Opinie o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Belma AS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Nowy ????

Witam. Jak wygląda aktualna sytuacja we firmie? Ludzie zarobki atmosfera... Interesuje mnie stanowisko pracownika transportu

Billy
@Nowy ????

Nowa spawalnia: nie znam nikogo kto miałby mniej jak 25 zł za godzinę. Idzie ku lepszemu.

@Billy

Potwierdzam. Kolega w transporcie teraz z 26 na 31 brutto skoczył.

Gajowy

Chyba w twoich snach maja 25

@Gajowy

Nie wprowadzaj zamętu, nie wiesz to nie pisz.

Gajowy
@Olandis

Transport ma po 17 zl (usunięte przez administratora)

@Gajowy

Miał, ale cztery lata temu.

Jack
@Billy

Potwierdzam. Dwa miesiące temu podnieśli mi podstawę do 27 brutto. Staż pracy 8 miesięcy. Nie jest tak źle jak piszą.

Ciekawski
@Jack

Na wózku tyle, czy na czym? Bo piszą, że 17 na widlaku

Młody
@Ciekawski

Na hulajnodze

SzczeryDoBólu
@Ciekawski

17 widłak poniżej młodzi i głąb, Magazyn 19-20 poniżej głąby i młodzi. Spawalnia w granicach 22, CNC 20.

Jacek styczeń

Jak wygląda sytuacja źle jak ludzie źle ile wam pisać że źle ciężko to zrozumieć. O co wam chodzi idź zobacz porob trochę.

Przemek

Co ja robię nic chodzę sobie po hali i spaceruje też za to płacą za nic robienie. Skończyłem podstawowke siedziałem 5lat w więzieniu za brutalne pobicia i robię tam nic.

Jerzy

Dziwny zakład nie wiadomo kto kim rządzi ludzie kto tam jest szefem pracownik rządzi pracownikiem jaja

Monter

Na poziomie

Jak najbardziej zasadne

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kóń

Ludzie ile wam trzeba tłumaczyć sto razy czy milion że na 50 osób przyjętych po 2 miesiącach zostaje max jedna albo nikt. Dlatego firma szuka jeleni cały czas i będzie szukać nawet 50lat. Jest tragicznie w tej pracy a latem jest na zakładzie 38stopni taki upał. Pracowałem tam dwa lata i nigdy tam nie wrócę.

Gieniu

Odradzam pracę tragedia za cały miesiąc (usunięte przez administratora). Chodzisz mokry ludzie fałszywi kapusie cwaniaki i (usunięte przez administratora) w transporcie jeszcze gorzej obiecują jazdę widlakiem a tak naprawdę zaiwaniasz paleciakiem ręcznym(usunięte przez administratora).

Belma

Ile wam tłumaczyć że płacą najniższa krajowa to samo zarobisz co np. W orlenie czy lotos. Gdzie się obijasz.

Stary

Oczywiście przecież jaja sobie robię każdy wie że tam nie zarobisz ogólnie to 2000zl się zarabia. A ty (usunięte przez administratora)mnie ortografii nie ucz kim ty jesteś co? Jak taki wykształcony to idź do biura. (usunięte przez administratora)

@Stary

A szkoda, że to jaja...myślałem, że da się na życie zarobić

Irek

Powiedzcie, a te 200% nadgodziny to za co?

Stary

Do :(usunięte przez administratora)skróty pisze się tyś. Skróty rozumiem a cały wyraz tysięcy. (usunięte przez administratora)

Janusz Januszowaty

W belmie robią sami Janusze i to większość z Nakla ludzie Januszowi a kobiety jak z dawnego sklepu za komuny społem albo pewex.

Mało

Irek

Tyle to Ty jako stary, czy na tyle może nowy liczyc?

Stary

Bez nadgodzin 2500zl netto.

@Stary

Ale to stary pracownik? Nowy też na tyle może liczyć?

@Stary

To Ty jako stary tyle, czy nowy na tyle może liczyć?

Krótko

Do liderów :Jak zatrudniacie nowych to interesujcie się nimi a nie potem odchodzą bo denerwują ich cwaniaki co robią trochę dłużej.

Stary

Stary pracownik co pracuje z nadgodzin (usunięte przez administratora)

@Stary

Czyli jakieś 2.000 na rękę, bez nadgodzin, tak?

Praca

Na wózkach tragedia tak jak wszędzie to jest chory zakład 10 osób przychodzi a po tygodniu 9 odchodzi w całym zakładzie jest tragicznie czy to malarnia czy montaż wymiotować się chce.

@Praca

To ile tam się godzin pracuje? (usunięte przez administratora) a te nadgodziny co to niby podwójnie płatne?? Można robić? I o premiach piszą...to są czy nie?

Radek

Poszedłem tam na wózki widłowe mam UDT ludzie tragedia za cały miesiąc 2500zl i jedna sobota nadgodzin tragedia!(usunięte przez administratora). Zwalniam się szybko bo mam dosyć tego zakładu(usunięte przez administratora).

@Radek

2.500 brutto czy netto, znaczy na rękę?

Jack Norris
@Irek

2500 tys brutto na poczatku dostaniesz 17zl brutto po roku moze 1zl podwyzki

Artur

To ja już nie wiem ile tam płacą wkoncu na miesiąc nikt nigdy nie pisał tego????????????

kasprzyk
@Artur

15zl brutto max 17 jako operator maszyn

@kasprzyk

A na wózku widłowym ile na godzinę??

Lalus88

Niech jeszcze więcej ludzi z ukrainy firma zatrudni np na montaż spawalnie jak idziesz na papierosa to na palarni dominuje jezyk ukraiński śmiech na sali co się dzieje z ta polska ?w tamtym tygodniu Polacy mieli urlopy a Ukraińcy pracowali powinno byc na odwrót? ? Dokąd idziemy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Belma AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belma AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma AS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 8 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma AS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belma AS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma AS Sp. z o.o.