Opinie o Skup i Sprzedaż Warzyw Kita Ryszard w Restrukturyzacji w Obrażejowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Skup i Sprzedaż Warzyw Kita Ryszard w Restrukturyzacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Skup i Sprzedaż Warzyw Kita Ryszard w Restrukturyzacji na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skup i Sprzedaż Warzyw Kita Ryszard w Restrukturyzacji w Obrażejowice

Dostawca Nowy wpis

Wzięli towar, wystawili fakturę jako Jama Foods i od grudnia ubiegłego roku zapadli się pod ziemię. Zero kontaktu, zero zapłaty. Niestety pozostaje tylko droga prawna aby wyegzekwować należność

Oliwka Nowy wpis

Ja tu się chciałam pytać o pracę a wy piszecie, że jakieś problemy z kasa występowały. To w ogóle do teraz sprawdzone i aktualne? jakby nie patrzeć opinii od przynajmniej roku już nie ma a potrzebuje być na bieżąco, bo pracy szukam

Łukasz Nowy wpis

Współpracowałem z tą firmą jakiś czas, (usunięte przez administratora) i nie opłacają swoich zobowiązań. Udało mi się odzyskać należności po uzyskaniu porady od Pani, która miała już do czynienia z tą firmą. (usunięte przez administratora)

Alex Nowy wpis
@Łukasz

W jakim okresie z nimi współpracowałeś, byłeś dostawca ?

Ewelina

Cześć, ktoś pisał, że Firma zmieniła szyld. Jednocześnie są tutaj informacje o osobach poszkodowanych, a raczej zachęty żeby się zgłaszały. Czy można wiedzieć, co się tam działo? I co teraz z tym miejscem? Wszystko już ok? Na przykład z wypłatami?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Skup i Sprzedaż Warzyw Kita Ryszard w Restrukturyzacji na stanowisko Sortowacz? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
731’504’996

Poszkodowanych proszę o kontakt. Udzielę informacji i pomogę odzyskać należności.

@731’504’996

W ostatnim czasie nikt się już tu raczej nie skarżył, to może każdy już rozwiązał wcześniej swoje problemy z nimi?

Nielot
@Lidia

Jak już działa pod nowym szyldem

@Nielot

Jakim?

Jamafoods

@Sprzedawca

Aaa ok, ale wszystko inne to bez zmian jest?

Synowie się teraz bawią

miki

Firma ma problemy, na szczęście z pomocą prawną odzyskałem należność. Polecam i zostawiam do nich nr 603 244 912.

mateusz
@miki

Witam, proszę o kontakt

Dorota

Macie rację. O tej firmie w necie można znaleźc takie rzeczy np. 'Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, podaje do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 28.11.2018 r., sygn. akt VIII GR 36/18, Sąd postanowił: I. otworzyć przyspieszone postępowanie układowe dłużnika Ryszarda Kity (numer PESEL: xxxxxxxxxx), prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Skup i sprzedaż warzyw Kita Ryszard z siedzibą w Obrażejowicach, adres zamieszkania: Obrażejowice 9, 32-107 Radziemice;" wiec firma ma powazne problemy finansowe i lepiej się tam raczej nie zatrudniać...?

@miki

Fajnie ze komuś udało się cokolwiek odzyskac

Rolnik
@Dokladnie

Aż zazdroszcze

Tragedia nie wypłacają pieniędzy dostawcom

@anonymous

Żadna nowość, na tym bazowali odkąd pamietam

Roman
@Sprzedawca

W ogóle nie wypłacają czy są po prostu opóźnienia? Bo przecież jakby nie płacili to by nie mogli funkcjonować. Nikt nie będzie czekał na kasę w nieskończoność.

nic nie płacą, a co dopiero nagrody Pracownik ma (usunięte przez administratora) tak żeby nie miał czasu zorientować się że nie dostaje wypłaty

@odpowiedz

A myślisz, że pracownicy tu tak w ogóle zasługują na nagrodę? ;p

@Lidia

Nie wymagam wiele, ale pensja się chyba należy. I to nie za pół roku czy dluzej

@Dokladnie

Nie no pensja tak, to bez dwóch zdań. :/ Dłużej niż pół roku? Ile aktualnie w plecy jesteś z tym wszystkim?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Skup i Sprzedaż Warzyw Kita Ryszard w Restrukturyzacji?

Rolnik

Zero szacunku do ludzi, zakłamanie i nic więcej, mydlenie oczzu ze nastąpi odrodzenie a tu nic. Polecam sprawdzić jama foods w krs

!!

Nie płacą dostawcą i pracownikom , nie odbierają telefonów, pochowali się TCHÓRZE ! ... jak ktoś nie umie prowadzić firmy to niech jej wogóle nie zakłada - a jak widać oni nie mają o tym bladego pojęcia

@!!

Nie sztuka założyć kolejną

Dostawca

Uwaga! gospodarstwo rolne Ryszard Kita, nie płaci faktur po 6 miesięcy! Brak jakiegokolwiek kontaktu, a jeśli jest to tylko obietnice bez pokrycia .... Firma od 10 października w trakcie restrukturyzacji... Brak planu spłaty wierzyciela.... A pan Rysiu Kita to zwykły słup, rządy sprawuje żona, (usunięte przez administratora) która powinna pisać dziecia bajki.

UTS

Uwaga- wlasciciele to (usunięte przez administratora) ktorzy nie placa za wykonane transporty!!! Unikac jakiejkolwiek współpracy- mam nadzieje ze ich zamkna!!!

Urszula

Już od dwóch lat nie ma żadnych informacji o pracy w Gospodarstwo Rolno Warzywne Ryszard Kita. Czy przyjmują w ogóle nowych pracowników? Jak zmieniła się praca na przestrzeni lat? Jakie są warunki?

Ryszard

A firma potrzebuje teraz ludzi do pracy? Jakieś podpowiedzi jakie prace o tej porze roku mogą być aktualne?

Ryszard Kita

Mateusz Dawid i Janek to oszolomy jakich malo na swiecie Dawid gdzie wywozicie scieki z firmy?

33eewqd

ANDREJ

nie pchajcie sie tam nie dostaniecie umowy stawka godz, (usunięte przez administratora)zl max i tyle czas pracy min,12godz, dziennie a sobota do bulu, NIE POLECAM !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Skup i Sprzedaż Warzyw Kita Ryszard w Restrukturyzacji - Obrażejowice

• Jak się pracuje w Skup i Sprzedaż Warzyw Kita Ryszard w Restrukturyzacji?

Zobacz opinie na temat firmy Skup i Sprzedaż Warzyw Kita Ryszard w Restrukturyzacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skup i Sprzedaż Warzyw Kita Ryszard w Restrukturyzacji?

Skup i Sprzedaż Warzyw Kita Ryszard w Restrukturyzacji
1.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • 9
    32-107 Obrażejowice