Opinie o KK ELECTRONIC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KK ELECTRONIC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KK ELECTRONIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK ELECTRONIC w Szczecin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w KK ELECTRONIC zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Danka Nowy wpis

hej, mój mąż znalazł u nich na stronie ofertę na Elektryka/Testera, ktoś powie czy warto do nich aplikować na to stanowisko? :) Napisali, że pokażą nowemu pracownikowi ścieżkę rozwoju wewnętrznego, mógłby ktoś mi napisać jak to wygląda i po jakim czasie mój mąż miałby szanse na jakikolwiek awans u nich? Bo jeszcze rok temu ktoś pisał że nie ma tu awansów. No i fajnie gdyby ktoś podał jakie stawki oferują, bo nie zawarli tego w ogłoszeniu :)

Ono Nowy wpis
@Danka

Zależy gdzie by trafił, czy na Goleniowską czy np. na Halę C4. Stawki są uzależnione od pozycji i jak to w korpo, masz drabinkę płacową. Ale jak to elektryk elektrykowi nierówny, czasem się trafia ktoś naprawdę rozumny a czasem nie.

Jakie są warunki zatrudnienia w KK ELECTRONIC?

Stara

Zarobki nie warte pracy, ludzie uciekają stamtąd do firm obok bo lepiej płacą. Omijaj tą i posłuchaj rady od starej koleżanki z KK.

Hanna
@Stara

No pewnie rady od starej koleżanki to każdy chętnie posłucha ale wyjaśnienia też by się co do tego przydały. Za jaką pracę masz na myśli tego typu niskie zarobki? Jakie?

Senior Nowy wpis

Nie ma warunków zatrudnienia. Przyjmują każdego bo nikt tam nie chce pracować, 3/4 to negatywne opinie reszta pozytywnych to opinie ludzi z biur i władz wyższych abyś przyszedł do pracy ;) Teraz w firmie to w większości już Ukraińcy, naszych rodaków Polaków za kilka lat to będziemy na palcach liczyć

Jak długo trwa proces awansu w KK ELECTRONIC?

Bogacz

W tej firmie nie ma awansów, pracujesz za najniższą stawkę ile się da. Kierownik nie zmieni ci stanowiska z juniora na średniego bez junior przed tytułem żeby nie dać ci podwyżki. Podwyżki są raz w roku jak dostaniesz 50 groszy brutto do godziny pracy to się ciesz bo raz się źle odezwiesz to nic nie dostaniesz.

elektromonter

Rozmowa trwała ok. 20 min Najpierw bardzo miła rozmowa z jedną z Pań następnie test manualny, który był bardzo łatwy (instrukcja przed oczami) i znowu rozmowa

Dyspozycyjność Poprzednią prace Dlaczego praca w tej firmie Jak z pracą w soboty i z nadgodzinami

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Praca skierowana dla ludzi bez wykształcenia i doświadczenia. Płaca najniższa jak tylko się da podzielona na granicy legalności. Stabilność zatrudnienia zatrudnienia zależna od aktualnych potrzeb produkcyjnych. Jak nie angażujesz się na 300%, możesz liczyć na ok 0,5-2 lata zatrudnienia na umowę na czas nie określony, oczywiście przez pośrednika. Ogólnie praca na chwilę, żeby nauczyć się operować narzędziami i szukać innej opcji. Brak możliwości nauki i rozwoju.

Zly

Umowa zlecenie minimalna krajowa kierownik burak 1 komponent jest warty tyle co wypłata wszystkich pracowników loncznie z kierownikiem który pewnie ma dom z 2 garażami 3 auta i motor

Witam, zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Może ktoś podzieli się opinią na temat pracy w kk? Czy po przepracowaniu jakeigos czasu można liczyć na podwyżkę i czy są nadgodziny?

zadziwony po horyzont
@Nowy

Tak, możesz nawet liczyć na to, że firma odwoła Tobie 12 listopada i stwierdzi, że nie masz dnia wolnego i przelozyli go Tobie na Wigilię, w którą tez przyjdziesz w nadgodziny. takze możesz liczyć na morze nadgodzin. Pożegnaj się z rodziną i przybywaj.

Bbbb
@zadziwony po horyzont

A co jest 12 listopada ? żadne święto ,wigilia to dzień powszedni i sie pracuje

Ukraina the best

Kiedyś człowiek się zastanawiam z kąd ten kołhoz będzie brał ludzi jak przemielą rynek pracy i po latach zbawienie z Ukrainy przyszło

Ale każdy u was ma umowę prawda ?

ona
@Ania

tak, umowę podpisuje się pierwszego dnia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w KK ELECTRONIC?

Atmosfera jest zależna od miejsca w którym się wyląduje. Każda linia/dział rządzi się swoimi prawami. Jak ma się szczęście, atmosfera będzie super, jak nie - niestety ale człowiek, nawet ten najlepszy, zrezygnuje.

Pracownikx

Jest wszystko w porządku jest dobrze, dobrze robią, jest w porządku, chłopaki tutaj robią, niech się to trzyma. Pozdrawiam Szczecin

Oh no

Jak wyglądają zarobki osoby początkującej na produkcji?

@.. a jakieś inne bony? Np żywnościowe ?

Czy w KK ELECTRONIC są paczki/bony świąteczne?

Są. Zazwyczaj dawane 6.12.wysokosc bonu zależy od stażu nie od stanowiska

zawiedziony

Jest końcówka października a o planowanych w październiku podwyżkach coś cisza...

rozgoryczony
@zawiedziony

Nie tylko Ty... chyba wszyscy czekamy na jakiekolwiek informacji a jak już przyjda na dwa dni przed wypłatą, to nasi przełożeni nie zdążą z nami nawet porozmawiać. Być może z kwitków dowiemy się, że październik przepracowaliśmy za takie same pieniądze a o podwyżkach możemy pomarzyć...

gimnastyk
@rozgoryczony

To taki trick, bo juz wypowiedzenia nie zlożysz w tym miesiącu i tak oto popracujesz dlużej za taka stawkę czy tego chcesz czy nie. A jak bys się dowiedział na czas to kto wie jaka bys decyzję podjął.

Gogol Bordello
@gimnastyk

Kiedys to jeszcze mogli sie tlumaczyc budzetem - bo rok fiskalny zaczynal sie w pazdzierniku i do samego konca Dunczycy cos mieszali i nie pozwalali uruchamiac podwyzek bo ciagle szukali oszczednosci po polskiej stronie. Teraz, gdy budzet jest zatwierdzany na rok kalendarzowy - brak informacji swiadczy tylko o balaganie w HR i Finansach.

@Gogol Bordello

A widzisz, jakbys zapytal kogo trzeba to dowiedzialbys sie, ze to Dania zatwierdza podwyzki i tzw udzial procentowy a zrobili to dopiero w zeszlym tygodniu. Nie czepiaj sie ludzi, o ktorych pracy nie masz jak widac pojecia. HR nie ma tutaj nic do rzeczy.

Logog Olledrob
@pracownik

To jak juz tak ktos z HR pisze to juz niech pisze do konca. Ze wnioskowano o wiecej, ze przeliczano kilka propozycji, a Dania dumała dumała i wydumała co jest. A Ty @Gogol Bordello jak piorunami strzelasz w oczach to rób to chociaż we właściwym kierunku.

Smieszne
@Logog Olledrob

Zastanawiam się tylko czy polski Management ma jeszcze jakaś władze w tej firmie czy tez zatwierdza tylko przydział dlugopisow:-). No bo to jednak słabo jak te groszowe podwyżki musicie zatwierdzać aż w Danii.

realista
@Smieszne

Jak pracujesz w duńskiej firmie to czemu się dziwisz? A za określone pieniadze i ładne stanowisko to dzielibys co by ci kazali.

Monter
@realista

No niby racja....ale to wciąż nie jest powód do dumy.... I po co te ściemniania o dobrym pracodawcy etc. Przecież to po prostu tania montownia jest.

sami sobie winni
@Monter

jak idziesz do sklepu Lidl (niemiecki) czy Netto (duński) to ma być dobre i tanie. No to co sie dziwisz ze ludzie którzy te produkty sprzedają jak mają zarobić to ci co je produkują mają pracować dobrze i tanio? jak kupujesz przez Amazona to też chcesz tanio i mało ciebie obchodzi ze zarabia na tym ktos inny a tanio popylają ludzie nie tak daleko od KKeja. Codziennie kupując wybieramy by zarabiali na nas inni a my byśmy naginali po taniości.

Rozczarowany
@Monter

A jak chiński badziew kupujesz za grube pieniadze? Taka sama ściema. Sprzedać ludziom ładne opakowanie, ładne słówka i tak codziennie dajesz się nabierać.

Gosialla
@gimnastyk

Ale... Jest chaczyk. Od stycznia ruszają nadgodziny w których transport pracowniczy nie wchodzi w grę i trzeba kombinować.. Samemu dojazd do. Domu to ja się. Pytam jako. Osoba dojezdna 40km..czy mam. Prawo. Odmówić takich nadgodzin... Każdy umywa ręce i brygadzista i recepcja

Voo
@Gosialla

Boże tłuku HACZYK NIE CHACZYK I ty chcesz zarabiać więcej niż min krajowa

ciekawy

Chciałem zapytać czy to prawda, że jest dużo pracowników z Ukrainy i dlatego zwalniają Polaków? Zwolnienia są proponowane za porozumieniem stron - szybko i bez okresu wypowiedzenia? Kto się nie zgodzi jest zaganiany do np. sprzątania? Próbuję zweryfikować informację, które do mnie dotarły.

Katrina

Szatnia męska, dla jasności, a pracownicy, którzy to zglaszają są zwalniania, bo za dużo szczejają

OMO

Tak poznasz HR w tej firmie. Zamiast zwiekszyc zasieg czujnika czy czas dzialania to cie opiorkuja i jeszcze od nierobow wyzwa.

Interesujące
@OMO

Do HR'ów mi daleko ;) Ale kilka lat w tej firmie już pracuje. I pierwsze słyszę, że za zgłaszanie problemów i chęci wprowadzenia ulepszeń ktoś został zwolniony. Chyba że, tak jak to napisała Pani Katrina, za "szczekanie". Za to ludzie lecą szybko.

Katrina

Światło w szatni działa 30 sekund, tyle ma pracownik na przebranie, jak przyjeżdża ksią_e to wszystko działa ok, to hit, dla kogoś kto chce normalnie pracować to problem, ale ciekawe czy PIP się tym zainteresuje, może bhp będzie zaciekawiony, pewnie komentarz zostanie usunięty, ale nie zostawię tak tego, niedługo mam nadzieję, że będzie kontrola bhp, dziękuję, do widzenia

Premiowany

Witam. Aplikowalem na stanowisko inzyniera procesu czekam na odpowiedz z (usunięte przez administratora)ale chcialbym sie dowiedziec np o tym czy i jak wysoka jest pramia oraz w jakim okresie jest wyplacana. Czy w firmie znajduje sie jakas kantyna? Czy caly czas na "swoich kanapkach" trzeba egzystowac. Jakies opinie na temat pracy w tym dziale

@Premiowany

Poczyyaj poprzednie opinie, kantyna jest ale tylko darmowa kawa czy zupka z proszku. Stołówki serwujacej objady brak. Owoc co poniedziałek. Także bieda. Co do premii to na pewno za obecność, jakościową to nie licz, bedziesz mniej zawiedziony.

Robol
@Premiowany

nie ma kantyny. Jedziesz na kanapkach. Niczego ciepłego w okolicy nie kupisz.

Ktos

Przepraszam ludzie ale czy to normalne w kk że za 3 tygodnie pracy zarobiłem 520zl?

@Ktos

A ile razy byłeś w pracy?

@Ktos

A ile razy byłeś w pracy?

@Ktos

Idź do kadr może komornik cię znalazł...

Ktos

No 3 tygodnie byłem w pracy a długów żadnych nie mam

buahahahaha
@Ktos

Dostaleś odcinek wyplaty? to idź z nim do kadr.

Nowicjusz
@Ktos

Bierz kwit z wypłaty i idź z nim do kard i sprawa powinna być rozwiązana.520 zł to wypłata za tydzień pracy,za 3 tygodnie pracy wypłata to ponad 1500 zł na rękę

Realista

Dosyć tego. Tu nic się nie zmieni. Szkoda życia.

Zostaw merytoryczną opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin

• Jak się pracuje w KK ELECTRONIC?

Zobacz opinie na temat firmy KK ELECTRONIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KK ELECTRONIC?

Kandydaci do pracy w KK ELECTRONIC napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KK ELECTRONIC