p.h.u trojan

Gdynia

Opinie o p.h.u trojan

anonim 2010-12-10 19:55:05
i znow jedna wielka niewiadoma kiedy beda wyplaty czy przed swietami czy po dalej nie placi ubezpieczenia ani zus ani us ale juz nie dlugo mysle ze do konca roku odpowiednia instytucja dobierze mu sie do [usunięte przez moderatora]
anonim 2010-12-10 19:57:59
Znow czekanie na wyplate
anonim 2011-01-25 13:52:25
oszust złodziej sam go zgłosze do US i PIP
abc 2011-01-27 17:19:49
on juz jest dawno podany do pip. gdy to nie pomoze, bedzie us, zus , nikt mu tego nie podaruje wisi zlodziej kase za nadgodziny wielu ludzia , diety placi po 12zl , a jak nie to bedzie sad pracy , nikt mu nic nie popusci zlodziejowi .
rolo 2011-03-16 13:06:58
wiekszego zlodzieja w gdansku to chyba nie ma
elektryk 2011-04-05 21:23:37
widze ze [usunięte przez moderatora] dalej ludzi wali, szczerą prawdą jest to co o nim mówicie i potwierdzam to w 100% . omijajcie cwaniaczka z daleka !!!.
:) 2011-11-23 16:33:20
święta trójca : Jasiński - Trojan Gdynia, Phu Drewa - Gościcino , Frankowski - Integrator Żukowo. Lepiej omijać tych popaprańców bo śmierdzą oszustwami z daleka.
) 2013-06-11 17:18:18
Ja pracowałem dłuższy czas u [usunięte przez moderatora].Oszust ,krętacz a firma to tylko przykrywka,szasta kasą na prawo i lewo.Jak tylko się zorjętowałem od razu uciekłem.[usunięte przez moderatora] to jego hobby dlatego nigdy na firmie mu nie zależało.Ciekawe zkąd miał takie zlecenia????wszystko szyte grubymi nićmi.[usunięte przez moderatora] tyle ludzi oszukał i nic sobie z tego nie robi pewnie ma plecy.Zawsze w twarz sie ludzia smiał.
54567 2015-01-26 23:20:59
oo patrze ze duzo nie przychylnych komentarzy jest o tej firmie czy naprawde jest taki złodziejem i oszustem nie wypłacal pensji i rowniez za nadgodziny jezeli takie były rzeczywiscie omijac go z daleka myslalem o aplikowaniu dokumentów i teraz nie wiem co robic czy na romowie kwalifikacyjnej tez ta jest nie najlepiej..
józefina 2015-03-30 12:03:33
w sumie moim zdaniem to ta firma powinna mieć najlepszy marketing wirusowy już z powodu samej nazwy:) natomiast boję się trochę tego co napisaliście że niby firma nie wypłaca wynagrodzeń. dajcie proszę znać czy jest to nagminny proceder czy raczej sporadyczne przypadki. co do nadgodzin to przecież polskie prawo nie mówi że sa obowiązkowe
mris 2016-05-15 17:22:02
no tak, ale można liczyć np. na bony świąteczne :)
Zostaw swoją opinię o p.h.u trojan - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.h.u trojan