Express People

Katowice

Opinie o Express People

Janusz Tracz 2016-11-23 15:38:24
Witam,
Pracowałem w Skodzie , wysłała mnie tam bardzo przyjemna Pani Anastazja. Była bardzo miłą i schludną osobą o dużej kulturze osobistej.
A na miejscu okazało się wszystko tak jak mówiła.

Bardzo chętnie umówił bym się z Nią na kolejne "spotkanie"

Krisss 2016-11-23 15:42:11
Pokoje jak w akademiku, jestesmy w 4 osoby. Praca nie jest cienzka, ale (usunięte przez administratora) czasem malo godzin. Na poczontku przechodzisz testy w duzym denso i przydzielaja na linke. Zobaczymy jaka wyplata bedzie, ale narazie zaliczki sa okej.
Marek 2016-11-23 15:47:57
Ja wyjechałem do fabryki w Libercu i jestem bardzo zadowolony, koordynatorzy spoko, wyplata na czas i taKA JAKA obiecali w biurze (usunięte przez administratora)
Stefan Batoryk 2016-11-23 16:01:06
cześć!
przebywam wlasnie na urlopie w polsce , pracuje w denso .
pan w biurze opowiedział mi o pracy w samych superltywach no generalnie jest ok alle na miescu w hotelu troche smierdzialo ale tylko na korytarzu , mieszkam z panią Grażynką w pokoju i Adamem jest Gitara ludzie w porządku, rumuni wadzą sie z polakami ale zaprzyjjazniłem sie z jednym. No różżni ludzie generalnie przyjezdzają, gagatki z polski też się zdarzaja . Wypłata jak najbardziej na +. W biurze powiedziano mi ze bedaee nawet mniej zarabial niz dostlem. Tak z jestem zaskoczony na +. Ściągnoołem do siebie dwuch znajomyh po miesiącu dostałem 120 Euro. dodatkowo do wypłaty.
KS 2016-11-23 18:20:39
A jak z pokojami dla par sa osobne czy tez po 4 osoby i co z kuchnia i łazienka wspolna z reszta wspol lokatorami? Prosze o odpowiedz
Krisss 2016-11-24 08:08:44
Lazienka i kuchnia sa wspolne na korytarzach, a pary sa roznie kwaterowane. osobiscie niewiem
jonasb 2016-12-02 11:30:29
Daj sobie spokój człowieku tu jest patologia! W firmie sk na mieszkaniu syf kila i mogila
Krisssssss 2016-12-03 10:48:43
Jak se syfu narobiles to masz, myslisz ze beda ci to sprzatac? jedziemy tam do pracy a nie wczasy
oskar 2016-12-05 10:04:00
to sa kmpiny z ludzi kiedy otrzymam wynagrodzenie za pazdziernik plus wyrownanie za listopad
SK EXPRES 2016-12-05 10:13:28
Szanowny Panie,
forum GoWork.pl nie jest miejscem na wyjaśnienie tego typu spraw. Tutaj nie otrzyma Pan odpowiedzi na zadane pytanie, ze względu na:
- brak imienia i nazwiska, po nicku nie jesteśmy w stanie się domyśleć o kogo chodzi,
- brak informacji o miejscu pracy i przepracowanym okresie czasu,
- ochronę danych osobowych - nie udostępniamy takich danych do publicznej informacji (również nie wymieniamy z imienia i nazwiska osób, które zostały zwolnione z pracy m.in. za przyjście do pracy pod wpływem środków odurzających).
Proszę kontaktować się z naszym biurem codziennie od 8:00 do 16:00.
Kolejne tego typu wiadomości będę zgłaszać do Administracji w celu usunięcia.

Pozdrawiamy
Zespół SK EXPRES
nicki cop 2016-12-06 10:57:41
ja wyjechalem z tej agentury do Kvasicy, wyjazd z biura suepr panie mile i ladne pomagaja podpisac umowy. transport dowiuzl nas na samo miejsce kierowcy w busie mili i sympatyczni
Wojtek 2016-12-06 22:46:28
Kolego powiedz mi prosze przy czym pracujesz ja z kolegą jedziemy w sobotę
nicki cop 2016-12-07 15:00:19
Pracuje na montazowni aut skoda robota nielekka ale wyplata mam super, moge robic i robic. dawno nie miolem tak dobrej roboty
Marcin 2016-12-07 18:37:55
Witam
Ja jadę w poniedziałek 12.12 z Katowic do Kutnej Hory,ktoś też się wybiera??
Jak coś pisać na mail m_semenowicz@onet.eu
Marcin 2016-12-10 11:55:25
sms z sk express:

"witam,przedstawiam panu oferte do firmy GLS-fOXCOON,miejscowosc Kutna Hora.Pracownicy pracuja ze skanerem,przyjmuja dostawy,wydaja towar do przewozu.Zmiany po 12 hdziennie,2 zmiany.Umowa na okres probny 70 koron(okres szkolenia) jezeli powyzej 180h to 5 koron wiecej plus bonus za spelnienie norm dodatkowo 15 koron/h.
Po 3 miesiacecg ( okresie probnym)umowa na czas nieokreslony 80 koron/h.jezeli powyzej 180 h to 5 koron wiecej plus bonus za spelnienie norm dodatkowo 15 koron/h.Na pierwsze 5-7 dni podpisywana jest umowa o dzielo nastepnie przechodza panstwo na okres probny czyli 3 miesiace.
Zakwaterowanie i dojazdy za 0 zł
dostepne wifi 300 koron/mc od osoby.
wynagrodzenie ok 2200netto-3200
zaliczka 200 koron po 24h przepracowanych,potem w poniedzialek 300 koron,w kolejny 500 koron i kolejne 1000koron.wyplaty do ostatniego dnia roboczego miesiaca."
"bardzo uczulam na spozywanie alkoholu.jezeli od kogokolwiek w dniu wyjazdu/w czasie podrozu lub po przyjechaniu na miejsc czy tez podczas rozpoczecia pracy wyczuja lub wykaza alkoholpowrot do domu jest na swoj koszt.Mam nadzieje ze wspolpracuje z doroslymi,odpowiedzialnymi ludzmi"

Tak wyglada sms od firmy na szczescie swiat jest maly i udalo mi sie zdobyc owa umowe o dzielo:
-58 koron/h
-czas trwania umowy 300h

generalnie wychodzi na to iz na godz mamy oferowane 9 zł :) 300h maksymalnie na umowe o dzielo ( wg zapewnien firmy czas jej trwania to 5-6 dni,tymczasem łatwo ja podwazac tlumaczac naszym nie wyrabianiem norm )

na moje pytania odnosnie tej umowy Pani nie byla w stanie kontrargumentowac,szybko mi podziekowala i tyle.
Na plus wysoka kultura osobista Pań w biurze.

Ja sobie odpusciłem .Takie pieniadze na spokojnie zarobie w pl pracujac tylko 8 h dziennie a gruszki na wierzbie mnie nie interesuja.
berti 2016-12-11 22:33:50
prosze jechalem z kolezanka i znajomymi we wrzesniu i takie patole jechaly pijaki takie normalnie patologia w autokarze juz jeszcze z polski nie wyjechali juz byli nieprzytomi masakra jakie bydlo tam jezdzi pracavem
w denso ok mieszkanie w libercu tez- tylko ludzie niewiadomo w jaki sposob biuro prowadzi rekrutacje chyba biora ich z pod sklepu albo budki z pivem
gdzie moje pieniadze!!!!!! 2016-12-24 13:45:17
ja tez sie zastanawiam jak agencja pozyskuje nowych pracownikow!!chyba jezdza po wichorach i zbieraja okolicznych meneli z pod sklepu albo budki z pivem tam jest tyle pijanstwa ze glowa mala
roksi 2016-12-25 20:57:19
I jak praca ciezko jest
gdzie moje pieniadze !!!!! 2016-12-27 13:03:44
praca ok w denso warunki przynajmniej na zamku ok ludzi duzo meneli i ja sie pytam gduie moje pieniadze czekam caly czas !!!!!!
ObecnyPracownik 2016-12-28 00:57:18
Ja jestem teraz od 13 grudnia tutaj w Skodzie, mieszkamy w Pardubicach, 65km od miejsca pracy, dojazd starym autobusem przegubowym, czesto przepelnionym, raz sie silnik zapalil a raz rozrusznik padl xd ogolnie firma ma problemy organizacja, czekalismy tydzien zeby do pracy pojsc, 3 dni zeby zrobic zdjecia do przepustek, praca na skodzie okej, 8h dziennie, stanowiska rozne, sa testy i szkolenie 2dniowe po przyjezdzie, jest mozliwosc oblania tego i zwolnienia, moeszkanie na 3-, pokoje 3-4osobowe, 3hotele rozne w miescie, duzo patologi i pijakow, byla akcja z nacpanymi rumunami, policja itd. Koordynatorzy czesto kreca, obiecuja wyplaty, zaliczki a przywoza z 3-4 dniowym poslizgiem, zaliczki sa ale 1000 koron w trzech ratach, żal.pl 200 potem 300 i 500 koron (1000 koron to tylko 160zl), umowa po czesku, wogole w katowocach obiecuja a tu robia swoje, mieszkania darmowe przez 6 miesiecy, potem 1600kc, obiady dofinansowane po 3miesiacach, duzo ludzi ucieka po paru dniach, tygodniach, o przestoju na swieta 24-02.01 w katowicach niemowili, obiecywali prace a skoda stoi. Ogolniw Skoda, Czechy ok ale ExpressPeople dno i syf i porazka. Nie polecam, lepiej szukac czegos na Prage.
gdzie moje pieniadze!!!!!!!!!!! 2016-12-28 23:49:50
czekam juz ponad miesiac ponoc wyslali ale nie doszly i reklamacje zlozyli poczekam jeszcze troszke jak nie bedzie po sylwestrze kasy to zglaszam sprawe do panstwowej inspekcji pracy i po zawodach ale jezeli chodzi o prace nie ma tragedii tylko zalezy na jakich ludzi trafisz
gdzie moje pieniadze!!!!!!!!!!! 2016-12-29 14:55:25
no mi jeszcze kasy za wrzesien i pazdziernik nie wyplacili hehe
Express People 2016-12-29 15:16:38 [pracodawca]
Szanowny Panie,
jeżeli nie zakładał Pan konta w Czechach, to pieniądze idą pocztą. To nie jest nasza wina, że nie zakładał Pan konta. Wszystkie osoby, które miały/mają konto w CR, wynagrodzenie dostają terminowo.

Druga sprawa - adres zamieszkania. Podczas podpisywania dokumentów podał Pan adres korespondencyjny, pod którym się okazało, że jednak Pana nie ma, więc to też nie jest nasza wina, że pieniądze nie doszły na czas. Proszę pamiętać o aktualizacji danych u pracodawców, bo to może Pana spotkać w każdej firmie.

@ObecnyPracownik

Dokładnie trzy tygodnie temu cały zespół EXPRESS PEOPLE odwiedził pracowników w SKODA Auto.
Wszystkie problemy są znane i z tego co mi wiadomo, zostały już rozwiązane zgodnie z obietnicą managera. Jeżeli nie - proszę o kontakt mailowy ze mną niedzielski@express-people.com.
Wspomnę jeszcze zakwaterowanie - nikt z Państwa podczas audytu nie skarżył się znacząco na zakwaterowanie - a co do Rumunów - to przypomnę tylko, że o atmosferę na hotelu dbają Państwo sami. Tak jest w każdej firmie. Problemy ze współlokatorami należy zgłaszać na recepcji.

kości 2016-12-29 17:56:07
Witam. Czy ktoś 07 01 2017 r. jedzie może do Kvasienic ? A może ktoś wie jak tam ogólnie jest w tej fabryce skody ? No i jakie są warunki w hotelu. Co to za testy?
Michał Katowice 2016-12-30 13:15:01
Witam serdecznie chciałem przedstawić faktyczna sytuacje pracy w Skoda Kvasiny oraz zakwaterowań ponieważ z tego co tu przeczytałem ludzie nie do końca piszą prawdę i bardzo koloryzują. Sam pracuje tam od ostatniego tyg. listopada. Praca jest 3 zmianowa polegająca na montażu aut w zależności od tego w jakich czynnościach na szkoleniu będziesz dobry jest przydzielane stanowisko tzn. jesteś szybki to idziesz na stanowisko w którym musisz wykazać się sprawnością fizyczną oraz umysłową (musisz pamiętać co gdzie przykręcić/podłączyć - złe podłączenie wiąże się z zagrożeniem życia potencjalnego klienta na auto wiec za błąd dostajesz kare pieniężną), jesteś wolniejszy dostajesz łatwiejszą prace tzn. wykonujesz mniej czynności w jednym przejściu linii produkcyjnej (wciąż musisz pamiętać o odpowiednim podłączeniu danego elementu, każdy błąd na każdym stanowisku jest karany). Średnie przejście linii produkcyjnej trwa od 3 do 5 minut w zależności od tego jak wyrobiona jest norma z poprzedniej zmiany (czy musisz nadrobić za nich czy oni nadgonili produkcje a ty masz looz). Często zdarza się ze już 1.5 przed końcem zmiany mamy wyrobioną normę co za tym idzie linia stoi i masz potencjalnie czas wolny zazwyczaj każą zamiatać lecz nie ma tyle mioteł aby każdy to robił. Czyli na moje doświadczenie zawodowe praca jest w miarę OK. Dojazd do pracy jest faktycznie 2 przegubowym starym autobusem miejskim lecz jeśli chodzi o miejsca aktualnie nie ma z tym problemu po wysiedleniu Rumunów zostało ich bardzo mało tzn. była selekcja ci którzy sprawiali problemy zostali odesłani bądź sami zrezygnowali. Racja autobus raz się podpalił tzn zaczęło się dymić lecz w przeciągu godziny koordynatorzy pozawozili ludzi do pracy. Jeśli chodzi o zakwaterowanie mieszkam w Pardubicach na hotelu Hurka jest to najzwyklejszy hotel robotniczy, pokoje są zadbane w zależności kto mieszkał wcześniej bądź do kogo cie przydziela taki jest zachowany porządek (jak sobie pościelisz tak się wyśpisz) pokoje są 2-4 osobowe z własna łazienką oraz kuchenką elektryczną (jest to jedyny hotel z własna kuchenka i łazienką), sprzątaczka co 2 dzień wynosi śmieci i zamiata pokój oraz zmienia firanki wyłącznie wtedy jeśli jest zachowany względnie wzrokowy porządek (jesteś osoba schludna i dbasz o porządek jesteś brany pod uwagę) w innym przypadku burdel w pokoju jest zgłaszany do właścicielki hotelu która osobiście wpada bez zapowiedzi do pokoju i daje kary pieniężne. Z powodu burd jakie były robione po pijaku przez pewne osoby w weekendy tzn. 2 wybite i wyrwane z zawiasów okna na korytarzu oraz otworzenie wszystkich gaśnic na każdym piętrze hotelu były robione kontrole policyjne. System zaliczkowy: po 2 dniach treningu dostajesz 200kc po następnych 3-4 dniach 300kc na 2 tyg pobytu zazwyczaj w pn dostajesz 500kc w 3 tyg dostajesz 1000kc w tym momencie możesz co tyg brać zaliczkę 1000kc (zaliczkę dostaniesz wyłącznie wtedy gdy masz pełna frekwencje w danym tygodniu - nie chodzisz do pracy nie ma zaliczek, wystarczy jeden opuszczony dzień). Stravinki czyli bony żywnościowe które możesz wykorzystać w sklepiku firmowym bądź zwykłym markecie (poza penny) o wartości 45kc za dzień pracy dostajemy 4-5 dni po wypłacie . Jeśli nie podpisałeś pisma potwierdzającego nr konta bankowego czeskiego wypłatę możesz otrzymać do ręki w biurze naszej agencji znajdującej się na firmie Skoda (w tym miejscu będziesz odbierać ciuchy robocze przyznawane po treningu sprawnościowym). Gdyby ktoś miał więcej pytań proszę pisać w odpowiedzi. Elo i z farcikiem ;D
roksi 2017-01-02 20:55:19
I jzk tam jest?
Karol22 2017-01-03 04:18:55
Witam.
Wczoraj na olx pojawiła się oferta pracy na CNC. Jeśli ktoś był/jest proszę o odpowiedź jak zarobki.
Pozdrawiam.
nie odbieraja telefonow!!!!! 2017-01-03 09:18:32
oni klamia nie wierz im mialem wszystkiego sie dowiedziec po swietach a teraz nie odbieraja telefonow nie powazne zachowanie masakra
Szpok 2017-01-03 09:39:51
Witam mam jechać w sobotę do fabryki skody do Kvasin powiedz jak jest z zjazdami do domu chodzi mi co ile możesz jechać i czy nie robią problemu
Express People 2017-01-03 09:41:45 [pracodawca]
Dzień dobry,

@Karol22 - stawka miesięczna jest podana w ogłoszeniu - od 4000 zł netto do 7000 zł netto. Wymagamy kwalifikacji i doświadczenia. Więcej informacji uzyska Pan u naszych rekruterów pod numerem podanym w ogłoszeniu.

@nie odbieraja telefonow!!!!! - Przepraszamy za utrudnienia w kontakcie. Proszę napisać do mnie maila na adres niedzielski@express-people.com z numerem, który nie odpowiada oraz datą, kiedy kontaktował się Pan z nim. Wyjaśnimy sobie sytuację i na pewno ktoś do Pana oddzwoni.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!
Paweł Niedzielski
Express People

oscarro denso 2017-01-03 11:50:43
mam juz wszystkie pieniadze to na poczcie byl problem jest ok wszystko sie zgadza
bartek 2017-01-04 16:10:24
/jak z jezykiem
roksi 2017-01-04 19:42:51
Jedzie ktos na slowacje teraz w niedziele
były 2017-01-05 13:00:32
Brak konkretów i dokładnych informacji w biurach w Polsce.A hotele to jak hotele robotnicze.
jamesc 2017-01-05 18:08:34
Hey tak ja jade a co wiesz cos wicej
MatusiKilluminati 2017-01-10 04:42:55
Warto jechać ? :)
elek 2017-01-11 03:58:04
o co chodzi z tym pakietem fitness lub rodzinny ? jakaś siłownia na hotelu jest wie ktoś?
Express People 2017-01-11 14:30:49 [pracodawca]
Dzień dobry,
niestety nie oferujemy "pakietów fitness" ani "pakietów dla rodziny".
Pozdrawiamy
oskar 2017-01-11 23:20:56
jak bedziesz mieszkal w libercu to sa 4 silownie kosztza caly miesiac ok 700koron to niewiele praca w denso okej
Ccc 2017-01-12 15:05:04
Jechał ktoś przez biuro w Kielcach? Moje Cv do fabryki na Cnc wysyłają już 3 razy tłumacząc się ze coś zostało przeoczone:0 Na meila odpowiadają co drugi dzień? Zawsze po 14!(odjebie dwa meile na koniec zmiany i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mam pytanie czy zawsze to tak działa? Wszędzie? Brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony.
Express People 2017-01-12 16:40:25 [pracodawca]
Dzień dobry,
osobiście analizuję wszystkie CV na stanowiska specjalistyczne oraz przesyłam je do pracodawcy. Odpowiedź na zapytanie może trwać nawet do miesiąca czasu, zależnie od pracy wewnętrznego HR.
Proszę o cierpliwość, jeżeli koleżanki z Kielc otrzymają odpowiedź, to na pewno przekażą ją Panu bezzwłocznie.

zniesmaczony 2017-01-17 11:43:18
Próbowałem się z Wami skontaktować z 3 nr o każdej porze, ale ani razu nikt pod tym numerem 537 605 409 nie odebrał. Co to ma być? ile można , widać że wam nie zależy na porządnych ludziach
Express People 2017-01-17 12:16:58 [pracodawca]
Dzień dobry,
bardzo nam przykro, że nie udało się Panu z nami skontaktować. Proszę próbować również pod innymi numerami 665 777 031, 577 363 860.
Nasi rekruterzy odbierają połączenia od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, lecz jeżeli są w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, kontakt może być utrudniony.
Kacper.00 2017-01-19 09:01:19
Czy wybiera sie moze ktos w ta niedziele 22.01.17 do Czech do miejscowosci Pelhrimov??
Kacper em01 2017-01-19 09:09:05
Jedzie ktos w ta niedziele do Czech do Pelhrimov??
Karol22 2017-01-20 09:42:53
Na Cnc?
Karol22 2017-01-20 09:50:04
Na Cnc?
johny 2017-01-21 01:20:18
Ma ktos moze jakies informacje jak wyglada praca w miejscowosci koprivnice?? stawka godzinowa i ogolnie fajnie jak by ktos wyopwiedzial sie o warunkach pracy itp
sir Alex 2017-01-21 09:41:54
chcialbym zasiegnac opinii o pracy w firmie Conteg w Pelhrimovie.
rrrrrrrrrrrr 2017-01-21 20:03:53
zarobki możesz sprawdzić na ofertach w czechach, wystarczy, że wpiszesz "Prace Conteg Pelhrimov" tam masz podane zarobki brutto. Tu wiednieje na montażu 17000 - 20000 brutto. Agencja nie może ci dać mniej niż fabryka macierzysta. Pamiętaj, że zarobki są podawane brutto. Możesz je przeliczyć korzystająć z kalkulatora wypłaty w Czechach "mzdova kalkulacka" w google. Wez pod uwagę ile odliczają za zakwaterowanie i inne pierdoły, o to się od razu dopytaj. Jak ci zaproponują mniej niż na ofertach w Czechach, od razu wiedz, że chcą cię wydymać :-)
Zostaw swoją opinię o Express People - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Express People