WYŻSZA SZKOŁA FIZJOTERAPII

Wrocław

Opinie o WYŻSZA SZKOŁA FIZJOTERAPII

Matjas 2014-12-27 09:41:40
Fajna uczelnia, dobrze mi się na niej uczyło a zyskałem bardzo dużo wiedzy, którą teraz oczywiście wykorzystuję w pracy:) No ale trzeba było się dużo uczyć. Jak to mówią - bez pracy nie ma kołaczy!
marry.e 2015-03-30 21:18:54
ludzie narzekają na wsf a mi się podoba. wiadomo ze duzo nauki ale coś za coś...ja tam myślę ze jest to potrzebne wiec przykładać się trzeba!
Celina Wro 2015-08-02 22:35:04
Warto do nich iść bo moim zdaniem bardzo dobrze szkolą i wiele się można nauczyć. Jeśli ktoś lubi to czego się uczy to zdecydowanie polecam tę szkołę. Uczyć się zawsze trzeba.
Ania 2015-12-19 12:06:48
Normalnie licencjat i magisterka. Ja jestem w trakcie robienia licencjata z fizjoterapii. Jest ciężko i naprawdę sporo trzeba się uczyć. Ale chociaż wiem że wyniose sporo wiedzy na tych studiach.
Kamila 2016-06-10 16:57:34
Mi się podoba na tej uczelni. Moze nie ma za dużo luzów ale jest dobra atmosfera. Wykładowcy mili i chcą naprawdę nauczyć.
Zostaw swoją opinię o WYŻSZA SZKOŁA FIZJOTERAPII - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WYŻSZA SZKOŁA FIZJOTERAPII