Opinie o Express People w Katowice

Międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników produkcji na rynek czeski i słowacki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Express People w Katowice

Speed

Wyjeżdża ktoś w poniedziałek o 9 ? Niech mi ktoś powie co się przyda tam ze sobą wziąć..?

Siwy
@Speed

Wez z soba duzo kasy bo ci sie naj bardziej przyda.... Ja czekam na wyplate od 20wrzesnia

qwertyyuu

ktoś coś powie na temat warunków zamieszkania na Słowacji? i czy gdybym chciał olać hotel a wynająć coś we własnym zakresie to jest jakakolwiek dopłata do tego?

Speed

Witam wie ktoś coś na temat pracy w Kopřivnice ?

Helsinska Fundacja Praw Człowieka

Przygladam się od dawna Agencji i myślę że najpierw trzeba skontrolować komuś komu dają władze (co to za władza ręce w kieszeni drapanie po ja.. Jach podsluchiwanie Ludzi udawanie rozmów telefonicznych oraz lekceważenie człowieka dodaje ustawianie grafików kontrolowanie hoteli itp normalnie bez prawie) Kiedy znajdziemy mały błąd to pierwszy cebulę na bazarze bd obierał Człowiek który stoi za detyktywistycznymi zagrywkami. Na samym wstępie nieradzeradzę to do tych co wiedzą że ja wiem. Jesteście na czarnej liście drodzy szponciciele. z garacych Pardubic chciałbym powiedzieć i już od dziś oznajmić że ostatni bd pierwszymi aco do komentarza z góry jestem za. Człowiek to człowiek a nie śmieć a lapczywy 2razy Traci.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Niewolnik

Sztuka Manipulacji? Co to takiego? A siedem grzechów znacie? Kości zostały zucone. Witamy w piekle. I udowodnie wam że mam Jokera w rękawie. Pzdr Kordynatora PL. Główny spec od spiskowania Hujo..... Za. A więc oglądaj się za siebie Chlopczyku. Więzień Agencji People Foxconn.

Verdes
@Niewolnik

prosze o kontak, moge pomuc

SZAKKALL

UWAGA AGENCJA OSZUKUJE NA WYPŁACIE 3 MIESIĄCE PRACY W CZECHACH .... każda wypłata coraz mniejsza 3 wypłata to 10 000 tys koron... OSZUSCI..

Joanna

Wiele osób pisze o różnicach przez wyjazdem oraz po @dave, a możecie napisać co jest dokładnie zawarte w kontrakcie/umowie? Jeśli były jakieś rzeczy, które nie zgadzały się z wcześniejszymi ustaleniami, to czy można było powołać się na zapisy w umowie i dochodzić swoich praw? Dla innych myślących o wyjeździe to bardzo ważne rzeczy, dajcie znać jeśli możecie.

Joanna

@Mateusz czy agencja wymaga znajomości języków obcych? Jak je weryfikuje? Wszelkie praktyczne informacje pomagają innym - być może po raz pierwszy wybierającym się do pracy za granicę. Czy agencja pomaga w organizowaniu przejazdu i noclegu?

Mateusz
@Joanna

tak kordynatorzy pomagaja ze wszystkim nie ma problemow, nie jest wymagana znajomosc jezykow obcych , co do organizacji przejazdu i noclegow kordynatorzy pomagaja odrazu po przyjezdzie na miejsce tzn po przyjezdzie na miejsce masz automatycznie zapewniony nocleg i jest to darmowy nocleg , odtracaja tylko za nocleg w przypadku gdy ktos przesadzil z alkocholem i nie poszedl do pracy , dojazd z polski do czech jest darmowy , w razie jakich kolwiek pytan prosze pisac

@Joanna

Szanowna Joanna, nie wymagamy znajomości języków obcych, pozdrawiamy Zespół SK Expres

Iza
@Mateusz

Czy mogłabym poprosić o więcej informacji na maila isa38@wp.pl byłabym zainteresowana wyjazdem.

OnDiesel

Witam!! mamy wyjechać z kolegami w czwórkę do Kvasin na montaż foteli.. Moje pytania: 1- jak wygląda praca 2- jak wyglądają zarobki chciałbym by ktoś sumiennie odpisał na moje pytania. Pozdrawiam

nikt
@OnDiesel

pojechałeś już praca na fotelach ja robiłem w kolinie przy fotelach ręce ci odpadaja musisz smarować się maściami dla starych ludzi jak byś miał artretyzm,zwyrodnienia stawów czy coś taki ból w rekach,kasa troche lepsza niz w polsce warunki pracy super prócz tego bólu ale przyzwyczajsz sie po kilku miesiącach i będzie ok jak nie jesteś alkoholikiem i nie bedziesz chlał i awanturował się z innymi na hotelu tylko siedział cichutko jak myszka pod miotłą dasz rade Pozdrawiam

Mateusz

co do agencji nie ma zastrzezen i prawda jest taka jesli chce ktos pracowac i zarobic to zarobi a ci co jada po to by sie zabawic to wiadomo jak koncza a po tem pisza bzdury ja przebywalem pod ta agencjia 8 miesiecy i nie nazekalem na nia wic dziwie sie niektorym ze pisza bzdury . i jak napisalem na poczatku komu zalezy na pracy i chce pracowac to bedzie pracowal i bedzie zadowolony wiadomo ze pierwsze 3 miesiace beda ciezkia ale kazdy kto chce pracowac tak ma po tym okresie jest o wiele lepiej i ja sam wraca pod agencjie bo jest naprawde dobra agencja pracy problemy sa rozwiazywane od reki kordynatorzy pomagaja ze wszystkim ja osobiscie nie spotkalem sie z problemami ze strony kordynatorow tylko ci sami stwarzaja problemy wczynaja burdy po pijaku udaja ze to oni sa pokrzywdzeni przez agencie itp nie wierzcie im bo to sa zwykle karierowicze ktowrzy pija cpaja wczynaja bojki itp a potem pisza bo im kazano wracac do polski i sie zala ze malo zarobili , zarobili malo bo wiekszac zaliczek szlo na alkoholi i narkotyki oraz potracano za wyrzadzenie szkod ktore narobili

marcin Szewczyk
@Mateusz

Ja również pracowałem przez ta agencje w zakładach Skoda w Kwasinach . Z tą fantastyczna firma Skoda rozwiązała umowę o dostarczanie pracowników. Ta fantastyczna firma płaciła mi i wielu innym którzy pracowali w Skodzie podam przykład za listopad 2016 roku. Przepracowane godziny 66 / 8785 koron. Byłem zadowolony bo nie cały miesiąc. Grudzień 2016 r. Przepracowane godziny 104,25 / 13 315 koron. Było nawet dobra tylko dziwi mnie jedna rzecz na pasku wypłaty. Strazka za ubytowani 768 koron. Styczeń 2017 Przepracowane godziny 127,5/ 10 171 strażka za ubytownie 3,702 koron . Luty 2017 150/ 20 037 koron . moja największa wypłata. Pomyślałem, że to już ku dobremu idzie i tu rozczarowanie w marcu 2017 roku. GODZINY PRZEPRACOWANE 142,5 ZAROBIŁEM 14 739 KORON. Tłumaczenie koordynatora bo tak Skoda płaci. Z kwietnia nawet nie otrzymałem kwitka do dziś tak jak karty do lekarza oraz rozliczenia podatkowego za poprzedni rok. Zarobiłem 17000 koron za 19 dni roboczych w tym było święto. Wiec ta fantastyczna firma jakoś mnie nie przekonuje. Co do zaliczek pierwszą dostałem po trzech tyg pracy. 300 koron. bo jak pan koordynator sie tłumaczył nie ma mnie na liście i nie wiem czy ja pracuje. To samo wynikło z moja wypłatą też jakoś nie było mnie na liście płac.

makacz

czy ktoś wie jak wygląda praca przy montażu foteli w czechach,z góry dziekuje za info

makacz

czy ktoś wie jak wygląda praca przy montażu foteli w czechach??za info z góry dziekuje

Hemik17

Witam.Mam małą sprawę którą niezwłocznie trzeba wyjaśnić czy ,mogłby mi ktoś podać meila do biura Express People Katowice??

@Hemik17

Dzień dobry, proszę kontaktować się mailowo na adres pl.branches@express-people.com. Pozdrawiamy Zespół SK Expres

Mateuszzz96

NIE POLECAM !!! Z pomocą tej agencji ja i mój kuzyn zmarnowaliśmy 3 tygodnie swojego życia w Czechach. Praca była wymagająca na kotle w Tristone Flowtech w Hradku nad Nysą. W pokoju gej, alkoholik, dwóch kiboli, były skazaniec. BIORĄ WSZYSTKICH Z ULICY !!!! Tatuaże na czołach, brak uzębienia, spanie na korytarzu co chwile bójki-tak to wygląda na ubytowni. Co dostałem w zamian ? 700 zł za 3 tygodnie pracy i ucieczka pociągiem do domu.

@Mateuszzz96

Dzień dobry, Pan Mateusz nie kontaktował się z nami w sprawie problemów na miejscu, co więcej przy naszej kontroli i ocenie pracowniczej nie otrzymaliśmy żadnej skargi, prośby o rozwiązanie problemu. Pan Mateusz nie dostał 700 zł za 3 tygodnie pracy. Oferujemy naszym pracownikom zaliczki w wysokości 1000 CZK netto co tydzień, które są potem odliczane od wynagrodzenia. Dodatkowo każdy pracownik jest informowany o potrąceniu za transport, jeżeli nie przepracuje 3 miesięcy oraz o potrąceniach za brak zwrotu ubrań roboczych. Oferujemy pracę osobom, które przejdą cały proces rekrutacji. Nie oceniamy kandydatów na podstawie ich orientacji seksualnej, wyglądu czy problemów zdrowotnych. Na miejscu pracownicy mają sprawdzany rejestr karany (do 30 dni od przyjazdu), więc nie zaprzeczę, że kandydat mógł zataić informacje o swojej historii karnej, ale mogę potwierdzić, że jeżeli rejestr został sprawdzony przez pracodawcę (SK Expres Sp. z o.o. jest tylko agencją pośrednictwa pracy - nie zatrudniamy bezpośrednio) to umowa o pracę może nie zostać przedłużona. Pozdrawiamy Zespół SK Expres

maciomen201

Witam . Ja z moim wujkiem i kolegą od wujka idziemy pracować do Czech na jakieś montowanie śrubek . I mam pytanie czy będę mieszkał z moim wujkiem i kolegą bo tak chcę napewno bo boję się o swoje bezpieczeństwo. Nie lubie awantur. Przy 8 godzinnej pracy zdarza mi się że boli mnie brzuch i potrzebuje wziąć odpoczynek. Jaka to jest umowa i czy dostane ją po polsku bo musze kopie do Warszawy wysłać. I w jakich godzinach jest praca? Interesuje mnie 8 godzin. I czy mie bedzie ktos narzekł że mi słabo itd. Czy tłumacz tam jest

Witam serdecznie. Byłam w pracy na słowacji przez ta firmę nie polecam nikomu wyjazdu ponieważ to jedno wielkie oszustwo zarobki dużo mniejsze niż w rzeczywistości zostalismy oszukani pokoje rownież sie nie zgadzaja mielismy byc ze znajomą w pokoju dwu osobowym a na miejscu okazalo sie ze dostalismy 2 pokoje na 5 osób my dostalismy 3 osobowy pokój a obok nas para mało tego miała być kuchnia kazano nam zabrać garnki. lecz kuchni niema na calym hotelu a żeby było śmieszniej to o czajniku mozna zapomniec jak i o mikrofalówce wszystko trzeba sobie samemu kupić. a jak dojechalismy do hotelu to okazalo sie ze nie mamy telewizora i dali nam zepsutą lodówkę o wysokości 50cm na 5 osób po godzinnym czekaniu dostaliśmy jeden telewizor na 2 pokoje waneksie kuchennym byla tylko szafka i zlew bez cieplej wody i to cala kuchnia zadnego piecyka do gotowania nic wiec nawet nie moglismy sobie zrobic po podróży cherbaty prysznic byl owszem ale bez funkcji wiszacej trzeba bylo sobie sluchawke trzymac nedza i rozpacz cala w 21 wieku wstyd tak sie nie traktuje ludzi.

@Anna

Szanowni Państwo, osobiście rozmawiałem z osobą komentującą. Po kolei odpowiem na wszystkie zarzuty: 1. Wszyscy pracownicy są jednakowo informowani o formie zatrudnienia oraz wysokości wynagrodzenia. Pracownicy firmy, mieszczącej się w Liptowskim Mikułaszu są zatrudnieni na umowę o pracę na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz ze stawką 20 zł brutto na godzinę. Pani pisze tutaj o stawce niższej niż w rzeczywistości, lecz pomiędzy firmą słowacką a Państwem nie doszło do podpisania umowy i ani jeden dzień nie został przepracowany przez komentujących. 2. Co do zakwaterowania - podczas rozmowy osoba komentująca gubiła się w tym co mówi. Najpierw otrzymałem informację, że jest to pokój dwuosobowy, później jednak okazał się być trzyosobowym. Państwo wspominają również o koleżance, która miała być z nimi zakwaterowana, a przez telefon nalegali na pokój dwuosobowy - który to otrzymali. Pokoje, które oferujemy są czyste o średnim standardzie. Wszyscy pracownicy otrzymują zakwaterowanie za darmo, ale oczywiście na własny koszt można wynająć własne mieszkanie, pokój w czym nasza Pani koordynator z przyjemnością pomoże. Lodówka, o której Państwo wspominają nie była zepsuta. Potwierdzam informację, że była mała, ale niestety przy tylu pokojach możemy zapewnić jedynie jedną, małą lodówkę na pokój. Oczywiście w przypadku problemów ze sprzętem istnieje możliwości dostawienia kolejnego - wystarczy w tym celu skontaktować się z nami a ja osobiście rozwiązuję ten problem. 3. Po telefonie od Państwa bardzo się zaniepokoiłem sytuacją, która miała mieć miejsce wg. osoby komentującej i osobiście udałem się sprawdzić stan zakwaterowanie (wg. opisu miała być zniszczona podłoga, szafa, brak stołu, uszkodzony prysznic, żyrandol, uszkodzona lodówka i ogólna informacja, że nie da się mieszkać w tym hotelu). Po przyjeździe na miejsce udałem się do pokoju, o którym Państwo wspominali (podawali dokładnie numer) i zorientowałem się, że relacja w 90% mija się z rzeczywistością - tak naprawdę jedynie zgadzała się informacja o małej 50 cm lodówce w pokoju. Dogadaliśmy się z działem operacyjnym, że w większych pokojach (3 - 6 osobowych) będą większe lodówki, bądź pracownicy otrzymają dwie. Bardzo ważne informacja - w żadnym z naszych hoteli nie oferujemy dostępu do telewizji i nigdy o tym nie informujemy pracowników, za to każdy hotel posiada dostęp do WiFi. Posiadam dokumentację fotograficzną pokoju osoby komentującej i osoby chętne mogą otrzymać te zdjęcia nawet mailowo - nie widzę żadnych przeszkód. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem w Katowicach. 4. Ostatnia informacja - Państwo zapewniali, że porobili zdjęcia i przyjadą do Katowic. Nikt się nie zjawił, nikt się nie kontaktował i nikt nie przesyłał zdjęć, ale jak wspomniałem wcześniej, osoby chętne do obejrzenia pokoju proszę o kontakt z biurem w Katowicach, prześlę zdjęcia mojego autorstwa. Mam nadzieję, że dogłębnie wyjaśniłem sprawę. Pozdrawiamy Zespół Sk Expres Polska

PRECZ Z TYM!!

Teraz ja trochę opowiem na temat tej agencji, wypowiem się tutaj, ale do biura i tak sie przejade... Moja przygoda z tą oto agencją zaczęła się od zatrudnienia przez telefon co już wydawało mi się dziwne, ale cóż, byłem w takiej sytuacji w odróżnieniu od kolegów, że mogłem zaryzykować bo koledzy na dzień dzisiejszy zostali z niczym... Pojechaliśmy na miejsce własnym samochodem, na smsa dostaliśmy wiadomość, że mamy stawić się w mieście Novy Jicin w hotelu Kalac w niedziele o godzinie 15 w razie pytań dzwonić do koordynatora. Jest niedziela, godzina 14, dzwonimy do koordynatora i już się zaczęła paranoja dziać bo nikt nie odbierał. Po jakimś czasie odebrał koordynator który mówi, że w hotelu kalac nie ma już miejsca i wyśle smsem numer do nastepnego koordynatora no więc dzwonimy... Drugi koordynator mówi, że musimy jechać do Koprvnice do penzion tatranka, który jest oddalony od pierwszego miejsca 13 kilometrów. Na miejscu okazuje się, że bedziemy mieszkać w 5, a nie w 3/4 tak jak nam mówiono w Polsce. Przychodzi drugi dzień (Poniedziałek 7:30) szkolenie... na szkoleniu dowiadujemy się o zarobkach które wynoszą 16 000 Kcz brutto!!!! a nie 19-20 tys na rękę jak ta "Agencja" mówi w Polsce. Pojechaliśmy na zakład po kluczyk, karte i na rozpoznanie całego zakładu. Podejście koordynatorów do Nas Polaków jest takie jak byś tutaj przyjechał bo nie masz co jeść i z góry traktują Cię jak kogoś gorszego... W poniedziałek z powodu braku majstra i (usunięte przez administratora) na zakładzie Brose mielismyc czekac na wiadomosc kto i na którą ma we wtorek do pracy. Godzina 18 dzwoni koordynator tylko do jednego człowieka z naszej grupy, że jutro (wtorek) wszyscy Polacy o 7:30 pod hotelem. Oczywiście my nie możemy sie spóźnić 2 minuty na szkolenie, a oni wszyscy spóźniali się po 15/20 minut. We wtorek okazuje się, że nikt nie wie co z nami zrobić bo nie ma majstra bo środa i czwartek jest święto, a w piątek muszą porozmawiać z dyrektorem który nie wiadomo czy bedzie. Kazano nam przyjechać w niedziele, a praca będzie moooże w piątek... Koordynatorzy mówią do Ciebie po czesku Ty do nich po Polsku, a jeżeli cos nie rozumiesz to twój problem, tam jest pociąg i możesz wracać. Hotel robotniczy z 3 gwiazdkami, 2 gwiazdki dostał za lokalizację, a jedną za pokoje i recepcję. W momencie kiedy dawano nam kluczyk do pokoju to nam mówili, że on sie zacina ale działa no i faktycznie zacinał się, ale za 4 razem udało mi sie otworzyć drzwi, na drugi dzien juz sie nie dalo otworzyć drzwi wiec ide do Recepcji, Ten cieć pod wąsem siedzi na ławeczce i pije alkohol a jak mu powiedziałem, ze klucz nie dziala to on do mnie "działał?? działał... wiec teraz tez ma działac" Byłem tam tylko dwa dni, a mógłbym książkę całą napisać, ale APELUJE DO WSZYSTKICH!!! Jeżeli macie coś w miare stabilnego w Polsce to siedzcie tutaj u siebie, a agencji nie wierzcie bo nie zarobicie nic, a stracicie wszystko!! NIE KOMPETENTNI LUDZIE, NIE POINFORMOWANI, SAMI NIE WIEDZĄ JAK JEST NA MIEJSCU, KŁAMIĄ!!!!

@PRECZ Z TYM!!

Szanowni Państwo, Pan, który dodał ten post nie kontaktował się w żaden sposób z naszymi pracownikami. Pokoje, które oferujemy są zawsze 3-6 osobowe. Niestety nie ma możliwości wybrania ilości współlokatorów. Zakwaterowanie oferujemy bezpłatnie każdemu pracownikowi. Nasi pracownicy są kwaterowani w dwóch hotelach: Tatranka oraz Kalač. Zdarza się, że w jednym, bądź drugim hotelu brakuje miejsca i na ostatnią chwilę pracownicy są przenoszeni, ale odległość między nimi nie jest wielka i koordynator zawsze pomaga w przeniesieniu. Prezentowane wynagrodzenie to przedział między 2200 a 3200 zł netto. Zainteresowane osoby mogą uzyskać dokładne informacje u nas w biurze ze względu na ochronę przed konkurencją. Kwota 16 000 CZK brutto, o której wspomina komentujący nie jest prawdziwa i nie mam pojęcia skąd ta kwota się wzięła. Sytuacja o szkoleniu dotarła do nas i została wyjaśniona. Potwierdzam, że był problem z organizacją szkolenia ze względu na urlopy, na których przebywały osoby odpowiedzialne za przyjęcie nowych pracowników. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i pragnę poinformować w imieniu firmy, iż ten problem został już rozwiązany a pracownicy, którzy czekali w hotelu do następnego szkolenia zostali zatrudnieni. Z przykrością muszę również stwierdzić, że wiele osób nie stosowało się do regulaminu hostelu i z nimi współpracy nie nawiązaliśmy. W przypadku problemów z dogadaniem się z koordynatorami oferujemy bezpłatne tłumaczenia. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem w Katowicach. Nie zgadzam się z opinią dotyczącą zakwaterowania. Osobiście dokonuję audytów wewnętrznych naszych hosteli i posiadam zdjęcia dokumentującą aktualny stan, przy czym pragnę poinformować, że nie odpowiadamy za nieporządek Naszych pracowników. Nie oferujemy usług sprzątających i nie chcemy ingerować w prywatność Naszych pracowników. W przypadku chęci uzyskania większej ilości informacji zachęcam do kontaktu z naszym biurem w Katowicach przy ulicy Krzywej 10, czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Pozdrawiamy Zespół Sk Expres Polska

MAREK
@PRECZ Z TYM!!

no tak myślałem z e pracownicy w POLSCE są Buszmenami ale widzę ze dzicz polskich warchołów Dotarła już do CZECH Przykro mi o tym mówić ale prowadziłem firmę a POLACZKI (usunięte przez administratora) WINIE tylko patrzyli jak tu wyjebać PRACODAWCĘ A mało nie mieli 5000 zeta ALE TEJ HOŁOTY NIE Starczy czeba było kraść paliwo oszukiwać chlać do rana bo byli 400 km od biura mordy sobie poobijać pod sklepem z innymi ekipami (usunięte przez administratora) WINIE alkocholicy i złodzieje jebać POLACZKÓW

Iwona

(usunięte przez administratora) Mój mąż do niedawna był w Jabłońcu z tej agencji. W ubytowni wieczne imprezy i awantury, koordynator nie reagujący, a jak już to po czasie... Okradają na zaliczkach (bierzesz np 3 razy po 1000 koron a na pasku wpisane 4 zaliczki). Kiedy postanowili się zwolnić w kilka osób, to agencja ukradła im premię przyznaną przez zakład, a pensję wysłali niby przekazem pocztowym do Polski ( mówię niby, bo też nie wiadomo czy dotrze kiedyś), mimo, że dostali e-mail z numerem konta. (usunięte przez administratora)

@Iwona

Dzień dobry, w związku ze zgłoszonymi zażaleniami od Naszych pracowników został przeprowadzony audyt zewnętrzny funkcjonowania koordynacji w okresie libereckim. Audyt nie stwierdził nieprawidłowości z naliczaniem wynagrodzeń pracowników. Zostały również przedsięwzięte działania, mające na celu eliminacje problemów z zakwaterowaniem tj. zakłócanie spokoju w hostelu. Od tego czasu nie otrzymujemy skarg od pracowników na miejscu. Przypominam, że jeżeli numer konta nie został przekazany koordynatorowi przy podpisywaniu umowy to wynagrodzenie jest wysyłane na adres korespondencyjny podawany u nas w biurze podczas rekrutacji. Wynagrodzenie jest wysyłane zgodnie z terminem wypłaty a czas oczekiwania na przekaz pocztowy trwa ok. 14 dni kalendarzowych. Jeżeli mają Państwo zastrzeżenia do wynagrodzenia, proszę kontaktować się z biurem w Katowicach. Z przyjemnością rozwiążemy wszystkie problemy. Pozdrawiamy Zespół Sk Expres Polska

kat13

Witam interesuje mnie opinia o Sk Expres jak i o pracy na stanowisku : OPERATOR PRODUKCJI - ELEKTRONIK w Dubnica nad Wagiem, Słowacja praca dla korporacji HP, Cisco, Lenovo , Huawei. czy ktos juz tam pracował , jakie warunki pracy oraz jakie warunki placowe czy się zgadzają z tym co mówią w Sk Expres ?? Jakie warunki mieszkalne na hotelu w centrum Trenczyna (pod zamkiem). ?? I czy to co opisują w ogłoszeniach się zgadza np : Co mamy do zaoferowania Naszym kandydatom/kandydatkom? •słowacką umowę o pracę do 31.12.2017 z 3-miesięcznym okresem próbnym, •stawkę 20 zł brutto / godzinę (2400 zł – 3000 zł netto „na rękę” miesięcznie), •pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko, •możliwość zdobycia doświadczenia jako elektromonter, •bezpłatny transport oraz dojazdy do pracy, •bezpłatne zakwaterowanie w centrum Trenczyna (pod zamkiem), •dopłatę 55% do wyżywienia, •wsparcie tłumacza przy podpisywaniu dokumentów, zakładaniu konta. •pokoje dwuosobowe dla par.

Robot

Chcialem jechac ale po komentarzach nie pojade... wolalbym dostac dofinansowanie do zakwetorowania niz darmowy pokoj. Da sie tak zrobic w express?

Zostaw merytoryczną opinię o Express People - Katowice

• Jak się pracuje w Express People?

Zobacz opinie na temat firmy Express People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Express People?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 16 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Express People?

Kandydaci do pracy w Express People napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Express People