Opinie o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Belma AS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Leszek

Dlaczego są usuwane moje opinie co???? Przecież to jest nie zgodne z prawem mam prawo pisać co chce o co tu chodzi!!!???

A wiem o kim mowa nie wysoki(usunięte przez administratora). Chodzi o magazyn.

Leszek

Czyli chciałem powiedzieć (usunięte przez administratora)

Leszek

Tylko że lizusostwo i kablowanie zawsze ma swój finał i to czasem tragiczny także uważaj nie wysoki przyjacielu.

Monter

Na poziomie

Jak najbardziej zasadne

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Xxx

JEDNO WIELKIE TOTALNE (usunięte przez administratora)sam się dziwię ze tam 3 msc wytrzymalem

Józef

Ile jest czołówek? (usunięte przez administratora)

Józef

Na widlaku mam20zł na godzinę taka jest prawda.

Po ilu latach pracy?

Sraka
@Józef

A widlakow sa aż 3 na zakładzie więc już Cię namiezylem:)

Janusz

Jestem Janusz Januszowaty z Nakła. Ale tam cepy robią szok.

Olek

Daj sobie spokój po pierwsze a po drugie już tam nie pracuję od miesiąca. Chciałem tylko sprawdzić czy śledzisz opinie. Bo widziałem często takiego(usunięte przez administratora)i dziwilem się że taka osoba jak ty (usunięte przez administratora)tak długo tam funkcjonuje.(usunięte przez administratora)

Ktoś taki?

A u was są stawki godzinowe, czy podstawa?

0Rh+

W takim razie daje Tobie szansę żeby wróciły twoje wspomnienia(usunięte przez administratora)

Olek

Po co za bramą wystarczy że pokierujesz się na montaż dostaniesz z bani i się szybko skończy.

Olek

To się przedstaw tych co nie siedzą jest pełno odwagi!

0Rh+

Ja nie siedzę za szybą ale powiedz tylko słowo a uzdrowiona będzie dusza twoja. Na parkingu czy za szlabanem.

Stary

Zarobisz Belma płaci najgorsze pół roku przeżyć potem idzie z nadgodzinami 4 tyś netto zarobić.

@Stary

Dużo tych nadgodzin trzeba mieć, żeby tyle dostać?

@Stary

Ile tych nadgodzin trzeba zrobić, żeby tyle mieć?

Tyran
@Irek

ok 100 nadgodzin w miesiacu potrzebujesz by 4000 netto na reke dostac srednio +4 godziny w tygodniu + sobota + niedziela

Młody
@Stary

Co Ty za bzdury gadasz, na 4tys musiałbyś mieć z 70 nadgodzin 100%. Płacą Ci za pisanie takich bzdur? To spawacz musi mieć 35h nadgodzin żeby mieć 4 tys netto. Jesteś głąbem, poza tym nie "tyś" tylko "tys". Tysiąc a nie tyśiąc.

@Tyran

Czyli na okrągło w pracy? I jeszcze po 9 godzin dziennie w tygodniu?

@Młody

A Ty też wózkowy?

@Młody

A te nadgodziny (usunięte przez administratora)

Antek
@Stary

Teraz z nadgodzinami to wszędzie zarobisz 4-6 tys na rękę. Sztuką jest bez nadgodzin tyle zarobić

Józef

Po 2 latach pracy a zaczynałem od 16 zł.

@Józef

A jak to u was jest...bo na godzinę stawki...to w zależności od tego ile jest dni roboczych dostajecie kasę? Jak np.są święta, czy ktoś ma urlop, czy jest chory, to jak to jest płatne?

Przemek

Nie jest źle piszą tylko źle ci co ich zwolnili za obibostwo albo tacy co są źli na cały świat.

@Przemek

A Ty co tam robisz? Fachowiec jakiś?

@Ktoś taki

Jaki tam fachowiec, majstrem jestem

Nowy ????

Witam. Jak wygląda aktualna sytuacja we firmie? Ludzie zarobki atmosfera... Interesuje mnie stanowisko pracownika transportu

Billy
@Nowy ????

Nowa spawalnia: nie znam nikogo kto miałby mniej jak 25 zł za godzinę. Idzie ku lepszemu.

@Billy

Potwierdzam. Kolega w transporcie teraz z 26 na 31 brutto skoczył.

Gajowy

Chyba w twoich snach maja 25

@Gajowy

Nie wprowadzaj zamętu, nie wiesz to nie pisz.

Gajowy
@Olandis

Transport ma po 17 zl (usunięte przez administratora)

@Gajowy

Miał, ale cztery lata temu.

Jack
@Billy

Potwierdzam. Dwa miesiące temu podnieśli mi podstawę do 27 brutto. Staż pracy 8 miesięcy. Nie jest tak źle jak piszą.

Ciekawski
@Jack

Na wózku tyle, czy na czym? Bo piszą, że 17 na widlaku

Młody
@Ciekawski

Na hulajnodze

SzczeryDoBólu
@Ciekawski

17 widłak poniżej młodzi i głąb, Magazyn 19-20 poniżej głąby i młodzi. Spawalnia w granicach 22, CNC 20.

Jacek styczeń

Jak wygląda sytuacja źle jak ludzie źle ile wam pisać że źle ciężko to zrozumieć. O co wam chodzi idź zobacz porob trochę.

Przemek

Co ja robię nic chodzę sobie po hali i spaceruje też za to płacą za nic robienie. Skończyłem podstawowke siedziałem 5lat w więzieniu za brutalne pobicia i robię tam nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Belma AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belma AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma AS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 8 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma AS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belma AS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma AS Sp. z o.o.