Opinie o Wyższa Szkoła Fizjoterapii w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wyższa Szkoła Fizjoterapii. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wyższa Szkoła Fizjoterapii o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Fizjoterapii w Wrocław

Olaf

Studiuje fizjoterapie na tej uczelni, szkoła bardzo dobra, wysoki poziom i bardzo fajnie prowadzone zajęcia

Paulina

Ja po fizjoterapii na tej uczelni. Nauczylam sie wszystkiego co niezbedne do pracy, udalo mi sie znalezc zatrudnienie w zawodzie bez problemu :)

Weronika

Obecnie jestem na drugim roku fizjoterapi, studia ciekawe, przedmioty interesujące i naprawde fajnie dopasowany poziom kształcenia

Amelia

Studia na tej uczelni to był naprawde swietny czas, poziom edukacji naprawde wysoki :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wyższa Szkoła Fizjoterapii odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Wyższa Szkoła Fizjoterapii podczas okresu próbnego?

Dramat

Okropne podejście do studenta, prorektor ds studenckich jawnie wszystkich obraża i rzuca obelgami. Jak ma się do niego sprawę to samo zwrócenie się do niego jest według niego „bezczelne” a studenci „tylko kłamią i kombinują” Potrafi wyzywać od idiotów. Na uczelni ciągłe zamieszanie i problemy z organizacją. Przedmioty powtarzane po dwa razy. Żenada

Chmielu

A jak tam z progiem punktowym na fizjoterapie ? Orientuje sie ktoś ile mniej wiecej pkt jest wymagane ?

Keyoł

UWAGA!! Totalna porażka jeżeli chodzi o kierunek Fizjoterapia. Przede wszystkim brak szacunku do studentów, ich czasu i pieniędzy. Ralacja student-wykładowca to metody Państwa Totalitarnego. Ja mam rację a Ty student jesteś. I masz znać swoje miejsce w szeregu, pod strachem niezaluczenia semestru, seminarium itp. Jak w dzisiejszych czasach można tak traktować dorosłych ludzi? Którzy są waszym źródłem utrzymania. Odradzam studiowanie na tej uczelni, bo ciężko załatwić tam cokolwiek, dziekanat to największe nieporozumienie w tym całym cyrku, zwanym Czamara. Aż dziw, że ludzie tam studiują, dają się tak traktować i jeszcze z to płacić. Jak wydać już pieniądze to tam, gdzie będą traktować studenta na równi że sobą jako człowieka, a nie podludzia... Myślę, że niektóre działania dziekanatu i wykładowców maja na celu niezaliczenie, aby kolejny raz uzyskać pieniądze od studentów.

Barbara
@Keyoł

Jest to co prawda forum pracownicze, ale Twój post z pewnością także tu wiele wniesie. Może warto byłoby udać się z tymi uwagami bezpośrednio do Rektora. Co o tym sądzisz? Chętnie dowiem się, jak przedstawiają się aktualne warunki pracy w Wyższej Szkole Fizjoterapii. A może właśnie trwa tam rekrutacja?

Barbara

@Agatas, forum służy do wypowiadania opinii na temat pracodawców i pracy w danej firmie. Wątek, na którym piszesz, dotyczy WYŻSZEJ SZKOŁY FIZJOTERAPII. Jeżeli masz pytania dotyczące nauki w tej szkole, skontaktuj się bezpośrednio z sekretariatem uczelni. Myślę, że to ułatwi uzyskanie potrzebnych Ci informacji. Ale skoro już tu zaglądasz, to może powiesz nam, co skłoniło Cię właściwie do wyboru akurat tej szkoły?

Agatas

Cześć, czy byl ktos lub jest na studiach zaocznych na wsf kierunek fizjoterapia? Zjazdy są co dwa tygodnie? I jak jest z materiałem? Czy jest bardzo duzo materialu do ogarniecia poza wykladami? Bede wdzieczna za jakieś info. ;)

Obrona licencjata to porażka pisze się pracę ale jej się nie broni, to tylko potrzebne przy kontroli przez ministerstwo edukacji. Jest to nie fer w stosunku do innych uczelni i studentów, którzy przez całe studia się rzetelnie uczą, a obrona to praca z pacjentem. Jeśli tak ma wyglądać egzamin to wszyscy muszą mieć równe szanse i mieć praktyki w tym samym miejscu!!!!

aaaaaaaaaaaaa

Czy móglby mi ktoś udzielic informacji czy szkoła prowadzi nabór na rok 2018/2019? Na stronie nie znalazłam żadnej informacji

AG.
@aaaaaaaaaaaaa

Nabór zaczyna się 3 lipca.

Przemysław

Wszystkie do tej pory opinie zostały napisane przez uczniów Wyższej Szkoły Fizjoterapii. Są to oczywiście ważne opinie. Chciałbym jednak spytać pracowników, czy są prowadzone jakieś rekrutacje? I jak Wam się tutaj pracuje? Polecilibyście pracę tutaj? Jeśli ktoś mógłby mi odpowiedzieć na powyższe pytania, to będę wdzięczny.

studentkaa

ma ktos notatki z magisterki z kosmetologi i chcialby sie nimi podzielic ?

Kamila

Mi się podoba na tej uczelni. Moze nie ma za dużo luzów ale jest dobra atmosfera. Wykładowcy mili i chcą naprawdę nauczyć.

Normalnie licencjat i magisterka. Ja jestem w trakcie robienia licencjata z fizjoterapii. Jest ciężko i naprawdę sporo trzeba się uczyć. Ale chociaż wiem że wyniose sporo wiedzy na tych studiach.

Celina Wro

Warto do nich iść bo moim zdaniem bardzo dobrze szkolą i wiele się można nauczyć. Jeśli ktoś lubi to czego się uczy to zdecydowanie polecam tę szkołę. Uczyć się zawsze trzeba.

marry.e

ludzie narzekają na wsf a mi się podoba. wiadomo ze duzo nauki ale coś za coś...ja tam myślę ze jest to potrzebne wiec przykładać się trzeba!

Matjas

Fajna uczelnia, dobrze mi się na niej uczyło a zyskałem bardzo dużo wiedzy, którą teraz oczywiście wykorzystuję w pracy:) No ale trzeba było się dużo uczyć. Jak to mówią - bez pracy nie ma kołaczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Fizjoterapii - Wrocław

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Fizjoterapii?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Fizjoterapii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Fizjoterapii?

Wyższa Szkoła Fizjoterapii
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • TADEUSZA KOŚCIUSZKI 4
    50-038 Wrocław