Opinie o Prestige Drivers w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prestige Drivers. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prestige Drivers o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige Drivers w Katowice

Wiecie może, czy w Prestige Drivers szukają chętnych na staż?

Rafal Nowy wpis

Przestrzegam przed tymi(usunięte przez administratora) ja równiez wpłaciłem 2 lata temu 150zl i ani kontaktu ani pracy od tej firmy. W biurze siedziala lalunia i wszedł wtedy jakiś przyglup brunet, razem prowadzą ten proceder wyłudzenia pieniędzy od ludzi. Sprawę zgłosiłem do PiPu i na policje

Tomasz Nowy wpis
@Rafal

Ja tez stracilem 150 zl. Czy mozna je odzyskac?

M.G. transport DG

Witamy, jesteśmy firmą transportową z Dąbrowy Górniczej współpracującą z firmą Prestige Drivers od dłuższego czasu. Zajmujemy się transportem międzynarodowym. Z ową firmą kontaktujemy się w celu pozyskania kierowców kat b do 3,5 t. Jako współpracownicy nie mamy żadnych zarzutów co do Firmy. Jednakże należy podkreślić, iż nie każdy kierowca nadaje się na kierowcę międzynarodowego- w naszej firmie wymagane jest DOŚWIADCZENIE. Tak więc zapraszamy do współpracy stałej. Pozdrawiamy M.G. Transport Dąbrowa Górnicza

od roku
@M.G. transport DG

tak tak, bardzo dziwne, skoro reprezentuje Pan swoją firmę dlaczego nbie podpisze sie imieniem i nazwiskiem??- kolejny komentarz wymyślony przez Panie z biura.. pozdrawiam

Tomasz C
@M.G. transport DG

to może się spotkamy w firmie i pogadamy

Tomasz C Nowy wpis
@M.G. transport DG

Witam wszystkich, ja też zostałem oszukany, mam pomysł na to aby się odchamić tym Panią z biura. Biuro jest dosyć duże to myślę że sporo osób tam się zmieści jednocześnie. Zobaczymy co w takim momencie będą mówić lalunie i jak sobie poradzą. Trudno kasa przepadła straciłem 250zł na tą firmę i tak nie odzyskam. Chciał bym tylko zobaczyć minę tych laleczek z biura jak każdy pluję im w twarz .

Kamil

UWAGA ! PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ "FIRMĄ" , KTÓRA RZEKOMO SZUKA "KIEROWCÓW OKOLICZNOŚCIOWYCH" BO TO TOTALNE OSZUSTWO !!! 150ZŁ WYRZUCONE DO KOSZA BO TYLE CHCĄ ZA NIBY REJESTRACJĘ W ICH SYSTEMIE. Zobaczyłem ogłoszenie od prestigecars katowice, że szukaja takich kierowców. Umówiłem się na spotkanie, pojechałem tam, wypełniłem jakaś śmieszną szybką ankietę i ta czarna pusta panienka powiedziała że trzeba wpłacić 150zł jednorazowo w ramach posrednictwa za zlecenia. Minął rok i dziwne, że nie dostałem ani jednego zlecenia ! NIkt nie zadzwonił nawet zapytać, wysłałem parę maili- Nic , zero kontaktu. Tak więc to jedna wielka ściema, pewnie brakło jej na tabletki antykoncepcyjne bo puszcza sie na lewo i prawo, a typek ktory prowadzi tą firmę jako niby autodetaling to na bank ma zamaczane palce w tym oszukańczym porecederze. OMIJAĆ Z DALEKA TĄ FAŁSZYWĄ FIRME.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Prestige Drivers? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Brygadzista - prac żelbetowych oraz murowych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kamil

pawel

Ktoś orientuje się, czy Prestige Drivers ma własną stronę internetową? Próbowałem szukać tam ofert pracy, ale nie znalazłem nawet samej strony. Kiedy będzie rekrutacja? :)

Volken

Z firmą Prestige Drivers zetknąłem się w lipcu zeszłego roku. Ta sama gadka: "nie mogę obiecać, ile będzie zleceń", "na początku należy wnieść BEZZWROTNĄ opłatę w wysokości 150 zł celem wpisania do bazy kierowców". Straciłem na to wszystko pół dnia, bo z Krakowa musiałem pojechać do Katowic, gdzie mają swoje biuro. Zapłaciłem. Mamy połowę kwietnia, czyli przez prawie ROK nie dostałem żadnej oferty. Szkoda czasu. Jedno wielkie oszustwo. Aha, siedziba firmy mieści się (bądź mieściła) przy ul. Kochanowskiego 16/8 w Katowicach.

tadek

ja ostatnio dostałem od nich oferte na międzynarodówke a tego pełno, no ale oferty są

Kil

Powiem tak legalne wyłudzenie pieniędzy ale z pewnego źródła interesuje się nimi ktoś z prokuratury zarabiają na tym ze wpłacsz 150 złoty i na tym się kończy rozmowa o firmie taka nie istnieje łaska przyjmuje kasę i na tym koniec kilka osób dziennie po 150 zł i się nazbiera

PIotr

Witam, firma zmieniła nazwe, znowu krążą ich ogłoszenia, uważajcie. :Podejmiemy współprace z kierowcami kat B Praca dorywcza Godziny pracy nienormowane, nie wymagamy własnego samochodu Praca polegająca na bezpiecznym przewozie osób pod wskazany adres Osoby zainteresowane prosimy o kontakt po nr tel 534-048-327 lub wysyłać swoje aplikacje na mail ldriver@onet.pl

Dora

Cieszę się bardzo, że trafiłam na opinie Panów dotyczące tej "firmy". Jestem po rozmowie na stanowisko rekruterki, po przeczytaniu komentarzy nie wyobrażam sobie zajmować się ściąganiem kasy z ludzi, to czyste oszustwo. Sama jestem bezrobotna i nie miałabym sumienia zarabiać na innych, szczególnie że zarobki oferują marne, wręcz najniższe. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem, ta cała działalność jest nienormalna... Niestety nastały popieprzone czasy na rynku pracy... Zero szacunku, tylko żerowanie na nas naiwnych. Pozdrawiam

Dromader
@Dora

Ściema to kulturalnie powiedziane u mnie już rok minął od wpłaty 150 zł i ani jednego telefonu.

Patrick04

Wielka ściema!!! Nie dajcie się nabrać!!! Miały być jakieś zlecenia w okolicach Kielc, a tu już miesiąc minął i nic! 150zł poszło...

Krzysztof

Ja jeżdżę w trasy za granicę, nie jest to lekki orzech, a narzekają Ci którzy myślą że będą tylko w garniturku po weselach jeździć, ocknijcie się...

Naiwniak

"150 zł to nie majątek a może się poszczęścić :)" 150zł pomnożyć razy ilość naiwniaków którzy złapią się na ogłoszenie i wpłacą kasę to już całkiem dobra kasa (dla Prestige Drivers oczywiście).

Wychodzę z założenia, że czasem trzeba zainwestować w interes, żeby później mieć profit. Mnie się opłacało, chociaż nie wierzyłem w swoje szczęście. 150 zł to nie majątek a może się poszczęścić :) Pozdrawiam Paweł.

Adams

I co z tymi oszustami? Da się jakoś odzyskać kasę?>?

Dawid

Co jest z nimi nie tak bo mnie tak samo troche przerobili i mam sie niby spotkac i wplacic 150

johny1

Cala ta firma juz sie powoli zajmuje , tak aby bylo o nich glosno . poszkodowani proszeni o wpisy i dodawanie linkow ogloszen wlasnie tu!

1988

czytajac te opinie rece opadaja. Chyba nie znam firmy, ktora mialaby same pozytywne komenatzre :D a co do sum, duzo sobie "krzycza", ale znam ludzi, ktorzy wlasnie spia na kasie i dla nich to drobne. Wiec jak kogos stac to na pewno zaplaci

Janek0

Kolega sobie firme chwali i jakies kursy mial. Pochwalic sie nie chce publicznie twierdzi ze jest zobowiazany do dyskrecji klienta w zasadzie go rozumiem

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige Drivers - Katowice

Prestige Drivers
2.2/5 Na podstawie 93 ocen.
  • ul. Jana Kochanowskiego 16 lok. 8
    40-035 Katowice