Opinie o Sano Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sano Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sano Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sano Sp. z o.o. w Koszalin

Pracownica

witam, jedyne Sano w Gdańsku serdecznie polecam , Kierownictwo są dobrymi ludzmi. Lecz brak kompetencji Pań 'z góry' masakra ! Prosić sie o swoje pieniądze co to ma byc, śmieszne te kardy , liczyc nie potrafia trzeba pisac jakies emaile i sie prosic o swoje wypracowanie pieniądze !! żenada !! nie dość ze śmieszne pieniadze na stanowisu masaż to i zabieraja po 100/300 zł :)

Józef K.
@Pracownica

Ale oddali?

@Pracownica

tak, pierwsza pomyłkę miesiac czekałam na 'paski' po czym tydzień po zadzownieniu na pieniądze za drugim razem musiałam pisac emaile z kierowniczką i czekałam kolejny dobry tydzień gdzie po przesłaniu i ponoć dobrym przeliczeniu tak dostałam za mało ...

Anita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

pracownica
@Anita

nie polecam

Witam chciałam opisać żenująca dla mnie sytuację która przytrafiła mi się w sano na ulicy Ku Wiatrakom w Bydgoszczy jestem w zaawansowanej ciąży poprosiłam Panią ekspedientkę która pomagała na mięsnym o obsluzenie mnie bez kolejki zaznaczę że chciałam jedna rzecz po czym Pani (usunięte przez administratora)spojrzała na mnie z pogardą i wręcz ż oburzeniem odmówiła,mówiąc że w tym sklepie nie ma nigdzie napisane że kobiety w ciąży można obsłużyć bez kolejki dopiero po interwencji reszty klientów ż wielka laska i z niepotrzebnymi komentarzami posłużyła mnie. Brak kultury osobistej wstyd na kobietę która jak Twierdzi ma 2 dzieci.

gość

ciążą to nie choroba

zankra
@Monika

Ja też uważam że ciąża to nie choroba sama mam dwoje dzieci i nigdy nie pchałam się bez kolejki

zankra
@Monika

Ja też uważam że ciąża nie jest chorobą ja mam 2 dzieci i nigdy się nie pchałam bez kolejki

LEO

BIUROWY SŁUGUS DBAJĄCY O INTERES PREZESA A NIE PRACOWNIKA

Shadow2011

Weronika napisałaś że jesteś aktywna w dyskusji-Prosze Cie,jaka dyskusja,tylko zadajesz pytania-jaka tu dyskusja?o czym Ty mówisz?tak według Ciebie wygląda dyskusja?że pytasz i oczekujesz odpowiedzi?dla mnie to żadna dyskusja,dyskusja jest wtedy gdy wszystkie problemy i zarzuty które są tu przedstawiane Ty przedstawiasz je "górze" i odpisujesz co oni na to-i to jest dyskusja a nie zadawanie tylko pytań i nic więcej-Pozdrawiam

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sano Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Inżynier ds. rozwoju produktu ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Weronika

@BRAVO, nie odpowiada Ci warunek finansowy w "SANO". Czy pracodawca nie zapewnia Ci premii lub podwyżek okresowych? Jeżeli tak, to jakie warunki należy spełnić, żeby je od firmy otrzymać? Zamieścisz informacje na ten temat?

Shadow2011
@Weronika

Weronika dlaczego tak się wszystkiego dopytujesz,widzisz jakie są opinie pracowników sklepów,na jakim Ty stanowisku pracujesz i jakie są Twoje zarobki i dodatki,prosisz by ktoś się podzielił informacjami itp,itd,może sama udziel informacji o swoim stanowisku i zarobkach

janusz777

Jestem mieszkańcem Koszalina. Najczęściej zakupy czynię w "Sano". Mam pytanie, dlaczego tylko "Sano" w e-mce jest na europejskim poziomie? Czysto, estetycznie, uprzejma obsługa, aż chce się kupować. Może nie podoba się Państwu co napiszę, ale wysłał bym kierowników pozostałych sklepów na szkolenie do e-mki. Z poważaniem Janusz Szelążek tel 601811560.

janusz777
@janusz777

W4rb1rd
@janusz777

Może dlatego, że to ty jesteś tym „kierownikiem”? :P

Xyz

Wie ktoś jak wygląda tam praca kierowcy e-sano Polecacie?

BRAVO
@Xyz

Witam,wiem jak to wygląda i z całego serca nie polecam szczególnie w sano 24 w K-gu gdzie człowieka traktują z braku kadry jak popychadło kierowniczki (jeden człowiek trzy etaty)bez prawa do własnego zdania. .A pakiet socjalny jest ,ale na papierze . Za pieniądze socjalne bawi się szlachta biurowa, ostatni bal luty (Koszalin Czarny Tulipan )i to w tajemnicy przed pracownikiem szeregowym .PS.To już nie jest Polska firma Prezes z Litwy a siedziba firmy jest na Cyprze,czyli wiadomo o co chodzi . A, no i szczyt marzeń 1600 PLN miesięcznie

Tak się dzieje chyba w każdym Sano... musza miec jakieś problemy finansowe. My ostatnio przez 3 miesiące nie mieliśmy płynu do mycia podłogi... jakaś masakra. Nie mówiąc już o głupich woreczkach do pieczywa... MY jako pracownicy mamy zwracać uwagę klientom że one są tylko do produktów niepakowanych. Smiech na sali. Teraz wzięli sie za nas, odcinają nam wszystko co moga, ekwiwalent za buty wynosił 25 zł teraz ma to byc całe 10 zł... pytanie brzmi co za buty kupimy sobie za 10 zł?? Nawet na laczki nie wystarczy. Paczki dla naszych dzieci na święta BOŻEGO NARODZENIA nie ma do dzisiaj... chyba dochodzą do wniosku że od słodyczy dzieciom psują się zęby???? i będą musieli dorzucić do dentysty. To jakieś kpiny. Mamy nowy rok, wszyscy się cieszą bo najniższa krajowa idzie do góry... jakis żart. W Sano nasz dodatek który sami sobie wypracowaliśmy za przepracowane lata wrzucają do podstawy i już po podwyżce!!! Tak nas załatwiają!! Nie ma to jak zadbać o pracownika! Ciekawe co JESZCZE nam okroja. Teraz raczej nie mają z czego... He He

Marta.

Witam. Znalazłam ofertę pracy właśnie dotyczącą tego sklepu, nie mam doświadczenia za kasą ale piszą że chętnie przyuczą. Czy naprawdę jest tam aż tak źle? Pensja podstawowa czy też obcinają lub oszukują dając inną umowę itd? Byłabym wdzięczna bo nie chcę się wpakować w niepotrzebne (usunięte przez administratora)

Miranda

to co się dzieje teraz to przestaje być już śmieszne a raczej dawno już przestało być paczki świąteczne dla dzieci za rok 2017 dotarły na kwiecień 2018, ekwiwalent za obuwie jak robie 7 lat to wynosił 25 zł mc a teraz 10 zł czyżby az tak staniały ??? chyba raczej odwrotnie.firma piorąca kolejna porażka,zamiast dołożyc pracownikowi za pranie odzieży to płacą obcym firmom.po ich praniu i tak trzeba prac jeszcze raz bo smierdza i przychodza wymemłane ze wstyd ubrac na chyba ze mamy być taką reklamą sklepu

Chcecie się pośmiać....?!! 26 marca my pracownicy dostaliśmy paczki dla naszych dzieci na święta BOŻEGO NARODZENIA dla jasności 2017. To się nazywa punktualność...

@:)

my dostaliśmy 7 kwietnia nie wiedziałam co dziecku powiedziec czy to mikołaj czy zajączek z roku na roku co raz lepiej.

oszukany

zrobiłem zakupy w markecie w Bydgoszczy ul. Chodkiewicza po raz drugi i ostatni. Za zakupy zapłaciłem 28 zł natomiast za parking niestrzeżony otrzymałem zawiadomienie o karze w wysokości 100 zł (przy zapłacie w ciągu pięciu dni opłata wyniesie 30 zł) i oczywiście zapłaciłem tą mniejszą kwotę. Nadmieniam, że nie wykupiłem biletu parkingowego (zapomniałem przez roztargnienie). Więcej już mnie w tym SANO nikt nie zobaczy. Pozdrawiam

Tolek

Sana na ul. Karłowicza to już totalna żenada . Wieczne kolejki to wędlin ,mięsa i ryb,nie wspomnę o kolejkach do kas. Kierownictwo ma wszystko w czterech literach tak jak pracownicy. A do tego zatrudnili Ukraińców którzy ani be po Polsku . Sieć zeszła na psy .

@Tolek

Pracę w Sano nie poleciłbym nawet największemu wrogowi i tyle na razie w temacie.

@realista

Najgorszy pracodawca , jakiegokolwiek miałem w życiu :biedronki , lidle ,stokrotki itd.to przy tym pikuś . Dużo by pisać , to potem ,zdążę . Póki co , napiszę do zwykłego klienta : kliencie kupując tam ,jakikolwiek artykuł powinieneś mieć świadomość ,że nabijasz kasę właścicielowi ,który polskiego pracownika traktuje o niebo gorzej od ukraińskiego , dla niego polski pracownik to śmieć ,natomiast z Ukraińcami których ostatnio hurtowo zatrudnił bardzo się liczy , cóż bliższa koszula ciału. Po co mu więc dajesz kasę za jego gówniane towary , niech je sprzedaje tam u siebie na Litwie zamiast wyzyskiwać Polaków tutaj.

@realista

Kto chce teraz pracować w Sano ? proste pytanie czekam na odpowiedź , do każdej odpowiedzi się ustosunkuje

Gosc
@realista

Nie polecam pracy w sano to nie jest to co za dawnych czasów totalny wyzysk , sami narzucają klienta co będzie w sprzedaży nie zwracając uwagi na potrzeby .jedna osoba obsługuje na wszystkich stoiskach a klient chce wejść i szybko zostać obsluzonym totalna kpina nie polecam tego pracodawcy

pracujaca
@Tolek

A powiedz co ma zrobic kierownik, ktory nie ma pracownika zeby go np. na kase posadzic? Co ma zrobic pracownik, ktory lata od rana z jezorem wyciagnietym do samej podlogi bo jest sam na sali na zmianie?

@pracujaca

Widocznie na to zasluzyl bo gdyby pracownik byl traktowany godziwie i normalnie nie bylo by problemow z obsada

Borys

Dzien dobry W sano dobre pieniadze to tylko szlachta biurowa ,dosyc ze maja konkretne wyplaty to jeszcze 90%kasy socjalnej nie dociera do szarego pracownika,

Ex

DO WSZYSTKICH PRZYSZLYCH PRACOWNIKOW SANO :DNO I WODOROSTY

Aga
@Ex

Zgodzę się z tym kierownicy za grosz szacunku dla pracownika aby dluzej pracować nawet jak o deszlam nikt nie powiedział mi dziękuję za współpracę po prostu dramat nie życzę nikomu

Weronika

@Marysia, przedstawione przez Ciebie warunki pracy nie są satysfakcjonujące. Współpracujesz jeszcze z "SANO" Sp. z. o.o? Wiesz może jaka była wcześniejsza sytuacja tej firmy? Może ma jakieś chwilowe problemy finansowe, stąd brak niektórych narzędzi pracy i np. premii? Mogłabyś się wypowiedzieć na ten temat?

Gosc
@Weronika

Witam firma sano jest totalnym dnem ,za poprzedniego prezesa niczego nie brakowało były podwyżki co roku a nie tak jak teraz pracujemy za najniższą a to ze mamy stażowe to jest nasze wypracowane przez lata pracy , w tej firmie wszystkuego brakuje poczynając od środków czystości po opakowania dla klientów na gorącym stole to żenada żeby pakować gorące kurczaki w woreczki foliowe , a Pani lider do spraw sprzedaży i lady to kobieta nie mająca pojęcia o sprzedaży i potrzebach klientów wprowadza zmiany jak za komuny ,

Marysia

Sano emka tragedia... pracownikow traktuję się tutaj jak zwierzęta,kierowniczki są okropne,niemiłe,wiecznie niezadowolone,z miną taką jakby przychodziły tam za karę... Bhp tez pozostawia dużo do zyczenia... ciągły brak srodkow do mycia podlog,myje się sama wodą starym czarnym mopem. W toaletach raz na kilka miesięcy jest mydło i papier... no i ta najnizsza krajowa... zero nadgodzin czy jakiejs premii..pensja glodowa..szok

Weronika

@pracujaca, czy z tego co napisałaś wynika, że w Twoim miejscu pracy występuje duża rotacja pracowników? Jeżeli tak, to mogłabyś napisać, dlaczego Twoim zdaniem tak się dzieje?

Dddd

Jestem pracownikiem sano od 4 lat i szczerze mam dosyć! Jesteśmy traktowani jak zło konieczne... do tego cięcia budżetowe. Nie mamy nawet rekawiczek, czy woreczkow do pieczywa, jest nam jako pracownikom wstyd przed klientami. Jak Sano chce zarabiać jak nie mamy nawet podstawowych rzeczy. Nie mówię juz o dbaniu o czystość. Brak ręczników papierowych nie mówiąc już o jakichś srodkach czystości typu płyn do mycia naczyń. Do tego wypłaty, najniższa krajowa za tą charowke...

Kasjerka
@Dddd

No wypłaty fajne nie są jeszcze twierdzenie ze jakieś dodatki za kasę itp ehe ciekawa jestem gdzie są te dodatki bo ja ich nie widzę.. Jak nie zmienia podejścia do.pracoenika to niedługo same kierowniczki będą siedziały na kasach albo właściciel...

Weronika

@anonymous co masz na myśli, pisząc, że firma idzie na dno pod każdym względem? Sytuacja jest, aż tak poważna? Dlaczego Twoim zdaniem pracownik z Ukrainy nie przykłada się wystarczająco do pracy?

Już niedługo w Sano pracować będą tylko pracownicy z Ukrainy ktorzy niekoniecznie przykładają się do tej pracy. Normalny świadomy człowiek nie będzie pracował w firmie która idzie na dno i to pod każdym wzgledem.

Klient

Sano w Bydgoszczy to kolosalna pomyłka. To dziadostwo ze wschodu, które tu się zadomowiło. Asortyment ubożeje z dnia na dzień, mimo miłej obsługi (pozostałość po świetnym polskim Asie)to resztę można zapomnieć. Kierownik to beton nie przyjmujący do swej wiadomości żadnych uwag, organizacja pracy beznadziejna. Teraz na parkingu nie można nawet spokojnie zaparkować i zrobić nędzne zakupy, gdyż zatrudniono jakąś firmę z Grudziądza , która jak psy gończe poluje na resztki klientów i wlepia kary za parkowanie. To obłęd. Uciekajcie z tego miejsca potencjalni klienci. Doświadczony przez zły los klient.

Zostaw merytoryczną opinię o Sano Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Sano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sano Sp. z o.o.?

Sano Sp. z o.o.