Opinie o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VORWERK AUTOTEC POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Bronisław

Dzień dobry, Czy mógłbym prosić o przybliżenie warunków pracy na stanowisku pracownika produkcji? Jak wygląda system czterobrygadowy i na jakie wynagrodzenie można liczyć? w ogłoszeniu widzę, że oferowany jest bogaty pakiet socjalny. Co wchodzi w jego skład? Bedę wdzięczny za każdą informację.

szambu
@Bronisław

W skład pakietu wchodzi klimat jak na tężni w Ciechocinku :))))))))

Misi
@Bronisław

Niech pan znajdzie inna prace . Ja pracuje w tym zakładzie bo gdzieś trzeba . Ale nie polecam tego zakładu .

Hans
@Bronisław

w skład wchodzi ,skoki gdy mieszanka się urywa ,zupka o 7 rano gdy sklepik jest zamknięty ,klimatyczne filtry wymieniają co chwilę ?podobno jest czyste powietrze ,bigi gdy dojeżdzasz busem do pracy ,

Wiq
@szambu

A wspomniał ktoś o tym że w trakcie jest montaż nowej wentylacji na hali? Potraficie tylko narzekać..

@Wiq

To tak jak byś dostał na zimę sandały w prezencie

Nipi
@Wiq

Co to za wentylacja a jak będzie lato to bedzie tosamo co w tym roku gorącz nie do wytrzymania

Tabaluga
@Nipi

A jest jakaś firma produkcyjna w której w lato jesst zimno?

Misi
@Tabaluga

Pracowałam też w innych zakladach nie powiem było ciepło ale żeby aż tak to nie było w żadnym zakladzie a tutaj szkoda słów . Wiatraki są na każdej maszynie ale nic nie dają.

@Nipi

masz zdolności wróżenia? chętnie bym się umówił na tarota czy coś.... ? co to za wentylacja, to się okaże jak już będzie działała! po co takie komentarze na rok przed latem ?? czasami mam wrażenie, że pracownicy specjalnie piszą tu negatywne komentarze, żeby nikt nowy nie przychodził i żeby mogli dorabiać sobie na nadgodzinach ... pensja 1800zł ...a reszta to dodatki? napisz ile tych dodatków i co trzeba zrobić, żeby ich NIE dostać, bo ja zawsze dostaję i nie narzekam. Mam wrażenie, że wszystkie negatywne komentarze piszą tu osoby, które mają smutne życie - jak ci się tak nie podoba w tej pracy, to dlaczego tu siedzisz ? są pracownicy, którzy pracują tu po 10 i 20-kilka lat .... jakoś nie widzę ich narzekania.

@Misi

"ja pracuję ale innym nie polecam" ? hahaha a słodycze też Pan je i innym nie poleca.... bo nie zdrowe? jeśli byłoby faktycznie tak źle, to ludzie by tu nie pracowali - na rynku jest duża konkurencja i można wybierać w firmach...

@Janek

A ilu się zwolniło co pracowali po 10, 15 lat nawet obszarowi się zwalniali ,tak że miodu niema w firmie Vorwerk i >>>>>>>> inaczej tego nie można nazwać Jak umiesz liczyć Nowy pracownik 13,80 x168 GODZIN 2318,40 MINUS ZUS PODATEK

xyz
@Janek

Oto najlepszy sposób na zachęcanie do pracy nowych pracowników - zakaz wyrażania negatywnych opinii i propozycja zmiany pracy dla myślących inaczej. Jeśli masz wesołe życie bo być może też lepszą fuchę to mniej szacunek dla tych , którzy mają mniej szczęścia i smutne życie. W firmie są pozytywy (np. dowóz pracowników, w miarę stabilna praca) ale jest też dużo negatywów i każdy ma prawo o tym pisać nie drwiąc z innych jak właśnie to robisz.

@xyz

Ja nie zakazuje, też pracuje na produkcji i mam swoje zdanie i prawo do opinii...pracuje tu bo tak wybrałem, świadomy!warunki są jakie są, jak mi się przestaną podobać to poszukam innej pracy ale skoro nie szukam to znaczy, że mi się podoba! Mam też prawo do napisania co myślę o osobach narzekających-nie lubię ich i nie rozumiem-skoro Ci źle to szukaj czegoś lepszego... Smutne masz życie? To je zmień zamiast narzekać! Odradzasz innym pracę a sam w niej siedzisz.... Za cierpiętnika robisz? Ludzie zastanówcie się, nikt was łańcuchami nie przywiązał. Ja lubie darmowe dojazdy, zupę za zeta, i latem lody dają, to chyba znaczy że się trochę nami interesują, a jak klimatyzacja zadziała to wogole będzie fajno I co to za teksty o braku szacunku? Są różni ludzie w każdej robocie, raz (usunięte przez administratora) raz nie... Z (usunięte przez administratora) nie zaczynam a z resztą trzymam-prosta zasada.

@henri

Żeby był miód musi być praca... Pszczołom z nieba nic nie spada, a tu nie wymagają żadnych kwalifikacji, robota prosta a tylko narzekanie słychać. Jak było bezrobocie to każdy się cieszył z obojętnie jakiej pracy i nie narzekał.

Smok
@henri

jestem nowym pracowniukiem, do tego co piszesz dostaję 400zł premii i 200zł dodatku za 4 brygady. To jest jakieś 3 tys minus zus i podatek. Jak na produkcję to nie jest źle.

Guru
@henri

+ 20 % premii + dodatek za nocki 20 % + dodatek czterobrygadowy - stawka x 15 co nam daje około ~ 800 zł dodatków

tomek
@henri

...może kolorowo na hali to nie jest bo śmierdzi i duszno ale uczciwie mówiąc to sory ale ja rok tu jestem i moja ostania wypłata za sierpien to prawie 2300na ręke. jak bym mial nadgodziny to byloby wiecej

@Smok

Zapytaj tatę jak to było za komuny ,pracuj pracuj i w sobotę ,gdy na pralkę masz ochotę ,gdy w niedzielę po pracujesz to na kolor za pracujesz . tak było z górnikami Wiesz co to są dodatki ,premię za system 4brygadowy 200 zł to jest kasa którą powinni Ci zapłacić za normalną pracę w tygodniu ,Za komuny płacili 300% za soboty jak musieli okraść pracownika w tygodniu żeby mu dać 300% za sobotę .

Smok
@henri

z tego co wiem to możesz pracować w piatej grupie i wtedy nie masz tych dodatków, wiec za coś to jest

Nadmiar słodkości bywa mdły

Luli

UNIFREZE pracowałam tam kiedyś masakra moja praca zakończyla sie zwolnieniem L4 i wyladowaniu w szpitalu ze zapaleniem płuc moglam dalej pracować ale nie chciałam .Teraz pracuje w vorverku i jest lepiej niż tam wiadomo luksusu nie ma ale jest całkiem całkiem .

Bardzo stary pracownik
@Wiq

Ten zakład powinni zamknac.Uczyłem sie troche o wulkanizacji gumy i żeby powatała guma musi zachodzić reakcja z siarka, która jest szkodliwa dla zdrowia.Troche sie tez znam na produkcji w tym obozie i wystarczy wykrecic weże od wakum i wydmuchac zawartosc weża i podpalić,to zodaczycie że sie zapali.Pozdrawiam

Czester
@Tabaluga

Bliżej niż myślisz,hale klimatyzowane.

Hhaa

Chłodnia

@Hhaa

To co tam jest cztery brygady?

Posiadaczka

Brak odpowiedzi od serwisu na zgłoszenie reklamacji żarty i kpina !!!!!!!!

Krystyna

Czy VORWERK AUTOTEC POLSKA - Brodnica oferuje szkolenia wewnętrzne? Jeśli tak, to na jakie szkolenia mogą liczyć nowi pracownicy (nie licząc wdrożenia). Czy jest perspektywa rozwoju?

Operatorka

W te upały to można się ugotować a do tego jeszcze te czapki ,normalnie to mozg się gotuje w nich .Potem są zasłabnięcia, bo oczywiście z góry musi być zgoda żeby tą jedną butelkę wody na zmianę mogli wydać, czy ktoś z góry pomyślał że my to nie roboty że z czasem człowiek ma dość takiego (usunięte przez administratora) za parę groszy, nie to co oni w klimie siedzą, albo chodzą tam i z powrotem elegancko ubrani a my jak (usunięte przez administratora) na ich pensje zarabiamy a nam rzucą ochłapy, dadzą paczki na święta żeby nikt nic nie mówił albo parę gr i to jest nasz Vorwerk jak kiedyś (usunięte przez administratora)

@Operatorka

Nikt Cie nie trzyma Droga wolna każdym ma wybór Co niektórym Vorwerk uratował życie

@Andrzej

tak uratowal zycie - chyba tym ze starej bandy co byli nikim a teraz pierdza w stolik po starych znajomosciach

Xx
@Andrzej

Niby komu? Z tej jamużny co dostajemy 2400 na rękę ? To jest najniższa krajowa , a gdzie dodatki premie ? Inflacja Idzie w górę ale nie nasze wypłaty wszędzie można już zarobić minimum 2800-3000 a tu ?minimalna stawka ponad 19 zł a u nas są 17 BRUTTO PORAZKA . Ludzie się zaczęli zwalniać i to starzy pracownicy.

Andrzej elektryk
@Xx

Czas najwyższy że wreszcie zrozumieli ze czas się pożegnać z Vorwerkiem i szukać innej firmy

Rummel
@Xx

Jak najniższa jest 2300 z hakiem, jak to jest z premią 2400? To warto tyrać w takich warunkach?

Xx
@Rummel

Najniższa jest 2360 , czyli prawie 2400. To nie wiem gdzie pewnie i dodatki są wliczone u nas premia i wszystko jest wliczona w najniższej nie ma tak nigdzie tylko tu ,kiedyś szło tu zarobić teraz jest najgorzej

@Xx

Nigdy nie można było zarobić zapomialem wspomiec o ścianie płaczu, gdzie zabierano premie za byle co Sztuki były drożej sprzedawane pracownikom jak klientom z zachodu

Leszno

Ktoś z kierownictwa widział parking dla pracowników??? Wywóz gruzu,ziemi z prętami na parking to nie jest jego ulepszenie tylko jakieś jaja. Ten kto jest za to odpowiedzialny a zapewne pani M.Siebier... niech sama sobie tam parkuje auto

Wojciech

Co ty, hrabinka ma miejsce na wewnętrznym parkingu ;)

Malowazny

Butów swoich nie pobrudzi,a my możemy skręcić kostki

Bożena
@Wojciech

A wy, w ogóle zwykły pracownik co ma zrobić jak miejsca nie ma?

Operatorka

Zgadzam się zupełnie z tym co piszesz ,patrząc na kwitki z wypłaty za 4 nocki masz płacone ok 100 zł, człowiek nie funkcjonuje dobrze bo nie dość że (usunięte przez administratora) na 3 zmiany to ma go...z tego ..Patrząc na ludzi z góry to praktycznie pół zmiany stoja i plotkują na różne tematy przerwę mają 1 h obiad z dwóch dań a my ledwo zdążymy dojść na stołówkę i pół przerwy minie .Polaków coraz mniej bo nie chce nikt robić za pół darmo a Góra wymagania ma jakbyśmy z 10 tys zarabiali . Dostajemy mandaty za byle co a panie z góry w szpilkach po hali chodzą i nikt tego nie widzi.

Xxxxx
@Operatorka

Tak sama prawda. Dlatego jak idzie góra udaje że nikogo nie znam nikomu się nie kłaniam odwracam głowę w przeciwną stronę skoro oni nas tak traktują czas robić to samo, szacunek idzie w obie strony a za te 2400 nie warto się wysilać bo po co? Premie nam zabiorą ile 130 zł ? Nic nie motywuje do tej pracy nic a góra od nas wymaga niewiadomo co jeszcze gdyby były stawki jeśli Ukraina sie już sama zwalnia to jest Gorzej niż źle Ci nowi też porobią parę dni i uciekną jak każdy najniższa krajowa wszędzie się zarobi już a tu więcej niż najniższej nie ma no moze kilka groszy

Dzięki operatorom, obróbce, mają co sprzedawać bo ciekawa jestem czy te osoby z góry potrafiłby chociaż otworzyć maszyny . Ciągle zakazy i nic więcej za co mamy robić za te parę groszy jak oni dostają w mld za nasze sztuki ,nowa hala ,nowe maszyny czy wagi a nie chcą podwyżek dać,przyjdzie taki czas że z góry na dół zejdą robić bo nie będzie komu robić,. Zatrzymania są bo za duże wymagania mają na krótkich czasach przez bolec, wagę że czasem nie da się wyrobić w czasie i potem się jest zakopanym aż się płakać chce, nie da się idealnie zrobic ,Poprostu się nie da

Marzena

A nie da się w inne miejsce tych wiatraków przestawić żeby nie przeszkadzały?

Obecnie VORWERK AUTOTEC POLSKA do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Dyrektor. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 11 lipca.

Mufi

nigdzie nie ma takiego ogłoszenia

No ale to oczywiste, jak jest (usunięte przez administratora) z patatajnią to sie ucieka z tonącego okrętu, taki wlasnie maja szacunek do ludzi, swoje z koryta podebrane i dalej żreć gdzie indziej haha żałosne

Wojciech

Czy to prawda, że VORWERK AUTOTEC POLSKA ma konkurencyjne wynagrodzenie w regionie wśród innych zakładów produkcyjnych?

Mik
@Wojciech

Inne zakłady mają większe wynagrodzenie

Jacuś
@Wojciech

Vorwerk nie jest żadną konkurencją pod względem płac dla dużych firm z CBR

@Mik

Pracujesz 7.5 h na maszynie a zarobisz min 2500 zł, w takich warunkach i w stresie za takie pieniądze nie warto się starać.Góra ciągle naciska żeby nie było odpadów,ale nie da się bo maszyny są w takim stanie że czasem nie da się zrobić nawet połowy normy .Nikt tego nie widzi zwłaszcza Góra bo mają pracowników za nic ważne żeby były zrobione sztuki nie ważne jak ale zrobione żeby oni mogli dopisać sobie zasługi...Polaków coraz mniej bo nikt nie chce robić za takie pieniądze w takich warunkach ...

W innych zakładach mają minimum 3000 zł

Wojciech

Dobrze wiedzieć, szkoda czasu w takim razie na takiego pracodawcę. Ludzie chyba podejmują się tej pracy jak nie mają innego wyjścia.

Haha
@Wojciech

W żelatynie woźny wiecej zarabia

Ryszard
@Haha

Niedobrze bo myślałem ze więcej tu zarobię. Powiesz czy są jakieś dodatki? Np.lepiej płatne nadgodziny albo premie? Czy tylko goła postawa?

Xxxxx
@Ryszard

Dodatki są ale co z tego jak przy wypłacie ich nie widać bo to wszystko jest wliczone w najniższej krajowej .powinno być najniższa plus dodatki

@Xxxxx

Jak to..dodatkami dociągają pracownikom do najniższej? To jakie są stawki godzinowe? 17 na godzine na początku zatrudnienia?

Ll

Pracuje na 2 zmiany podstawę mam 3200 brutto plus premie i dodatki

@Ll

Jak więc wygląda sprawa wynagrodzenia? Inni pracownicy piszą, że wszelakimi dodatkami VORWERK AUTOTEC wyrównuje do najniższej krajowej, z kolei tu mamy informację sprzeczną. Czy jest ktoś jeszcze, kto mógłby to uściślić?

Agnieszka
@Jacuś

Panie Jacku, na bazie jakich informacji wyciąga Pan takie wnioski?

Pracownik2

wszędzie mają minimum 6000 zł

@Pracownik2

To nie wiem na co czekasz uciekaj choćby jutro tylko co Ty potrafisz?

Kropka

Powiedz gdzie tyle mają?

Arek Zegarek

Nie

Ryszard
@Xxxxx

Masz racje. Tak właśnie powinno być. Czy nikt nie był w księgowości dowiedzieć się czemu tak to jest liczone? A jak z benefitami? Dają coś z socjala czy też z tym słabo?

Juki

Orientuje się ktoś czy te regały warsztatowe które były na sprzedaż są jeszcze aktualne czy coś zostało

***** ***
@Juki

Został kurz

Dmytro
@Juki

Zostaly kupiono w celu umocnene Mariupola

Szkoda że Ukraina jest bardziej doceniana niż polak.... Nowy rok podwyżek nie ma w każdym jednym zakładzie byli tylko nie u nas Polaków garstka trzeba się rozglądać za inna praca bo za taką nędzna stawkę nie warto

Jajo

A w biurach były podwyżki, małe ale były ;D

qwerty
@Jajo

a skąd taka informacja ?

Lih
@Jajo

pracownicy zarabiają najniższa krajowa czyli 2336 zł żenada na życie nie starcza(usunięte przez administratora)

Krzysiek
@Lih

Wszystko jest żenadą w tej firmie.

Pracownik2
@Krzysiek

wszystko oprócz Krzyśka

Agata
@Pracownik2

Czemu tylko oprócz niego? Inni pracownicy chyba też są ok? ;)

Pracownik produkcji

Czy dyrekcja/kierownicy kontrolują jeszcze co się dzieje w obszarze biur ?? Dlaczego musimy ciężko pracować żeby utrzymać takich leserów jak np jeden pan z biura który uważa się za ,,dyrektora,, strażnik palarni przecież on 3/4 czasu pracy łazi od jednej do drugiej palarni i nie trzeba mówić kto,a my biedni ludzie z produkcji niedługo nie będziemy mieli czasu iść do wc. Już jednego Drewniaka mieliśmy....

@Pracownik produkcji

No to prawda. Pracujemy tam za marne pieniędze mamy najniższa krajową mimo to że Polaków mało nikt nie potrafi tego docenić . Wypłaty śmieszne tych dodatków i premii nie widać wcale 2 lata temu wypłaty były takie same jak teraz nic nie idzie do przodu mimo to że wszystko idzie w górę podwyżki od stycznia nieliczni dostali a różnicy w wypłacie nie widzieli tylko na śmiesznym papierku śmiech na sali

To jeszcze ludzie normalni tam pracują, czy zostali sami (usunięte przez administratora) Zwonilem się w maju 2019 i nic się nie zmieniło do tej pory i napewno nie zmieni Nie liczcie na nic więcej Pozdrawiam

Marzena

skoro premii i dodatków nie widać - rozmawialiście z szefem? Czy to nic nie da? Rozumiem że podczas rekrutacji obiecywano podwyżki itp?

Obiecują wszystko nowa klima od 10 lat podwyżki premie Lecz nic nie wiać

Agata
@Andrzej

Ale jak obiecują, tak prosto w oczy każdemu czy tylko takie ploty się roznoszą? Bo aż ciekawa jestem jak to w słowa niby ubierają, chyba że nikt wprost się nie dopomina już?

@Agata

Bhp na każdym szkoleniu powtarza te bajkę Ciekawe ile mu płacą za nieprawdziwe informacje

@Andrzej

Jak BHP? Co ma dział BHP do podwyżek?

@Hanna

Co do klimy Podwyżek niema i nie będzie, Nie wiem na co czekacie aż sami dadzą te 20 groszy taki szum

@Andrzej

A kim Ty jesteś że wiesz, że podwyżek nie będzie? Pytałeś kogoś?

Prawa ręka Kuczbana wiem wszystko

Kristoff
@Marzena

Mają być podwyżki ale norm

Potencjalny pracownik

Witam. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w dziale utrzymania ruchu? W jakim systemie, jaka atmosfera i płace? Jest jakaś możliwość rozwoju? Konkretnie interesuje mnie stanowisko młodszego automatyka. Z góry dziękuję.

Sernik z Tm6

Jak najdalej od tej sekty i szalonych ludzi. Oni mają sprane mózgi, Smocze gniazdo i Pani Dorota to obłąkanie, kobieta ściemnia, mydli oczy. Zła kobieta, oj bardzo zła!!!

Krzysiek
@Sernik z Tm6

No i zgodzę się z tym, sam doświadczyłem obłudy tej kobiety. Zakłamany koszmar, zakompleksiona karierowiczka. Tańczy w duecie z dziwnym dyrektorem regionu, warci siebie. Jedno i drugie bez szans na pracę w cywilizowanej firmie.

Ktoś
@Krzysiek

@Krzysiek @Sernik z Tm6 , to nie jest strona do wylewania żali na Termomix , ta strona jest o firmie Vorwerk Autotec Brodnica firma z branży automotiv a nie producent AGD

A wypłata w miejscu nadal. Wszystko w górę tylko nie wynagrodzenie w Vrk

Izabela

Czy od VORWERK AUTOTEC POLSKA - Brodnica można spodziewać się pomocy dla uchodźców z Ukrainy?

Andrzej elektryk
@Izabela

Tak mają jeszcze hełmy w magazynie Maja przekazać Na Ukrainę Przecież to Niemiecki zaklad

Hej , urządzenie jak najbardziej na plus jednak cały dział serwisowy to jakaś porażka. Oddałam urządzenie na serwis pogwarancyjny na początku grudnia 2021 - przez prawie 1,5 miesiąca cisza - zero kontaktu. Potem informacja ,że naprawią w cenie ~250 zł. Oczywiście przy tej cenie za urządzenie to żadna kwota . Po pierwszym uruchomieniu Thermomixa po serwisie UWAGA ------>>>>> ta sama usterka co przed serwisem. Jaja sobie robicie??? Wysłałam zgłoszenie w odpowiedzi na maila którego od was otrzymałam ---> po prawie 2 tygodniach łaskawie odpisujecie ,że reklamacja odrzucona bo zgłoszenie nie zostało wysłane przez formularz. Uważam ,że tak duża firma z urządzeniem które nie kosztuje 200 zł powinna podchodzić do klientów trochę bardziej z wyczuciem. Poleciłam wam 5 klientów którzy kupili od was urządzenia. , a teraz czuję się jak niechciany intruz :/

@Karolina

Vorwerk Autotec jest producentem części do aut a nie sprzętu kuchennego , poszukaj Vorwerk Thermomix

@Mufi

To i to jeden bubel Vorwerku

Katarzyna

Czy Vorwerk Autotec zapewnia jakieś benefity w związku z nadchodzącymi świętami?

@Katarzyna

Duuuży karton słodyczy i kilka stówek na konto .

@Mufi

Ooooo no to ładnie! Zawsze coś, zazdroszczę! I tak jest co roku? :) Bo może uda mi się zatrudnić w przyszłym. Myślisz że na Wielkanoc też coś wpadnie? :)

Bronek
@Dorota

Przyjdź do budy napewno coś Ci wpadnie

Kiki
@Bronek

A co w budzie rozdają? :)

@Dorota

O ile pamiętam to ostatnio coś wpadło na Wielkanoc ale zazwyczaj nic nie było.

Xxx
@Mufi

Wpadło ale nie było pikniku niczego a w tym roku nie było to samo nic i gdzie jest ta kasa....góra sobie na święta dała podwyżki to samo z 1 stycznia najniższa idzie do góry a u nas może od maja będzie a za te miesiące ani spłaty ani nic góra dostaje na swoje konta chory zakład Paczki świąteczne były co z tego jak w styczniu każdy bezpłatny ma i wypłaty z 1700 niech w buty sobie wsadza jak dawali urlopy na siłę to teraz od siebie urlop powinni dac bo to nie nasza wina ze pracy nie było

@Xxx

A skąd Ty masz takie informacje , że góra sobie na święta dała podwyżki?? Pracujesz u góry czy tylko strzelasz ? Zapewniam Cię , że to strzał chybiony , proponuję najpierw pozyskać wierygodne informacje a dopiero potem udzielać się na forum.

Bronek
@Mufi

Kuczban się chwalił na wiosce że dostał wysoka premie

El profesor
@Bronek

Te Bronek ale klamot z ciebie , nawet nie zdajesz sobie sprawy jak łatwo zidentyfikować autora takiego wpisu , już się nie jeden przejechał ,(usunięte przez administratora)

@Bronek

A czym jest ta buda? O co chodzi bo nie rozumiem waszego nazewnictwa :)

@Mufi

No ale jak ostatnio wpadło to w tym roku chyba też powinno co nie? Musicie się domagać :)

Li
@Dorota

Buda to miejsce na hali gdzie zmianowi siedzą a obszarowi i inni kablują na drugich

Joanna
@Li

A zmianowym ciężko jest zostać? z tego co piszecie, to ma chyba lepiej, nie dlatego, że słucha kabli, tylko nie wiem, może cieplej tam siedzieć :)

Pracownik 12345

Wie ktoś cos na temat podwyżek bo wypłata grudniowa to usiasc sie i plakac tak malo polakow a takie śmieszne stawki... jeszcze troche to sama Ukraina zostanie chociaz im tez nie na reke bo nadgodzin brak

Czy VORWERK AUTOTEC POLSKA ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ściśle ustalone daty wywalania ludzi na przymusiwe urlopy.

Dorota

A ci ludzie nie stawiają oporu? Ja bym się nie zgodziła...

Czy w firmie nadal pracuje taki młody obszarowy w okularach? Kiedyś pracowałem na jego zmianie i na wiosnę planuje wrócić a jeśli powrót to tylko do niego. Podejście na luzie ale potrafi odpowiednio zmotywować a przy tym łba nie urwie. Wiadomo każdy może się zdenerwować ale jego było ciężko wyprowadzić z równowagi. Mam nadzieję że się zobaczymy

Zostaw merytoryczną opinię o VORWERK AUTOTEC POLSKA - Brodnica

• Jak się pracuje w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 16 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Kandydaci do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VORWERK AUTOTEC POLSKA
2.2/5 Na podstawie 203 ocen.
  • Podgórna 100
    87-300 Brodnica