Opinie o InPost w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy InPost. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie InPost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Gdańsk

@x Nowy wpis

Od trzech dni moja paczka jest przekierowana do paczkomatu (miało to trwać 24h, a na następny dzień słyszę, że mają na to dwa dni robocze). Dziś paczka powinna być już u mnie. Nie dostaje żadnych konkretnych informacji na jej temat. Jedynie to, że będzie dziś lub następnego dnia i tak od poniedziałku. Osobiście z magazynu odebrać nie można. Numeru do kuriera nie ma. Infolinia ma to głęboko w D, mówią swoją regułę i do widzenia.

Odbioca Nowy wpis

Przewoźnik niekompetentny?czy pracownik czekałem cały dzień w domu bo jaśnie pan kurier przyjeżdża nie dzwoni do drzwi, a jeszcze śmie pisać , że przesyłka odmówiona na tel nawet nie odpowiada

Joanna Nowy wpis
@Odbioca

Byłam w domu, paczki nie dostałam do dziś. Emailem przyszło , ze paczka dostarczona. Wszyscy maja to w nosie, ze ta paczka była dla mnie bardzo ważna, bo to był prezent urodzinowy. Cokolwiek by to nie było. Kurier idzie w zaparte, ze ją dostarczył...i co dalej? Nikt takiego nie zwolni...bo się wykazuje bo rozwozi 300 paczek dziennie o sorki 299.(usunięte przez administratora), ze był pod drzwiami, jak by był to pies szczekałby tak, ze pól bloku słyszałoby jego szczekanie..nic takiego nie miał miejsca.

Czy InPost organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Hej ile zarabia magazynier w sortowni w Gdańsku?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie InPost? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu InPost?

Tolkien22

Nie polecam tam pracy, oddział w Pruszczu gdańskim to żart kpina i robienie w konia. Brak umowy, przepustki i pieniędzy:) (usunięte przez administratora) szanownego Donalda, mam nadzieję że więcej go nie zobaczę ...

@Tolkien22

Jak niby bez umowy? To udzie by się na to normalnie godzili i nikt do teraz by tego nigdzie nie zgłaszał? Inspekcja nie miała nigdy styczności z oddziałem?

Stefek
@Tolkien22

Nie możliwe ze pracowałeś bez umowy. Pewnie miałeś umowę zlecenie a miałeś dostać umowę o pracę ale nie dostałeś pewnie, pytanie dlaczego?

@Stefek

aha, czyli na próbnym jest tu zlecenie? jak długo trwa i jakie warunki są? Bo jednak zależy mi żeby później była umowa o pracę dlatego pytam

Stefek
@Irena

Ja dostałem na początku umowę na rok zlecenie: sortownik , po dwóch miesiącach dostałem propozycje na stanowisko pracownika ds. weryfikacji wagi i tak od tamtej pory pracuje na umowę o pracę. Wszystko zależy od tego jak się pracuje i od tego co się ustalić z przełożonymi. Nie bój się pytać od razu . Jaka umowa ,na jaki okres. Czy jak będziesz dobrze pracować są szansę na umowę o pracę.

10 w skali Beauforta

Proponuje uważać, jak się idzie "pod opiekę przewoźnika". Dymanie na kasę jakiego nie widzieliście w żadnym filmie porno. Mi udało się odebrać choć, to co na dojazdy straciłem. Póżniej jak się dowiedziałem, byli i tacy co kasy wcale nie dostali. I co im zrobisz?

hahaha
@10 w skali Beauforta

poszło na datki dla ukrainy hahaha

Lol
@10 w skali Beauforta

Przestrzegam przed przewoźnikiem z Banina. Krystian B. Niewypłacalny (usunięte przez administratora) i lewak. Strzeżcie się ludzie bo tylko problemy z tego będą

@Lol

No zbyt pozytywnie to nie zabrzmiało... A Pan to jakie problemy z nim ma, że takie ostrzeżenia tutaj są dawne?

Pracownikroku

Oddział w Elblągu. Początek roku 2020. Warunki zatrudnienia: połowa magazynierów pracuje "na czarno", część kurierów również. Reszta zatrudniona na umowę zlecenie (o podpis zatrudniającego walczyłem ponad miesiąc !), lub pracująca na własnej działalności (ciężko nawet o jeden dzień wolnego w celu opieki nad dzieckiem) W okresie świątecznym (2 tygodnie przed świętami) pracowałem od 6:30 do średnio 23:00 (~16h!) Brak jakiejkolwiek premii za tenże okres. Nieudolne kierownictwo, brak organizacji pracy. Jeden z kierowników, który wcześniej był zwykłym pracownikiem po przyodzianiu niebieskiej peleryny staje się "panem"i władcą tego pięknego przybytku przy ulicy Skrzydlatej 11. Warunki socjalne: Obskurny toitoi, brak umywalki, mydła, podstaw higieny! Łazienka jest pod kluczem tylko i wyłącznie dla pracowników biura i kierownictwa ( kurierzy i magazynierzy to w ich mniemaniu "zwierzęta", które zostawią po sobie (usunięte przez administratora) . Codzienne wywieranie presji na kurierach, dokładanie obowiązków z miesiąca na miesiąc i czekanie kiedy człowiek pęknie - zatrudnią kolejnego! Magazynierzy bez obuwia ochronnego, mimo, że po rolce idzie codziennie wiele ciężkich ponadgabarytowych paczek, które realnie mogą zrobić krzywdę, jeżeli tego obuwia na stopach nie ma. Tylko czekać aż zdarzy się wypadek przy pracy osobie, która nie jest zatrudniona i nie ma podstawowej ochrony w postaci odzieży i obuwia.

Elblag

Prawda w 100%, pracowałem tam niedawno

Kurier
@Pracownikroku

Js tam nie narzekam.Pracuje jako kurier już ponad dwa lata.Wyplata zawsze na czas.Nie wiem co ty robiłeś ja na tą chwilę mając 800 paczkomatow zjeżdżają po 16.Jak wiedziałeś w domu A później czas Cię gonił to tak miałeś.Co do wolnego może ciężko ale dostaniesz.Postaw się na miejscu koordynatorów co mają zrobić jak 3 nie przyjdzie.Raz miałem problem rodzinny i w ten dzień nie było 2 chłopaków.Przedstawilem sytuację panu D i wiadomo było że nie bez?ie zadowolony ale dał mi wolne i sam za mnie pojechał.Takze nie gadaj głupot.Jak ktoś w (usunięte przez administratora) wali to czego się spodziewasz.A co do łazienki nigdy nie było problemu.Nawet pan D zrobił jadalnię z kuchnią dla kurierów z lodówką mikrofala itp.Ja jestem zadowolony teraz jestem na urlopie.Trzeba lubić ten zawód kolego.

teksiu
@Pracownikroku

Tak to jest jak nie chce się zatrudnić osób z doswiadczeniem. Złożyłem do Centrum Logistycznego w Gdańsku Inpost CV na stanowisko Kierownik Transportu mając 17 lat doświadczenia w transporcie praktyczne (jako kierowca w miedzynarodówce około 10 lat) i teoretyczne plus wykształcenie z zakresu BHP i P-poż, skończona ekonomia ale jakoś w Inpost najwyraźniej nie odpowiadała im moja osoba.

@Pracownikroku

bo ma racje inpost to wielkie jedo szmbo ,tylko przykrywka pod taka nazwa pozdrawiam

@teksiu

powiem krótko żenada chłopie ty ówisz o higieni i bezpieczenstwie pracy ,to idz na MAGNACKA W GDANSKU DO INPOSTU I ZOBOCZ (usunięte przez administratora) ,JAKIE PACZKI KOBIETY WRZUCAJA DO TYCH KLATEK I NA JAKĄ WYSOKOSC CZY 40 KG DLA KOBIETY TO WYPADA ,IDZ WIEC BO NUDZISZ JAK POJARANY NA HAJU CXZUBEK ,POZDRAWIAM

@kamczatka

40 kg i kobiety muszą je dźwigać? Przecież takie gabaryt są za ciężkie. BHP na to pozwala? Ktoś w ogóle to kontroluje?

kamczatka

witam pracowalem dla INPOSTU w tym magazynie ,SZCZEZE POWIEM ,JEDEN WIELKI SAJGON ,KURIERZY ROZWALAJA ZOSTAWIAJACE TOWARY PO CALYM MAGAZYNIE,KOORDYNATORZY MAJA TO GDZIEŚ ,ZERO WSÓPŁPRACY Z PRACOWNIKAMI TAM ,PRACUJĄCYMI ,NAJWIECEJ 90 PROCENT SAMI UKRAIŃCY ,MAJA NIE PORZADEK,BRAK ORGANIZACJI BRACY ,WZRYCAJA WSZYSKO CO POPADNIE O RÓŻNEJ WADZE DO METALOWYCH KLATEK ,PO MAGAZYNIE ,WALA SIE WSZYSKO ,CO POWINNO NALEŻEĆ DO BEZPIECZEŃSTWA PRACY LUDZI ,A KOORDYNATORZY STOJA NIC NIE ROBIAC PODPIERAJA SCIANY ,I GADAJA ZE SOBA ,POPROSTU ŻĘNADA

Maja
@kamczatka

A czemu rozwalają te towary? To jest celowe czy przypadkowe? No bo tak jak piszesz, to wygląda trochę jakby celowo to robili.

Halina

Jedna, wielka katastrofa. Brak próby doręczenia paczki a w śledzeniu "ODMOWA PRZYJĘCIA". Brak SMS-a z kontaktem do kuriera. To jakiś koszmar, nie polecam

Kamil
@Halina

Oj, może lepiej następnym razem zamówić do paczkomatu? :) I co, ile czekałaś na dostarczenie? Był na następny dzień u ciebie?

ewcia

kochani nigdy więcej nie zrobię zakupu przez InPost robiąc zakupy na Allegro mam konkretny paczkomat a potem się okazuje że muszę ganiać po sklepach szukając adresu mojej paczki to są (usunięte przez administratora) tak traktując klientów skoro nie mają tyle paczkomatów to po co biorą się za taką działalność sami kurierzy twierdzą i ich warunkach pracy że rezygnują mało tego dzwoniąc do nich to się okazuje że muszę rozmawiać z jakimś pieprzonym (botem ) oni łaskę robią że nawet od sklepów tam gdzie paczki telefonów nie odbierają dla mnie Firma InPost stała się porażką

(usunięte przez administratora).Na oddziałach spychologia totalna .Przychodząc do pracy nie wiesz czy jesteś ostatni dzień .

Radek

Jakiego wynagrodzenia spodziewać się należy na stanowisku specjalista ds interwencji/reklamacji. Są podwyżki? Jak działa socjal? Premię realne?

Jaki jest okres rozliczeniowy w InPost? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Michu

Przy umowe o pracę wynagrodzenie do 10 każdego msc a umowa zlecenie do 20 danego msc .

Bylypracownik

Z całego serca nie polecam. Czasami trzeba być na nogach od 5 do 20! Nie dość że presja czasu, to jeszcze skuteczność. Wydajesz awizo, bo kogoś nie ma, Ty tracisz statystyki. Samochody - porażka. Co chwilę wizyta u mechanika, męczarnia w trasie. O współpracownikach lepiej się nie wypowiadać... Generalnie lepiej wybrać inną firmę.

Junior

Praca jako kurier to porażka samochody którymi poruszają się pracownicy to jeżdżące złomy współczuję kurierom kierowca co muszą rozwozić nimi paczki.

wera_1990@wp.pl

Paczkomaty w Gdańsku na Nowotnej jest panel rozwalony nic nie potraficie zrobic tempaki. Nigdy juz nie skorzystam z waszych usług i nie polece nigdy wecej .

@woj

Usługa to porażka, paczkomat uszkodzony i nie można odebrać paczek a InPost chce dodatkowe pieniądze za przedłużenie pobytu paczki w paczkomacie.

Emi

Od pięciu dni przesyłki z GDA01A nie zostały wyjęte i nadane w drogę , sprawa została zgłoszona i nadal nic , przesyłki przychodzące wciąż są w doręczeniu i tez tak wiszą . Porażka

Pat
@Emi

Mam podobną sytuację. Paczka co prawda została rzekomo odebrana przez kuriera ale od 4 dni żadnej informacji. Gdzies jest. Niewiadomo gdzie.

wiktoria
@Pat

Sprawa sie wyjasnila? Jestem w podobnej sytuacji

Pani M

Nie plecam tej firmy, a kurierzy niektórzy nie dość, ze beczszelni oraz bez kultury to niedowożą paczek. Niby mozna płatność karta, a oni uniemożliwiają. Zmiencie ludzi, bo jeszcze troche stracicie klientow.

oceniasz usluge czy pracodawce ? chyba nie ten portal.

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Gdańsk

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

InPost