Opinie o Express People w Katowice

Międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników produkcji na rynek czeski i słowacki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Express People w Katowice

Dziubek

Byłem tam kilka lat temu. -Nie polecam. Widziałem kilka transportów z Polski i Słowacji. W każdym transporcie po kilkanaście osób lub więcej. Średnio po tygodniu zostawała z tego połowa, po miesiącu już tylko kilka osób. Rezygnujący rzecz jasna musieli wracać na własny koszt. Kiedyś działały dwie "agencje" - jedna w Czechach to "Express People" druga właśnie "SK Expess" - tyle, że kilka lat temu (lata 2010-2014) miała siedzibę w Katowicach na ulicy Piotra Skargi. Jak przychodziło co do czego, to "SK Express" z Polski rozkładało ręce i tłumaczyli, że to nie oni tylko ci z "Express People" z Czech. Musieli najwyraźniej zawiesić działalność w Polsce na kilka lat - bo dawno ich nie widziałem. Co do procesu rekrutacji: na dzień dobry pracownik dostawał 10 wniosków urlopowych do podpisania (bez dat) - więc agencja (ta w Czechach) mogła wysłać każdego w dowolnej chwili na bezpłatny urlop. Pierwsza umowa była o dzieło. (tej pierwszej umowy - mało kto kończył i tylko 2-3 osoby z 20 co przyjechało po miesiącu dostawał umowę zlecenie). Obiema umowami można sobie podetrzeć - jak czegoś potrzeba. Kilka lat temu nie było 500+ w Polsce, a w Czechach było dość koedukacyjnie. Pamiętam kilka dziewczyn co zaszło no i miało problemy, bo na macierzyński nie mogły liczyć. Na lepszych warunkach od Polaków pracowali nie tylko Słowacy ale i Wietnamczycy - lepszych bo pracowali zatrudnieni bezpośredni w fabryce. Na prace przy "montażu elektroniki" mogą mieć drobne dziewczynki - będą naklejać nalepki itd. Silni faceci pójdą do wożenia (usunięte przez administratora) w charakterze koni. -No właśnie na miejscu była inna robota niż się obiecywało. Co do zakwaterowania, to raz musieliśmy opuścić hotel ze względu na interwencje z fabryki, że przynoszone są robaki i pasożyty.

Robert

Czemu kasujecie wpisy ludzi

@Robert

Panie Robercie, wpisy niezgodne z regulaminem są usuwane. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem - przecież akceptuję go Pan przed dodaniem opinii. Pragnę wskazać, że wpisy usuwają administratorzy. Pozdrawiamy

Polo
@Express People

I znowu k kłamiecie. Nawet był niedawno artykuł na ten temat. Już nie wiecie jak się macie bronić jak jest tylu niezadowolonych ludzi. Jakby to było 5 komentarzy negatywnych, ale internet pęka w szwach z negatywami na wasz temat. Nienopłaca się działać uczciwie ?Pozostawiam to do waszych przemyśleń.

Polo

Zaraz skasują twój komentarz, im się nie spodoba, zobaczysz, bo zniechęca ludzi do współpracy z tymi oszustami. Ja się tylko zastanawiam jak coś takoego może działać w ogóle, przecież to jest organizacja przestępcza.

ona

jak nazywa się ta grupa?

Zenon
@Express People

Boicie się prawdy i tyle. Tylko łgać potraficie.

Dziubek
@Robert

Mecenas Janusz Bułat.

Dotarły do mnie zażalenia na temat nieuczciwych praktyk stosowanych przez ową agencje,otóż Szanowni Państwo Agencja ta wykorzystuje luki prawne i na takiej zasadzie działa,czyli oferują stawkę wraz z bonusem ale czy ten bonus komuś się będzie przysługiwał albo nie jest bardzo trudno udowodnić,więc na umowach są stawki podstawowe jakieś 20,21 tyś koron brutto(1800,2000 zł) i Państwo podpisując taką umowę zgadzacie się na takie warunki płacy,co do zakwaterowania to nie miałem wglądu do dokumentów na temat w jakim budynku będzie to zakwaterowanie,więc trudno tu ocenić czy wystąpiło tu oszustwo?Reasumując proszę przed wyjazdem sprawdzić opinie,wypowiedzi,komentarze na temat danej agencji to zaoszczędzi Państwu rozczarowań na miejscu. Z poważaniem.

Maniuva

Maniuva teraz tak się nazywa express people

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ostrzegam_wszystkich

Wskutek braku profesjonalizmu konsultanta Manuvii nie doszedł do skutku mój wyjazd do pracy przy perfumach pod Brnem. Dodam, że ten pan notorycznie zaczyna wiadomości e-maile od słowa "Witam", co jest błędem kłującym w oczy. Zaproponowano mi pracę w Pardubicach w firmie Foxconn, ale po namyśle zrezygnowałem, gdyż miejsce to ma opinię (usunięte przez administratora). Ponadto widzę dużo negatywnych informacji, a właściwie ciężkich zarzutów na temat złego traktowania pracowników tymczasowych przez Manuvię, więc rezygnując z tego wyjazdu i w ogóle z usług tej agencji, zapewne uniknąłem kłopotów.

Szaman

A ja powiem ze nie moge narzekac jesli ktos chce pracowac to pracuje kazdy wierzial na co sie deklaruje ja jestem juz 4 miesiac tutaj i jest fakt pare niedociagniec ale nie takie jak tutaj wypisujecie mowie o pracy w adjencie

@Szaman

W którym Adiencie? Gdzie mieszkasz? I ile wziąłeś za "laurkę"

MB

Firma (usunięte przez administratora) na dużą skalę. A negatywne wpisu uznają za niezgodne z regulaminem

marek

Nigdy więcej tam nie pojadę, ponieważ na obiecują ci takich pieniędzy jednak w przeliczeniu na złotówki i tak wychodzi to samo i jeszcze lepiej więc poco dorabiać zagraniczny kapitał jak w Polsce jest dużo lepiej nie warto tam jechać jeszcze ludzie nie normalnie nie mówię o ziomkach z którymi mieszkałem tylko o koordynatorach którzy mają wszystko .... tam i nie interesują się tym, co się dzieje z ludźmi tam żadnej opieki medycznej żadnego wsparcia.

Robert

Nie polecam pracy w Czechach (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tylko tyle mogę powiedzieć jak ktoś nie wieży niech pojedzie i się przekona jeden wielki wałek

Zenon

Szczerze nie polecam korzystania z usług tej "agencji". Najlepiej się przygotować że koordynatorzy będą łgać jak najęci byle byś się zatrudnił. Obiecano nam 3200 zł netto miesięcznie i mieszkanie spełniające podstawowe warunki, a wyszło na to że za 2 miesiące wypłata wyszła 2800 zł, chociaż mieszkanie muszę przyznać że DOSŁOWNIE spełniało podstawowe warunki do życia. Z tym że żyć tam się da, ale co z tego jak się mieszka w ruderze. Mało tego jak prosiliśmy koordynatora o pomoc w zrezygnowaniu z pracy to naopowiadał bajek o tym że w ciągu tygodnia wrócimy do domu. Gdy przyszliśmy podpisać wypowiedzenie okazało się że żadne dokumenty nie doszły, a koordynatorzy z Czech nawet nie zostali o niczym powiadomieni. Gdy zadzwoniliśmy do pana który nam naobiecywał zaprezentował swoją świetną grę aktorską i przeplatając słowa z wulgaryzmami udał oburzonego na agencję i po raz kolejny obiecał że załatwi to do końca dnia. I tak pracowaliśmy przez 2 miesiące, żeby się chociaż ten pobyt w Czechach chociaż trochę opłacał, a aktor nigdy nie oddzwonił. Podsumowując, jeżeli chcecie być chędożeni w rzyć, zgłoście się do Express People. Oni o tym wiedzą wiele. W końcu przez cały pobyt nie usłyszałem miłego słowa o tej agencji od żadnego pracownika, czy to z Mongolii, czy to ze Słowacji.

Witam. Mam jechać 14.10 na perfumy, ale widząc te opinie trochę się waham. Podpowie ktoś czy się decydować czy rezygnować?

@Anonim

Szanowny Anonimowy, jeżeli ma Pan/Pani jakieś wątpliwości, zapraszam do biura w Katowicach - zapozna się Pan/Pani wcześniej z umową, zakwaterowaniem.

@Anonim

Możesz jechać ale przygotuj się że nie możesz liczyć na pomoc kordynatorow. O wszystkim będziesz informowana z dnia na dzień. Nie liczy na grafik czy konretkne informacje. Praca sama w sobie przyjemna. Natomiast cała organizacja i do informowanie bałagan. Ja planuję wyjechać w inne miejsce. Tutaj nie czuję się dobrze.

NPr
@Anonim

w umowie nie wpisują miejsca zakwaterowania wywożą ludzi gdzie chcą ( nas wywieźli 1h drogi od Brna a miał być Hotel Brno, w umowie okazało się wszystko inaczej niż w ogłoszeniu i i zapewnieniach, po przyjeździe nikt nie odbierał telefonów. W umowie 16 tyś kc, zaliczki po 2 tygodniach 1000kc, wypłata po dwóch miesiącach. Brak warunków co do zakwaterowania, brak numerów do koordynatorów, brak nawet z imienia i nazwiska podpisu pod umową. Nocleg wyglądał jak noclegownia wewnątrz możesz sobie sprawdzić na google Dukovany 270, Czechy. Wróciliśmy do Polski.

sk ściema
@Anonim

I słusznie nas wywieźli na Dukovany 270. W umowie nie wpisują nawet gdzie będziesz mieszkać także nie masz żadnej gwarancji.

Qwerty

Napisałem do pracodawcy Sk express i wysłałem zdjęcia wypłaty z bonjob-Manuvia i nic nie odpisujecie wy tylko tak piszecie a jak przyjdzie co do czego to nie raczycie odebrać telefonu nawet, żałuje ze tu przyjechałem nic nie odlozylem bo nie dadzą zarobić , zjedzam do polski w *upie to mam już wszystko na własny koszt jade.

@Qwerty

Szanowny Panie, skargi i wnioski rozpatrujemy zgodnie z zawartą umową tj. do 30 dni. Zapraszam do biura w Katowicach, bądź do kontaktu z działem administracji. Nasza przemiła koleżanka przekaże wszystkie informacje dot. składania skarg, poprowadzi przez cały proces napisania podania, a następnie przetłumaczy na język czeski i prześle do pracodawcy. Przypominam, że firma SK Expres Sp. z o.o. jest tylko pośrednikiem - nie bezpośrednim pracodawcą. tel. +48 665 777 451 Pozdrawiamy

@Express People

To dlaczego macie razem biuro ?

MzG

Witam. Siedze tu już tydzień i czekam na prace...... Kilka uwag: Po pierwsze testy nie są takie same jak w Katowicach, po drugie na hotelach jest przyzwoicie ale jedna łazienka na całe piętro gdzie mieszka ze 20 osób to lekka przesada.... Co do testów, panie w biurze mówiły że będą takie same, po przyjeździe okazuje się żę dochodzi test wzroku (i pewnie kilka innych) jeśli ktoś słabiej widzi to pozamiatane, jak w moim przypadku. Fakt oferują inną prace, ale ile mam niby na to czekać? Aż się pieniadze skończą i będe musiał wracać stopem?? Pozdrawiam

@MzG

Szanowny Panie, dziękujemy za informacje. Dzisiaj w godzinach wieczornych przyjeżdżamy do Tachova oraz Liberca. Będzie mógł Pan z nami porozmawiać i wyjaśnić wszystkie sprawy. Prosilibyśmy również o kontakt bezpośredni z nami i o opisanie problemu. Mamy zatrudnionych na etacie tłumaczy języka czeskiego oraz słowackiego i rozwiążemy wszystkie problemy. Proszę nie martwić się na zapas, po to jesteśmy, aby Panu pomóc. Nawet jeżeli rozpoczyna Pan pracę później, otrzyma Pan zaliczkę zgodnie z uzgodnionym terminem tylko proszę się z nami skontaktować celem potwierdzenia terminu zaliczki. Pozdrawiamy Zespół SK Expres tel. do kontaktu z tłumaczem: +48 533 605 902

Scorpion
@Express People

Dzisiaj miałem wyjechać do Państwa do Katowic do pracy do Samsunga ale rezygnuje gdyż macie negatywne opinie a nie mam zamiaru wracać że Słowacji z buta

@Scorpion

Dzień dobry, rozumiemy Pana decyzję, natomiast takie informacje zgłasza się bezpośrednio, nie na forum. Pozdrawiamy i zachęcamy do przeczytania naszych odpowiedzi na ów negatywne opinie.

@Express People

Bezpośrednio to nie odpowiadacie na maile

Ja zglosilam przez 3 dni nikt mi nie pomógl z tej firmy

@Warszawa

Szanowna Pani, owszem, zgłaszała Pani, ale nie na piśmie. Wszystkie skargi rozpatrujemy zgodnie z zawartą umową tj. do 30 dni. Zapraszam do Katowic lub kulturalnego kontaktu z naszym działem administracji, a gwarantuję, że rozwiążemy Pani problem. Pozdrawiamy

Qwerty

Prawda jest taka ze macie 80.80 kc na godzinę czyli dniowka wychodzi 606 kc po przepracowaniu 7.5h za cały miesiąc zarobicie 15000(2500zl) kc ok wszystko ładnie fajnie ale wam odciagna 6000 kc (1000zl) za zakwaterowanie czyli wam zostaje 9000 kc (1500zl)i na życie trzeba dać ja daje 3000kc (500zl) zależy czy ktoś pali pije itd to więcej wyda wiadomo i zostaje ci 1000zl na czysto takie są realia rzeczywistość nic nie ma za darmo a nam tak gadali ze zakwaterowanie za darmo busem do pracy tez za darmo i zarobimy 2500 zl na reke a tu sie okazuje ze odciagaja nam z wyplaty , i napisałem SMS do biura a oni nic nie odpisuja ani nie dzwonią maja nas gdzieś widocznie.

@Qwerty

Dzień dobry, proszę o informację z kim się Pan kontaktował i kiedy pod numerem 665 777 451. W żadnej naszej ofercie nie widnieje stawka 80,80 CZK, czy netto czy brutto. Zakwaterowanie jest bezpłatne w przypadku, gdy pracownik chodzi do pracy. Jeżeli pracownik ma dużo nieobecności (nieusprawiedliwiona nieobecność, urlop bezpłatny) to wówczas za te dni koszt zakwaterowania jest potrącany z wynagrodzenie zgodnie z cennikiem, który dostaje pracownik do wglądu na początku współpracy. Transport do pracy jest bezpłatny - bezwarunkowo. Transport do Republiki Czeskiej i Słowacji jest bezpłatny pod warunkiem przepracowania 90 dni u pracodawcy, jeżeli pracownik zdecyduje się wcześniej zrezygnować, koszt transportu (w zależności od odległości od ok. 80 zł do 220 zł) jest potrącany z ostatniego wynagrodzenia. Taki dokument pracownicy podpisują podczas odprawy w biurze w Katowicach. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania pod numerem 665777451. Pozdrawiamy

@Qwerty

Pracowałem w Czechach 11 lat temu w TPCA i wtedy miałem 80 kc netto na godz,a Wy dziś za tyle robicie? to już w Polsce więcej zarobisz na byle jakiej produkcji.

@ja.

Szanowny Panie, zachęcam do zapoznania się z naszą odpowiedzią. W przypadku wątpliwości, proszę o kontakt pod numerem 665 777 451. Pozdrawiamy.

@Express People

Wasze odpowiedzi mijają się z prawdą,więc po co czytać coś co nie ma racji bytu.

@Express People

Taka moja rada,napiszcie po prostu w ogłoszeniu że zarobek po potrąceniach wynosi 1500 zł na rękę to wtedy może znajdziecie takich ludzi którzy będą pracować za te pieniądze i nie uciekną od was po pierwszej wypłacie.A tak to robicie z siebie tylko oszustów,bo każdy kto jest na miejscu pisze jak sprawa wygląda. Pozdrawiam.

@ja.

Szanowny Panie, w naszych ogłoszeniach znajduje się opis wynagrodzenia: od wynagrodzenia podstawowego do maksymalnego. Każdy bonus też jest opisany z czego wynika - wystarczy kliknąć na znak zapytania przy ofercie pracy. Nie możemy wpisać wynagrodzenia po potrąceniach, ponieważ bardzo ciężko jest nam określić, ile konkretny pracownik będzie miał nieusprawiedliwionych nieobecności, L4, urlopu bezpłatnego oraz czy zwróci klucze do pokoju po złożeniu wypowiedzenia. O wszystkich potrąceniach pracownik jest informowany wcześniej, co więcej, podpisuje dokument, w którym oświadcza, że wyraża na to zgodę i jest świadomy, że jeżeli ma nieusprawiedliwioną nieobecność lub nie odda kluczy do pokoju po zakończeniu współpracy, to koszt zakwaterowania oraz tychże kluczy zostanie potrącony z wynagrodzenia. W przypadku dalszych wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji pod numerem 665 777 451 w dni robocze od godziny 8:00 do 16:00. Pozdrawiamy

Ja.
@Express People

Tylko na waszych ogłoszeniach widnieją kwoty których nigdzie nie ma w czeskich umowach,w Katowicach podsuwacie nic nie warte papiery a w Czechach są już zupełnie inne umowy z innymi stawkami,karami itp,co do tych kluczy przecież dorobienie klucza nie kosztuje majątku cena to max 100 kč a wy potrącacie wielokrotność tej kwoty,druga sprawa który pracodawca trzyma pracownika który nie przychodzi do pracy,czyli ma ileś tam NN? Jeszcze kto bierze bezpłatny urlop jak jest na tym tylko stratny.

@Ja.

Szanowny Panie, zapewniam, że są dokładnie te same. Zapraszam do biura w Katowicach. Wskażemy dokładnie, gdzie te kwoty się znajdują. Pozdrawiamy

@Express People

Jak zwykle na niewygodne pytania odpowiedzi już nie udzielacie,no tak wszystko jasne.

@Express People

I nadal kłamiecie. Kwoty, nieprawdziwe, z Waszych ogłoszeń są podane tak, że każdy, nawet mój przyjaciel będący prawnikiem, jasno twierdzi, że to podstawa. Za to na maile ze skargami nie odpowiadacie. Bo po co? Tylko wiedzcie, że brak odpowiedzi, ignorowanie, to nie jest rozwiązanie. Jak nie odpowiecie w wyznaczonym terminie, pójdę na policję. Wtedy też będziecie tłumaczyć się jak Morawiecki na wiecu wyborczym? Express People, aktualnie Manuvia to zwykli (usunięte przez administratora) Przyznajcie się, piszcie, że kwatery to totalany (usunięte przez administratora) a wypłata to 1500 PLN. I odpowiadajcie na maile

@Marcin

Panie Marcinie, niestety nie mamy oferty, w której oferujemy zarobki rzędu 1500 zł na pełen etat, oczywiście jeżeli ktoś przepracował tylko tydzień, wówczas jest to oczywiste, że nie dostanie pełnego wynagrodzenia. Sprawy administracyjne pracowników są załatwiane zgodnie z postanowieniami umowy. W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu z działem administracji pod numerem 665 777 451. Pozdrawiamy

@Express People

Oszukujecie i tyle. Wiem,że za tydzień pracy dostaje się proporcjonalnie mniejsze wynagrodzenie niż za miesiąc. Tyle,że wy kłamiecie, OSZUKUJECIE i manipulujecie byle dostać swoje prowizje za dostawy niewolników. A niewygodne pytania zbywacie milczeniem. Cały wasz biznes to oszustwo

Już nad tym pracuję ????

Oszukani
@Marcin

Firma wprowadza w bład na miekscu telefony sie uruwają oszustwo z tym Hotelem Brno

@Oszukani

Proszę opisać w czym Pan/Pani został oszukany. Wszyscy pracownicy mają te same informacje, więc dlaczego większa część z nich nie zgłasza żadnych problemów? Proszę o kontakt pod numerem +48 665 777 451.

M

Jakieś opinie o pracy dla Notino w Brnie? Wybiera się ktoś może 16go?

@M

Nie jedź z tą agencją. (usunięte przez administratora)

@M

Ja jadę 16 do iperfumy, tez nic niewiem. Mam nadzieje że wszystko będzie tak ja w ogłoszeniu

Endorfina
@Kinga

Też mam zamiar jechać na iperfumy, dzisiaj mam dostać telefon z pośrednika :)

@Kinga

Siemka, jedziesz sama czy z kimś? Bo też mam zamiar :)

M
@Kinga

O to fajnie,że też jedziesz. Odezwij się do mnie na e-maila monikakowalik90@yahoo.com ;)

@M

Hej jadę sama. Mam nadzieję, że będzie tam praca dla mnie bo chyba bardzo dużo osób jedzie. :?

Iza
@M

Jadę 16.09 mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku Hotel Brno praca Notino jakie opinie?

@Iza

Dowiedziałam się że nie trzeba zabierać własnej pościeli ani śpiworów chyba ze ktoś ma na to ochotę. Wystarczy zabrać swoje poszewki ale to też nie jest wymóg tylko dla swojego komfortu.

@Kinga

Nie będzie jak w ogłoszeniu. W Express People czy SK Express czy Manuvia ogłoszenia są "chłytem makretingowym"

@MB

Pracowałeś już w tej agencji że tak piszesz?

Julua1905
@Kinga

Witam. Czy pojechała Pani dzisiaj do pracy?

@Julua1905

@Adrian sabina

Hejka tez mam jechac 30 wrzesnia moj email pingiel1920 @onet.pl

Brno
@MB

Zdecydowanie nie jedz zawieźli naz jakoes 40 km od Brna na jakieś wioski oszustwo z tym hotelem na miejscu zupełnie inna umowa kto musiał i nie mial kasy nie wrócił porażka

Dżoan
@Brno

Czy ktoś z was wyjeżdża na perfumy 7.10 (niedziela) do Czech?

Wyjazd

Jakieś opinie na temat Słowacji,pracy w samsungu ? Ktoś coś wie więcej?

@Wyjazd

Witam byłam właśnie wróciłam nie powiem domki bardzo ładne nowo wybudowane więc standard spania wysoki ale zarobki wynoszą 450 euro na miesiąc

Krzychu

Jedzie ktoś do Samsunga w poniedziałek?

Witam, od kilku tygodni alarmuję, także media, że EP czy teraz Manuvia, to (usunięte przez administratora) I co znajduję? Taką ofertę: https://manuvia.pl/job/praca-czechy-pilzno/?gclid=EAIaIQobChMIkamvivbc3QIVB4-yCh36cAX9EAEYASAAEgLnKfD_BwE - tyle, że stawka jest zawyżona. Najwyżej 20000 Koron brutto będzie na umowie w Czechach. (usunięte przez administratora)

eliza 1974

express pipo esk express a teraz manuwia to jedno i to samo nasza przygoda z ta firma zaczeła sie dokładnie 11 wrzesnia2017 roku praca na foxfon w kutnej horze zarobki były niezłe warunki mieszkaniowe tez zjechalismy do polski 22 grudnia potem słowacja hella lampy samochodowe i tu musze stwierdzic jedno wielkie oszustwo w katowicach ci mówia ze zarobisz tam 880 euro a po miesiacu pracy na wypłate dostajesz 330 euro hotel accom warunki daja duzo do myslenia pokoj dla par jak dziupla jedna mała lodowka na 6 osob pranie płatne 3 euro kuchnia w piwnice oblegana przez rumónow 2 kuchenki na tyle osób a teraz ta pozal sie firma ma ogłoszenie na lampy samochodowe do helli izarobki 3.900 pln ludzie nie dajcie sie nabrac testy tez sa złozenie lampy samochodowej w ciagu 50 sekund jak nie zaliczysz to powrót do polski na własny koszt a teraz jak chcielismy jechac do brna na perfumy to firma sk express powidziała ze mamy zakazwyjazdu przez ich firme tak sie dziekuje pracownikom za to ze chodziło sie do pracy na czechach i słowacji ludzie wiejcie od tej agencjii jak najdalej wiecej informacjii pod num tel 883454475

@eliza 1974

Dzwoniłem do Pani. Mój numer telefonu(usunięte przez administratora)

@anonymous

Dziękujemy. Wkrótce się z Panem skontaktujemy. Proszę pamiętać, że pracujemy w dni robocze od 8:00 do 16:00.

Tak jak poprzednicy nie wypowiem się o zarobkach szkoda mówić sprzątacze na ulicy w Polsce mają więcej co do warunków mieszkalnych na przykładach plany itp w nie jednych gospodarstwach zwierzęta mają lepiej może warto się zastanowić nad powodem powrót wielu ludzi po paru dniach od momentu zobaczenia noclegu???

Zostaw merytoryczną opinię o Express People - Katowice

• Jak się pracuje w Express People?

Zobacz opinie na temat firmy Express People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Express People?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 16 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Express People?

Kandydaci do pracy w Express People napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Express People