Opinie o Express People w Katowice

Międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników produkcji na rynek czeski i słowacki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Express People w Katowice

Gutek

Widziałem informacje, że firma jest zamknięta na stałe, czy wiecie o co chodzi, będą dalej pracować, może w innym miejscu?

Mariusz
@Gutek

firma otwarta, ale biuro czynne tylko w dzien wyjazdu do pracy. wszystko zalatwisz telefonicznie

Jozef
@Gutek

Biuro w Katowicach caly czas czynne. Pojechalem przed tygodniem do rpacy w Pradze. Polecam

adam

mój szwagier tam pracuje i jest wszystko ok, ma wyrok za gwałt ale jest niewinny,

Jaki dress code obowiązuje w Express People?

Odpowiedź

Nie obowiązuje dress code. Większość pracowników nosi tylko dress, wtedy jesteś szanowany wśród kolegów z pracy. Tam musisz jeszcze mieć twardą głowę do picia, łysą banie i kaszkiet na głowie, wtedy przyjmą cię do z otwartymi rękami jak swojego.

Biedro

wszystko ok

Narty

Cześć jedzie ktoś jutro do kvasiny ???

Jolanta

Moge polecic

HANYS

Jaka jaests praca w SVITAVY lub LANŚKRON i jakie warunki zakwaterowania?

Jozef
@HANYS

Praca dobra, warunki oraz grupa na zakwaterowaniu tez spoko

Pio
@Jozef

Muwisz o manuwi i produkcji lozysk

Pi
@Jozef

Ile potrącają na kwatery ile ci zostaje w na reke

@Pi

Kwatera w pełni opłacona jak chocisz do pracy, w razie absencji potrąca się 350 koron za noc w Svitavach

Polecam ich autobus!

Polecam przyjechać z nimi za darmo do Czech a potem zmienić pracę od razu )

PaulWhite

Pracuje ktoś w Panasonic Pardubice możecie coś napisać o tej pracy i jak wygląda zakwaterowanie jestem zainteresowany tą praca

Irek
@PaulWhite

Hej ja pracuje od kilku miesiecy. Na poczatku zakwaterowanie na Hurce v Pardubicach gdzie masz w pelni oplacone. Teraz przenioslem sie na hotel Harmony, lepszy standard. Praca spoko, jak robisz co masz to jest spokoj. Moge polecic, Ireneusz

Praca dla par

Czy maja teraz oferty dla par?

Pati
@Praca dla par

Tak, aktualnie dla par do firmy Panasonic

Krzysiu

Witam, czy ktos wier co dokladnie znaczy odnizenie podatku dochodowego w Czechach? Jaki ma to wplyw na wynagrodzenie netto ?

@Krzysiu

Tutaj mozesz sprawdzic ile ci wyjdzie na reke po obnizeniu podatku - online kalkulator(usunięte przez administratora) Ja mam około 28 000 brutto to wyjdzie mi o 1 675 koron wiecej na reke chociaz podstawa zostaje taka sama

Arek
@Krzysiu

na pewno zarobisz wiecej na reke chociaz podstawa zostaje taka sama

Jola
@Krzysiu

Czechy obniżają stawki podatku dochodowego do 15 proc. by walczyć z kryzysem. Pracownicy zarobia tak wiecej na reke a koszty pracodawcy tqakze sie zmiejsza bo super brutto zostalo zniesione i zostaje tylko brutto

hej

czy ktoś pracuje w słowacji w firmie embraco jesli tak prosze o informacjie jak tam jest i czy sa przyjecia przez ta agencjie

Jola Mazur
@hej

Hej, na slowacje teraz akurat nie ma rekrutacji, tylko do Czech, tak mi twierdzila pani z biura

@hej

ja wybieram sie do firmy panasonic w kolejnym tygodniu. teraz warto pracowac w czechach bo obizyl sie podatek dochodowy czyli na netto wychodzi wiecej niz do teraz

Arek
@Piotr

ja tez jade teraz w srode z Katowic

Malutkie77

Mam pytanie. Czy to prawda, że Manuvia bankrutuje? Ja z chłopakiem jesteśmy od miesiąca w Czechach. Manuvia przeniosła nas do innej pracy bez uzgodnienia. Masakra. Teraz dowiadujemy się o bankructwie. Co z naszymi wypłatami?

Jolka
@Malutkie77

Nie sadze, gdzie jestescie zatrudnieni?

@Malutkie77

Na pewno nie, ostatnio z ciekawosci pytalem koordynatora ile maja pracownikow we wszystkich firmach to mowil ze okolo 8000

Jola Mazur

Polecam prace w firmie Hanon

@Jola Mazur

co to za praca ?

Bolek

Czy ktos jedzie na montaz lozysk co Czech?

Olek
@Bolek

Jezeli pytasz o prace w Schaeffler to jest fajnie. Jestesmy od dwoch tygodni z kolega moge polecic

Karolcia
@Bolek

Witam też się zastanawiam nad tą ofertą do łożysk może jest ktoś na miejscu i opisze jak to w rzeczywistości wygląda,jak zakwaterowanie ,praca, ludzie itp odp byłaby bardzo pomocna w podjęciu decyzji Pozdrawiam

Sonia
@Karolcia

szwagier pracuje, narazie zadowolony, zakwaterowanie w małym mieście, na rynek z 20 minut na piechote. Do pracy maja busa. Na miejscu jest z nimi koordynator, mieszka z nimi na hostelu pracowniczym. Na prace w fabryce nie narzeka, teraz zjezdza na swieta, po nowym roku wraca

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Express People?

Sonia

telefonicznie lub osobiście jak ci wygodniej

Kris

manuvia nastepna cyganska agencja pracy znana tez pod inna nazwa EDYMAX , bylem w Lego , przeszedlem testy na fabryce , doktor i podpisanie umowy. ucieklem z tamtad na drugi dzien powod ubytownia sami alkocholicy narkomani , PLUSKWY tragedia . naprawde sprawdzajcie dokladnie z jaka agencja pojedziesz , od strony koordynatorek 0 zainteresowania, jak sie stwiisz na ubytowni dopuki nie zrobisz testow za pokoj placisz ze swojich pieniedzy,wiec jezeli niemasz kasy na powrot nawet niejedz dlatego ze zdziwienie przyjdzie po testach i podpisaniu umowy jak zostaniesz zakwaterowany . benda ci brac z wyplaty 4.500 koron za mieszkanie z pluskwami (usunięte przez administratora) zenada

Janusz
@Kris

ja pracuje w Helli, Mohelnice i jest fajnie. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, nie moge narzekać

Ona 35
@Kris

Witam popieram kolegę ja z mężem przyjechałam do Manuvie we wrześniu br na początku było super pracowaliśmy w firmie notino w rajhrad do czasu wypadku. Brak ubezpieczenia wypłaty masakra mieszkanie na ubytowni wygląda jak przyczółek dla bezdomnych, narkomanów i alkoholików poprostu dramat. Na piętrze 1 pralka prysznice kooedukacyjne. Koordynatorka Monika ma wszystkich w głębokim poważaniu. Czlowoek jak się zacznie upominać o swoją kasę Od razu dostaje wypowiedzenie do ręki. (usunięte przez administratora) na wszystkim my pracowaliśmy tam 2 mc do dziś nie mamy kasy wypłacone za stravienki..i tylko otrzymujemy SMS z odpowiedzią nadal czekamy na karty.... Nie polecam tej firmy

KubaKrk

Witam czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają warunki w Czechach i gdzie najlepiej się wybrać ponieważ zastanawiam się nad wyjazdem na początku października.. pozdrawiam i może ktoś się wybiera i nie ma z kim jechać.. pozdrawiam Kuba z Krakowa

Lewandowicz
@KubaKrk

Ja jestem w Pardubicach. Praca łatwa, doplacam za lepszy standart zakwaterowania ale tylko 1000 koron na miesiac. Z koordynatorem dogadasz sie bez problemu po polsku a na produkcji tez mamy polskiego tlumacza.

Lewandowicz
@KubaKrk

Tez jestem w Pardubicach, przenioslem sie z Hurki na Harmony i jestem bardzo zadowolony

Dzięki za info.. A powiedz mi lub ktoś jak teraz z pracą? Pozdrawiam Kuba

Andrew84
@Lewandowicz

Witam, Szykuję się na wyjazd 26 października do Pardubic (linia produkcyjna dysków twardych). Może ktoś powiedzieć jak tam jest bo czytając opinie mam duże wątpliwości co do wyjazdu?

Robert
@Lewandowicz

Zalezy gdzie masz pojechac, na ktora fabryke ?

Andrew84

Robert
@Andrew84

praca prawdopodobnie w firmie Foxconn. Pracowałem jest luz

Kk

Witam, wybiera się ktoś na perfumy 21.10 ? Lub ktoś kto już tam pracuje może wyrazić opinię?

Pati
@Kk

Ja pracuje! Polecam :) Pytania ?

@Pati

Hej A potrzebują dalej na perfumy? I chłopak też może czy same dziewczyny szukają? A jak mieszkanka? Pozdrawiam Kuba

Kk
@Pati

Praca swoją drogą, zadnej sie nie boję, bardziej interesuja mnie ubytownie i ludzie jacy tam się znajdują bo czytałem tu dużo negatywnych opinii

Kkamil
@KubaKrk

Ja się zapisałem na wyjazd 21.10 z katowic, i były jeszcze miejsca, tylko interesują mnie zamieszkanie i po jakim czasie jest zaliczka, bo póki co mam 0 na przezycie, a mam inna opcje pracy w czechach gdzie mozliwe ze bym dostal zaliczke na starcie. Jak chcesz to podaj swoj email i sie może zgadamy ;)

@Kkamil

Hej ja jeszcze muszę czekać ale dopiero się zastanawiam bo tu to widzę że dzieje się źle.. chociaż w Czechach też nie ciekawie.. chciałem się na tą chwilę więcej tez dowiedzieć bo się zastanawiam.. dam znać jak coś pozdrawiam i jak sie coś dowiesz to możesz napisać pozdro kubusgosia2014@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Express People - Katowice

• Jak się pracuje w Express People?

Zobacz opinie na temat firmy Express People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Express People?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 16 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Express People?

Kandydaci do pracy w Express People napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Express People