Opinie o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Belma AS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Unown

Anonimowe wrzutki pokazują tylko jak można ufać kolegą w firmie. W pracy sobie piątki zbijamy a tu każdy po każdym jedzie zamiast wspólnie coś działać żeby było lepiej tak nic nie ugramy.

Dźwi

Wy sie tu anonimowo prujecie a oni i tak mają to gdzieś i sie tylko śmieją że tylko na tyle nas stać bo nikt sie niepostawi jak jest tak źle

Gargamel

Odszedłem z tego bajzlu i robię w innej firmie już 2 miesiące no chłopaki idą upały współczuję wam tego piekła gorączki. Ale wcale mi nie żal pacholków.

Lechu
@Gargamel

Gdzie jest tak fajnie?

Nieprawdopodobne a jednak

Nawet nie wiem od czego zacząć, bo sprawa jest bardzo poważna, a ja po raz pierwszy korzystam z tego serwisu. Mój przyjaciel był aktywnym użytkownikiem portalu gowork, dodał prawie 8 treści. Zdecydowałem się nie podawać jego pseudonimu, aby zachować jego prywatność. Przyjaźniłem się z nim od czasów liceum, poznaliśmy się w klubie sportowym. Latem 2017 roku Łukasz zaczął dziwnie się zachowywać, nagle dostał przypływu energii, dostał awans, zaczął używać dziwnych zwrotów, między innymi mówił że "wygrał życie", "wyszedł z przegrywu". Znalazł kilka nowych hobby, na które poświęcał dużo czasu. Oczywiście połączyliśmy fakty dużo później, z początku nie zwróciłem na te zachowania zbytniej uwagi. Zaczął też zachowywać się ryzykownie, kilkukrotnie zmroziło mnie gdy pokazywał mi filmiki z brawurowej jazdy na rowerze. Rok później, latem 2018, (usunięte przez administratora)ograniczył z nami kontakty. Kiedy chcieliśmy wyciągnąć go na piwo, mówił że nie może bo pracuje "nad czymś bardzo ważnym". Śmialiśmy się że chce wysłać drona na Marsa, ale odpowiadał poważnym tonem że niczego nie rozumiemy. Nie widziałem się z nim wtedy za często. Dopiero w listopadzie dowiedziałem się, że rodzice zaprowadzili go do psychiatry, bo jego stan znacząco się pogorszył. Lekarz zdiagnozował zespół Aspergera i nasilenie objawów wytwórczych. Dostał leki SSRI. Próbowaliśmy wyciągnąć go z dołka. Niestety, w połowie stycznia zaczął mieć zaburzenia świadomości. Nie rozumiał co się do niego mówi i formułował dziwne wypowiedzi. Specjaliści stwierdzili pogorszenie autyzmu. 17 lutego jego matka znalazła go nieprzytomnego po powrocie z pracy. Natychmiast został przewieziony karetką na oddział intensywnej terapii. Nie chcę się zastanawiać ile tak leżał. Wybudził się ze śpiączki po kilku dniach. Teraz rozpoznaje nas i się uśmiecha, ale komunikacja z nim jest praktycznie niemożliwa. Jednak to czego się dowiedziałem od lekarzy zwaliło mnie z nóg. W jego krwi wykryto dopalacze. Doszło do interakcji z fluoksetyną i ciężkiego zespołu serotoninowego. Zostałem poproszony przez jego rodziców o sprawdzenie jego komputera. W przeglądarce były zapisane hasła do facebooka, gmaila, i innych serwisów. Stąd dowiedziałem się o tym portalu. Znalazłem wpisy na forum samotnych serc, pisał tam że bierze rosyjski dopalacz Noopept w końskich dawkach, aby zwiększyć swoją inteligencję. Nie mogłem uwierzyć że on, inteligent i motocyklista, zrobiłby taki idiotyzm. Niestety historia zamówień potwierdziła, że w okresie od maja 2016 do lutego 2019 zażywał 200 miligramów Noopeptu dziennie (normalna dawka to 10 miligramów i nie powinno się jej stosować w ciągu!). Chociaż nie wiem czy w przypadku dopalaczy istnieją "normalne" dawki. Wtedy wszystko stało się jasne, zachowania wskazujące na branie stymulantów, i późniejsze pogorszenie stanu zdrowia. Typowe dopalacze, tego co zrobiły z jego mózgiem nie da się opisać. Przeczytałem jego wiadomości prywatne na facebooku i pokazałem jego rodzicom, zdecydowali się zawiadomić policję, ponieważ był namawiany do brania tych substancji przez innych. Policja prowadzi teraz postępowanie w tej sprawie. Piszę ten wpis aby ostrzec was przed braniem dopalaczy reklamowanych jako leki (!) To naprawdę bardzo niebezpieczne. Jeżeli bierzesz rosyjski dopalacz Noopept, zgłoś się na oddział toksykologiczny, przedstaw swoją sytuację i poproś o detoksykację. Nie ryzykuj swojego życia. Łukasz był niesamowitym człowiekiem, niezwykle inteligentnym, towarzyskim, z milionem pasji i zainteresowań. Dopalacze zniszczyły mu życie. Ten efekt "wygrania życia" będzie chwilowy. Wiem że to może kusić młodych ludzi, ale to tylko złudzenie. Nie zwlekaj, zwróć się o pomoc. Co prawda (usunięte przez administratora)zrobił karierę w firmie, ale jakim kosztem.

Nieprawdopodobne a jednak
@Nieprawdopodobne a jednak

Ta opinia oczywiście to wymyślona historia, tak jak każde inne tutaj. Zastanówcie się po co tu wchodzicie, skoro wszystko co jest pisane zgodnie z prawdą jest usuwane. Pozdrawiam

Monter

Na poziomie

Jak najbardziej zasadne

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Show must go on...

Pozdrawiam INOX! Wszystkie nieprzychylne opinie o majstrze z Inoxa to jad zaplutych karłów reakcji i innych zazdrośników. Słyszałem, że gdy majstrem został Pan A. słońce wyszło zza chmur, ptaki śpiewały „Odę do radości”, a na parkingu zakwitły petunie (odmiana West i Marlboro) oraz piwonie (Tatra i V.I.P). Podobno przed tym awansem. Sam robot ukłonił się przed nim, ale uderzył w stół. Ja sam doświadczyłem wiele dobra od majstra. Zawsze służy mi fachową poradą, a żebym nie popadł w kompleksy - widząc moje idiotyczne pytania odpowiada prawie zawsze ze tego nie wie. To poprawia moją samoocenę. Przestałem pic i zażywać prozak. Stałem się kimś lepszym, kto chce mieć codziennie 100% wyrobienia jak robił to dawniej majster. Niestety nigdy nie będę jak on, ale wciąż mnie inspiruje swoimi płomiennymi przemówieniami. Grzeje się w jego blasku i jestem wdzięczny każdego dnia. Co miesiąc oddaje po 1/3 wypłaty Rycerzom Natanka i Ojcu dyrektorowi żeby modlili się o jego zdrowie. Podobno miał zostać sekretarzem ONZ ale odmówił by nie pozostawić nas samym sobie na tym ziemskim padole. Cieszcie się bo trafiliście do raju pracowniczego tylko o tym nie wiecie niewdzięcznicy!!! Jak mawiają Brytyjczycy God bless INOX!!!

@Show must go on...

Nie tylko na INox-ie, na każdym dziale jest tak samo, to jest taka firma.

Przeniesiony

Coś o INOX.. Masz pracować dopóki nie padniesz, stanąć na chwilę zabronione, śmiechy zabronione, sam A. K. to cwaniak, został majstrem bo zniszczył laser, a ma brata w zarządzie. Chcesz wyjść pół godziny szybciej, bo masz lekarza to odrabiasz cała godzinę. (usunięte przez administratora). Wyrobienie bez względu na wszystko musisz mieć i koniec. Nie zarobisz tutaj, podwyżki to śmieszna sprawa. Po 20-30 groszy, mimo że w kadrach mówią, że o 1 zł po 3 miesiącach. Liderzy? Jeden na drugiego nadaje i na pracowników. Firma niestety ma to wszystko głęboko...

Kihun

Pozdro dla najlepszych majsterow. Rozdają dziś pieczywo i wędlinę, robią nam kanapki i zalewają kawę. Są super! Nie muszę zatrudniać w domu lokaja, bo za dobre opinie mam ich. Extra Mainser to oni. Monster energy. Wczoraj uciekł mi autobus.

Lalala
@Kihun

Wiecie co, to co wypisujecie tu to żenada. Pracować Wam się nie chce i tyle. Większość z Was uważa się za najmądrzejszych, dowartościowując sie poprzez krytykę innych.

Basowski robak
@Lalala

Oczywiście Mistrzu, masz rację. Już wracam do pracy

Sen o Inoxie

Witam. Inox to najukochańszy dział w firmie. Kocham go. Opowiem nawet o jednym z majstrów tego działu.(usunięte przez administratora) . Pewnego razu dostałem zadanie (usunięte przez administratora) sympatyczny facet.

@Sen o Inoxie

Wszystko co ciekawe jest usuwane. Prawda o kierowniku inoxa nie może ujrzeć światła dziennego. Usunięte komentarze wystarczająco świadczą o tym "przemiłym gosciu".

Sen o Inoxie

Przestań. Prawda jest tylko jedna. Kocham majstrów inoxa sa najlepsi, bez nich firma i powiat nie byłby taki jaki jest. Oni sami nosili cegły do budowy Trasy Uniwersyteckiej i nowej hali bkt. Pracują solidnie tak że pot leci im z czół. Zostają po godzinach, czasem siedza dwa dni w pracy w trosce o nas, bo oni są najlepsi. Uwielbiam tych super chłopaków. Chciałbym kiedyś im podziękować za to że mogę pracować. Gdyby nie oni, już dawno byłbym w rynsztoku. Należy im się wdzięczność i szacunek. Mam nadzieję że kiedyś będą prezydentami całego świata. Chciałbym żeby lud ich szanował. Mam nawet ich zdjęcia nad łóżkiem i innych majstrów. Z żoną, dziećmi i wnukami minimum raz dziennie skladamy im pokłony. To się opłaca, bo na przykład wczoraj zostało mi to wynagrodzone i mogłem iść do toalety w czasie pracy. Raz nawet puścili mnie 13 sekund przed końcem zmiany, ale to miałem wtedy odpracować.

Bum ta to kum pum

Kocham bas, to najlepsza firma. Ciągle o niej myślę i uwielbiam pracować. Pracowalbym nawet za darmo, ku chwale firmy i moim towarzyszą. Pyszne jedzenie w zakładowej stołówce, wszyscy pomocni. The best! Nigdy nie myślałem że będę mógł spełnić swoje ambicje a bas mi z tym pomógł. Od 15 lat jeżdżę na myjce i jest super. Pararara i salut. Jeszcze tylko 5(usunięte przez administratora) h i koniec zmiany.

InoxMeister

Ja też dołączę się do dyskusji na temat Inoxa. Wszystko moim zdaniem jest ok , porządek jest , wyrobienie jest i uśmiech na twarzach ludzi też. Nie wiem kto może narzekać. Przełożeni świetni.

Pracownicy Inox
@InoxMeister

Pozdro dla świetnych przełożonych z inoxa, którzy tak często sami siebie wychwalają na gowork. Gratulacje

Spawacz inox
@Pracownicy Inox

Pozdro dla świetnych spawaczy z inoxa, którzy zawsze nam pomagają i wzorowo wykonują swoją pracę. Są niczym superbohaterowie uniwersum marwela. Jacy oni są wspaniali (lecz swoim przełożonym nie dorastają do pięt) och och ach ach. Można o nich mówić w samych superlatywach. I jeszcze raz och och ach ach

Sarajewo
@InoxMeister

Pozdro dla wszystkich z inoxa, którzy wyjeżdżają na misje humanitarne do Dżibuti. A szczególnie dla szlifierzy którzy karmią własną piersią! Chwała Wam!

InoxBAS

Pozdro dla wszystkich z inoxa a szczególnie dla przełożonych którzy zawsze nam pomagają i świetnie zarzadząja działem :) Bardzo miło się pracuje :)

Twoja Stara
@InoxBAS

(usunięte przez administratora)Innej opcji nie ma.

Pan i Władca
@InoxBAS

Tak świetnie sobie radzą że teraz jest ich dwa razy więcej przy tej samej ilości pracowników haha

Anty wtelno
@Pan i Władca

(usunięte przez administratora). A kierownik nic nie widzi. Przypadek?

@Anty wtelno

Wszystko graje?

Ktoś
@Anty wtelno

Święta prawda.

Diax
@InoxBAS

Pozdro dla szlifierzy z inoxa którzy zawsze chętnie pomagają.

Bombel
@InoxBAS

Ta firma to nieśmieszny żart.

Diax
@Diax

Czterech wykwalifikowanych szlifierzy na Inoxie z długoletnim doświadczeniem zasługują na podwyżkę.Lider szlifierni jest wporządku on też zasługuje na podwyżkę bez niego mistrz by sobie nie poradził. Niech firma doceni starania szlifierzy i lidera.

Ktoś
@Diax

Widzę diax, że jesteś jednym z owsików lidera

Na ile może liczyć spawacz z 20 letnim stażem i jakie są możliwości rozwoju

Dzień dobry, Zawsze warto się sprawdzić. Każdego spawacza zapraszamy na wykonanie próbek spawalniczych. Jeśli ma Pan tak bogate doświadczenie, to na pewno zostaną one pozytywnie ocenione przez naszego głównego spawalnika :) Naszym spawaczom zapewniamy możliwość zdobywania certyfikatów z nowych metod spawalniczych oraz możliwość awansu na stanowisko operatora robota spawalniczego. Zapraszamy do wysłania CV na adres praca@bas.pol.pl pozdrawiamy, Zespół BAS

@Belma AS Sp. z o.o.

Ja chciałem pracować jako Spawacz na 3/4 etatu bo tak mogę to mnie olali a mam blisko i chciałbym tam robic kilka lat. Najwyraźniej nie zależy im

Mierzej
@Belma AS Sp. z o.o.

Taaaaak jasne, bajki bajeczki. Jak zrobilem próbki takie ze mucha nie siada i co? Minelo ponad pół roku podwyzki nie widac, chlopacy chca sie szkolic i doskonalic sie ze spawania np TIG i co? Ile mozna powtarzac, ile mozna mowic ze chce sie piac w gore, i nic! Majstry z nowej spawalni.... do gułagu, okularnik-uposledzony umysłowo, niewiem czy on sie nawet zna na kopaniu rowów łopatą. Pieknie wszystko opisane, napisane, lecz to tylko obłuda

Killer

Generalnie atmosfera na dziale cnc na plus, jednak(usunięte przez administratora)jak tylko się da, jakiś czas temu został wprowadzony system w którym każdy nasz ruch musimy odbijać, (usunięte przez administratora), idziesz po narzędzia- wlaczasz czas pelna inwigilacja jak sie patrzy, danym słowem z tej firmy robi się coraz wiekszy (usunięte przez administratora), wielu już zrezygnowało I następni już kładą wypowiedzenia :)

Operator wózka

Pozdrowienia dla wszystkich z magazynu robicie za 17zl brutto (usunięte przez administratora) Tyle firm lepszych jest.

Admin ty (usunięte przez administratora)

InoxBAS

Nie rozumiem oburzenia po mojej wypowiedzi odnośnie pacy na Inoxie. Co wam nie pasuje , że minusujecie? Pracuję się bardzo dobrze , miejsca pracy są świetnie wyposażone , robota nie jest za trudna a przełożenie naprawdę dobrze pełnią swoją funkcję. Co was boli?

Irek

Przełożeni też fajni, uczciwi

@InoxBAS

Na inoxie nie zauważyłam żeby przełożeni dobrze pełnili swoje funkcje. (usunięte przez administratora)

????????????????????????????????????Dobre

Jaś fasola

jackie

jestem na wypowiedzeniu..pracuje tu za 15zl brutto 8mies (usunięte przez administratora) ..a tyrac trzeba

@jackie

za 15 na CNC nikt by nie pracował

Jackie
@Marian

przyjdz i zobacz . doswiadczony pracownik ma 20zl . nowy max 17 zapraszam

@Jackie

Aż dziwne, ciekawe jakie jest jego doświadczenie, skoro godzi się na tak niską stawke

Rafcio śrubka

Dzień dobry. Firma szuka m.in. konstruktora i programiste CNC. Czy ktoś mi udzieli informacji na temat atmosfery panującej w biurze i na wydziale produkcyjnym CNC, jakimi ludźmi są osoby kierujące tymi działami? Czy często TRZEBA robić nadgodziny? Opinie są zazwyczaj negatywne, ale też głównie związane z pracą na produkcji. Proszę o opinię z CNC i biura. Rozważam aplikowanie do tej firmy. Z góry dziękuję za rzetelne podpowiedzi.

Misza

(usunięte przez administratora)Pracownicy mu wejdą na łeb.

Zostaw merytoryczną opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Belma AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belma AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma AS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 8 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma AS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belma AS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma AS Sp. z o.o.