Opinie o Express People w Katowice

Międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników produkcji na rynek czeski i słowacki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Express People w Katowice

Były niewolnik.

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać kłamać i żerować na bezrobotnych oraz przestać zatrudniać kolejnych łgarzy i pasożytów jakim są pseudo koordynatorzy.

Człowiek

Byliśmy od września do grudnia na pakowaniu kosmetyków. Koordynatorka/Pani tłumacz przez cały pobyt uznała, że mamy sobie radzić sami I nie zawracać jej głowy. Za bycie w pracy przez cały grudzień obowiązywała premia świąteczna, której oczywiście nie dostaliśmy. O zmianie zmiany potrafiliśmy się dowiedzieć kilka godzin przed jej rozpoczęciem. W hotelu były ciągle balangi i nikt nic z tym nie robił, a mając pierwszą zmianę musieliśmy wstać o 4.00 i ryki za ścianą nie pomagały. Ubezpieczenia dostaliśmy dopiero wtedy, kiedy jedna z naszych koleżanek po fachu miała wypadek samochodowy. (Zamiast dostać L4 musiała nadrabiać te dni przez kilka weekendow)

BARBRA30

BYLAM OD WRZESNIA DO GRUDNIA PRZEZ MANUVIE PAKOWANIE KOSMETYKOW SPANIE W CZYSTYM HOTELU COTYGODNIOWE ZALICZKI WYPLATA NA CZAS NA KONTO AUTOBUS DO PRACY I Z POWROTEM BONY ZYWNOSCIOWE BARDZO MILI LUDZIE (usunięte przez administratora) MUSZA BYC LUDZIE CYWILIZOWANI

MB
@BARBRA30

Ile EP płaci za takie opinie? Bo może zamiast ich krytykować, zacznę chwalić za kasę. Powszechnie wiadomo, również w Konsulacie RP w Czechach i Konsulacie RP w Słowacji, że EP, Manuvia, czy jak się teraz nazywają od lat żerują na pracownikach i ich oszukują

Arek -Arecki

Pojechaliśmy w tym roku przez tą agencje ,na początek było mówione że wypłaty pod koniec mca i zaliczki od razu,hotel w Brnie a okazało się że zaliczki po 2h w poniedziałki ,wypłata 20go w następnym mcu ,hotel w Dukovanach 50km od Brna ,słowa na początek od koordynatora Czecha ,,jak wam się nie podoba to wypier... lać ,, założenie konta we własnym zakresie ,podobno mieli pomagać ?gigantyczne otracenie za dziurę w ścianie 5000kc gdzie kolega wpadł i wleciał do środka ,ściany w pokojach z płyt ,lekkie uderzenie i wszystko znać ,maksymalna kwota otracenia to powinno być 2000kc !Kto sobie tyle liczy ?dzwonię do agencji nie ma bonów na żywność po 80kc na dzień ,pytam o pasek jaką kwotę zarobiłem ?nikt nic nie wie ?nie wiedzą ile jest podstawowy zarobek brutto i netto ,odpowiedz ,,będziemy się kontaktować z Panem,,szok i kpina ,nie polecam tej agencji oddajemy sprawe do sądu .

Grupa Oszukani przez agencje pracy na fb. Zapraszamy do kontaktu

zarobiony_67
@Arek -Arecki

a ja już odebrałem bony z Notino i nikt nie robil problemów. Smsa dostałem z agentury, że są do odbioru w Katowicach, pojechałem i mam.

@zarobiony_67

Ile bierzesz za pozytywną opinię?

@Marcin

Ręka rękę myje

Miro

To prawda

rudy
@zarobiony_67

zarobiony 67. Lecz się na nogi gdyż na głowę jest już za późno.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Aneczka26

Ja z moim chłopakiem jesteśmy zadowoleni z agentury manuvia zarobki dobre hotele także .praca nie jest ciężka zarobki bardzo dobre naprawdę polecamy tą firmę

rudy
@Aneczka26

Aneczko 26. Pochyl się do przodu i zacznij biegnąć - Ściana Cię sama znajdzie.

Krzys

Dzień dobry wszystkim co chrom pojechać na czechy z sk przede wszystkim Mosicie chcieć pracować i nie pić alkoholu pamiętajcie że nie jesteście na wakacjach ja w czechach jestem 5 lat i zaczynałem z sk więc czeka pracować A nie odbijać się ......A jeśli chodzi o Petera jest Oki gorzej jeśli chodzi o jego dziewczynę

Miro

Obiecuja duzo a fakt jest inny hotele tragedia tragediom podparta robactwo zrzera zywcem nie da sie wytrzymac omijajcie ta agecja

notino

jedyne co polecam, to spisać numery wszystkich firm, które zatrudnia w chechach polaków i pozniej do nich uderzyc, bo wczesniej czy pozniej cie zwolnia lub sam odejdziesz z Manuwii.

Jezol

Pracowałem dla manuvii. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z tej agencji. Nie znoszę jak ktoś swoje błędy zrzuca na manuvie. Jedzie się do pracy a nie na wczasy .

Kicio

Żenada nie firma, odradzam nawet swoim wrogom, przepracowałem 3 tygodnie, wypłaty nie dostałem i zapewne nie dostanę, pojechałem do pracy w DP Work,(usunięte przez administratora)

Oszukany i wykorzystany

Manuvi (Express Peole) Sk Expres to to samo (usunięte przez administratora) , Chamy, Wyzyskiwacze, Dorobkiewicze, Banda, (usunięte przez administratora) Nawet nie żądają Papieru o niekaralności. Potem okazuje się że staszek ze śląska chwali się że siedział, a koledzy widać po cwaniactwie że też. Tam gdzie byłem Express People (Manuvia) Foxconn w Kutnej Horze, Nazywaja się Manuvia a Potem dostając koszulkę na niej pisze Express people. Ludzie po 2 dniach uciekają, 75 koron na godzinę na umowie mają Napisane. Na szkoleniu Pan Sokół i świta to chamy, praca po 12 godzin od poniedziałku do piątku, przepracowaniu tego czasu czyli miesiąca czekasz do 31 następnego miesiąca na wypłate. pomimo przepracowania ponad 200 godzin nawet niewyciągniecie 20 tysięcy koron. Nabór nowych pracowników co tydzień bo ludzie uciekają, Koordynatorzy chamy nieodbierają i niedzwonią. W biurze jak masz pytanie to patrza na ciebie jak na wroga, gdy taka gruba pani wypłacała mi 1000 koron zapomogi to pomyliła się i dała 500, ciekawe jakbym nie spojrzał i wyszedł 500 koron miała by w kieszeni. Ogólnie harujecie na nich, nie na siebie. Na hotelach różnie, zazwyczaj piją i ćpają. Podejrzane typu z pobitymi nosami. Recydywa. niepolecam, odradzam. Po tygodniu pracy wymagają od ciebie abyś już umiał a mówią że masz 2 miesiące. Kolesie jak się nie spostrzeżesz podłożą ci świnie. Przeważnie zapite twarze, pomylisz się 2 razy i lecisz. Brygadziście jak powiesz ciał to się podle zaśmieje. (usunięte przez administratora) pospólstwo mobing, Nikogo to nieobchodzi, 10 dyrektorów 1 pracujący. Majster sie glupio podśmiewa, za ostatnią zaliczke uciekłem z tamtąd, bo miałem ból pleców i czułem korzonki, to u lekarza za badanie kazała zapłacić 500 koron. Buty jak dostaniecie to niewyrobicie z bólu musicie sobie ze swoich pieniędzy kupić wkładki sylikonowe, bo to dramat.

resa1905

jest prawdomuwna Moje sugestie dla Express People: niemam Lubię atmosferę w Express People za: praca i atmosfera

Tak, posiadam wiedzę, jednak jaki jest sens pisać opinie na gowork.pl, skoro negatywne komentarze są, zapewne na zlecenie Express People, czyli aktualnie Manuvii,, usuwane. Lepiej poszukajcie grupy "Oszukani przez agencje pracy" na facebooku Moje sugestie dla Express People: Przyznać się do masowych oszustw, wypłacić odszkodowania i zwinąć kram Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacić odszkodowania i zamknąć kram

Bravo,, bravo, bravissimo!!! Express People! Brawo Wy. Usunęliście wszystkie negatywne wpisy od połowy września... I jak traktować poważnie firmę, która oszukuje, a kiedy oszustwo wychodzi na jawa, "zamiata pod dywan" dowody?

Krystian

Jedzie ktoś 11 w niedzielę na iperfumy?

Chudy

Straszna firma (usunięte przez administratora) i tyle

Do Keny

Przestańcie pisać brednie!!! Ludzie z Manuvii piszą dobre komentarze,byłem tam i wiem jak jest naprawdę, 3500 zł to może i jest ale za 2 miesiące pracy!Przepracowałem pełny miesiąc bez absencji,chorobowego i wypłatę wziąłem 12000kc,porażka.

Panie Mecenasie Bułat, a jak nazwać manipulowanie faktami, rzekome wypowiedzenie umowy z 4 września i inne kombinacje? A zastraszanie?

Mecenas Janusz Bułat
@Marcin

Proszę Pana na takie zarzuty musi Pan mieć dowody. Z poważaniem.

Mario

Ciekawe czemu się nie da dodać opinii? -Pewnie wam grożą sprawami... albo liczą na to, że jeszcze ich tu nie znają. Otóż znają. Kilka lat temu Express People (z Czech) ściśle współpracowało z "SK Express" z Polski z siedzibą w Katowicach na ulicy Piotra Skargi. -Widać zawiesili na kilka lat działalność w Polsce, bo dawno ich nie widziałem

@Mario

Zmienili nazwę na Manuvia

Ciekawy

dlaczego nie da się nic napisać na temat tej "agencji"?

Zostaw merytoryczną opinię o Express People - Katowice

• Jak się pracuje w Express People?

Zobacz opinie na temat firmy Express People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Express People?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 16 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Express People?

Kandydaci do pracy w Express People napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Express People