Opinie o Metrosoft Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Metrosoft Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Metrosoft Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metrosoft Polska Sp. z o.o. w Kraków

Witajcie. Sporo osób tu odradzało. Zainteresowała mnie ta aktualna oferta dla Seniora Fullstacka. Już kiedyś wystąpiło nawiązanie do rozmowy rekrutacyjnej. Proszę o opis całego procesu w przypadku naborów dla programisty, część techniczna? Feedback?

Katarzyna Nowy wpis

W ogłoszeniu na project managera, na które zerknęłam, napisali tylko, czego wymagają od kandydatów. A co oferują? Może tutaj ktoś mi powie, jaki duży zespół, system premiowania, atmosfera? Chciałabym wiedzieć jak najwiecej.

chatLPG Nowy wpis
@Katarzyna

Radzę uważać na tę firmę. Pracuje tam kilka bardzo trudnych osób. Na rozmowie rekrutacyjnej pewnie schowają ich jak (usunięte przez administratora) Macierewicza przed wyborami, ale później wyjdą z szafy. Jeśli nie masz innej opcji to przynajmniej powalcz, żeby przed decyzją mieć możliwość poznać cały zespół.

Katarzyna

Hej czy nadal jest możliwość pracy zdalnej? Bo jakiś czas temu pisaliście ze była jeszcze i każdy mógł sobie wybrać

Natalia
@Katarzyna

Tak, mamy taką możliwość:)

Jolanta
@Natalia

A nie trzeba w ogóle pojawiać się w biurze? Jest możliwość pracy z zupełnie innego miasta?

Natalia
@Jolanta

@Jolanta tak- jest możliwość pracy z innego miasta. Niemniej jednak stawiamy na budowanie bezpośrednich relacji, więc mile widziane jest pojawienie się w siedzibie biura, czy na wyjeździe integracyjnym, żeby móc poznać się na żywo:)

Jarosław
@Natalia

Fajnie że można pracować zdalnie albo hybrydowo. A jak teraz jest z rekrutacjami? Bo nic aktualnego nie widziałem w sieci. Firma przewiduje nowe przyjęcia czy stała ekipa i nikogo nie potrzeba. Wiesz coś?

@Jarosław

Jak nie ma ogłoszeń to chyba nikogo nie szukają ale zawsze można zostawić CV w firmie.

Natalia Nowy wpis
@Jarosław

@Jarosław,zawsze możesz się do nas odezwać. Nie ma konieczności przesyłania od razu CV, wystarczy, że prześlesz do nas maila na careers@metrosoft.com, że jesteś zainteresowany opcjami rozwoju u nas w firmie:) Zapraszamy do kontaktu:) PS. Na LinkedIn są aktualne oferty pacy:)

Karol

Jak atmosfera w pracy? Firma z dobrą pozycją więc powinna poradzić sobie w miarę dobrze przejść przez ten kryzys sanitarny.

Janusz
@Karol

Jaki kryzys sanitarny? Znowu się kibel zapchał?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Metrosoft Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

Pracujecie teraz zdalnie ?

@Michał

Tak. Jeżeli ktoś ma taką potrzebę może pracować z biura.

itguy

jakieś otwarte rekrutacje pracy zdalnej? :)

Martyna

@a wiem ze już minęło dużo od twojego wpisu ,ale zastanawiam się czy dalej pracujesz w firmie? Czy dalej jest tak dobrze?

a

Zmieniajac prace szukalam informacji o firmie Metrosoft, ciesze sie ze nie zasugerowalam sie tutejszymi wpisami ale dobra rada rekrutera. Firma jest mala ale dziala na rynku miedzynarodowym i daje duze mozliwosci. Bardzo fajna atmosfera, ciekawe projekty, fajny zespol ludzi i dobra pensja. Dodatkowo posiada biuro w scislym centrum Krakowa i fajne benefity (wlaczajac luncze w krakowskich restauracjach). Jednak najwiekszy plus to przede wszystkim duzy szacunek do pracownikow, co niestety nie jest standardem na rynku. Polecam!

Koleś
@a

Czy wpisy z roku 2004 z forum na temat tego jak strasznie jest tam źle są aktualne?

Gościu
@Koleś

Nadal aktualne, nic się nie zmieniło - nie polecam.

N
@Koleś

Tak

@N

A co takiego konkretnie jest straszne?:)

Czy w obrębie jednego działu w Metrosoft Polska Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

N.

@Pytanie- ale w jakim sensie?

Leszek
@N.

Chodziło pewnie o ewentualne przyznanie zatrudnionym pracownikom np. awansu na wyższe stanowisko? Sam chętnie dowiem się coś na ten temat, dlatego, jeżeli możesz napisz, czy istnieje taka możliwość, aby pracodawca docenił zaangażowanego pracownika.

@Leszek

W firmie jest struktura płaska, więc na pewno nie ma możliwości awansowania na managera zespołu, bo takich stanowisc w firmie nie ma:) Awanse/rozwój, można rozpatrywać w obrębie swojej roli - np zaczynasz w firmie jako Junior Developer, ale załóżmy , że po roku (to nie jest reguła) bardzo się rozwinąłeś, dostajesz pozytywny feedback od zespołu, uważasz, że już czas usunąć słowo "junior" i otrzymać za tym idącą gratyfikacje finansową- zgłaszasz to do MCC (Metrosoft Compensation Committee - to grupa 3 osób wybranych w głosowaniu przez ludzi w firmie) i omawiacie to. Mam nadzieję, że troche pomogłam, gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem.

@Leszek

Odpowiadając na pytanie troszkę krócej- tak, jest taka możliwość:)

Tomasz

Jaki jest powód, że przestaliście zamieszczać opinie i informacje na tym wątku?

Kuba

Metrosoft ma bardzo dobrą opinię. Natomiast niezadowolenie niektórych osób wynika pewnie z braku zainteresowania pracą.

KarSo

Pomimo, że nie dostałam się na stanowisko, na które aplikowałam, proces rekrutacyjny, a najbardziej podejście do kandydata i proces rekrutacyjny - oceniam na 5!

KarSo
@KarSo

w skali 0-5 dla jasności dodam

mas

ja również, wiele jest rzeczy na które można by było wziąć poprawkę, ale pracodawca jest bardzo uczciwy i ma konkretne oczekiwania wobec pracowników i to się może nie podobać, natomiast wypłaty są na czas i naprawdę pieniądze spełniają ich oczekiwania

sql

jestem zdziwiony niepochlebnymi opiniami o firmie, jak to zwykle bywa najczęściej je pisza osoby którym się w pracy nie powiodło...Fakt: rekrutacja prowadzona przez zewnętrzną firmę (modis) nie była profesjonalna. Długo czekalem na feedback i jakikolwiek kontakt. Natomiast sama firma jest całkiem spoko, sporo się nauczyłem, dostałem kasę jakiej oczekiwałem, management idzie na rękę. Nie mam do czego się przyczepić.

nowy

Właśnie jestem w trakcie rekrutacji przez modis jak ktoś jest w podobnej sytuacji i chce podyskutować to można na awpoczta At o2 dot pl

mm

szukaja szukaja, infopraca, mlode panie rekuterki :) tsql, finanse od pol roku;]

m

kiepski proces rekrutacji, szalenie nieprofesjonalny i zero szacnku dla osoby oczekujacej dla pracy. wstyd (usunięte przez administratora) !

cóż pisać, wystarczy znaleźć opinie o tym 'pracodafcy' na grupie dyskusyjnej praca (gugl Twoim przyjacielem) i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Metrosoft Polska Sp. z o.o. - Kraków

Metrosoft Polska Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Plac Na Groblach 21
    31-101 Kraków

Metrosoft Polska Sp. z o.o.