Promotech

Opinie o Promotech

anonim 2009-01-23 10:33:57
Zatrudnia sie do
obsługi maszyn pracowników za 1200zl Długo oczywiscie za tyle nie wytrzymują i
zwalniają sie a firma bierze następnych.Zwalnianie sie nie jest wcale dziwne
jesli na wypłate składa sie 50% premii która mogą zabrać za wykonanie poniżej
90% normy w miesiącu. 6 ustawiaczy i kilku starszych pracowników bierze
ok.2000zl na reke Pracownicy biurowi biorą po kilka tys. w zależności od
stanowiska i znajomości z prezesem jakie mają lub nie. Firma stosuje chwyty PR
dla dobrego wizerunku występuje w mediach chwali sie opieką socjalną, a prawda
jest taka że nie traktują tu pracownika produkcyjnego po ludzku.
anonim 2009-02-26 15:12:21
Jeden wielki BURDEL ( w tym są bardzo dobrzy ) pozoranci żerujący na cudzej pracy .
lol 2009-11-11 20:36:38
ile zarabia konstruktor w tej firmie albo technolog? jak wygłąda sytuacja pracownika na tym stanowisku?
anonim 2015-09-08 19:23:14
Od roku 2009 nic się nie zmieniło wizerunek najważniejszy w firmie.
Płacą za nadgodziny
Ten sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko zamiatane pod dywan
Galik 2016-10-15 10:42:13
Czy ty jesteś normalny? Wiesz ile firma zarabia na tym, że oferuje tą opiekę medyczną? Wiesz ile zarabia na ZUSie........ ? :)
ja 2016-10-20 14:42:44
nie do końca rozumiem co masz na myśli pisząc o zarabianiu na opiece medycznej i na ZUSie?
Tomasz 2016-10-25 17:39:43
Czy są jakieś przyjęcia obecnie ? Ile da się zarobić na produkcji ?
Pracownik 2016-11-19 16:22:13
Zarobisz na czynsz i na waciki :) Kto moze to ewakuuje sie z tego zakladu.
Law 2016-12-06 17:15:44
zgodnie z § 2 ust. 1 pkt 26 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 18 grudnia 1998 r. w sprawie szczegółowych zasad ustalania podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe – finansowana przez pracodawce część opłat za dodatkowe ubezpieczenie jest przychodem, który nie podlega składce ZUS. W praktyce oznacza to, że pracodawca jest zwolniony z ponoszenia dodatkowych kosztów (odprowadzenie składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne), związanych z zapewnieniem swoim pracownikom dostępu do tańszych usług medycznych nawet w sytuacji, jeśli ich wkład finansowy w pakiet zdrowotny wynosi symboliczną złotówkę.
Zostaw swoją opinię o Promotech - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promotech