Opinie o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Belma AS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Misza

(usunięte przez administratora)Pracownicy mu wejdą na łeb.

Też się zwolnilem roboty jest pełno ten BAS to (usunięte przez administratora) Teraz robię w innej firmie (usunięte przez administratora)i to na magazynie. Umowa odrazu jako magazynier. No jest lepiej niż w BAS czy (usunięte przez administratora)

siemano bas

ja też się łudziłem 17035przepracowanych godzin w basie ze kiedyś tu może będzie lepiej ale to kiedyś nigdy nie nadejdzie szkoda tylko ze to tyle czasu mi zajęło żeby stamtąd się wyrwać….pozdrawiam wszystkich wytrwałych basiorów

Lotnik
@siemano bas

Ja całe szczęście zrozumiałem to po 2 latach i niedługo kładę wypowiedzenie. Nie ma co się oszukiwać, że będzie inaczej. Skoro od lat się nic nie zmieniło to dlaczego mam czekać. Kierownicy chroniący własne 4 litery i płaca gorsza jak w ikea albo Lidlu, paranoja.

Czesiu

A to racja grosze płacą i umowa jest przeważnie pracownik pomocy produkcji też tak miałem przysłali mi właśnie świadectwo pracy. Kogo oni tam znajdą he he. Jedynie Ukraińców. Firma katastrofa ciekawe co będzie jak upały przyjdą bo jest gorąco teraz. (usunięte przez administratora)

Monter

Na poziomie

Jak najbardziej zasadne

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Firma dno ja mało zarabiam i mąż mało zarabia dlatego zwalniamy się. A najlepsze jest to że jak idzie ktoś na magazyn to ma umowę jako. Pracownik pomocy produkcji (usunięte przez administratora)

Aktualność

Na jaką zmiane lepiej trafic Cnc ? Czy ma to znaczenie w tak dużym zakładzie ? Pozdrawoam

@Nowy

Dzień dobry, Nie ma znaczenia na którą zmianę Pan trafi, każda jest dobrze zarządzana, a pracownicy chwalą sobie przełożonych :) pozdrawiamy, Zespół BAS

Rudy

Witam. Aplikowałem na stanowisko lidera montażu. Chciałbym wiedzieć jakie zarobki jakie premie i system pracy. Z góry dziękuje za odpowiedz.

@Rudy

Dzień dobry, Odpowiadając na Pana zapytanie informujemy, że na montażu obowiązuje dwuzmianowy system pracy (w godzinach 6-14 i 14-22). Stawka godzinowa, uzależniona jest od doświadczenia i umiejętności kandydata. Oprócz wynagrodzenia podstawowego lider otrzymuje dodatek funkcyjny oraz nagrodę uzależnioną od efektów pracy raz na miesiąc. pozdrawiamy, Zespół BAS

Rudy

Witam. Aplikuje na stanowisko Lidera lini montażowej. Moje pytanie jakie zarobki w firmie , jaka atmosfera w pracy oraz co z tym parkingiem? Rysują auta?

Józek

Firma sama w sobie nie jest zła tylko ludzie powinni wymieniać na normalnych. Ale co ta firma ma zrobić jak nie ma ludzi do pracy biorą każdego. Czasem takich z ulicy.

Obcy
@Józek

Ludzie do pracy są , tylko firma żałuję na pensje, a fachowcy się cenią.

Yeti
@Obcy

Więc fachowcy odchodzą, trudno. Zostaje same chó...

Julek

Jak płacą 15zl brutto czyli najniższa 16brutto na widlaku śmiech ???? żeby zarobić 2800zl musisz w soboty chodzić i w niedzielę na nocki. (usunięte przez administratora)

Kuba

Bez nadgodzin i bez sobót zarobie 3 tysiące a co dopiero z nadgodzinami dlatego odszedlem z tego tam BAS.

Były już

Ale tam płacą! Pożal się Boże najniższą krajową żegnam.

Dawid

Ryba to Francja.

Już były

Teraz wiem czemu ta firma szuka na magazyn.(usunięte przez administratora)

Twarda szczęka

A i dziwi mnie to że niektórzy mało co zarobią (usunięte przez administratora)

Hhh
@Twarda szczęka

Spoko, sam jeszcze trochę tu popracuję i spadam. Dwa lata pracuje i widzę że to nie ma sensu

Kóń

Ludzie ile wam trzeba tłumaczyć sto razy czy milion (usunięte przez administratora)t. (usunięte przez administratora) Jest tragicznie w tej pracy a latem jest na zakładzie (usunięte przez administratora) taki upał. Pracowałem tam dwa lata i nigdy tam nie wrócę.

@Kóń

koń ma racje ja tam pracowałem 1 miesiąc i uciekłem praca na malarni to masakra i ten śmieszny kaszana

Obserwator administratora

Pięknie masz piątkę z plusem (usunięte przez administratora)

Witam. Wie ktoś ile zarabia elektryk automatyk na utrzymaniu ruchu i jaki jest wymiar pracy 1 czy 2 zmiany. Jest ogłoszenie na takie stanowisko i zastanawiam się czy składać cv.

Biskóp

Z tego co wiem to pracują tylko na dwie zmiany, na drugiej parami automatyk i mechanik.

Józef

O tego niskiego chodzi z magazynu pewnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Belma AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belma AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma AS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 8 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma AS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belma AS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma AS Sp. z o.o.