KK ELECTRONIC

Szczecin

Opinie o KK ELECTRONIC

zainteresowany 2016-06-30 13:32
Witam , może ktoś powiedzieć coś o magazynie w north west parku ? jak wygląda dokładnie robota itp ? dzięki
ABC 2016-07-03 22:59
Witam, czy poszukują jeszcze pracowników do magazynów ? Jakie są minimalne wymagania ?
Aneta80 2016-07-05 17:42
Witam mam pytanie na czym polegają testy trudne czy łatwe do firmy kk
djalminha 2016-08-05 07:35
Ciekawe dlaczego ostatnimi czasy tak dużo doświadczonych pracowników się pozwalało, czyżby nie zostali docenieni? Nie ma atmosfery w tej firmie.
sd 2016-08-09 09:14
dokladnie, nie zostali docenienie :)
sd 2016-08-09 09:19
idz i zanies CV, codziennie przychodzi po 10 osob ktore jecza jak stoja 30min na nogach, roczniki snapchata i instagrama. placza ze nie daja rady :D rotacja jest duza bo malo osob sie znajduje inteligentnych ktore pojmoja rzeczy zwiazane z montażem
Roman 2016-08-13 11:44
Piszesz dyrdymały,byłem na rozmowie,przeszedłem krótki test na elektromontera i zaraz po nim pani z KADR podała mi warunki zatrudnienia. Bardzo solidna firma,POLECAM i życzę powodzenia w trakcie rekrutacji.
sd 2016-08-17 16:38
11,50 podwyzki sie nie doczekasz premia 2,50 ale jakos w granicach dostaniecie 1,5 max
djalminha 2016-08-21 21:00
Jakby docenili dobrych doświadczonych pracowników to by mieli stała ekipę na każdej linii produkcyjnej a tak nie jest.rotacja jest tak duża ze juz nawet nie szukaj ludzi ze Szczecina tylko okolicznych mniejszych miejscowości bo ludzie śmieją się ze juz chyba każdy pracował w kk.sam osobiście przekonałem się ze po 2 latach czekania na lepsze warunki dostałem 50gr podwyżki do każdej godziny tj ok 70 zł brutto czy to nie śmieszne?
Ha ha ha !!! 2016-08-21 22:28
Dosłownie to jest śmiech na sali.
aloalo 2016-08-24 19:51
pracuje tam quality eengenier krystian nowy taki? bo mariusz z tego co wiem to odeszedl
nowy 2016-09-02 13:48
z czego sklada sie rozmowa kwalifikacyjna, co to za test w 2 etapie? Prosze o odpowiedz
Paweł 2016-09-08 11:25
Witam!
Magazynier z kilkuletnim doświadczeniem na wózkach widłowych, czołowych, bocznych wysokiego składu, aktualne badania, znajomość struktur magazynowych. 34 lata. Na jaką pensję mógłbym liczyć? Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Paweł
K. 2016-09-20 22:23
Mam pytanie do kogoś z produkcji tej firmy, ale wolałabym zapytać nie na forum możemy skontaktować sie np przez tel albo gg?
Fazi 2016-09-30 21:37
Na ostatnim spotkaniu dyrekcji z załogą padło stwierdzenie, że firma chce być atrakcyjnym pracodawcą w regionie i niby na czym to ma polegać ??? tydzień po tych słowach na pytanie o możliwość podniesienia swoich kwalifikacji firma pokazała mi środkowy palec niestety
tomei 2016-10-01 21:55
tak tak szukaja teraz na przyklad do pracy na stanowisko technika serwisu turbin wiatorywch w Szczecinie oferuja przyjazne środowisko pracy bazujące na współpracy zespołowej,atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet motywacyjny
brak nicka 2016-11-12 18:45
Dąbiu...
bez nicka 2016-11-12 18:54
Pracuje... a Mariusz rozwija skrzydła w nowej firmie :)
wierzący 2016-11-12 19:14
Do wszystkich hejterów pojawiających się w tym temacie...
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma wiecie?? Narzekacie na tą firmę (nie jest idealna - nie ma ideałów), na pracę (nie jest lekka, ale może być satysfakcjonująca), na warunki (naprawdę jest aż tak źle??), na wszystko inne... to po co siedzicie w tej firmie?? Ponoć na kasie w Tesco jest lżej i płacą na powitanie 1500zł na rękę. Dlaczego wszyscy maruderzy nie zmienią pracy, tylko duszą się w kejkeju i narzekają?
Wiecie czemu jest taka rotacja?? Bo zamiast dobrych, pracowitych, dojrzałych i nieroszczeniowych ludzi przychodzi wciąż grupa, żeby nie obrazić nikogo, leniwych i niezaangażowanych dorosłych o mentalności dzieci. A dlaczego tak jest?? Bo pokolenie, które rozpoczyna życie zawodowe g... wie, g... robiło i g... widziało, a oczekuje cudów.
A dlaczego odchodzi stara, dobra gwardia?? Bo faktycznie byli niejednokrotnie niedoceniani, bo ich wiedza była na takim poziomie, że oczekiwali więcej. I mieli do tego prawo, mieli prawo szukać wyzwań poza firmą. A firma zobaczyła w końcu, że traci potencjały. Coś się ruszyło, coś się zmienia małymi kroczkami, ale nie będzie idealnie w rok, trzeba trochę czasu, zanim będzie tak, jak tego oczekuje społeczeństwo.
A jaki jest kejkej?? Dajcie spokój z obrażaniem innych, gadacie na kierowników, brygadzistów, nie zmierzyliście się z taką funkcją w tej firmie, to nie wiecie o czym mówicie. Jeśli macie zastrzeżenia do kogoś, to zmieńcie pracę, nie męczcie się. Po co każdego dnia wstawać i się wkurzać na kierowniczkę z PP czy brygadzistę, który awansował po 3 miesiącach. Po co Wam to?? Odejdźcie i znajdźcie lepszą pracę... skoro jest taka rotacja, to chyba można znaleźć coś lepszego, prawda??
Powtarzam, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, a najczęściej wydaje nam się, że tak jest, kiedy nie mamy doświadczenia w gorszych miejscach.
A ja?? Widzę dobrych ludzi, widzę też zmarnowane talenty, ale widzę też wdzięcznych za pracę i stabilizację ludzi.
Przestańcie się wzajemnie zniechęcać, bo jeśli Wam się coś nie podoba, to zmieńcie to, a jak nie możecie, to szukajcie wyzwań poza.
A na koniec... zarobki w tym kraju nie są dobre, są jałmużną, ale nikt mi nie powie, że w keju zarobicie mniej niż w hipermarkecie, gdzie pracujecie świątek, piątek i niedzielę. Szkoda tylko, że więcej w Was złości i goryczy aniżeli rozsądnego spojrzenia.
Konkrrretna 2016-11-12 20:36
Słowem w sedno to idealne podsumowanie powyższego komentarza
believer to 2016-11-12 22:08
@wierzący BRAWO!!!

KK naprawdę nie jest najgorszym miejscem do pracy. Znam gorsze,
pracowałem w gorszych, za mniejsze pieniądze.
Jak ktoś chcę się rozwijać, pokaże się z dobrej strony,
to gdy jest okazja, to dają szansę na awans i/lub podwyżkę.
Zatem do dzieła, podwyższajcie swoje kwalifikacje,
rozwijajcie się w firmie i na zewnątrz, wykażcie się, a potem składajcie aplikacje,
na wyższe stanowiska. Żeby wziąć, najpierw trzeba dać, nie odwrotnie.
obserwator 2016-11-22 01:54
No tak, sa gorsze miejsca....ale chyba nie scigamy się z najgorszymi? Bo to latwe, a rotacja w ostatnim roku/dwoch jest znaczna, nie tylko na produkcji i magazynie, takze w kadrze...dlatego warto sie zastanowic, co zmienic, aby było lepiej.
bombel 2016-11-23 00:22
Pozdrawiam Wszystkich fanów.
wierzący 2016-11-23 20:02
Ależ oczywiście, że patrząc, że gdzieś jest gorzej nie możemy akceptować niedobrych praktyk. Chodzi tylko o to, żeby ludzie podejmowali działania zamiast obrzucać błotem innych w sposób mało konstruktywny. Duża rotacja na produkcji i w biurach to znak, że coś nie gra. Osobiście nie zauważyłem rotacji na magazynie bo tam wciąż te same twarze widzę, ale wierzę w to, że coś się zmieni. Inaczej została by tylko zmiana pracy.
Palacz 2016-12-07 00:18
Ooo kamery zamontowane na h5 to teraz big brother bedzie...staniesz pogadasz 1 min i bedzie jazda...no zobaczymy bo narazie widac ze hajsy maja na bzdury a zeby dobrze docenic pracownika to nie ma komu
Gosc 2016-12-12 17:38
Jaka stawka dla ciebie jest odpowiednia ?
Vincent 2017-01-04 13:38
A jak wygląda sytuacja na stanowisku kierownika magazynu?
Dlaczego jest rotacja. W czym tkwi problem?
Stary 2017-01-04 20:19
Tutaj musieliby się wypowiedzieć pracownicy z tego magazynu, ale z tego co obserwuję, to w ciągu 1,5 roku to już chyba 3 odeszło :)
Pewnie jest ciężko coś zmienić i się poddają, bo magazyn kuleje i dokłada chłopakom (i dziewczynom) roboty bez przerwy.
Ale to tylko moje spostrzeżenia, może być zupełnie inny powód.
Niutek 2017-01-05 12:09
Widzę że jest ogłoszenie na kierownika magazynu - ale że ostatnio już trzech odeszło ? Co może być powodem, brak kompetencji, doświadczenia czy manager logistyki jest stuknięty ? Co się stało z nimi i gdzie odeszli? Pytam bo praca może i ciekawa ale ryzyko że zaraz kolejny wyleci.
Paweł 2017-01-05 14:45
To jeszcze ktoś pracuje w tym kołchozie?
logistic 2017-01-06 12:02
Niutek, rozumiem, że masz pytania i chciałbyś znać powody rotacji
na stanowisku kierownika magazynu, ale po pierwsze, to nie Twoja sprawa,
każdy z odchodzących miał swój powód i nic nam do tego.
A obrażanie w pytaniu szefa logistyki - słabe to kolego, poległeś absolutnie!
Kierowanie tak rozbudowanym magazynem, z jego wielopłaszczyznowymi
zadaniami, to nie bułka z masłem, to praca dla TWARDZIELA!
Złóż Niutek aplikację, pokaż jaki jesteś mocny...pozdrawiam mimo wszystko.
Ex-MCO 2017-01-09 07:38
Jest tak mocny, że o stanowisko wypytuję na GoWork. Kolejny "kierownik" od siedmiu boleści.
Rotują, bo dostają pracę w normalnych warunkach za normalne pieniądze.
A manager logistyki jak najbardziej w porządku. Najlepszy z jakim pracowałem!
specjalista 2017-01-22 20:47
Jest nowy, pełniący funkcję kierownika magazynu...ambitny...ale z lex-em przegra:))))
monter 2017-02-20 19:03
nie polecam pracy w tej firmie nikomu.
pogodno 2017-02-20 21:28
,,Firma przyjazna pracownikowi''???Zakaz nadgodzin, goła pensja i dokladaja roboty non stop...przynajmniej na magazynie.Cięcia...
brygadzistka 2017-02-20 22:51
po tym jak opuściłam tę firmę:
- przeszła mi depresja
- znalazłam lepsze zajęcie
- wróciłam do ,, żwych"
- skończyły się durne spotkania
- skończyły się durne pytania

Firma zmieniła właścicieli i zobaczymy co będzie. Jak na razie nie idzie to w dobrą stronę.
nowy w branzy 2017-02-22 16:39
A dlaczego nie polecasz??
magazynier 2017-02-22 16:41
Fakt...
monter 2017-02-22 19:50
przyczyny można mnożyć
nowy w branzy 2017-02-23 20:14
Dopiero sie zatrudnilem w KK i chciałbym wiedziec, co jest nie tak, bo odszedlem z dobrej firmy, w ktorej juz za dlugo pracowalem i jesli mozesz, to napisz co jest zle. Pracuje na linii produkcyjnej i na razie wszystko wydaje sie w porzadku.
monter 2017-02-23 20:26
popracujesz, zobaczysz. zależy też jaka linia. takie trochę korpo, trochę prania mózgu, walka o premię, efektywność, braki materiałowe. z jakiej firmy odszedłeś?
inżynier 2017-02-24 19:14
Dobrze by było gdyby niektóre indywidua z logistyki, a mówię tu o żeńskiej części, znalazły sobie w końcu jakichś stałych partnerów. W pracy ąę (piskliwe i rozdarte) a na imprezach firmowych nie dość, że mocno wcięte, to jeszcze szukają... awansu :D Szkoda, że popytu na ich wdzięki nie ma, no ale nie ma się co dziwić :D
logistic 2017-02-24 19:43
Inżynier, z tego co wiem, to dziewczyny z logistyki mają, albo męża, albo stałego partnera, zatem do końca nie rozumiem, o co Ci chodzi.
Czyżbyś, kiedyś dostał, od któreś kosza? taka mała vendetta z twojej strony?
inżynier 2017-02-24 22:23
mówię ci, że są tam nieobstawione i lekko zdesperowane sztuki. kosza nie dostałem. sporadzyczne relacje z nimi w zupełności mi wystarczają.
logistic 2017-02-25 12:06
No proszę, to w sumie, może być dobra wiadomość :)
inżynier 2017-02-25 15:45
dobre wieści, że nieobstawione czy lekko zdesperowane? :D
proponuję obserwować awanse w najbliższych tygodniach. czekam na kolejną imprezę lub wyjazd intergacyjny.
pracownik 2017-02-25 15:54
Jakie awanse. Za te braki? Do roboty się weście a nie o awansach marzycie
inżynier 2017-02-25 20:12
co z tego, że braki? będą jak dojadą. chcesz po premii? w systemie wszystko się zgadza. liczy się, że na wszystko jest ustawiony... ,,proces" :D na tym polega ta praca, a nie uzupełnianiu braków. to nie merchandising w supermarkecie :D
ktos 2017-02-26 15:44
Przykre ale ciągle słyszymy ,, będą jak dojada". Tak naprawdę pokazują tym ze traktują wszystkich z góry i niespecjalnie zależy im na ciągłości produkcji i wynikach.
pogodno 2017-02-26 20:29
Inżynierzy i inni ,,z góry'' graja świętych, a jak ktoś od nich lezal na imprezie kolo ubikacji, to pomóc nie było komu...
Zostaw swoją opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KK ELECTRONIC