Opinie o Express People w Katowice

Międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników produkcji na rynek czeski i słowacki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Express People w Katowice

Hmmm

Hej, jakieś opinie o pracy na Słowacji? Jak sprawa zakwaterowania, ciężkie warunki czy da się przeżyć?

nas 3

Nie decydujcie sie ludzie na wspolprace z ta agencja.klamcy do potegi.w kazdym razie odradzam wyjazdy na Słowację.Ubytownie koszmarne pelne cyganow ktorzy szukaja pretekstu do awantury.pijanstwo dzien w dzien.poza tym agencja wiele obiecuje umowa jest nic nie warta bo na miejscu podpisuje sie 2 umowe w jezyku slowackim ktora nie pokrywa sie w zadnym stopniu z ta z Polski.np.obiecuja darmowe przejazdy do i z pracy po czym wychodzi na to ze kazdy musi na wlasna reke dostac sie komunikacja.za bilety nic nie jest wracane wiec radze zabrac wiecej pieniazkow jesli ktos by jednak zdecydowal sie na wyjazd.dofinansowanie do posiłków to nastepna bajka.brak opieki,pomocy koordynatora.zastanowcie sie 5 razy zanim wladujecie sie w (usunięte przez administratora) osoby ktore tu przyjezdzaja po 3 dniach zazwyczaj wracaja taktez bylo z nami.NIE POLECAM!!!!!my w 3 skladamy wnioski do sadu.kpina paranoja i patologia.

@nas 3

Szanowni Państwo, osoba komentująca nie kontaktowała się z nami, ani nie wpłynęło żadne zawiadomienie od organów administracji państwowej. Państwo podpisywali w biurze dokumenty i byli informowani o wszystkich szczegółach pracy na miejscu; miejscu zakwaterowanie, jego standardzie, odległości od fabryki. Wszystkie te informacje znajdują pokrycie w umowie pośrednictwa pracy, która jest podpisywana z każdym kandydatem. Komentujący również informuje o braku kontaktu z koordynatorem. Niestety to błędne informacje, które mają zapewne na celu eskalacje sytuacji i opinii, natomiast Pani koordynator była dostępna cały czas pod telefonem oraz dwa razy dziennie odwiedzała Państwa. Kilkukrotnie padły również pytania ze strony Pani koordynator, czy zakwaterowanie odpowiada pracownikom i ani razu nie otrzymała negatywnej odpowiedzi. Wszystko jest potwierdzone naszą wewnętrzną komunikacją. Bardzo proszę nie wprowadzać naszych kandydatów w błąd. W fabryce było zatrudnionych ponad 60 pracowników, a tylko widzę negatywny wydźwięk od tych Państwa. Pozdrawiamy Zespół Sk Expres Polska

Dave
@Express People

Biuro w Katowicach zatrudnia osoby niekompetentne oraz nie doinformowane NT. Warunków na miejscu w czechach gdyż najpewniej nigdy sami tam nie byli. Nr do biura w kato jest podany dla formalności jednak nie ma możliwości dodzwonienia się. Dopiero po półtorej godzinie odebrała pani z biura w Rzeszowie. Co do pieniędzy w miesiącu przysługują 3 zaliczki po tysiąc koron. Jednak przez ost 3 mies agencja pobiera od pracowników nawet po 7 tysięcy tytułem na następny miesiąc, a co najlepsze w kolejnym miesiącu sytuacja się powtarza, i zamiast zlikwidować zaliczki w drugim miesiącu oni pobierają następne i ruchają pracowników aż miło, a najbardziej ucierpi ten który trzask nadgodziny 16h oraz prę casy. Najlepiej robić swoje i każdy prę cas siedzieć na (usunięte przez administratora) wtedy tak się finansowo na tym nie ucierpi. Odnośnie warunków, w biurze w Katowicach padają informacje ogólnikowe nie pokazują zdjęć ani nie tłumaczą jakie warunki są naprawdę a nie są najlepsze. Odnośnie nadgodzin jeszcze jedna sprawa, kiedy zostaje się na 16h należą się flexi pass 500kc jednak nigdy na oczy ich nie widziałem mimo że z nadgodzin ami byłem dodatkowe 2 tyg pracy w tym 16h oraz dni wolne od pracy. Na korzyść agencji mogę podać jedynie dwa plusy. Są nimi prawie darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do siedziby który kosztuje pracownika groszowe sprawy w porównaniu z pełną kwota jaką trzeba ponieść jeśli by się opłacało na własną rękę. A ostatecznej ocenie agencja wypada słabo. A co do biura w Katowicach radzę wziąć na nich poprawkę bo oni nawet gówno ładnie zapakują i powiedzą ze to trufla. pozdrawiam

Express People
@Dave

Dzień dobry, Pan twierdzi, że rozmawiał z Panią z Rzeszowa - z przykrością informuję, że tam biura nie mamy. Nasze oddziały mieszczą się Katowicach (siedziba główna), Kielce oraz Łódź. Zaliczki są dobrowolne, nie obowiązkowe. Żaden z pracowników nie ma obowiązku pobierać zaliczek. Dzisiaj będziemy wraz z naszą specjalistką w Mladzie Boleslav oraz Kvasinach, zachęcam do spotkania i przedstawienia Państwa dowodów. Oczywiście wszystko to opiszę tutaj. Szanowni Państwo, nikt nikogo na siłę nie trzyma w pracy, jeżeli ktoś pracuje tzn. że ta praca mu odpowiada. Nikt z powyższych Państwa nie kontaktował się z nami z prośbą o jakąkolwiek pomoc, komentarze oraz opinie są bezpodstawne. Czekam dzisiaj na spotkanie osobiście w Kvasinach i Mladzie Boleslav. Pozdrawiamy Zespół SK Expres

Verdes
@Express People

Drogi panie Dave, placowka w rzesowie moze nie jest, ale naboruja tam ludzi- prawda? Dokładnie zaliczki nie sa obowiazkowe, ale koordynatorzy zawsze namawiają na ich branie. Wy macie specjalistów? jak to jest mozliwe jesli cały czas zmieniacie pracowników w biurze w katowicach? Bo nie maja wyjścia a wy na tym zerujecie. A jak ci ludzie maja sie z wami kontaktowac jesli juz sie dodzwonia i prosza o pomoc- lekcewazycie to i nie odbieracie tel.

Dundee

Witam. Mam wyjazd w środę 31 maja 2016 do fabryki DELTA w Nowa Dubnica. Proszę o więcej inormacji i czy warto jechać. Z góry dziękuję i pozdrawiam

uwazajcie

UWAGA! Zalatuje amatorszczyzną. Choć (na szczęście) nie miałam okazji współpracować z tą "agencją" to chciałabym ostrzec przed nieprofesjonalnym podejściem firmy już na wstępie. A więc sytuacja wyglądała tak: wysłałam CV, kilka dni później oddzwonił Pan, którego nazwiska nie pamiętam, powiedział że jest z SK Express i czy jestem nadal zainteresowana. Powiedziałam żeby podał więcej szczegółów na temat wyjazdu itp. Nic szczegółowego nie powiedział, o zakwaterowaniu, dojeździe itp (wszystkie suche informacje które były w ogłoszeniu). W ofercie pracy było podane wynagrodzenie od 2500-3500zł, on powiedział że wynagrodzenie to 2500, nic nie wspominając o możliwości zarobienia tego 3500. Tu już wzbudziło moje wątpliwości, ale chcąc dać mu się wykazać napomknęłam, że muszę się zastanowić bo przeczytałam w internecie wiele niepochlebnych opinii i powiedziałam wprost że się trochę BOJĘ. I co usłyszałam? ... NIC. Zupełnie jakbym tego nie powiedziała. A może miał problem ze słuchem... Nie wiem. Ale, powiedzcie mi firmo Express People, jak człowiek ma wyjechać z Wami za granicę do pracy (kobieta) gdy macie takiego niekompetentnego pracownika od rekrutacji (czy też od telefonów, nie wiem jak to u Was jest)? Szczerze przyznam, że gdyby rozmowa była na poziomie pewnie bym się zdecydowała, żeby sobie dorobić. Odbyłam już wiele rozmów o pracę, ale na prawdę nigdy nie spotkałam się z czymś takim, żebym musiała wypisać komuś negatywną opinię, tylko po to by ostrzec innych ludzi! I to jeszcze na podstawie rozmowy telefonicznej. WSTYD jak na firmę z "10-letnim doświadczeniem na rynku pracy"...

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Marcin szewczyk

Firma Express People- Katowice ma i może dobre intencje gdy wysyła ludzi do pracy jak mnie do Skody w Kwasinach lecz to co obiecują nie ma się nic wspulnego z realiami na miejscu. Na rozmowie w Katowicach miało być dojazd do pracy za darmo, ubytownia raczej nora Weselka w której nas zakwaterowano to katastrofa. Pod prysznicami robaki co można zobaczyć na filmie w jutabe Veselka worms armagedon obsługa wchodziła sobie podczas naszej nieobecności do pokoju robiła zdięcia i na tej podstawie wystawiała pokuty. Co do zarobków moja najwieksza wyplata to 21000 tys koron za miesiac luty za 157,5 godziny dwadzieścia dni roboczych. Za marzec otrzymałem 17700 tys koron za 19 dni roboczych a za kwiecień 16800 tyś rownież za 19 dni. Skąd taka różnica kordynator Peter stwierdził , że tak płaci Skoda i mogę sobie zajść nawet do Skody zapytać. Pracuje tutaj od 17 listopada do dziś nie otrzymałem rozliczenia podatkowego za rok 2016 od kordynatora p.Grzesia usłyszałem ze wcale się nie muszę rozliczyc bo nie pracowałem tam ponad trzy mieciace ale firma ma taki obowiązek,karty do lekarza. Na dodatek obaj kordynatorzy nie odebrali od nas , ubrań roboczych, karty wstepu na teren Skody gdyż mieli to w dupie. Dobrze że Skoda zerwała z nimi umowę na dostarczananie taniej siły roboczej. Jeśli ktoś bedzie miał pytania może napisać do mnie na fb Marcin Szewczyk.Ps dodam że kolega za za 25 dni pracujacych otrzymał 21000 tysiecy. Wnioski pozostawiam czytajacym.

jkkvk
@Marcin szewczyk

21000 to o co chodzi, prezydent tyle nie zarabia...:)

Nordbolo
@Marcin szewczyk

Ja za miesiąc styczeń otrzymałem 17 200 Kc za 27 dniówek rozrachunkowych (4 przedczasy i 4 16h) więc kolega i ttak dobrze na tym wyszedł;DD

memster94

Witam wkrótce wyjeżdzam do Czech do pracy do Fabryki Adient w miejscowości Kvasiny przez agencje People Express i chciałbym się dowiedzieć jakie są realia tej pracy czy wgl warto tam wyjeżdzać jakie są warunki pracy i mieszkania i czy są wypłacalni no i czy można oczywiście zarobić przeczytałem pare opini i troche podchodzę sceptycznie do tego wyjazdu byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź ..

@memster94

Praca dobra mam wielu znajomych którzy przeszli z Skody właśnie do Adientu. Mam wieką nadzieję że dotrzymają umowy bo z wieloma strasznie ta agentura poleciała w kulki z ubytownią , dojazdami i przede wszystkim kasa jaka mieliśmy zarabiać. Dlatego kilku ludzi składa pozew do sądu pracy w poniedziałek ja osobiście rownież należe do tej grupy.

sk Rob

Ktoś tu niedawno pisał, że agencja upada? I chyba tak jest? Zero kontaktu a i ogłoszeń mało. Za dużo ściemy było?

@sk Rob

Dzień dobry, agencja nie upadła i ma się bardzo dobrze. Aktualne oferty znajdzie Pan na stronie www.express-people.com, GoWork.pl, Poloniusz.pl, OLX.pl oraz Lento.pl. Na naszej głównej stronie znajduje się też formularz kontaktowy, po jego wypełnieniu do 24h skontaktuje się z Panem rekruter. Pozdrawiamy Zespół Sk Expres

Skorp

Itam pracuje ktoś może w foxconn

Skorp

Witam pracuje ktoś może w czechach na produkcji komputerach ?? Pjakie opinie sa

Bozena

Czytam i nie wierzę! !!!!! Samo kłamcy i obludnicy. Pracowalam przez trzy miesiace na Słowacji, zarabialam ok 650 euro na reke a podobno miałam coś 500 brutto w helli. I nas też były problemy z pijakami,zulami. Oni przyjeżdżają ino się napic a nie do roboty. Jak czytam te wasze komentarze to rzygac mi się chce,tak to jest jezeli człowiek nierozumny gdzieś jedzoe. Wszystkim się (usunięte przez administratora) wszystko należy a robić to nima komu. Polecam ta prace każdemu, Pani Eva złota kobieta, nawet dawała nam większe zaliczki jak trzeba było. Problemu z jakimś wolnym nie było, wypłaty na czas. Oczywiście skarzyli się na nią Ale to pacany , tumoki co nie chodzą do roboty i chcą zaliczki noooo ciekawe za co. Boże...jak to czytałam to krew mnie zalała.

Kamil
@Bozena

Pracowała Pani może przy montażu świateł samochodowych w Helli? W koczowcach? Jesli tak, to prosiłbym o jakąś szczerą opinie , gdyż jest to mój pierwszy wyjazd za granice

Cleopatra
@Bozena

hahahah co to za agencja ? nawet sobie kobieto nie żartuj? (usunięte przez administratora) czy jak jej tam jest nie kompetentna co weekend widzę ją pijaną a koordynatorki mają Cię gdzieś a na koniec umieszczą Cię z brudasami Rumunami co kradną a policja przyjezdza co weekend na pokojach gdzie zeby mieszkac musisz pooświecic caly dzien zeby wysprzatac a łazienka się nie zamyka czasami nawet 3 dni wody nie było zeby się umyć sprowadzają do pracy byle kogo pjaków meneli z ulicy bandytów co dopiero z pierdla wyszli a normalni ludzie ktorzy chca pracowac godnie mieszkac nie mają na to szans przez takch to ludzi uciekajcie z daleka od tej agentury

@Cleopatra

Szanowni Państwo, Pani komentująca nie kontaktowała się z nami z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu. Nie otrzymaliśmy więcej skarg i zażaleń, dotyczących współpracy z Panią koordynator ze Słowacji. Prywatne sprawy należy rozwiązywać we własnym zakresie. Nie otrzymałem również nigdy żadnej informacji od pracowników Naszej firmy o braku wody w miejscu zakwaterowania. W razie zaistnienia problemów ze współlokatorami prosimy zawsze o kontakt z Managerem na miejscu oraz z biurem w Katowicach. Wszystkie problemy są rozwiązywane w ciągu 24 godzin od zgłoszenia oraz posiadam potwierdzenia, że problemy zostały rozwiązane a pracownicy otrzymali pomoc, której oczekiwali. Pozdrawiamy Zespół Sk Expres Polska

Joanna

@Szukajacy pracynadal nie uzyskałeś odpowiedzi? Sprawdź, czy masz dobry kontakt do firmy. Aktualne numery/maile znajdziesz tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,34586,0,0,znajdz_nas

Szukajacy pracy

Chora agencja pracy , ogłoszeń daja opór , dzwonię trzy dni , wysyłam prośby o kontakt i nic .... Jak tak podchodzą na początku to co dopiero jak dadzą pracę . Żenada !

Joanna

@Zdychający pieso jakich sytuacjach wspominasz? Co działo się podczas Twojego wyjazdu?

Zdychający pies
@Joanna

Sz.Pani jeżeli faktycznie interesuje Pani to co tu się dzieje za pośrednictwem tej firmy proszę przyjechać do Liberca i zobaczyć wszystko na własne oczy. Tego się na prawdę nie da opisać słowami. Słowa typu syf oszuści nie odzwierdziedlą sytuacji w jakiej znaleźli się nasi rodacy dzięki Sk expres.

jabłkowy

te oferty na stronie co są to wszystkie aktualne? cały czas 10 stanowisk wolne hehe?? ile się średnio czeka na wyjazd?

Dave
@jabłkowy

Jedyny koordynator który pomagał to był Aleks. Poza tym zaliczki miesiąc do przodu pobierają, zamiast 3 tys biorą nawet 7k. Wał na kasie chcieliby aby pracować po 16h. Za 158h wyplata 21tys koron. Za 210 wyplata 22tys koron to s (usunięte przez administratora) arty chyba jakieś.... warunki są jakie są. Hala do inwestowana czysta. Praca w porządku. Agencja robi murzynów z ludzi. Firma ok. Agencja niestety nie polecił bym nawet gbyby była ost agencja pracy na świecie. Oszukują nie są rzetelni. A biuro w Katowicach pozdrawiam grubą która obiecała busa na Wielkanoc co było nie prawdą, ponieważ potem się wyparli wszystkiego. Ludzie z Katowic z krzywej 10 nigdy nie byli w czechach fużyczenie. Nie mają bladego pojęcia jak jest na miejscu. Oferują i obiecują złote góry i zwyczajnie kłamią. Jedyna opcja to jechać tam wynająć lokum blisko zakładu, ewentualnie w Polsce ok 40km i dojeżdżać bo pod agencja nie polecam.

...

Stanowczo nie polecam tej '' agencji pracy '' mamy marzec zaraz kwiecień a PIT-u dalej nie mam.. Po wykonanym telefonie o godzinie 15:20 (tak udało się dodzwonić w końcu po hamskim odrzucaniu połączenia przez Panią rekruter) przekierowała mnie do działu administracji. Po wykonaniu telefonu dowiedziałem się że MUSZĘ NAPISAĆ PODANIE O PRZESŁANIE PITA DO SK EXPRESS! Kurde co za ludzie.. Wysyłać ludzi owszem ale tyle by było. Ogarnijcie się.. Bo NIE POLECAM WAS! Szkoda już mi nerwów.. Jak nie otrzymam pita od Was mam to gdzieś. Waszym obowiązkiem jest przesłanie rozliczenia rocznego a nie moim żeby go szukać cholera wie gdzie.. Tak więc wy za to bekniecie nie ja.

@...

Szanowny Panie, jak był Pan informowany, firma rozlicza Pana w kraju, gdzie Pan pracował (Czechy, lub Słowacja) a co za tym idzie nie ma obowiązku wysyłać lokalnego odpowiednika PIT do pracownika. Wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Podpisywał to Pan podczas wyjazdu do fabryki. Jeżeli potrzebuje Pan rozliczyć się w Polsce to musi Pan napisać podanie o przesłanie rozliczenia. Innej drogi nie ma i każdy pracownik jest o tym informowany. Pozdrawiamy Zespół Sk Expres

Nono
@Express People

Na adres email przesłałem prośbę o przesłanie zeznania rocznego wraz z adresem przesłania zeznania oraz kopia D. O. czy to wystarczy aby przesłać mi zeznanie?

@Express People

Jesli pracownik rozliczyc chce sie sam tak jak ja chcialem ma taki obowiazek.

Joanna

Jesteście zainteresowani znalezieniem pracy za pośrednictwem firmy Express People? Zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. http://www.express-praca.pl/wolne-stanowiska/

Maciek

Pracowałem w Pardubicach w Latach 2007 2008r i jakoś nie mam nic do firmy czy warunków pracy tam .Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Mam zamiar wrócić do niej ponownie.

JOLO

Chciałbym zasięgnąć informacji na temat pracy przy montowaniu lamp w miejscowości Nowe Miasto nad Wagiem na Słowacji. Jak wygląda praca czy ok? czy normy wyśrubowane ze 3 Japończyków z całym szacunkiem dla nich nie dałoby rady? Czy zarobki zgadzają się z tym co mówią w biurze czyli ok 3000 NETTO? jakie warunki zakwaterowania? po ile ludzi na pokojach? Co ile i na ile wracacie do Polski?

Frahu
@JOLO

Masz jakąś odpowiedź na swoje pytanie? Jestem zainteresowany praca i chcę wiedzieć coś wiecej

greg

nie jedz tam

Kkkkk

Wyglada fajnie z tego co mówią a dostajesz na czysto ledwo 2tys

wkm

pracował ktoś jako operator cnc? warto? jak dużego doświadczenia wymagają? w ogłoszeniu brak informacji, dopiero wymagane w ogłoszeniu na ustawiacza, ile faktycznie da się zarobić? no i jak zakwaterowanie? i co z językiem?

Malolat

Cześć jestem z tej firmy aktualnie w Jabloncu i czekam 10 dni aby pojsc do pracy i (usunięte przez administratora) dalej siedzę bez pracy musiałem dzwonić do mamy żeby mi gotówkę wyslala bo nie miałem za co przeżyć firma wogole nie jest ogarnieta a m koordynatora czekamy czasem po 5 h żeby coś załatwić jakąś masakra

@Malolat

Dzień dobry, żaden z pracowników nie kontaktował się z nami w tej sprawie. Proszę o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu, który otrzymał Pan od rekrutera. Gdy dowiemy się tylko szczegółów to sprawę natychmiast wyjaśnimy. Pozdrawiamy Zespół Sk Expres

Zostaw merytoryczną opinię o Express People - Katowice

• Jak się pracuje w Express People?

Zobacz opinie na temat firmy Express People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Express People?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 16 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Express People?

Kandydaci do pracy w Express People napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Express People