Opinie o Komandor w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komandor. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Komandor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komandor w Gdańsk

Jakie są warunki zatrudnienia w Komandor?

Firma podchodzi elastycznie do formy zatrudnienia. Wszystko zależy od stanowiska. Są osoby, które od lat współpracują na zasadzie B2B. Są też osoby zatrudnione na UoP czy UZ. Warunki są zależne od stanowiska oraz doświadczenia, czyli tak jak wszędzie. W przypadku Doradcy Klienta jak ktoś korzysta z dostępnych narzędzi i jest nastawiony na realizację wyników, to poza podstawą można otrzymać prowizję od zrealizowanego obrotu. Są to jak realne cyfry. Sam tak pracuję i sobie chwalę. Największy plus, to wprowadzone w 2022 roku siatka płac oraz system rozwoju pracownika wewnątrz firmy. Tego nikt z podobnych firm nie oferuje. Wszystko jasno spisane i każdemu znane.

Irek

@projektant a to za czyjeś błędy ty też dostajesz potrącenie z pensji?

Majster
@Irek

Oczywiście że tak, ta firma w Pl już upada, a Kanada się rozwija.

Łucja
@Majster

jesteś w stanie rozwinąć proszę temat tego upadku? co konkretnie się dzieje i czy to potwierdzone stwierdzenie? Jaka podstawa?

Majster2
@Łucja

Wymysły albo dzialania konkurencji, która odmawia pomiarów ponizej okreslonej kwoty albo zamyka punkty bo nie ma klientów... Cala branza dostala po tylku, ale nie jest az tak zle jak nie jaki Majster uwaza. Prawda jest taka, ze kryzys dotknie głównie mniejsze firmy. Komandor sobie poradzi. Nie bedzie to tez pierwszy kryzys w historii firmy

Majster2 dobrze prawi
@Majster2

Potwierdzam to, co napisał Majster2. Czasy nie są ciekawe i nikt nie może mieć poczucia pewności, jednak ja czuję się tu pewnie. Trzeba robić swoje, tyle. Łucja, podstawa zależy od stanowiska. Myślę, że osoby, które odnalazły się w systemie pracy w Komandorze nie narzekają na swoje zarobki. Jest możliwość premii i są one realne do osiągnięcia. Zespół projektantów jest stały od lat a są to naprawdę dobrzy eksperci. Pracę znaleźliby wszędzie a jednak nadal tu pracują, a to już o czymś świadczy ;)

Zawiedziony

Powiem tak, śmiech na sali.

Łucja
@Zawiedziony

No to słabo, że zawiedziony byłeś... :( A w sumie możesz napisać co Ci tutaj takiego podczas pracy nie podeszło? kiedy to było?

Bardzo nierzetelna firma. Przestrzegam potencjalnych klientów przed podpisaniem umowy. Nie dotrzymują warunków obustronnie ustalonych. Niska jakość za wysoką cenę. Kontakt z pracownikami bardzo trudny. Brak chęci wywiązania się ze zobowiązań po wiekorotnych prośbach. Błędy produkcyjne, niezgodność wymiarów. Krótko mówiąc, strata czasu i pieniędzy.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
projektant

Pracowałem w komandorze ładnych parę miesięcy jako projektant. Najgorsza robota jaką miałem w życiu. Na początku wszystko ładnie, pięknie. Prezio roztacza świetlane wizje i ile to moge zarobić. A w rezultacie z prowizji ucina za każdy najmniejszy błąd, nie tylko mój! Płaciłem za błędy stolarzy i montarzystów, bardzo często obwiniano mnie za błędy zamawiających materiały. Nie dało się niczego wyjaśnić, prezio ma własną wizję i nie ma zmiłuj. Do tego człowiek nie dociera żaden argument. Jest impregnowany na rzeczywistość. Jak dla mnie to oszust. Rotacja w komandorze jeśli chodzi o pracowników ogromna. Wystarczy posłuchać w radio co chwilę ogłaszają się, że szukają ekip monterskich i projektantów. Bo nikt tam za długo nie wytrzymuje. Nikt nie chce być robiony w balona non stop. Oczywiście projektanci i ekipy monterskie są na własnej działalności. Jak jeździłem do klientów, miałem np 4 spotkania dziennie z czego umowa była podpisana na szafę 2/4 przypadki, na kuchnię 1/10 klientów. Ale kilomentry się robiło. DO klienta za friko, projekt za friko, czas za friko. A koszty działalności są stałe. ODRADZAM WSZYSTKIM POTENCJALNYM CHĘTNYM NA WSPÓŁPRACĘ Z KOMANDOREM. Jak ktoś napisał, nie ma umów śmieciowych, są śmieciowi pracodawcy.

Gosc
@projektant

Czysta prawda...

Projektantka
@projektant

Dzięki za ten wpis ! Pozwolil mi się otrząsnąć po szokującej rozmowie kwalifikacyjnej. Wizja 8tys i więcej ale... umowa b2b na najnizsza krajowa plus prowizje. Własny samochód, paliwo, komputer... A poza tym zamiatanie lokalu na własnej zmianie i parzenie kawy klientom. Wspolpraca dla szalonych.

Klient

Jesteśmy klientami firmy, którzy czekają na montaż od 26.10.2020 roku. Do montażu nie doszło, ponieważ zlekceważono Nas i monter po prostu nie przyjechał bez tłumaczenia przyczyny. Drugi termin ustalony na 10.11.20 również się nie odbył, bo Pan montażysta po zwróceniu mu delikatnie uwagi, aby nie docinał piłą elektryczną elementów w pokoju, obraził się i uniósł zabierając towar i sprzęt i opuścił lokal. Współpraca z firmą jest utrudniona, ponieważ brak chęci jakiejkolwiek współpracy ( można było zapytać gdzie mogą docinać elementy a nie samowolnie podejmować decyzję), zwłaszcza, że pokój jest świeżo pomalowany i po cyklinowaniu parkietu. Szafa składa się z jednego większego elementu i sądziłam, że po wykonaniu "profesjonalnego pomiaru" nie będzie większych cięć i brudzenia z tym związanego. Robią pomiary dokładne a potem i tak na miejscu jest dużo bałaganu i ta impertynencja montażysty jest niedopuszczalna. Myślę, że działanie jest celowe aby wyłudzić pieniądze i nie wykonać montażu ( trzeba zapłacić zaliczkę i czekać). Inny poważny zarzut w stosunku do firmy to, że nie ujawniają cen poszczególnych elementów- wszystko jest ukryte. Nie wiadomo za co się płaci, mimo, że w umowie jest wyraźnie napisane ,że ceny są podane w zamówieniu. Gdy jednak upomnieliśmy się o wykaz poszczególnych cen uzyskaliśmy odpowiedź, że nie drukują bo taki mają system. Kiedyś podobno było można a teraz się już nie da. Podwójnie też naliczają sobie opłaty za wniesienie np. na drugie piętro, mimo że usługa wniesienia do czwartego piętra jest w cenie montażu. Odradzam współpracę z tą firmą. Drogo i bardzo nieprofesjonalnie. Teraz będziemy musieli się sądzić o zwrot zaliczki bo rozmowa z dyrektorem firmy nie dała rezultatu. Kiedyś mówiło się że "klient ma zawsze rację" lub "klient nasz Pan" ale teraz to się najwyraźniej zmieniło. Widocznie taka firma jak Komandor Pomorze S.A. nie musi dbać o klienta bo ma tyle zamówień że może tak postępować. To może się wkrótce zmienić bo mamy trudny czas dla gospodarki.

Ryszard

Szanowni klienci to forum pracownicze więc uwagi swoje lepiej kierować do firmy!

Porazka

Firma, która traktuje klienta przedmiotowo, za swoje błędy nie ponosi odpowiedzialności... unika kontaktu, nie odpowiada na telefony czy meile... Po uzyskaniu zaliczki, podejmuje próbę montażu blednie wykonanego projektu, po reklamacji i zabraniu „mebla” brak kontaktu, po prostu cisza...Tylko co z zapłacona kasa??? Prezes stronniczy... Odmawia interwencji???? Masakra????Odradzam te firmę, chyba ze potrzebujecie adrenaliny z kontaktu z nie kompetentnymi i aroganckimi ludźmi...

normalny

Jezeli jesteś wariatem to praca dla ciebie, dla normalnych tam miejsca nie ma ,to zakład pracy chronionej,

Gosc
@normalny

To fakt dla normalnych i inteligentnych pracy w Komandorze nie ma...

Aksel

Czemu pytanie usunięto, bo było tam pytanie czy płacą pensję minimum standardu - 3000 netto???? To żadna kwota, tylko mus w najdroższym mieście kraju, gdzie metr kw. mieszkania nie na zadupiu kosztuje 10 000 zł. Ech ludzie i ta pokrętna odpowiedź...Gdzie my żyjemy...:)

Franciszek

Nie napisałeś jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany, bo zapewne od tego zależy wysokość pensji. Obecnie firma szuka specjalisty do spraw marketingu, specjalisty do spraw rozwoju sieci sprzedaży i account managera. Na każdym stanowisku jest stała umowa i prócz wynagrodzenia premie i benefity. Liczę, że się odezwiesz jeśli będziesz składał CV i napiszesz jak poszła Ci rozmowa rekrutacyjna.

Mateusz

Możecie coś więcej napisać o samych warunkach pracy? Na jakie pieniądze można liczyć? Jakies premie, bonusy, benefity? Jest możliwa jakaś ścieżka rozwoju/awansu?

Komandor zatrudnia po znajomości

Nie macie się co trudzić, Komandor zatrudnia ludzi po znajomości. Córka prezesa Komandora dostała tam pracę na stanowisku asystenta dyrektora w wieku 20 lat. Nie sądzę żeby cokolwiek umiała, ale tatuś załatwił. Wy w tej firmie dostaniecie byle jaką pracę za groszę.

Iga
@Komandor zatrudnia po znajomości

Nie ma takiego stanowiska XD

Nazwa użytkownika

Witam, Pracowałam w firmie przez 3 lata, po czym wyjechałam za granice za pracą. Z firmą rozstałam się w dobrych relacjach. Po powrocie z zagranicy złożyłam swoje CV i zostałam z powrotem zatrudniona. Można się dogadać. Pozdrawiam

Pracownica Komandora
@Nazwa użytkownika

Pracuję w tej firmie od 2 lat i jakoś nie kojarzę takiej osoby... Ciekawy zabieg firmy na poprawę bardzo kiepskiego już wizerunku...

A
@Pracownica Komandora

a ja znam z imienia i nazwiska , chociaż już nie pracuje

Janusz

Januszostwo do potęgi

Dersu

Oszukali mnie na 10 000 zl poniewaz zażądali zapłaty za bubel, który w ramach reklamacji nie został uwzgledniony. Czy za tą samą zabudowę zaplacilem podwójnie. Prezes Przystupa zaszantazowal mnie prawnikiem i sądem. Polskie prawo biznesmena, ktory uczył się rzemiosla w Kanadzie. Klient ma żadnych praw.

Honorata
@Dersu

Wyjaśnij proszę całą sytuację, ponieważ z twojej opinii trudno wywnioskować coś konkretnego. Dlaczego firma zażądała zapłaty jeżeli to Ty byłeś klientem, czy miałeś na myśli naprawę, która nie była przewidziana gwarancją? Jakiego typu to była usterka?

Gogol

Każdy ma wybór albo praca i kasa albo odpoczywanie i pusty portfel!!

Karol

Jak dobrze się pracuje to z całą pewnością nie jest wolontariat!!!

@Karol

Cudownie widzieć w opini imię którego nie ma w zakładzie! Czyżby kierownictwo walczyło z kiepskimi opiniami??

CECE

Jeżeli lubisz uprawiać wolontariat i być pod telefonem 24 h na dobę jest to praca dla Ciebie :) w innym przypadku puknij się w głowę i wybierz coś innego.

magradz

Witam , Kilka lat temu (8 lat ) korzystałam z Firmy Komandor . Byłam zadowolona z zabudowy w sypialni . ALE TO BYŁA INNA FIRMA !!!! Kilka dni temu zamówiłam w tejże firmie klika szafek -ceny bardzo wysokie , wykonanie usługi - mizerne , NIE POLECAM , zmiana terminów , nie pasuje , nie po drodze itp ... Nie dokładne pomiary - aby zyskać tylko klienta . Została nazwa ale jakość usługi nie taka jak powinna być .

Axn
@magradz

Chodziło Ci o Komandor Gdansk. Teraz nazywa sie CDP Centrum drzwi przesuwanych na trakcie św Wojciecha

Zostaw merytoryczną opinię o Komandor - Gdańsk

• Jak się pracuje w Komandor?

Zobacz opinie na temat firmy Komandor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komandor?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komandor?

Kandydaci do pracy w Komandor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komandor