Opinie o SOS Wioski Dziecięce w Polsce w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SOS Wioski Dziecięce w Polsce o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOS Wioski Dziecięce w Polsce w Warszawa

kandydat

Jak wygląda sprawa wynagrodzenia dla Fundraisera -czy to jest wynagrodzenie godzinowe czy tylko na prowizji?

Pracowniczka
@kandydat

Jest podstawowa stawka oraz dodatkowe bonusy za rzetelną pracę

Mars
@Pracowniczka

Osoba o pseudonimie pracowniczka pisze jako kandydat o pracy - opinia jest fałszywa.

Prawoniczka

Pracuję już jakiś czas i jest dobrze. Stowarzyszenia dba o prawa pracownika, wynagrodzenie jest na dobrym poziomie, a zespół doceniany. To ludzie z prawdziwą chęcią niesienia pomocy najsłabszym

Mars
@Prawoniczka

Widać że opinia pisana jest przez pracodawcę - pod tym samym nickiem pojawiło się kilka pozytywnych opinii żeby podbić ocenę.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w SOS Wioski Dziecięce w Polsce?

pracowniczka!

wszystko zależy od stanowiska na jakie aplikujesz

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w SOS Wioski Dziecięce w Polsce? Chętnie zatrudniają?

jako pracowniczka potwirdzam:)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Koordynatorka/ Koordynator Centrum Specjalistycznego (Координатор Спеціалізованого Центру)?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Czy w SOS Wioski Dziecięce w Polsce występują paczki/bony świąteczne?

Daniel

Nie występują i nie ma żadnych profitów oprócz pensji

Jest wsparcie finansowe wakacyjne oraz świąteczne

A jak ono wygląda? Opiszesz to wsparcie?

Pracowniczka
@Marta

Wsparcie świąteczne i wakacyjne to dodatkowe pieniądze, które są zależne od poziomu Twoich zarobków. Okazjonalnie pojawiają się premie. Jest również budżet na wyjścia integracyjne, ubezpieczenie zbiorowe i możliwość kupienia multisportu po niższej cenie.

Mateusz

Witam, chciałbym wypowiedzieć się na temat swoich doświadczeń związanych z pracą w biurze w Warszawie i ostrzec innych przed tym miejscem pracy. Przykro mi to stwierdzić, ale mimo wszystkich tych górnolotnych i pięknych słów, misji i zasad - uderzający jest brak szacunku do drugiego człowieka - pracownika. Mówiąc tak ładnie o pomaganiu słabszym i osieroconym dzieciom, należałoby zacząć od tworzenia pozytywnej atmosfery na własnym podwórku… Od czasu zmiany poprzedniej dyrektor zaczęła się rotacja pracowników. Dlaczego? Wielu pracowników albo ucieka samodzielnie, albo im się w tym pomaga bo np. skończył się dany projekt i już nie jesteś potrzebny. Teraz są tam takie priorytety - zebrać jak najwiecej kasy od darczyńców i płacić jak najmniej nowo zatrudnionym - wybrany zostanie najtańszy, który nie będzie chciał szybko podwyżki. Pracownik nie dostaje nic poza gołą pensją a proponowane benefity to żart. Nie liczą się kwalifikacje, osiągnięcia - możesz stawać na rzęsach! Wszystko zależy od nastroju jednej osoby. Z jednej strony będzie się uśmiechać, a jak się odwrócisz wbije ci przysłowiowy „nóż w plecy”. Nowa władza nowe zasady - ciągłe spowiedzi do konfesjonału i raportowanie czy już wyrobiłeś 200 % normy… Przykro patrzeć na ten cyrk - osobom które mają ambicje i chciałyby pracować w dobrej atmosferze, szczerze odradzam to miejsce. Sam gdybym wiedział o tym wcześniej to nigdy bym nie rozpoczął tam pracy.

Helena
@Mateusz

Smutno to brzmi, a ta goła pensja to chociaż jest rynkowa? Podasz te benefity które uważasz za żart?

Były darczyńca

Odwiedziło mnie ostatnio dwóch chłopaków z tej organizacji.. Namawiając na stałe zlecenie, chcąc wyciągnąć wrażliwe dane osobowe. Po zapoznaniu się ze zleceniem przelewu który mi przedstawiono, postanowiłem zrobić zwyczajny przelew którego potwierdzenie pokazałem chłopakom. Efekt? Wielkie niezadowolenie. (brak prowizji?) Nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z takimi naciągaczami! Nie pominę też faktu, że żeby odpowiedzieć na pytanie gdzie są te wioski (jest ich dosłownie kilka) trzeba było zerknąć na mapkę ???? Chcesz pomóc? Dotrzyj z pomocą bezpośrednio. Nie przez wątpliwe fundacje.

Hanna
@Były darczyńca

A czy to nie normalne że skoro pracowali dla fundacji to liczyli na prowizję? Chyba poza pomocą dla dzieci muszą mieć też fundusze na funkcjonowanie?

Były darczyńca
@Hanna

Normalne jest pójść do uczciwej pracy, a nie jak pijawka żerować raz na krzywdzie dzieci i dwa, na ludzkiej wrażliwości na tę krzywdę...

Mateusz

Ilona
@Mateusz

Własnie widze że szukają aktualnie przedstawiciela, i po twoim wpisie rozumiem czemu :( A ile wynosi ta "goła" pensja?

Dziwne forum..Chyba ktos to sam prowadzi i wypisuje same pochwały.. Pol roku temu odwiedzily mnie dwie panie. Dalam sie spisac po czym obciazenie rachunku mialo nastapic wtedy gdy z firmy ktos do mnie zadzwoni. Wyjechalam nie odbieralałam tel.za granicą. Myslalam ze sprawa umarła..a tu po pol roku nagle bez mojej akceptacji mam sciagnieta "rate". Zagranie nie fair. Rezygnuje i ostrzegam!

Dosia
@Piotr

Jaka rata, człowieku co ty piszesz. Zgoda na pobieranie z konta jest wyjaśniana a jeśli za mało rozumiesz dopytuj. I nie osmiesxaj się wypisując takie głupoty o wyłudzeniach bo to wstyd. Czytałam Twój wpis aż mnie zatrzęsło bo oskarżasz ludzi. To że nie masz podstawowej wiedzy,nie rozumiesz to nie wina wolontariuszy. Douczanie wskazane w każdym wieku.

Barbara
@Dosia

Jak w końcu jest z tą zgodą na pobieranie z konta? Trzeba podpisać jakiś papierek, czy jak to wygląda?

Czy można wiedzieć jakie mniej więcej są zarobki? I ile mniej więcej wychodzi godzin na stanowisku wychowawca?

Czy jest możliwość pracy w SOS Wioski Dziecięce w Polsce na część etatu?

Dzień dobry, Przeważnie zatrudniamy na pełny etat, oferty na część etatu zdarzają się stosunkowo rzadko. Zapraszamy do słedzenia naszych ogłoszeń - zawsze umieszczamy tę informację w ogłoszeniu. Pozdrawiam Pana serdecznie, Aleksandra Sikorska Koordynator HR

Aktualność
"Gdy pojawiają się problemy, rozmawiajmy, naradzajmy się, niech każdy, kogo problem dotyczy ma możliwość przedstawienia swojego punktu widzenia, argumentowania. Miejmy gotowość pójścia na kompromis." - mówi Beata Kulig, doradca ds. rzecznictwa w SOS Wioski Dziecięce

Cały artykuł znajdziesz ->TUTAJ

A kuku! :)

#będziedobrze #jestemzsos

Aktualność
W trosce o prawo każdego dziecka do edukacji, w Międzynarodowym Dniu Dziecka, zwróciliśmy się do władz rządowych z prośbą o podjęcie działań, które w dobie pandemii zapobiegną wypadaniu dzieci z sytemu edukacji.

Z naszego doświadczenia wynika, że kryzys zawsze najmocniej uderza w najsłabszych. Dlatego z wielkim niepokojem obserwujemy doniesienia medialne na temat tego, że wiele dzieci od początku pandemii koronawirusa, nie realizuje obowiązku szkolnego, a ich nauczyciele oraz dyrektorzy szkół, do których uczęszczają nie mają z nimi kontaktu.

Dlatego pełni niepokoju o to jak wygląda codzienność tych dzieci, apelujemy do władz o podjęcie działań.

Pełną treść listu do Ministerstwa Edukacji Narodowej znajdą Państwo TUTAJ

ela

Witam. Chciałam zapytać jak można zrezygnować z z Sos całkowicie,ponieważ straciłam dochód przez sytułację zcovid 19 i nie mam dochodu..

@ela

Dzień dobry, Pani Elu, prosimy o mailowy lub telefoniczny kontakt z Tomaszem Rybickim z SOS: Tel. +22 843 73 76 lub +22 460 92 43 mail: darczyncy@sos-wd.org

D199

Witam, interesuje mnie stanowisko Asystent wychowawcy. Mógłby ktoś się wypowiedzieć na czym dokładnie wygląda praca, jakie są obowiązki i jakie wynagrodzenie?

SOS Wioski Dziecięce w Polsce wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Księgowy.

Zainteresowana

Czy ta oferta nadal aktualna? Jak obecnie odbywa się rekrutacja?

Jadzia

@Ania a jakie oferujecie stanowiska pracy? Bo to dość nietypowa organizacja i nie wiem na czym dokładnie polega tutaj praca. Mogłabyś przybliżyć?

Są na forum jacyś aktualni pracownicy SOS Wioski Dziecięce w Polsce, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

NIKA

Byłam tzw.darczyńcą,alez przyczyn osobistychmusia,am zrezygnować, wydrukowalam wymagany dru do rezygnacji i wysłałam proszac,aby w m-cu listopad nie pobierać ze zlecenia mojego konta pieniądzy,ale kiedy poszłam do banku pieniądze już zostały wysłane?,ale w dalszym ciagu banknk od fundacji nie otrzymał rezygnacji z pobierania w/w kwoty,a ja sama czekałam na słowo "dziekuje" od fundacji

Ema
@NIKA

Mój mąż w zeszłym roku dał się omamić i co miesiąc schodzi 35 zł.powiedział że tylko przez rok ale wiadomo zapomina się.dopiero jak zobaczysz zestawienie konta to człowiek sobie przypomina że kiedyś coś deklarował. Myślę że tej lomocy już wystarczy.ja wolę pomagać doraźnie. Czy trzeba złożyć jakieś pismo do banku o zawieszeniu twych przelewów? Czuję że nie będzie to takie proste

Enon
@NIKA

Istnieje możliwość zdezaktywowania polecenia przelewu przez darczyńcę. Nie jest do tego potrzebna zgoda instytucki obdarowanej. Wystarczy wejść na stronę banku, zalogować się do swojego konta, wybrać zakładkę polecenie przelewu i zdezaktywować polecenie.

Wystarczy zadzwonić na numer na formularzu a nie wnioski wysyłać

Byly Pracownik

Pracowalem w wiosce 2 lata i odradzam te prace chyba ze ktos jest w desperacji a juz bycie darczynca to lekka przesada z kazdej zlotowki wplacojen jako datem dla dzieci bezposrednio jest 2-3 grosze

@Ema

dziękujemy za okazałe wsparcie naszych podopiecznych. Jednocześnie bardzo nam przykro, że doszło do jakichkolwiek nieporozumień. By zrezygnować z comiesięcznych wpłat na rzecz Stowarzyszenia wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Mamy nadzieję, że przebiegło to u Państwa sprawnie i bez problemu. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź sprawy do wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu info@sos-wd.org. Pozdrawiamy, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Również były pracownik
@Byly Pracownik

Nie rozumiem po co kłamiesz ludzi ze grosze oda do dzieci... darczyńcy otrzymują raporty wszystko można sprawdzić a najlepszym tego dowodem jest poznanie tych dzieciaków na festynie i na własne oczy się przekonać jak ważna rzeczą są wioski dla opuszczonych dzieci !

Zbyszek
@NIKA

Pani Niko to w jakim banku Pani ma konto? Pani dysponuje swoimi pieniędzmi i to Pani daje zgodę na obciążanie swojego konta. Bank tu nie powinien czekać na rezygnację beneficjenta, bo to są Pani pieniądze i to Pani decyduje kiedy i komu bank ma je przekazywać. Radzę zmienic bank.

Dlaczego wpłata jest ściągana z konta bankowego, a nie można zrobić własnego przelewu ?

@Karolina

Pani Karolino, Cykliczna płatność to prosta, bezpieczna i szybka forma dokonywania regularnych płatności. Darczyńca może w wygodny sposób przekazywać comiesięczne wsparcie. Ponadto, dzięki poleceniu zapłaty Stowarzyszenie ma szansę skutecznie planować wydatki nawet w dłuższej perspektywie. Działanie to jest więc formą finansowego zabezpieczenia, które umożliwia organizacji nieustanną opiekę nad dziećmi.

Zostaw merytoryczną opinię o SOS Wioski Dziecięce w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w SOS Wioski Dziecięce w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy SOS Wioski Dziecięce w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOS Wioski Dziecięce w Polsce?

SOS Wioski Dziecięce w Polsce
2.8/5 Na podstawie 29 ocen.

SOS Wioski Dziecięce w Polsce