Opinie o Personnel Solutions w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel Solutions. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Personnel Solutions o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel Solutions w Katowice

anonimowa

Wykorzystują tylko tam ludzi żeby poszli pracować, a jak pójdą to wykorzystają i puszczą z torbami !

była opiekunka
@anonimowa

To dziwne co piszesz. Ja tam pracowałam i zawsze wypłata była na czas, a ty piszesz że nie otrzymałaś 2 miesiące? Odeszłam bo dostałam wyższą ofertę pracy, ale współpraca układała się bardzo poprawnie. Nawet po odejściu błyskawicznie otrzymałam od kierowniczki skanem wszystkie dokumenty o które prosiłam. Także nawet po odejściu nie byłam pozostawiona samej sobie.

opiekunka nr 2
@była opiekunka

Nie zgadzam się z twierdzeniem opiekunki i pozytywną opinią tej Pani, jak było tak dobrze to dlaczego nadal nie pracuje w personnel solutions w Katowicach??ja tez tam pracowałam przy opiece,nie wypłacili mi wynagrodzenia za pracę, nie wystawili mi też zaświadczeń o zarobkach,nie zapłacili też pełnych składek do zusu, nie można się do tej firmy w ogóle dodzwonić- w sprawach pracowniczych, mają kilka telefonów na swojej stronie internetowej do kontaktu i żaden telefon nie odbiera,sekretariat nie odbiera,tylko automat się zgłasza, kadry nie odbierają, księgowośc nie odbiera, jednym slowem bardzo nieuczciwa firma,która ma za nic pracowników, poza tym mało płacą za 24-godzinna opiekę nad seniorami w Niemczech,a mnie też nie zapłacili. Uważajcie na tę firmę.

anonimowa

Personel Solutions to firma która mnie oszukała, i nawet nie przelali mi pieniędzy na które czekam 2 miesiące, jak można być takim?Mam czekać, czekać ile mam czekać?Nie polecem tam pracować, lepiej iść do innej firmy uczciwej a nie w takiej gdzie oszukują ! Zwykli zlodzieje ...

kasjerka z m1

co oni w tej firmie wyrabiają,znowu inny koordynator????????

kasjer D
@kasjerka z m1

I bardzo dobrze że zmienili koordynatora, nie tylko ja przez nią pensji nie dostałam bo nie oddaje dokumentów,a to umów a to kart godzinówek, ciągle czegoś nie było. Dopiero interwencja w kadrach pomogła bo wyjaśniali sprawę z marketem. Ta nowa dziewczyna jest całkiem fajna.

@kasjer D

chyba bardzo krótko pracowałaś,bo nie znasz poprzednich koordynatorów ci to byli,np.Pan Bartek.szkoda mi poprzedniej koordynatorki bo była fajna babka,a ta co jest teraz to jakaś dziwna jest..

ciekawy

Zaproponowano mi pracę na lotnisk. Ktoś pracował? 7

Domicoto

Chyba żartujesz.... Na stronie mają taki obrazek (usunięte przez administratora) jednak w ogłoszeniu pisza o 900 euro. Nie sądzisz ze cos tu nie gra skoro rozbieznosc to 500 euro....

Ktoś

Taa eksperci coś mi się wydaje że p.Sebastian dalej lubi sobie posłodzić. Ciągłe obarczanie pracowników nowymi obowiązkami za marne pieniądze. W przypadku koordynatora to parę lat temu była najniższa krajowa za pracę 12/14 godz. codziennie (7 dni w tyg.) O dniu wolnego nie masz co marzyć, a o świętach spędzonych w spokoju też możesz zapomnieć, bo przecież grafiki muszą być zrobione a kasjerzy i tak będą ci to kilka razy zmieniać.Więc każdy koordynator, który na swoje szczęście już nie pracuje u świętej trójcy (M.Z.P)jest zadowolony ze swojego życia po PS.

pracownik administracji
@Ktoś

Zależy co się w tej firmie robi! Wypłata na czas- zgodzę się. Ale większość zatrudnionych w wewnętrznej strukturze szybko rezygnuje ze współpracy. Pracujesz od bardzo dawna? tzn od kiedy? bo z tego co wiadomo nikogo ze starej ekipy z firmie już nie ma. Poza ZARZĄDEM oczywiście.

kasierka
@Ktoś

KOCHANI MYLICIE POJECIA AGENCJA PERSONNEL TYLKO ZATRUDNIA OSOBY I JEST OKEJ A OSOBY PRACUJA NA MAGAZYNACH CZY MARKETACH I SAMI SA SOBIE WINNI ZE BIORA WOLNE NA TEL CZY CIEZKO NAGLA ZACHOROWALI JA PRACUJE PONAD 4 LATA PRZEZ AGENCJIE I JEST JEDNA Z NAJLEPSZYCH AGENCJI KORDYNATORKI SA OKEJ ZAWSZE MOZNA NA NIE LICZYC POLECAM TA AGENCJIE JEST LEPSZ NIZ BEESTMA

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
kasjerka dąbrowa

hej przed Panią (usunięte przez administratora)to szacun,uczciwa kobitka....oby tak dalej

fsacad

a żonka prezesa pisze o nim pozytywne opinie hehehehe

PracownikMagazynu

Pracuję w Magazynie w RM i nie polecam.. wypłata się nie zgadza z tym co zostało obiecane.. Jeden z panów naobiecywał gruszek na wierzbie a teraz się wykręca..

bvbvdv

z daleka!!!!!!!!od nich.

kasjerka z m1

pewnie,że tak poprzedni koordynator to naprawdę była masakra,a ta nowa pani Kasia to szacun

kasjerka

Zgadzam się z poprzedniczką. W końcu jakiś normalny koordynator. W kadrach też jakby poprawa, można normalnie porozmawiać i wyjaśnić pewne rzeczy.

kasjerka z m1

hej,pracuje już długo,jeżeli chodzi o koordynatorów, to ta nowa pani Kasia jest zajebista i ma poczucie humoru :),jak ze mną rozmawiała to telefon jej dzwonił chyba ze 100 razy,a jednak odbierała i mówiła,proszę zadzwonić później,bo z kimś rozmawiam. zauważyłam,że ma wielki szacunek dla ludzi,grafik na czas,pytania o dyspozycje,ten gościu Pan Bartek,który był przed nią to jakaś masakra była

adi

Jeden wielki bajzel na kase nie moglem sie doczekac moze bym jej na oczy nie zobaczyl ale pomogla pani Malina zreszta nie tylko mnie dziekuje

opinia

dziwne, że ktoś usunął niekorzystną opinie o firmie Go Work i o tym forum. Było tu napisane, że Go Work to konkurencja dla wszystkich agencji bo przeciez to tez agencja i wiadomym jej ze to sam go work dodaje niekorzystne opinie o innych agencjach, żeby osłabić konkurencje. Poczytajcie o tym, latwo znalezc w wyszukiwarce google chociazby.

bhvvhvh

Cały czas są ogłoszenia w Internecie na te same stanowiska? Zaproszono mnie na rozmowę - czy kto może uczciwe powiedzieć jaka jest atmosfera?

Pazdzioch

Jedna duza katastrofa. Kazdy klamie jak sie da, kasa nie pasuje,na godzinach cygania poprostu porazka.Odradzam prace na lotnisku w Frankfurcie, za mala kase wyzysk czlowieka przez czlowieka i jeszcze jetes poniewierany przez jakiegos palanta kordynatora i nie wierzcie w te bajki ktore opowiadaja w polsce.

Bez sensu

Czytajac opinie o tej firmie niestety wiem mniej niz wiedzialam zanim tu weszlam. Jedni bronia firmy inni krytykuja a jeszcze inni czepiaja sie wszystkiego. Nie wiem jak to mozliwe ze sa tak rozne opinie odmienne opinie.

Hipermarket

Ja pracuje na hipermarkecie i jest ok, dobry kontakt z koordynatorem grafik ustalany ze mna tak jak chce i moge pracowac, kasa na koncie co miesiac sie zgadza i jest na czas tak jak koordynator mowil i jak jest w umowie

Realtesco
@Hipermarket

Bo niestety najwięcej niezadowolonych osób to ex- pracownicy wewnętrzni czyli koordynatorzy, dlatego piszą ogólnikowo, że to złe miejsce pracy. Najlepiej pytać o konkretną ofertę pracy.

Smieszne

Niektore wypowiedzi tutaj mnie smiesza, poprzednik pisze ze praca w PS to makabryczne miejsce, zapomnial jednak ze to jest agencja pracy i ludzie pracujac w tej firmie pracuja w calej Polsce wiec pytanie o jakiej pracy i gdzie piszesz, dobrze byloby jakbys mogl rozwinac swoja wypowiedz

opiekunka z Niemczech
@Smieszne

Ja też nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Kapitalizm w najgorszym wydaniu.Pracowałam też w innych firmach, więc mam porównanie.

@opiekunka z Niemczech

Zgadzam się z opinią opiekunki,okłamują pracowników ,praca opiekunki jest 24-godziny na dobę- przez każde soboty,niedziele i święta,a w umowie wpisują,że praca jest tylko 8 godzin, nie płacą wynagrodzeń za ciężka prace opiekunki, nie wystawiają dokumentów pracowniczych i świadectw pracy, okłamują o warunkach pracy na zleceniu opieki i o stanie zdrowia podopiecznych niemieckich, brak reacji na zgłaszane przez opiekunkę problemy przy opiece w Niemczech, zmuszają opiekunki do pracy w trudnych warunkach,każą jeszcze wytrzymać przy opiece nad podopiecznym w Niemczech, nie odbierają w ogóle telefonów od opiekunek, nie można się z personnel solutions skontaktować w razie problemów, straszą i grożą opiekunkom,zmuszają do pracy ponad siły i na dodatek nie płacą wynagrodzeń.Nie polecam tej firmy.

hjhhuhjj

Jeśli zaproponowano Ci własnie pracę w PS dobrze się zastanów. To makabryczne miejsce !!!

Oferty Pracy

Pracownik porządkowy Personnel Solutions Sp. z o.o. 2014-11-19 Żródło: Gowork.pl Tychy (śląskie) Personnel Solutions – jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą od 2007 roku jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą. Poszukuje osób do obsługi wózków/ koszy sklepowych na terenie hipermarketu w Tychach. Zakres obowiązków: - zwożenie koszy zak

były
@Oferty Pracy

Każda opinia jest subiektywna.

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel Solutions - Katowice

• Jak się pracuje w Personnel Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel Solutions?

Kandydaci do pracy w Personnel Solutions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel Solutions

Personnel Solutions