Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Kao

pracuje w PL ogólnie spoko praca troche musi minąć żeby sie człowiek wdrożył ... przyzwyczaić sie da no i kasa całkiem uczciwa moim zdaniem . jest na co ponarzekać ale ja tam daje rade i jest okej

roki
@Kao

a cieżko fizycznie czy do ogarniecia?

Cola

I jako kto pracujesz? Stanowisko

@roki

ciężko dość nie bede ściemniać ale do ogarnięcia

@Cola

ja uboju wołowym pracuje

Cola
@Kao

a okej, a ogólnie to miałeś wcześniej jakieś doświadczenie w takiej robocie?

poteżny
@Cola

ci co z doświadczeniem mają łatwiej, ale bez też się da, mówię na własnym przykładzie, więc nie ma się co bać

Lelu
@poteżny

też potwierdzam, da sie bez doświadczenia ogarnąć

tołdi
@Lelu

a to dobrze, bo ja też mało doświadczenia mam

Agnieszka

Dzień dobry chciałam zapytać czy macie jakieś oferty pracy w Niemczech jaka stawka godzinowa teraz jest pracowałam u was w 2012 roku w Schwandorf w Wolfie proszę o kontakt

wow
@Agnieszka

to 10 lat temu... Agnieszko najlepiej chyba bezpośrednio zapytać :)

wow
@Agnieszka

a ogólnie przy czym pracowałaś?

Pokerowy

Wystarczy nieco poszukac

daszyń

czy jest możliwość pracować w Polsce i również zakwaterownię?

@daszyń

bo widzę taką możliwość ale w wyjazdach za granice, ale obawiam się bo nie znam żadnego języka obcego i mam 54 lata

@daszyń

masz ogłoszenia do polski i w nich pisze że jest zakwaterowanie

@daszyń

a to trzeba znać język jak chce sie u nich za granicą pracować? nie napisali nigdzie w ogłoszeniach

QR.
@racław

nie kazdy w tym wieku jest chetny na takie "porywy" - ja rozumiem

@QR.

zastanawiam się czy trzeba spełniać jakieś wymagania żeby mieć je przyznane... czy wraz z umowa masz taka mozliwość?

@QR.

no obawiam się że to mógł by byc pewnego rodzaju problem

Fame

Czy na miejscu są polscy koordynatorzy?

psot
@Fame

wiadoma sprawa są i można być z nimi w stałym kontaktcie jeśli coś jest nie tak

Fame
@psot

Okej czyli w razie problemów można się do nich zgłaszać i nie zostanie się olanym?

@Fame

tak, jak najbardziej możecie się do nich zgłaszać

Radek
@Fame

Pracodawcą są Niemcy wiec skąd kootdynatorzy ? Są osoby pomagające się zameldować, ubezpieczyć i dostać do firmy

atomek
@Radek

No to jak inaczej nazwiesz takich ludzi? bo dla mnie to pokrewne..

Osi
@atomek

oj panowie co za różnica z nazewnictwem? najważniejszy chyba jest fakt, że jest ktoś kto pomaga, z kim można się skontaktować w razie czego

Ondre
@Fame

Tak, zawsze jest kogo spytać o pomoc lub cokolwiek

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

fokaczia

pomagają załatwić książeczkę sanepidowską czy trzeba już mieć?

@fokaczia

i jakieś jeszcze badania do pracy trzeba mieć? załatwiają to wszystko? jak to jest?

Combo
@fokaczia

Ale w czym potrzebujesz pomocy, lecisz do sanepidu, 3 dni zanosisz próbki i potem medycyna pracy (albo nawet niektórzy rodzinni wystawiają świstek) i gotowe. Zero filozofii, żadnej pomocy tu nie trzeba.

@Combo

a to myślałem, że jakieś skierowanie należy sie

@fokaczia

niezbyt bo to do każdej takiej pracy ci potrzebne, nie tylko u jednego pracodawcy, więc to chyba nie w ich interesie, żeby każdemu załatwiać

@fokaczia

normalnie bez skierowania wbijasz i ci wszystko powiedzą co i jak

@fokaczia

W przypadku pracy za granicą to wygląda trochę inaczej, bo przykładowo w Niemczech w ogóle nie wymagają książeczki, bo polska nie jest tam uznawana. Wtedy faktycznie dostaniesz skierowanie na badania już na miejscu

@fokaczia

Więc to zależy w jaki kierunek celujesz. Ale zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych zawsze warto wyrobić, więc jak masz okazję, to to zrób, przyda się na przyszłość

@Caroline

a to widzisz, nawet nie wiedziałem że tak się za granicą sprawy mają, dzięki za info

@Eri

No problemo ;) Jak coś to pytaj

Kg
@Combo

Chociazby chodzi o pomoc finansowa w tej kwestii, ale chyba ciezko sie domyslic..

norek
@Caroline

a ogólnie ile trwa (czasowo) te formalności wiesz może?

kieł

To nie jest ani łatwa ani przyjemna praca, ale jak ktoś chce sobie dorobić za granicą, to jest ok, na pewno nie na stałe, ale chyba nawet nie mają takich ofert pracy z tego co wiem. Zapewniają zakwaterowanie w przyzwoitych warunkach.

@kieł

jest jak jest, ale na czasówke spoko

monte

Czasówke, czyli?

@kieł

Tzn co w tej pracy jest trudnego? Daj znać na czym polega, bo nic nie wiem i nie widzę żadnego konkretnego info, dzięki!

Siergiejka
@noki

chodzi Ci o pracę tymczasową żeby ogólnie pracować?

@Siergiejka

tak tak, o to chodziło

Siergiejka
@noki

to spoko, raczej nie przymierzam się do pracy za granicą na dłuższą metę

@Karolina

No praca z mięsem, chyba jesteś sobie w stanie wyobrazić jak to może wyglądać

Mimi
@kieł

A bardzo ciężko fizycznie jest, czy do ogarnięcia?

Mimi
@kieł

W sensie czy dużo dźwigania itd.

momo
@Mimi

to zależy co dla ciebie znaczy ciężko, indywidualna kwestia dla każdego

momo
@Mimi

no jakoś dużo nie ma, nie wiem ciężko mi ocenić bo ja silny chłopak jestem to mi to tam nie wadzi

@Karolina

Jest (usunięte przez administratora) ciężko ,nie daję ci dużo czasu i przestańcie pisać że nie jest ciężko ilu z was wytrzyma do końca sezonu

@Ala

ale kto napisał, że nie jest ciężko? bo ja nie widzę żeby ktoś tak napisał. to że ty nie wytrzymałaś to nie znaczy że inni nie dadzą rady

Edi

Siemka czy do pracy trzeba mieć znajomość języka niemieckiego?

Ikon
@Edi

no jeśli jedziesz za granicę to Ci się przyda, chociaż nie daje ręki uciąć czy to 100 % wymóg bez którego Cię nie przyjmą

Ikon
@Edi

w Polsce na pewno nie potrzeba hehe

@Edi

Do pracy w tym (usunięte przez administratora) musisz mieć tylko dużo siły i wyłączyć swoją godność bo normalny człowiek nie da się tak traktować a na koniec zapomnieć jak się liczy bo jak dostaniesz wypłate i zaczniesz liczyć to wylew pewny o ile ją wogule zobaczysz .Powodzenia

@Edi

nie wymagają znajomości języka niemieckiego w pracy

@Ikon

Hah, wiadomo, że nie o to pytam :)

Super, dzięki

Nikt
@Edi

Nie słuchaj tych bzdur co tu piszą. Wszystko jest uczciwie i legalnie, ja zawsze miałem wszystko jak należy

@Nikt

Spoko, ja to z tych co na własnej skórze testują, nawet jeśli miało by być źle, to każde doświadczenie jest ważne

Nie koniecznie t

Edi

Do której mojej wypowiedzi sie to odnosi? Chodzi o niemiecki?

@Edi

no na to by wychodziło, przecież jest zaznaczone do której wypowiedzi odpowiada.

@.

No jak klikam to nic konkretnego mi nie pokazuje, a samo @Edi nic mi nie mówi

@Edi

Nie trzeba, możesz mieć nawet 2 lewe ręce stać i nic nie robić a zarobisz tyle co pracownik który pracuje 2-10 lat ;)

@Xyz

nie pisz takich kocopołów. bo stać i nic nie robić to możesz pod mostem i to za darmo. do pracy jedzie się pracować i tego się wymaga i za to dostaje się pieniądze

@Xyz

bardzo denerwuje mnie takie gadanie bezsensowne bo ktoś przyjechał za granicę i oczekuje gruszek na wierzbie czerwonego dywanu i 7 cyfrowej wypłaty. zejdź na ziemie

@Edi

Nie musisz znać języka, możesz tez mieć dwie lewe ręce wszystko jedno - biorą każdego kto będzie pracował za takie marne pieniądze tyle godzin i nie stwarzał problemów.

Xyz

????????‍♀️ Słuchaj jak ktoś przyjechał za granicę to wymaga GODNEJ wypłaty za prace która wykonuje, a nie 7 cyfrowej to po pierwsze. Po drugie lepiej Ty zejdź na ziemię i Ty nie wypisuj tutaj takich bzdur. Wyrażam swoją opinie wiem jak było i nie będę tego ukrywać. Proste? Proste. Skończyłem temat. Miłego dnia :)

@Młody

Hahaha to to jest prawda ,tego człowieka słuchajcie bo on mówi prawdę a nie jak inni słodzą ,pewnie nigdy nie byli buccheburgu bo bardzo mało osób powie coś pozytywnego p pracy a o kordynatorach to wcale. Z koro tak dobrz to czemu jest taka Rekrutacja a o pieniądzach nie wspomnę.Wyrabiasz przymusowe nadgodziny a później ci ucinają za dzień wolny bo padał deszcz kilka dni i pracy nie było Hotele to dno nawet policja boi się tam przyjeżdżać Takich to mamy rodaków za granicą Polaczki ---pijaczki

Vanessa

Cześć wszystkim , ze znajomymi chcemy się wybrać do Niemiec do Firmy meat pros. Niby na taśmę na pakowanie mięsa. Chciałbym się dowiedzieć ile na czysto się wychodzi po odciągnięciu za pokój , czy pracuje się wam tam dobrze ? Jak z zakwaterowaniem da się przeżyć pare miesięcy ?

Miki
@Vanessa

a czemu miałoby się nie dać przeżyć?? ja uważam, że jest w porządku i znajome osoby, które wyjeżdżały również nie narzekały. Wiadomo nigdzie nie jest idealnie i wspaniale, ale ogólnie dobrze, chyba nic więcej nie jest potrzebne

@Vanessa

Hejka podpinam się do pytań czy faktycznie można zarobić do 1400 euro jak oferują? I czy da się normalnie mieszkać jak człowiek w tych kwaterach.

@Vanessa

Witam a kiedy się wybieracie? Bo my jedziemy na początku czerwca.

Miki
@Kasia5

a to już macie pewny ugadany wyjazd?

@Miki

Tak ugadany przecież wszędzie są oferty od nich

@Miki

Tak ugadany

Witam ja mam byc. W Środę. W. Eberswalde jakie są warunki

Lolo

A możesz powiedzieć o jakim dziale mówisz?? Bo właśnie wybieram się tam i chciałbym wiedzieć na kogo mam uważać. Bo z czego mi wiadomo to jest ich tam 5. A praca z czego kolega mówił jest w porządku. I nawet stawka nie najgorsza.

Lolo

Sporo wiesz. Pracowałeś tam ?? Jak długo? I co robiłeś?? Trochę nie zlewają mi się twoje informacje z moim kolega. Bo pracuje już tam pół roku i to on mnie namawia do przyjazdu.

Mhhh
@Vanessa

Zalezt ileasz godzin. Bus 50 euro za miesiac, zakwaterowanie maks 250 ale zalezy gdzie jestes. Na czysto po odliczeniu wszystkiego przy malej ilosci godzin nie wezmiesz mniej niz 1000euro ale praca jest a nie kręcą na godzinach. Wchodzac na produkcję masz umowe, po maks tygodniu medlunek i karte do lekarza szpitala itd, załatwiają Ci od razu tak jakby polski nip. Do rozliczenia podatków. Prawnie wszystko zalatwione jest maks do tygodnia czasu. Pozdrawiam

@Mhhh

Jaką umowe ? Czytaj ze zrozumieniem to co dostałaś bo to jest umowa w której jasno jest napisane że w każdej chwili mogą Cie wywalić i jeszcze obciążyć ubezpieczenie po pierwszym dniu l4 wylot nawet jeśli jest to wypadek w pracy.(usunięte przez administratora)

Cxxx
@Vanessa

Ok 6/6,5€ odtrącają za wszystko co się da.. większego dziadostwa w życiu nie widziałem

Xxxx
@Vanessa

Nie polecam! Żadnej pomocy od koordynatorów, jeszcze dostaniesz opieprz że o coś zapytałes. Stawka godzinowa niewiadoma i brakujące godziny co każdy miesiąc. Zjeżdżając minimum 200 euro mniej.

joa
@Ania

i co byliście czy jesteście w Eberswalde. kolega coś znalazł w fabryce konserw ale ja się boję tam jechać. bo nic nie wiem nawet nazwy agencji, Jaka jest umowa? Warunki? Będę wdzięczna za wszystkie infirmacje,

Hej
@Kasia5

Hej Kasia i co pojechaliście do pakowania kiełbasek ? Jak tam jest bo mam ofertę od nich . Kontakt : radoslaw2304@wp.pl

@Xxxx

Wreszcie ktoś napisał prawdę,kordynatorzy to niedouki .W pracy (usunięte przez administratora) na nadgodzinach i nigdy nie wiesz ile zarabiasz.Wiekszosc z was nie wytrzymuje do końca sezonu więc przestańcie sobie słodzić . Rekrutacja jak w rybach

xyzv

z tego co rozumiem, to zapewniają zakwaterowanie, a daleko to jest od zakładu pracy? trzeba jeszcze samemu stamtąd dojeżdżać?

Krystyna
@xyzv

podepnę się do pytania, teraz we wrzesniu to jak te mieszkania wyglądają,w porzadku,nie ma na co narzekac? dojazd ogranizuje firma, jakis zbioryw mieszkanie-praca-mieszkanie ?

opa2
@Krystyna

mieszkanie w miarę spoko, nie ma co narzekać, takie normalne warunki

xyzv
@opa2

Czyli tak standardowo

misi
@opa2

a jak pokoje? jednoosobowe? kuchnia jest?

Wjazdowicz
@xyzv

ogólnie to pokoje są kilkuosobowe, spoko warunki jednak wszystko zależy też z kim mieszkasz ale wydaje mi się że jak wyjeżdżacie za granicę do konkretnego miejsca to z koordynatorami byłoby do uzgodnienia, fajny jest z nimi kontakt. natomiast jeśli chodzi o dojazd to ja bym uderzał w parę osób do jednego auta, bo nie trzeba czekać wtedy na busy.

komorowy
@xyzv

samemu i nie samemu, w praktyce jak mieszkasz z innymi to zawsze sie z kims zabierzesz albo cos i to nie jest problem. Ogolnie opcje sa dwie- albo autem albo busem. Takze najlepiej autem z kims, ale normalnie masz bus i tez czlowiek dojedzie

@Wjazdowicz

a jest możliwość zamieszkania z konkretnymi osobami jeśli jedzie się np razem autem?

@Wjazdowicz

ewentualnie z kim mamy to konsultować? z koordynatorem czy jeszcze z firmą na początku??

@samarytanin

no mam nadzieję, że tak

@frugo

a gdzie się wybierasz? na początku tygodnia chce dzwonić i sie dopytać o więcej szczegółów

@samarytanin

ja nie mam jeszcze konkretnie wybranej oferty, ale myślę nad pracą w Buckeburgu albo Konnern, jak ktoś był w tych lokalizacjach, to napiszcie jak jest? i czy można jechać we 2-3 osoby?

Radoslaw
@frugo

wyjazdy są dobrze zorganizowane, jeśli chodzi o prace to trzeba na spokojnie do tego podejść, na początku może byc ciężko, natomiast jeślli chodzi o ludzi to musisz się z nimi kontaktować wcześniej

@Radoslaw

ok, to chyba faktycznie dopytam o szczegóły osobiście, bo jakby się udało jechać razem, to byłoby spoko

stejk

ktoś był i poleca jakieś konkretne miejsce w Niemczech? chodzi mi o coś sprawdzonego, gdzie można się wybrać ponownie np. za rok, a nie tylko raz, są wgl takie miejsca?

@stejk

ja pracowałem na dziale kiełbas w Konnern dla mnie spoko praca była dwu zmianowa więc był czas dla siebie pokoje kilkuosobowe więc no różnie możesz trafić ale jednak jedziesz do pracy więc no nie ma co aż tak zwracać uwagi, pracujesz zajmujesz się sobą. fajny jest kontakt z koordynatorami, nie miałem z tym żadnego problemu, no i spoko było to że ja miałem stosunkowo blisko bo jestem z zachodniej części Polski.

@kiełbasa

a jechałeś swoim autem? bo ja bym tak wolał, ewentualnie w kumplem się zabrać

@stejk

tak, samochodem, stosunkowo nie była to długa trasa ode mnie, a auto na miejscu to jednak wygoda bo nie martwisz się dojazdem a jak masz wolne to można coś ogarnąć. z kims zawsze lepiej też koszt jazdy na dwa

@stejk

jak jedziesz pierwszy raz, to ogólnie spokojnie bo tak jak pisałem wyżej jest dobry kontakt z organizatorami

super, dzięki wielkie

@kiełbasa

a i jeszcze jedno, jak duże doświadczenie trzeba mieć?

@kiełbasa

na tych kiełbasach konkretnie. co się tam w ogóle dokładnie robi, jakie obowiązki w sensie?

z góry dziękuję

@stejk

z tego co piszą w ogłoszeniu to głównie obsługujesz maszyny, czyli nadziewarki

@stejk

w sumie jak tak patrze, to tam są trzy stanowiska? bo chyba nie do końca wiem o co chodzi

@stejk

chociaż nie, bo to jedno stanowisko, ale obsługiwane przez 3 osoby, tak? i to się wymieniacie jakoś czy kto co woli, to robi?

@stejk

da się tam jechać np. we 3 osoby? wtedy w sumie byłoby się spoko dogadać i wgl?

mufasa

lepiej u nich w polsce pracować czy za granicą, jaki jest wasz ogląd na te kwestie?

@mufasa

ma ktoś porównanie w tym temacie w ogóle?

@mufasa

za granicą lepiej zapłacą?

@mufasa

Ciężko powiedzieć, ale za granicą na logikę pewnie zarobki trochę fajniejsze

@mufasa

To już musisz zdecydować sam, co ci bardziej pasuje

@Eri

okej, ale pracowałeś tu w jakiejś lokalizacji?

@mufasa

nie, dlatego nie potwierdzę tej informacji na 100%, pisze tylko co mi sie wydaje że jest

@mufasa

sam się chętnie dowiem czy do pracy za granicą dają polskie umowy czy za graniczne

pazerny
@mufasa

ja wybierałem zawsze opcje zagranicą i jechałem samochodem w kilka osób więc odrazu się koszty rozkładały no i plusem jest to że jesteś tam mobilny, zakwaterowanie też masz więc nie musisz wynajmować ani tam ani w polsce hehe

ozi

Mają tu jakieś lżejsze stanowiska na wyjazd? W sensie takim, że chce wyjechać i tak mam zamiar normalnie pracować (a nie się obijać czy coś) tylko, żeby nie było to jakieś mega ciężkie i trudne do ogarnięcia. Nie do końca wiem jak te stanowiska mogą się tu różnić i czy bardzo jakoś

@ozi

nie wiem czy coś "lekkiego" się tu znajdzie, ogólnie to jest raczej ciężka praca, chociaż może jakieś parówki albo konserwy będą dla ciebie ok

@1234

Też pewnie może jak kto definiuje coś lekkiego, ale no trudno mi wytłumaczyć jakoś bardziej to

@1234

A jakie zadania się wykonuje na tych parówkach czy konserwach?

@1234

I jakie to by było miasto, w którym kierunku się wyjeżdża na takie stanowiska, żebym mógł coś poczytać w ofertach

@1234

No generalnie pakowanie, bo jednak rozbiór, to już poważniejsza para kaloszy

@ozi

Poprzeglądaj sobie oferty, poczytaj i zobaczysz czy coś ci odpowiada

Krystyna

firma posiada parking pracowniczy ( darmowy) ?

Chase
@Krystyna

Dołączę się do pytania. Ktoś coś wie na ten temat?

@Krystyna

ale masz na myśli pod biurem jakoś czy jak?

@Krystyna

bo jak chcesz prace sobie załatwić po prostu to wszytko mailowo ogarniesz

@noki

A jak wygląda sprawa z parkowaniem pod biurem ?

@lux

nie wiem, ja wszystko właśnie mailem załatwiłem

@noki

spróbuję tam podjechać bo mam niedaleko i zobaczę

Mikos
@lux

A co planujesz kandydować do biura, czy właśnie na rozmowę podjechać?

@Mikos

na rozmowę podjechać

Rux

Na ile wyposazone są kwatery?

@Rux

W co warto się zaopatrzyć waszym zdaniem?

@Rux

tak normalnie są wyposażone, bez cudów, ale norma jest

@Rux

podstawa to tak jak piszą na stronie przy ofertach - pościel, naczynia i ciepłe ubrania

@Rux

jakiś dobry dres przede wszystkim

@Rux

jak na stronie, chyba, że nie wiem, coś innego masz na myśli

@noki

Wolę dopytać co warto zabrać ze sobą

@noki

A w ile osób się mieszka w ogóle?

Mis

Paulinko Ś spotkamy sie za rok

xyz

Biuro jest w bielsku nie po drodze mi w opór. rekrutacja on line czy zgloszenie ok ale dokumenty itd trzeba zawozic do biura, czy czesto jest potrzeba albo czy sie zdaża koniecznosć podjechania tam osobiscie?

Jolanta
@xyz

A jak ogólnie wygląda taka rekrutacja online w tej firmie?Jakie pytanie zadają?

@Jolanta

Skoro pyta o rekrutacje, to chyba nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie póki co

Chyba, że już po?

bia

tu są rekrutacje online?

@Hello

A ty coś wiesz, jak tak to może powiesz?

No zastanów się

@Karolina

Gdybym wiedział tobym odpowiedział odrazu a nie chował w tajemnicy dla siebie

xm
@Jolanta

rekrutacja polega na podaniu adresu e mail i przeslanu dokumentów do wypelnienie nie ma koniecznosci jerzdzenia osobiscie wszystko perze e mail jak masz auto swoje jestes na wygranej nie musisz sie prosic innych o transport

zoch
@xm

no dobra, spoko, że nie trzeba nigdzie jeździć

zoch
@xm

ale to nie na rozmowy jakiejś czy coś?

jogi

Jak jest z dojazdem do pracy?

@jogi

Mam na myśli z Polski do miejsca docelowego

@jogi

Są połączenia jakieś prostsze czy trzeba kombinować? Pomagają to ogarniać?

potato
@jogi

myślę, że najlepiej zadzwonić do biura, bo to pewnie od lokalizacji może zależeć

potato
@jogi

tam ci na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania

spoko, dzięki

@potato

ale już zdążyłem to sobie ogarnąć

i jestem na miejscu

mati
@jogi

I jak wrażenia, póki co?

@jogi

ktoś wie jak to wygląda za granicą z dojazdem do pracy?

@mati

póki co wszystko okej, sporo pracy i na razie się wdrażam, ale nie mam na razie negatywnych odczuć

@jogi

a jak dojeżdżasz do pracy?

@jogi

można mieć swoje auto czy jakiś transport jest

Witam jak wygląda zakwaterowanie? Czy jest możliwość wynajmu pokoju jednoosobowego?

@Kandydat

raczej wieloosobowe, przynajmniej ja tak miałem

Danuta
@pers

Ale to też mówiłeś, że jedynkę byś chciał czy to obojętne Ci było?

@Danuta

nie, ja nie pytałem o taką możliwość

@Danuta

ale tak były pokoje ustalone, w sensie, że zrobione pod wieloosobowe

Maro
@pers

wieloosobowe tzn ilu? 2-3?

@Maro

no to już zależy od miejsca zapewne, ja miałem 3 osobowy

Maro
@pers

a nie orientujesz się czy mogą być większe niż 3osobowe?

@Maro

nie wiem, szczerze mówiąc

@pers

A jak wygląda cała kwatera? Czysto i schludnie czy raczej na odwrót?

@Agnieszka

ogólnie czysto, tak normalnie, ale to też jeśli wszyscy utrzymują ten porządek

migmig
@Agnieszka

Jak nie będziesz bałaganić, to czysto.

@pers

u mnie tak właśnie jest. W sumie spoko ludzie i jak każdy sprząta po sobie to jest okej

@jogi

Zależy na kogo trafisz, umówmy się, jakby się nie starać to jak ludzie syfią , nie szanują to dobry Boże nie pomoże

@jogi

Zresztą MP nie jest wyjątkiem, to typowe dla agencji wyjazdowych

@jogi

zresztą jest jeszcze kwestia jakiego standardu się spodziewasz. Bierz poprawkę, że to praca wyjazdowa, mieszkasz na kwaterze z obcymi ludźmi

@jogi

Boże wiadomość rozbita na milion części, jak nastolatek.. przepraszam, ostatnia mądrość. Bo w sumie ostatni komentarz mógł zabrzmieć "groźnie" a straszenie zupełnie nie było moją intencją. Praca jak praca, więcej zarobisz, krótko bez zobowiązań na lata. Jest specyficzna ale to jak każda

@jogi

i jeszcze pod złym postem pisane... ban na pisanie na forach ;D

beqo

Pracowaliście w Neuruppin? Chodzi mi tu o dział pakowania, bo to wydaje mi się w miarę taki niewymagającym doświadczenia i jakichś umiejtnosci. Tak jest tam?

@beqo

raczej nie sądzę, żeby to wymagało specjalnych umiejętności

@panX

A byłeś tam? Zależałoby mi też na opinii kogoś z wewnątrz jak faktycznie to wygląda

nie na tym dziale

A, rozumiem

@panX

A ogólnie na lokalizacji jak było?

@beqo

praca na dwie zmiany, ubranie robocze było zapewnione, ogólnie warunki były w porządku

@beqo

w sumie zarówno te w pracy jak i mieszkaniowe

@panX

To bardzo dobrze wygląda, jak tak będzie to spoko

myślę, że tak ;)

Remek

Nie byłem jeszcze na takim wyjeździe, a chce wybrać się do Buckeburga. Czy ktoś podpowie na co zwrócić uwagę przy takim wyjeździe? I czy dojazd to sam sobie muszę ogarnąć czy oni te mogą pomóc w tym?

@Remek

I jak same początki ewentualnie wyglądają?

neck
@Remek

początki bywają trudne, szczególnie jak nie pracowałeś w podobnym miejscu, bo trzeba to wszystko sobie ogarnąć

mniszek
@Remek

o kwestie takie jak dojazd pytaj bezpośrednio. Wszystko ci opowiedzą co i jak w biurze, sam tak dzwoniłem i miło wszystko wyjaśnili

@neck

Wszystko czyli co? Jesteś w stanie jakoś wymienić takie najistotniejsze chociaż?

@mniszek

Jasne, a jesteś może w Buckeburgu? Bo bym podpytał jak warunki

mniszek
@Remek

No wszystko, co związane z technicznymi kwestiami wyjazdu, nie jestem w stanie się teraz rozdrabniać i wymieniać

@mniszek

Nie wymagam rozdrabniania się i wchodzenia w szczegóły

Przemysław

Hmmm, dobra, fajnie że masz swoje zdanie, ale może napiszesz czemu odradzasz tu pracę? Cokolwiek, jakieś szczegóły?

Gulliwer
@Przemysław

Patrząc w jaki sposób napisał poprzednim razem, skoro cała wypowiedź ocenzurowana, to może lepiej, żeby nie wchodził w szczegóły, bo mertyorycznej wypowiedzi się po tym nie spodziewam...

@Przemysław

Bo to wielkie oszustwo obiecują gruszki na wierzbie a potem tylko za wszystko trzeba płacić za transport do firmy od 50 do 100 EUR. miesięcznie mieszkanie 250 EUR. miesięcznie za łozko jak kończysz pracę 300 EUR. Niewiadomo za co paska wypłaty nigdy nie zobaczysz . A dodatkowo kary np.zapalisz papierosa na mieszkaniu 100 EUR. Długo by wymieniać po za tym 1200 EUR. Bo nie zarobisz więcej za 200h to chyba słabo .

@Młody

jak zwykle MŁODY się wypowiada... :D ka każdy temat widzę odpowiadasz, chyba nie byłeś nigdy pracownikiem :D jak ja pracowałam to od razu mówiono mi opłatę za hotel oraz busa, ja nie wiem czy w PL też za darmo mieszkacie i jeździcie do pracy ? przecież to są normalne sprawy

jeronimo
@jagoda

może ktoś z konkurencji tu kombinuje?

@jagoda

To pochwał się zarobkami i napisz ile dostałaś pensji za ostatni miesiąc !

jeronimo
@Młody

Może jeszcze nazwisko, pesel i dane karty płatniczej, co?

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.