Opinie o Bison-Bial S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bison-Bial S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bison-Bial S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bison-Bial S.A. w Białystok

Patrycja

@Ktokto, zawsze warto się starać i pokazywać swoje zaangażowanie, przecież zarówno pracownikowi jak i przełożonym powinno zależeć na wspólnym rozwoju firmy. Czy nadal pracujesz dla firmy Bison-Bial? Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym?

Gosx
@Patrycja

Czyzby? Czlowiek sie stara i angazuje w prace ktora jest mu przydzielona. Jedni maja dwu-warsztat a drudzy cztero-warsztat, a zarabiaja po tyle samo, to gdzie tu jest sprawiedliwosc na poziomie pracownika? Ten na dwu- warsztacie zrobi norme w 5 godzin a na cztero-warsztacie ledwo w 8 godzin da rade a po tyle samo zarabiaja, to jaka tu jest polityka w tym zakladzie pracy? Gdzie wymiana zuzytych narzedzi jak na to czasu nie ma bo normy nie bedzie? Lepiej lamac narzedzia zeby wyrobienie bylo bo inaczej wyjasnienie bedzie za brak wyrobienia...

Janusz

Taka jest idea nagród, że dostaje się je za jakieś osiągnięcia a nie tylko dlatego, że jest się pracownikiem firmy

Ktokto
@Janusz

Panie Januszu proszę przytoczyć jakie to osiągnięcia mają ludzie w tej firmie:) może Pan jakieś ma?

wszystkowiedzaca

ciag dalszy nastapil - nagrody - kontynuacja RW-1300; KU-1000; ZH-700; LA-600; IM-500; KM-500 nagrody mniejsze pomijam(handel, zaopatrzenie, technolodzy; rachuba i inne) a było tego sporo. kiedy wreszcie ktos powie za co sa te nagrody. moze niech zarzad okresli za co i ile mozna dostac. niech to bedzie jawne i dostepne dla wszystkich a nie tylko dla wybranych

Prezes
@wszystkowiedzaca

Ile i kto dostaje nagrody, to wewnętrzna sprawa Zarządu. Każdy ma prawo do wykazania się czymś poza swoimi obowiązkami i za to będzie nagradzany. I tyle w tym temacie

@Prezes

To niby czym sie wykazali? Nasza praca. W (usunięte przez administratora) se wsadz takie odpowiedzi (usunięte przez administratora) Ludzi nie ma w tej firmie do pracy bo (usunięte przez administratora) placicie ale sobie na nagrody macie. Zarzad ku..a. Smiech na sali. Naganiacze nic wiecej

Pedro

Czy firma potrzebuje pracowników? Może coś podpowiecie?

Pimpek
@Pedro

Bielsk czy Białystok?

Zoolog
@Pedro

Raczej jeleni.

Bison-Bial S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
Jaga

Co za zamieszanie z nowymi porozumieniami pomiędzy prezesem a pracownikami? Coś się szykuje. Kolejna zmiana na gorsze.

Witek

Trochę cicho zrobiło się na tym wątku. Czy jest jakiś powód?

Maniek
@Witek

Podwyżke DALI to cicho :)

zigi

W końcu podwyżkę dostajemy. Normalnie w szoku jestem , dwójka z przodu przy wypłacie netto. Warto było czekać cale 11 lat bez podwyżki. Ten nowy prezio to jednak równy gość. Normalnie pójdę się nachleję z radości.

tobiasz
@zigi

a jaki NOWY prezesunioo...?

@tobiasz

Już trzeci raz odpowiadam , bo posty znikają. Nowy, "stary" prezio J.K.

tokarz
@zigi

Dwójkę z przodu to ja mam już dawno

@tokarz

Farciarz.

Patrycja

@zigi, wpisy, które są nawet negatywne, ale są opiniami wyrażonymi w sposób zgodny z regulaminem forum to na nim zostają. Tylko te, które są niezgodne z regulaminem są usuwane przez administratora. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin @Gienek, dlaczego tak uważasz? Uzasadnij swoją wypowiedź oraz podaj przykłady sytuacji, które wpłynęły na Twoją opinię.

Gienek
@Patrycja

Ci co pracują w tej firmie to wiedzą o co chodzi. A nowych ostrzegam bez wchodzenia w szczegóły.

@Patrycja

Regulaminu raczej nie złamałem, gdyż wpis ukazał się. Co prawda za trzecim razem ale to było kopiuj/ wklej, więc treść ta sama a reakcja admina różna. Ale to historia więc nie wracajmy do tego. Dziękuję za uwagę.

Igor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Gienek
@Igor

Raczej nie można. Taka prawda.

murzyn

a nagrody sie nie koncza. w ubieglym miesiacu uczciwie pracowali sprzedawcy i zaopatrzenie, za co zostali nagrodzeni

@murzyn

Jak w rządzie, BMW ( Bierny, Mierny ale Wierny) i tyle w temacie.

@murzyn

Chcesz powiedzieć , ze pozostałe miesiące patrzą przez okno w oczekiwaniu na koniec pracy ? ;)

@Rach

Może nie w okno ale fejsboki i inne srajboki. W końcu dostępu do neta nikt nie monitoruje, ta firma kiedyś była wzorem, ustalała standarty, a dzisiaj ?! No cóż, aby do wypłaty. Zero ambicji ale też szczerze trzeba przyznać, zero odpowiedzialności za cokolwiek.

@zigi

Przykład idzie z góry. Kto i za co jest odpowiedzialny ? Wszystko "rozmyte", byle nie wdać się wrobić w podpisywanie dokumentów, nie zostawiać śladów. Potem wyrastają" Prezesi" z amerykańskiego filmu kariera od pucybuta do milionera, ale kosztuje to podpisami. A jestem przekonana, że podwyżki nie dotknęły wszystkich wszystkich. Są działy "umoczone", przy samym odbycie, niezauważalni

no name
@Rach

#Rach# dużo u Was tych "prezesów " ,? jedna spółka a o liczbie mnogiej piszesz? kiedyś mialem styczność z Bisonem ale teraz już 7 lat po za. jaka sytuacja w Spółce? jakie zarobki?

Szczera prawda

@no name

Jesteś nie w temacie; spółek jest kilka, to takie pralnie, przepływ kasy niby legalny ale...I w każdej spółce kupa kierowników ( wcześniejsze posty ).

murzyn

znowu zle nie jest. premie się posypaly. 1500; 1700; 1200;1900, 1000; 1500 i to nie za godziny (chyba ze w biurach tez trzeba plan gonic) bo kto siedzi dluzej w handlu, rachubach czy takim dzialach na pietrze jk. moze nareszcie i na maszynach zaczna nas doceniac.

uczciwy donosiciel
@murzyn

Bo tak już jest że nasze władze tylko płaczą jak to źle i nie dobrze. Straszą nas upadkiem, układ zbiorowy zrywają - a oni po prostu nas perfidnie okradają. Bo jak ktoś co miesiąc bierze 40K, 25K , czy skromne 15K albo 10K to ma jeszcze sumienie ? Nahapać się trzeba jak się da. A jak wiesz komu w (usunięte przez administratora) da się wpakować to i na nagrodę możesz liczyć. Hipokryzja na każdym kroku i w coraz to nowych działach. To się rozsiewa jak zaraza - i lekarstwa na to nie ma

@murzyn

Naucz się po polsku pisać, bo z tego co napisałeś to ni czorta pojąć nie można.

Pytam dlaczego
@anonymous

Ja też nie mogę pojąć, dlaczego jest tak źle, jak jest tak dobrze. Skoro są piękne premie dla jednych, to dlaczego nie ma na podwyżki dla wszystkich. Dlaczego propozycje nadgodzin są na tak niskim poziomie? Pytam dlaczego ?

@Pytam dlaczego

O to samo chciałbym zapytać.

Anonymous2
@Pytam dlaczego

Jak sama nazwa mówi premia, a nie podwyżka...

GK
@murzyn

Skąd takie informacje? Czy jakoś potwierdzone? Jeśli tak jest to niestety ale tyle niektórzy zarabiaja.

@GK

pani gk pani najlpiej wie jakie i komu premie pani daje niech pani nie udaje zdziwienia ze mimo wysokiej stawki niektorzy dodatkowo dostaja wysokie nagrody

JK

Najsmieszniesze w tym wszystkim są fikcyjne stanowiska... między innymi tzw. "kierownikow", parodia. Cyrk na kolkach:)

xyz
@JK

O co chodzi z fikcyjnych stanowiskami. Możesz szerzej to opisać?

@xyz

Powiem tak: jeżeli nie chce się gościa wywalić na pysk, bo nie wypada ( dawny kierownik, chociaż mało kompetentny ), to tworzy się stanowisko kierownicze, daje 5 - 10 ludzi i pobory kierownicze i już. Albo jak masz ziomala zatrudnić, a 2500 brutto to taka kicha by była, to dajesz mu stanowisko kierownika, 5 ludzi, odpowiednie pobory i już pasuje. Ludziska ta firma to jest jeden wielki nepotyzm i kumoterstwo. Już dawno przestało komukolwiek na tym bankrucie zależeć. Aby do wypłaty i cicho siedzieć. A całe kierownictwo niech roboli nie straszy bezrobociem, bo oni robotę za te marne grosze to wszędzie znajdą, ale WAM SZANOWNI KIEROWNICY, drugiej takiej okazji ( za taką pracę kosmiczne pieniądze ) życie nie da. Wyżej siedzisz upadek boleśniejszy. Zapamiętajcie to AL,JK,GK,MW.

Byk
@zigi

Poza tym wyrasta nowe pokolenie "kierownikow". Nie zapominajmy o nich... równie zdolni jak ci starsi:)

@Byk

No cóż, nieważne umiejętności aby tylko dobre plecy mieć. Historia zatoczyła koło i dziedziczenie stanowisk powraca.

Lolek

Podpowiedzcie czy warto aplikować do firmy? Jaka atmosfera?

@Lolek

NIE. Chyba, że interesuje ciebie wolontariat.

Korektor

I się zjawił nowy znawca. Będą z tego niezłe jajca. Jerzy firmę uratuje. Da nagrody, podwyżkuje. Tylko szkoda że plan zły. Spuści na nas wściekłe psy. Sam jest pełen energii. Panie Boże nie tędy. Ratuj nas przed gniewem Pana. On nam nie da żyć od rana. My się jednak mu nie damy. Strajk ogłoszę, taczkę mamy. Może stara, może zła. Na JK się nam przyda.

pełen podziwu
@Korektor

Czytam i oczom nie wieżę. Korektor przewidział rok temu obecną sytuację. Nostradamus pracuje z nami.

Informator

Ludzie w tym zakładzie są poniżani i prześladowani psychicznie i fizycznie. To jest (usunięte przez administratora)! czy żadnej władzy nie obchodzi co się dzieje z pracownikami? Na chwilę obecną to pracownicy nie dostaną żadnych świadczeń po przepracowanych 40 latach pracy! prokuratura powinna się zająć.

Informator
@Informator

Zakład chwila moment a upadnie a kasę wzięli z unii. W tym zakładzie nie ma nawet czystej zdrowej wody, do mycia się nie nadaje bo powoduje choroby.

Mirek
@Informator

Upada upada i upaść nie może:) Zatem Twoj wpis jest komiczny

Ryszard
@Informator

A co prokuratura ma do pracowników z 40-letnim stażem? To są chyba jakieś wewnętrzne zapisy dotyczace świadczeń ewentualnie kodeks pracy reguluje wypłatę świadczeń. W innych zakładach tak nie ma a pracuję już kilkanaście lat.

K.
@Informator

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Mobing na każdymkroku

Cyka

Wszystko po staremu, do tego zabrali wszystkim "szkodliwe" a nadgodziny mogą pracować tylko wybrani pracownicy... jak widac "zmiany na lepsze" :)

@Cyka

Pracować mogą ale wybrani mają zapłacone,Innym wystarczy obiecać

Niezapominajka

Macie może jakieś nowe informacje o kondycji firmy, polepszyło się coś?

@Niezapominajka

Polepszyło na gorsze ;D

Niezapominajka
@Michał

A może jakieś konkrety?

Dyrektor wpowiedział i mślał, że, ktoś go zatrzymał ale nikt nie wkazał zainteresowania... chyba jednak nie był tak poważaną i niezastąpioną jednostką;) Może liczy, że go poproszą o powrót jak innego dyrketora?

@Gość

Wypowiedzial i... co robił??? Szczerze mowiac mam nadzieje ze go tu nikt wiecej nie zaprosi bo tylko krwi nam psuł, a wiecej przy nim nerwow niz pracy.

szczesliwy

dyrektor? hahahaha, on mial tyle wspolnego z dyrektorem jak Bison z 21. wiekiem...kompleks napoleona, ewidentnie brak intelektu i psychicznie niestabilny. dziwie sie ze go nie powstrzymali, przeciez pasuje idealnie do firmy, nie tak latwo znalesc znowu debila ktory pracuje za takie pieniadze haha

emeryt - od pażdziernika

A nas, zwykłych roboli, na każdym kroku się oszukuje i straszy. W jakiej to trudnej jesteśmy sytuacji. Że nikt nie wie jak długo jeszcze pociągnie nasza firma. A tu proszę . . . A może by tak ogrzewanie włączyć w firmie zamiast premie na lewo i prawo rozdawać ?

Kruk

Polecam pracę w Bisonie - można rozwinąć skrzydła :)

Amadeus
@Kruk

I jak były dyrektor-prokurent polecieć za towarem do Świdnicy wić nowe gniazdko.

SKY-IS-THE-LIMIT
@Amadeus

Nikt do tej pory (z osób zwolnionych) z biura nie wskoczył wyżej w innych firmach niż był w bizonie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Bison-Bial S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Bison-Bial S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bison-Bial S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bison-Bial S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bison-Bial S.A.