Opinie o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Belma AS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

biedak

Najniższa krajowa idzie cały czas w górę, a firma z miesiąca na miesiąc płaci coraz mniej

Szlifierz z doświadczeniem

Dzień dobry, Mam pytanie odnośnie ogłoszenia na stanowisko szlifierz. Wymienione jako jednen z paru punktów jest: możliwość rozwoju oraz rozbudowany pakiet socjalny. Chciałbym się zapytać przed aplikacją na stanowisko jak wygląda droga rozwoju szlifierza w tej firmie i na czym polega rozbudowany pakiet socjalny, oczywiście pomijając rzeczy absolutnie podstawowe dla tak nowocześniej firmy jak: wczasy pod gruszą, bony czy słodycze na święta i dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce. Pozdrawiam

Daniel

Kapowanie i obgadywanie jest tam normalka. Już polecili do biura się poplakac że ktoś piszę Alfons daj se spokój bo depresji dostaną biedaki Basiory. A co do firmy to te kible popisane umyjcie zero kultury takie bydło tam robi.

Alfons

Ha ha ha ssaj ssaku.

Monter

Na poziomie

Jak najbardziej zasadne

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Alfons

Ha ha ha ha (usunięte przez administratora). Moja żona akurat ma pracę czystą w miarę jest policjantka w kryminalnej. Ale wam dałem boli co? Tylko uważać na makijaż bo od płaczu się rozmyje i wtedy co (usunięte przez administratora)? Ha ha ha.

Babajaga
@Alfons

Zgasiłabym Cię, ale (usunięte przez administratora) się nie pali.

muniek
@Alfons

(usunięte przez administratora) WIESZ JAKIE JA MAM ZDANIE O PSACH ,,POLICJI''?! (usunięte przez administratora) NEGATYWNE! KOŁO (usunięte przez administratora) MI TO LATA,ŻE TWOJA ŻONKA ROBI W KRYMINALNYCH.

Oko basa
@Alfons

Alfons ale z Ciebie jeleń To Ty uważaj na poroze. He he he.....

DreblinTwo

Wiecie co mnie drażni w tej firmie? Parking, nie sam parking a ludzie którzy nie szanuja czyjejś własności, za przeproszeniem, wiecznie ktos ma zarysowane auto.(usunięte przez administratora)

StaryBasior
@DreblinTwo

Parkuj normalnie jak człowiek, a nie jakbyś był upośledzony to nikt Ci auta nie porysuje. Parking jest za mały jak na tylu pracowników a co drugi kierowca (najczęściej CNA albo CBY) najchętniej w poprzek by stanął. Ważne że ja zaparkowałem a reszta do lasu.

Ziutek psiutek

Ja na przykład jestem za tym co napisał Fretek jest tam jakieś 80procent racji.

Maja

Dajcie ludzie spokój naprawdę nie macie co robić tylko pisać pierdoly tyle zajęć jest innych np. Można seks uprawiać w tym czasie.

Fretek

Jo tak oczywiście słowo kapus to nie groźba. Zresztą nikt nikomu nie grozi co boli co? To dawaj podaj mnie tylko za co ha ha ha. Tu wyrażam opinie mam prawo a nikogo nie strasze także kolego ty poczytaj artykuły. Zresztą kim ty jesteś nikim zwykłym robolem z magazynu pozdrawiam.

Dziewczyna
@Fretek

Przeczytaj dobrze sobie co oni napisali, bo Ty wyjeżdżasz z groźbami a oni o zniesławienie mówią. Naucz się czytać

Mała Mi
@Fretek

Zwracając się ty to do tramwaju a do osoby Ty

Fretek

Marzę o tym żeby któryś z was dwóch wytoczył mi sprawę bo wygram i wy mi zaplacicie a czemu? Dawajcie to się przekonacie mam haka jednego dowód. A po drugie mam i sędziego w rodzinie i prokuratora. Dlatego wiem ile i co mogę pisać powodzenia.

Mała Mi
@Fretek

To się popisałeś tą wypowiedzią????

Eunuch

Co to za dziewczyna co ich broni ta co siedzi za komputerem czy żona któregoś?

Dziewczyna
@Eunuch

Po pierwsze żadna żona, po drugie pani z produkcji, po trzecie nie broni nikogo, bo nawet ich nie zna. Po prostu mam beke z gościa, który nie potrafi czytać.

Kasprzyk

Firma w sobie nie jest zla.tylo pytanie kto zatrudnil mistrza z duza Glowa?mowi sie o Panie Michale:D:D ma 2 mozgi .nie wiem skad ma taka duza glowe..kazdy ma zniego zwale i kazdy sie zniego smieje jak wyglada.po drugie ten czlowiek nie jest normalny to juz druga sprawa

Fretek

Mam to w nosie szkoda czasu na to pisanie i fermenty dobra jeżeli tak bardzo was znieslawilem to trudno . Naprawdę szkoda czasu na głupoty wychodzę z tej strony raz na zawsze bo to pisanie to idiotyzm.

Kubuś

(usunięte przez administratora)napewno nie śmiejesz się z kolegów nie kablujesz? No przemysl to bo cię nagram i udowodnie!

Fretek

Zresztą widzisz mnie często jeden z drugim a się boisz w zakładzie powiedz mi to w oczy no?

Fretek

Tylko się nie poplaczta biedaki bo miekniecie a ja się śmieje ha ha ha ha ha ha ha.

Zniesławieni

Nasza reakcja na wpis nicka Fretek ... Przestępstwo zniesławienia zagrożone jest karą grzywny albo karą ograniczenia wolności. Poza tymi wymienionymi, poważniejszą sankcję, tj. pozbawienie wolności do roku przewiduje Art. 212 § 2 KK. Wiąże się ona ze zniesławieniem poprzez środki masowego przekazu ( np. Internet, Radio, Telewizja). W razie skazania za przestępstwo zniesławienia sąd może ponadto orzec nawiązkę w kwocie do 100.000 zł na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny, który wskaże pokrzywdzony. Zgodnie z pózniejszym postępowaniem cywilno karnym operator może udostępnić adres IP .. Więc drogi panie zastanów się nad swoimi wypowiedziami .. Pozdrawiamy ..

Fretek

Uważajcie na Stacha łysego z magazynu to (usunięte przez administratora) i kapus donosi i Ryba czyli Pstrąg razem z nim dwa obłudne łyse (usunięte przez administratora)

Gargamel

Tego ci nie powiem ale praca fajna klimatyzacja jest zarobek 3700zl netto 8 godzin dziennie i wolne wszystkie weekendy. Wiesz co robię? Wkładam telefony komórkowe do kartonikow. Bajka praca.

Milosz

Pozdrawiam cały INOX! Bardzo dobrze mi się z wami pracowało. Wiele się nauczyłem . Dzięki (usunięte przez administratora) Pozdro dla chłopaków z szlifierni i dziewczyn z montażu, chłopaków z transportu i całej reszty. Ekipa jest naprawdę profesjonalna i należy się wam podwyżka za zaangażowanie i wiedzę. Dzięki wam wszystkim swietnie mi się pracowało.

Arek
@Milosz

Podwyżki nie będzie, le wam ze mną ?

Zostaw merytoryczną opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Belma AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belma AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma AS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 8 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma AS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belma AS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma AS Sp. z o.o.