy ale w pelni swiadomie jako dorosly czlowiek ponosze konsekwencje swoich wyborow.Narzekac i kpić to wszyscy potrafią...skoro jesteście tacy przebojowi inteligentni,fachowi a wasza zajebist**c razi po oczach to po co się marnujcie w kejkeju???!!!
Niezwykly Monter 2017-06-23 22:43
Ludzie zwalniajcie sie z tego kołchozu !!! Ja sie zwolniłem tydzien temu i mam pełno ofert pracy gdzie moge negocjowac stawke.
zenek 2017-06-24 16:13
to kto tam teraz groźne miny robi jak Jaro nie ma? :D
Ktosiek 2017-07-01 17:35
Na Radzia nie narzekajcie.. Maras to dopiero tragedia.. każdy się z niego śmieje.. w firmie sztuczna rekrutacje na brygadziste zrobili, a on swoją koleżankę na brydzie ściągnął.. śmiech na sali ! Facet jedynie chodzi i sprawdza czy czysto jest jakby nic innego do roboty nie miał.. i ten nieskończony temat o pogodzie ..
Szukam pracy 2017-07-06 14:20
Witam.
Ostatnio widziałem na olx że KKWS szuka 30 osób do pracy.
Firma się rozrasta, mają sporo pracy czy po prostu ludzie odchodzą?
pracownicy 2017-07-06 14:46
i jedno i drugie
obserwator 2017-07-06 18:58
Najgorsze jest to, że odchodzą często bardzo wartościowi pracownicy, także kierownicy całych działów lub/i kluczowi specjaliści...chyba źle się dzieje...
Oczywiście firma jest duża i musiałaby odejść chyba połowa pracowników, żeby to było groźne dla firmy (nowi przychodzą na bieżąco łatając dziury), niemniej jednak szkoda każdego doświadczonego, obojętnie czy to z produkcji/magazynu czy biura.
Manco Capac 2017-07-09 20:46
Proszę o szczerą odpowiedz. Ile jest w stanie brygadzista?
Manco Capac 2017-07-09 20:48
Proszę o szczerą odpowiedź. Ile jest w stanie zarobić brygadzista?
Heniek 2017-07-10 12:04
A jak sądzisz?
pracownicy 2017-07-11 10:23
teraz jest tendencja do ściągania przydupasów z dgs. nie należy traktować pracy w tej firmie jako sposobu na życie.
Manco Capac 2017-07-11 19:02
duże miasto blisko granicy więc powinni płacić dobrze.....
mgr inz 2017-07-11 23:08
po drugiej stronie granicy, w najbliższej odległości, pracy zbyt wiele nie uświadczysz. poza tym, żeby dobrze zarabiać u sąsiadów trzeba znać język. z niemieckim można pracować za dobre pieniądze w szczecinie.
Manco Capac 2017-07-12 12:49
niestety albo stety j. niemieckiego nie znam... i nie zamierzam bo mi się nie podoba :) szukam dobrze płatnej pracy w szczecinie...
1700netto 2017-07-12 13:16
dobrze platna praca, to chyba jednak nie ta firma....
ooo 2017-07-16 23:05
startujesz od 20 pln na godzine
Heniek 2017-07-17 09:36
No na pewno????,ale nie w tej firmie
ex brygadzista 2017-07-17 18:59
W tej firmie po zmianach brygadzista zaczyna od 19zł, a nie 20zl, na teście mają dużo więcej ale stawka brygadzisty nie jest taka zła więc tutaj Panie Heniek to pewniak i tego nie podważysz.
Ooops 2017-07-17 19:00
No jak nie?
20 zl na reke..... za 2 godziny pracy:-).
Manco Capac 2017-07-17 22:33
19 zl. A co dochodzi do pensji jeszcze? Ile premii? Jakieś dodatki? Samo 19 zł bardzo słabo wygląda na brygadziste
Ex brygadzista 2017-07-18 09:57
Plus premia zadaniowa plua premia za obecność. Razem po przeliczeniu przy najnizszej stawce wyjdzie jakieś 25zl na godzinę. Brutto :-)
Manco Capac 2017-07-18 11:00
3000 netto na rękę wychodzi bez nadgodzin
....... Bardzo słabo...... dzięki za info
Smerf maruda 2017-07-18 19:01
3000 zł netto bez nadgodzin to słabo?
Przy rozliczeniu nadgodzin - pensja + rozliczenie 4500-5000...też słabo?
Matko jedyna...w biurach wielu mniej ma! No nie dogodzisz!
W innych firmach brygadzistom więcej płacą...tak tak...
Manco Capac 2017-07-19 18:19
Oczywiście że słabo. Obecnie na podobnym stanowisku mam więcej.
Heniek 2017-07-20 13:50
Czy mógłbyś sie podzielić informacją gdzie pracujesz?
gość 2017-07-21 12:03
Propozycja: każdy wpisuje anonimowo ile zarabia- porównajmy zarobki :)
Manco Capac 2017-07-21 22:07
3200 netto bez nadgodzin
Smerf maruda 2017-07-21 23:40
To jak na człowieka, który nie rozumie pytania, to ca dużo zarabiasz...sorry!
Nie pytano Cię, ile zarabiasz, tylko, gdzie pracujesz. Powoli stajesz się niewiarygodny.
Zostaw swoją opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KK ELECTRONIC