Opinie o SOS Wioski Dziecięce w Polsce w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SOS Wioski Dziecięce w Polsce o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOS Wioski Dziecięce w Polsce w Warszawa

Anka

Ja sie pytam,dlaczego samotne,stare panny niemajace swoich dzieci,sa zatrudniane do wychowyeania obcych dzieci. To jak ksiadz,uczacy sexu mloda pare przed slubem. To jakis koszmar!!!! Jaki przekaz jest dawany dzieciom?? Nie pelnej rodziny?? No chyba ze o to tu chodzi.

Tata
@Anka

Według Ciebie kochać potrafią tylko ludzie będący w tzw. związkach? A wychowywać dzieci mogą tylko już będący rodzicami? Zastanów się i pomyśl jaką bzdurną pianę bijesz. Brakuje Ci miłości i to jest dopiero koszmar. Samotna stara panna jak piszesz może być szczęśliwsza i mieć w sobie więcej radości od nie jednej dzieciatej mężatki. Samotność to brak możliwości obdarowania kogoś miłością, którą się w sobie ma. Rozumiesz już coś? Co do księdza....nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie chcesz to do niego nie idź. Proste.

Miodek997
@Anka

Co do księdza ... n o Ci to dużo wiedzą na temat seksu ... z dziećmi również

mamazwioski
@Anka

A kto powiedział, że samotne stare panny? Małżeństwa też pracują w wioskach i wychowują dzieci przybrane razem z własnymi

niewiemjaktorozumieć

AA może ktoś wie jak na tle tej "pracy" wygląda życie prywatne tych Mam i Rodziców? Zastanawia mnie kilka kwestii - co w przypadku, gdy Mama SOS pozna jakiegoś miłego pana, zakocha się i będzie chciała, aby ten zamieszkał z nią i z dziećmi we wiosce - zarząd wyrazi zgodę? A jeśli zarząd uzna, że owy pan nie spełnia kryteriów?... A jeżeli Rodzice SOS spłodzą w międzyczasie swoje dziecko...lub kilka... Co w takich sytuacjach się dzieje? I jakie regulacje prawne mówią o warunkach zatrudniania? No bo chyba nie kodeks pracy, który przewiduje "tylko" 40 godzin pracy tygodniowo...

mamazwioski
@niewiemjaktorozumieć

Witam, jestem mamą w Wiosce Dziecięcej już kilka lat. Odpowiadam na wątpliwości: można się zakochać w miłym panu i może on mieszkać z rodziną, jeśli wyrazi taką chęć, a prywatne życe jest mocno związane z dziećmi, co od początku było wiadome i dla żadnej z nas nie stanowi problemu. Co do tych osób chodzących po domach, trudno mi się wypowiadać, każdy jest inny i każdy może mieć gorszy dzień. W imieniu naszych dzieciaków bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomagają :))

jotes

Właśnie przed chwilą był u mnie przedstawiciel z prośbą (ofertą?) złożenia stałego zlecenia w banku. Zaprosiłem, opowiedział. Gdy odpaliłem komputer i wszedłem na tę stronę, szybko się pożegnał i wyszedł. Coś nie tak.

@jotes

U mnie też godzinę temu była dziewczyna,gadała jak "katarynka",prawdopodobnie dlatego aby jak najmniej informacji wychwycić z jej monologu.Proponowała oczywiście aby wypełniać jakieś papiery z numerem konta,pokazała swój dowód ale stwierdziłam że to "pic na wodę" i pozwoliłam jej się wygadać,po czym pożegnałam paniusię.

@Ewa

Miało to miejsce w Białej Podlaskiej

Jaa
@Ewa

Ajjj POLECENIE ZAPŁATY. Bardzo Panią kompromituje też komentarz. Proszę doedukować się w tej dziedzinie. To żaden pic na wodę. Nr rachunku to ogólnodostępne dane. Mamy XXI wiek.. Proponuję znaleźć hmm najlepiej na allegro jakiś nr rachunku i dane sprzedawcy. I jak Pani okradnie sprzedawcę? Czekam na pomysły

Agata

@ccc dlaczego tak sądzisz? Czy mimo wszystko fakt, że dzieci mają dom to nie jest szlachetne? Jednak samo funkcjonowanie fundacji też potrzebuje pieniędzy, ale podejrzewam, że i tak najwięcej ich idzie na dzieci. Ktoś potwierdzi?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Koordynatorka/ Koordynator Centrum Specjalistycznego (Координатор Спеціалізованого Центру)?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Agata

@Anna przykro to słyszeć, ale może fundacja SOS Wioski Dziecięce w Polsce też nie dysponowała możliwością przyjechania po te rzeczy. Niestety tak jest, że gdyby każdy chciał oddać, to sama fundacja musiałaby poświęcić dużo środków na odbiór. Musimy również postawić się po tej drugiej stronie. Ale dobrze, że ubrania i tak trafiły do potrzebujących osób i liczy się jak najbardziej Twój gest.

Agata

@nh na jakim stanowisku pracowałeś? Czy byłeś sprzedawcą i chodziłeś po domach czy jednak to było inne stanowisko? Czemu odradzasz pracę w SOS Wioski Dziecięce w Polsce? Czy tylko ze względu na to, że liczy się tam tylko kasa czy jeszcze z jakiegoś innego względu? To są interesujące wiadomości dla innych użytkowników.

nh

pracowałem tam i odradzam. Dla całej tej świty liczy się kasa. Powinni zamknąć te wiochy.

TONY

Witam. Przed chwilą była u mnie miła Pani. Rozmawiałem, wysłuchałem - odmówiłem wypełniania papierów. Prosiłem o numer konta - brak takiej możliwości ( w odpowiedzi usłyszałem, że jest na stronie). Na moje zaproszenie do środka (akurat mam odpalony komputer) i propozycję przelania jednorazowo 50zł. po sprawdzeniu strony (nie wiem, czy stać mnie będzie za miesiąc, więc nic nie chcę deklarować) - odmowa. To chyba wystarczający komentarz................

Agata

Czy są na forum rodzice z SOS Wioski Dziecięce w Polsce? Czy mogłyby odpowiedzieć @czy warto tam pracować, @niewiemjaktorozumieć na ich pytania odnośnie tego typu pracy. Chyba, że któreś z Was kontaktowało się z Wioskami i wie jak ta praca ma wyglądać i podzielicie się z innymi zainteresowanymi na forum?

EWA

właśnie jestem po wizycie jednej dziewczyny... może oo by mnie namówiła, w końcu 35 zł nie majątek ale sposób w jaki ze mną rozmawiała tak wyuczony i sztuczny jakby miała socjotechnikę opanowaną do perfekcji.. coś tu śmierdzi, wyprosiłam ją z domu to od razu mi zmienionym tonem odpowiedziąła.. no dobrze, nie chce pani pomagać to NIE ! :D radzę uważać.

czy warto tam pracować

witam. a co z wychowawcami? na czym polega ich praca? jak płacą?

lasko

jak odzyskac swoja kase jezeli sponsor dawal na moje nazwisko. pomocy

ralf

Czy ktoś wie jakie jest wynagrodzenie dla rodzica sos??

Leo

To prawda mieszkałem w wiosce przez wiele lat i jest dobrze jak dla nich kłamiesz przed tv. Szukają wszędzie pomocy a po dzieciach tego nie widać,b bo matki muszą oszczędzać a na koncie Warszawskim kasa rośnie. Są szmacone nie pomagają jak z tamtad wychodzisz nic ci nie zapewniają.

Damian

szczerze wy wszyscy tu wzięci CHU* wiecie!!! Bo za przeproszeniem w du*** byliście i gówno widzieliście !! :) nie pozdrawiam....

Miodek997
@Damian

Bardzo rzeczowo ;-(

JJm

W tym momencie potrzeba do nich księgowych, wiadomo jak jest

asa2

a co zabraniają?

Mama

Trudno bycie mamą nazwać zawodem. Praca jest bardzo trudna, ale daje dużo radości i satysfakcji. Każda mama wie, ile wysiłku trzeba włożyć by wychować jedno, dwoje dzieci. W wiosce mamy do czynienia z kilkoma dziećmi z różnych rodzin, po różnych trudnych przejściach. Myślę, że dużo łatwiej byłoby takim mamom sos, gdyby to wszystko co wioski opowiadają w mediach było prawdą, a nie fikcją dla budowania pozytywnego wizerunku. Zbieranie pieniędzy na "potrzeby "dzieci, wsparcie o którym tak głośno ostatnio w mediach to fikcja i zakłamanie, a prawda jest taka , że cała praca spoczywa na mamie sos, która zamiast wsparcia otrzymuje ciągłą krytykę, a trudne sprawy wychowawcze są zamiatane pod dywan, by nie zaszkodzić wizerunkowi. Przykre bardzo przykre

Poszkodowany

Niestety, prawdę o wioskach znają tylko Ci, którzy tam są . Mamy a przede wszystkim dzieci. Proponuję popytać młodzież, która opuściła już to niby miejsce dla dzieci. Byłem w tym miejscu kilkanaście lat i doznałem ogromnej traumy. Jedyne dobre wspomnienie to moja mama wioskowa, która tak naprawdę jest nikim w tej całej niby organizacji. Mamy sos są traktowane gorzej niż parobki z lat 80 tych , nie mają żadnych praw, nie mogą decydować o dzieciach, choć to one najlepiej znają każdego z nas. Mam nadzieję, że kiedyś cała prawda wyjdzie na jaw, nie tu na forum ale może w mediach, bo one mają ogromną siłę przekazu

Poszkodowany

Zostaw merytoryczną opinię o SOS Wioski Dziecięce w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w SOS Wioski Dziecięce w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy SOS Wioski Dziecięce w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOS Wioski Dziecięce w Polsce?

SOS Wioski Dziecięce w Polsce
2.8/5 Na podstawie 29 ocen.

SOS Wioski Dziecięce w Polsce