Opinie o Cubic Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cubic Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cubic Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cubic Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Sfrustrowany

W firmie ewidentnie są osoby "uprzywilejowane". Zwykłym pracownikom nie pozwala się wziąć kawałka drewna, czy uszkodzonej palety na balkon a "kolesie" z CNC co chwila jakieś prywaty do domu robią. Tego już góra nie widzi, że maszyna + materiał idzie na bzdury. Lub nie chce widzieć... Nie będę już wspominał o innych działach typu malarnia czy spawanie. Ogólnie nie polecam, bardzo nierówne traktowanie w firmie.

@Ania

Słuchajcie wiadomo coś w sprawie tego pipu poruszonego w wątku? Coś wyszło ostatecznie czy nie? kolejny miesiąc mija odkąd ten temat umarł, a chce mieć po prostu pewność

a gdzie można było usłyszeć o tych planach na nabory o których ktoś pisał? Na stronie firmowej widzę jedynie formularz, ale on chyba jest zawsze widoczny, czy nie? jak przez niego będę aplikować to po jakim czasie się odezwa? Piszecie w ogóle na jakie stanowisko chcecie iść czy sami dopasują na podstawie kwalifikacji? (trochę ich mam : ) )

Tak hipotetycznie tylko dopytam, jeśli stwierdzacie, że grupa numer 2 nie pasuje samej w sobie firmie, to czemu jest zatrudniana? Jaki to podział na proporcje? Zabrakłoby rąk do pracy? ilu tu ludzi potrzeba?

Tola Nowy wpis

Dzień dobry, z chłopakiem widzieliśmy jedną z ofert dla monterów. Doświadczenie zostało wtedy wskazane jako mile widziane. czy to do dziś jest aktualne? niedługo będzie szukał zatrudnienia i może tu też by się zgłosił. Wystawiają gdzieś nowsze oferty czy jednak trzeba wprost pytać?

Klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Dzień dobry, Chciałbym się zapytać czy pracownicy mają zniżkę na meble od pana R? Skoro meble sa robione na lewo w godzinach pracy i za materiał firmowy to chyba można liczyć na jakiś upust?

Kilka miesięcy temu ktoś rzuciła aluzją, że awanse są po rodzinie a wszyscy inni mogą liczyć na dodatkowe obowiązki za darmo. Ktoś się do tego odniesie? Martwią mnie te dodatkowe obowiązki. Rzeczywiście są jakieś dorzucane? Czy są to obowiązki wybiegające poza stanowiska pracowników?

Ja przepraszam bardzo ale o jakich stanowiskach tutaj debatujecie odnośnie tych dodatkowych obowiązków? ja to szukam (usunięte przez administratora) jako spawacz, ktoś tutaj wspomniał o tym stanowisku ale kompletnie nie mogę doszukać się ofert od nich. oni pod jakaś inna nazwa ja dają niż w tym tutaj nagłówku?

Sfrustrowany

Kazimierz
@Sfrustrowany

Próbował ktoś zgłaszać takie sytuacje przełożonym? Wydaje mi się, że każdy pracownik powinien być traktowany w taki sam sposób.

Chudy byk
@Sfrustrowany

(usunięte przez administratora) jak wszędzie standard. Idź do G.P. Sp.z.o.o Struga 80 a Grand (usunięte przez administratora) tak zwana jeszcze lepiej jak w Cubic

Alicja
@Chudy byk

Troszkę tekstu Ci ucięło, ale chodzi o to, że w innej firmie jest jeszcze gorzej?

Andrwe
@Sfrustrowany

Tak to prawda. A te nabite 73 pozytywne głosy na go work że niby co to za bzdury...nabite przez biuro celowo. Znam te numery z nimi akurat mialem doczynienia i wiem co się dzieje wewnątrz biura bo tam akurat duuuuzo czasu spedzalem... Co za debilizm. Nie idźcie tam pracowac, poczatkowo niby miło i wszyscy przyjaźni i uśmiechnięci poczekajcie z 2-3 m-ce...i się zacznie

Gall
@Sfrustrowany

Oczywiście że są uprzywilejowani. Jedni traktowani jak dosłownie (usunięte przez administratora) od podłogi i ganiani jak (usunięte przez administratora) a są i tacy co na telefonach siedzą i nikt im nic nie powie. Mi już kręgosłup siada i stawy nie wiem ile wytrzymam a pieniądze niestety niewspółmierne do mojego poświęcenia i wysiłku. Na zwolninie lekarskie nie pójdę bo już nie będzie powrotu więc co ? Jadę na silnych tabletkach przeciwbólowych.

@Kwiatuszek
@Kazimierz

Co chwila jest coś zgłaszane przełożonym. Ale niestety " dłużej pracuhacy" są nietykalni. Nie podoba się dziękujemy. Powiem tak, kasa w miarę do póki nie dostajesz działań do wykonania. Jak jest zlecenie to pot po (usunięte przez administratora) leci. Praca jest ciężka, fizyczna. Sama w sobie nie jest skomplikowana ,ale złożenie szafy wymaga dużo siły i sprawności. Nie licząc prezentów na święta i fundusz pracy dodatek świąteczny i wakacyjny na zasadzie wysokości dochodu w rodzinie, nic więcej nie ma. Na stołówce kawa, herbata,cukier czasem mleko. Towarzystwo...juz w pierwszy dzień możesz doznac szoku. (usunięte przez administratora) Wykorzystywanie. Jedni dłubią na siedząco coś cały dzień, a ty robisz duże szafy w pocie czoła. (usunięte przez administratora) Serio nie warto, szkoda nerwów. Jako zaklej dziura ok. Co drugi na zwolnieniu l4 przynajmniej 3 tyg. A ty robisz robotę x2 I nikt nie pyta czy potrzeba pomocy. Każdy ułamany lub zuzyty bit musisz iść się prosić brygadzisty jak go znajdziesz. Oczywiście mina kata jak mogłeś zużyć bit w miesiąc czasu (usunięte przez administratora)

Witek Latoszek
@@Kwiatuszek

No to faktycznie nieciekawie. Z tego co czytam to niedosyć, że jest słaba atmosfera to jeszcze na dodatek słabe zarobki. Widać taka mała korporacja się stworzyła, wyniki są ważne zawsze ponad wszystko. Daleko tam do rodzinnej atmosfery.

@@Kwiatuszek

(usunięte przez administratora) to bardzo mocne słowo. Mam nadzieję, że masz na to mocne dowody (albo przeżycia) bo jeśli pójdzie to w Polskę, to ta firma tylko na tym straci. Bo żaden PIP nie puści tego płazem.

@Ania

@ ja

Najlepiej zawieść osobiście cv do zakładu . Ale ogólnie firmy nie polecam. Kierownictwo nie potrafi wyegzekwować jakiejkolwiek ugody między podzielonymi pracownikami. Panuje aby wiele nie rozpisywać (usunięte przez administratora) O wykorzystywaniu osób z niepełnosprawnością i nie dostosowywanych stanowisk nawet nie wspomnę. Ale jak kto lubi

Marina
@@ ja

Na jakiej zasadzie pracownicy mogą zostać uznani za podzielonych? Co jest tego powodem i czy sami nie próbują zadbać o to, żeby w jakiś sposób się dogadać? Kwestii osób niepełnoprawnych nie znam, ale tutaj nie pracują wszyscy z grupą? To ten podział?

@Marina

A to bardzo proste. Podział jest na 2 ekipy: 1. Ci którzy nie mają ambicji zyciowych, popierający marne zarządzanie i minimalną krajową na wielu stanowiskach - ekipa popierająca zarząd 2. Ci którzy chcieliby coś dać od siebie, zarobić więcej, widzący jak źle zarządzana jest firma - ekipa która nie pasuje zarządowi bo szczeka za dużo i widzi błędy góry

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Cubic Polska Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 25 marca kilka ogłoszeń.

Witam. Jest grudzień 2023 rok. Chciałem się podpytać jak na dzien dzisiejszy wygląda sytuacja ogólna w firmie CUBIC. Interesują mnie takie rzeczy jak: atmosfera w pracy, finanse pracowników oraz możliwości rozwoju zwykłego pracownika. Z tego co słyszałem firma CUBIC w najbliższym czasie ma w planach zatrudnić nowych ludzi do pracy na hali i zastanawiam się czy nie aplikować. Proszę tylko o merytoryczne podpowiedzi. Pozdrawiam i dziękuję.

Czy w Cubic Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Szwagier

Tak, dla szwagrów gwarantowane są awanse na wyższe stanowiska nawet bez kompletnie żadnego doświadczenia. Dla reszty dodatkowe obowiązki i zadania za darmo :)

Subiektywny :)

Witam ogólnie to chciałbym wyrazić zdanie na temat tej firmy a mianowicie to atmosfera i traktowanie jest adekwatne do danej osoby indywidualnie i to wszystko zależy od pracownika co daje od siebie i jak zaangażowany i kreatywny jest w trakcie pracy Super jest to że nie ma dużo pracowników bo Ok 80 czy trochę ponad to spoko i Wcale nie jest tak źle jak to piszą ludzie ważne jest podejście sorry ale jak nie masz jaj na rozmowę z kierownictwem żebyś był była zadowolona/ny i zmienić stanowisko lub się wykazać to tacy właśnie będą pisać same negatywy pozdrawiam.

Katarzyna
@Subiektywny :)

To taka rozmowa z kierownikiem faktycznie może zmienić coś i np. dać awans? Ty miałeś taką sytuację że pogadałeś i polepszyli ci warunki pracy ?

Zwiad
@Subiektywny :)

Dlaczego się zgadzam z tą opinią a to dla tego, że to szczera prawda. Ludzie nie chcą pracować, angażować się w pracę zero kreatywności, samodzielności, brak myślenia. Chcą się przebimbać osiem godzin i do domu a i jeszcze by chcieli z 10k na rękę. Sam prowadzę działalność, jestem spawaczem, monterem, hydraulikiem, instalatorem gazowym. Przerobiłem masę ludzi i w stu procentach zgadzam się z przedmówcą.

Grzegorz

Witam. Jestem osobą z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności,po odniesionym wypadku. Wcześniej pracowałem w PŻM, obecnie w firmie Selsin. Czy jest możliwość od miesiąca marca podjęcia pracy z moimi kwalifikacjami. Pozdrawiam. Grzegorz

D
@Grzegorz

Uważam że prościej będzie złożyć CV mailowo już w biurze firmy. Podejrzewam że ciężko będzie żeby tutaj otrzymał Pan odpowiedź.

Eliasz
@Grzegorz

Zapomiij chlopie. Złóż sobie CV ale pewnie znając ich i tak nie będzie ciekawie

Alicja
@Eliasz

"nie będzie ciekawe"... w jakim konkretnie to kontekście miało być? przewidujesz pracę monotonną i nudną czy jakieś inne negatywne aspekty z tym związane?

Figi

Nie wiem skąd się wzięło 70 parę pozytywnych opinii w pewnym komentarzu. Chyba jakieś wtyki. Bo wystarczy poczytać co ludzie piszą o tej firmie i chyba wiadomo o co chodzi. Ja nie polecam nie mam zamiaru się rozpisywać. Jest mega źle i tyle w temacie . Chcecie iść tu to idźcie i sprawdźcie ,że jest nie fajnie .pozdrawiam nowych prawników Cubic xD × Chcesz być na bieżąco z

Krytykujecie tyle rzeczy, od atmosfery zaczynając, na braku dodatków kończąc, że nie wiem od czego zacząć. A tak na poważnie, to chciałam się dowiedzieć czegoś o pracy tam aktualnie, a widzę, że zbyt nowych komentarzy tutaj nie ma. Czy oprócz tych wspomnianych wyżej dodatków, a raczej ich braku, można mówić o jakiejś dobrej podstawie przynajmniej?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Cubic Polska Sp. z o.o.?

rrr

nie

Gabriela
@rrr

Pracujesz tam rrr? Może coś więcej napiszesz o pracy, bo twoja opinia wiele nie wnosi...

Grzes

Targedia żadnej pozytywnej atmosfery. Na początku może , jak się dopiero co przyjmiesz później jadą z tobą jak po burej suce

@Gabriela

A ty to chyba(usunięte przez administratora)ludzi z biura bo nikt normalny tak nie napisze

Czy Cubic Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Grzes

Oszales nigdy żadnych dodatków. Firma szmelc tyle w temacie

Tajniak

Chciałem zapytać, czy gwiazdor CNC "Gracek" i drugi As Dareczek spawacz jeszcze pracują. Pozdrawiam rudego

@Tajniak

Czemu o nich pytasz? Pracowałeś tutaj i stąd ich znasz? Bo ja chciałbym się przyjąć na spawacza i podpytałbym cię o warunki jakie dają.

Witam. Słyszałem od znajomego że firma poszukuje ludzi do pracy na różne stanowiska. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej. Jak wyglądają teraz zarobki w firmie Cubic i warunki? Atmosfera jest ok?

@Kandydat

A znajomy na jakim stanowisku tu pracuje? Pytałeś go o to jak jest w firmie? Też mnie interesuje jak to wygląda w Cubic Polska pod kątem zarobków, może niedługo dowiemy się więcej na ten temat. :)

Jurek
@Bronisław

Też bym chciał wiedzieć wienc piszcie bo bym chciał tam aplikować

Arczi
@Bronisław

Nie polecam. Wykorzystają dadzą nadzieję na awans... A. Podwyżki dosteniesz 50 zł (usunięte przez administratora)

Serio podwyżki były? Duże czy raczej symboliczne? :P

Oczywiście że nie dostrzegają. Atmosferę góra ma gdzieś. Wystarczy spojrzeć chociażby na takiego maciusia. Wszystkim krew psuje a kariere robi

Bronisław

Fajnie że napisałeś coś o atmosferze w Cubicu. Takie wpisy na pewno pomogą innym użytkownikom. :) A co możesz powiedzieć na temat warunków płacowych? Ile zarobi się w tej firmie tak realnie?

Kamil

Witam. Osobie która jest zainteresowana praca w firmie Cubic odradzam sugerowanie się poniższymi wpisami z których duża większość nie jest żadną subiektywna opinia lecz wyssanymi z palca bzdurami napisanymi przez jedną góra dwie osoby. Radzę przyjść na rozmowę i się przekonać jak to wygląda od środka. Na pewno jeśli jesteś osobą pracowitą, punktualną i lojalną bez problemu sobie poradzisz i zostaniesz doceniony/a. Jeśli natomiast jesteś osobą której wiecznie coś nie pasuje, non stop narzeka tak jak co niektórzy udzielający się poniżej, chyba sam będąc szefem dolarami bym ich nie zasypał. Niestety nie wiem dlaczego jeszcze u nas pracują nikt nikogo na siłę nie trzyma. Uważam że praca w tej firmie jest przyjemna, nikt nad nikim nie stoi, są jakieś tam normy (wydaje mi się że to normalne w firmie produkcyjnej) ale nie są one nie osiągalne, po paru dniach wdrożenia bez problemu każdy sobie poradzi. Kawkę w trakcie pracy możesz sobie zrobić nie tylko na przerwie, papierosa zapalić, w trakcie przerwy pograsz w pingponga. Nie wspomnę już o warunkach jakie panują na hali: czysto, zimą ciepło, latem dużo chłodniej niż na zewnątrz. Polecam ????

DS
@Kamil

Zgadzam się w stu procentach:) też jestem zadowolony :) szkoda że osobycltore to piszą nie podpisują się pod tym własnym imieniem i nazwiskiem;)

uuuuuuuuuu

ale z was lizusy

Wuuuuu
@Kamil

Jaki pucuś . Tak samo jak się pracy !

Brabus
@Kamil

Ty serio jaja sobie robisz człowieku. Ile ci zapłacili żebyś takie bzdury pisał? A może to ktoś z biura pisze? Kazdy kto tu pracuje czy pracował to wie, że to bzdury. Po za tym jakie papierosy? Nie można palić ani kawy robić poza przerwami. Kiedyś tak było teraz to nie można już nic. A traktują cie jak śmiecia choviaz robisz podnad siły. Nikt Ci nie da premii. A nawet nie ma słowa dziękuję. Twu.

@Kamil

Tu mamy wyidealizowany przykład, prawda ze to co piszą tu co po niektórzy to ściema ale to napisała osoba która dostała gruby awans a latem jest tak samo gorąca jak na dworze, klimy nie ma to sami sobie odpowiedzcie na pytanie do jakiej temperatury potrafi się nagrzać hala :)

Jedna z gorszych firm na prawym brzegu. Stawki śmieszne, normy wyśrubowane, zero rozwoju, goła pensja bez dodatków, zero benefitów i podejście że jeszcze masz dziękować że masz pracę. Szef podstarzały (usunięte przez administratora) z danii z zerowym szacunkiem dla pracownika.

Łucja

Hej, na pewno wiesz o tym, że każdy ma inne wyobrażenie oraz oczekiwania co do wysokości wynagrodzenia tak więc chciałabym poznać dokładniej stawkę jaka oferowana jest w firmie. Na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć na start oraz czy później jest szansa na podwyżkę?

Zostaw merytoryczną opinię o Cubic Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Cubic Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cubic Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cubic Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cubic Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cubic Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cubic Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kniewska 5
    70-846 Szczecin