Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalpol Paweł Okoński w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalpol Paweł Okoński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalpol Paweł Okoński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalpol Paweł Okoński w Białe Błota

Majster Nowy wpis

Nie oczami pracownika a klienta. Zakpiłem u nich szafę, termin realizacji przeciągnął się do trzech miesięcy, myślę zdarza się, może było dużo zamówień. Dotarła...radość nie trwała zbyt długo bo po dwóch miesiącach zepsuł się zamek i tu zaczęła się gehenna. W tym miejscu mogę potwierdzić że opinie poprzedników o chamskiej obsłudze są jak najbardziej prawdziwe, części wysłane do naprawy były z demontażu nie nowe, nie pasujące, wymagające przeróbek by móc je zastosować, pani która obsługiwała reklamację z uporem maniaka twierdziła że części są nowe ( mimo śladów wcześniejszego przykręcania) i nie możliwe że nie pasują bo tak twierdzi "technik". Dopiero informacja iż sprawa zostanie oddana do prawnika poskutkowało że nagle znalazły się nowe i pasujące części. Niestety ( w tym przepadu chyba tylko dla mnie) wymiana zaproponowanej przez "technika" części naprawiła problem połowicznie, zamek co 20, co 50 (różnie z tym bywa) użyć nie działa i na to już nie znaleziono rozwiązania.... Miałem też wątpliwą przyjemność poznać osobiście pracowników tej firmy, na targach i do puki nie wspominałem że mam w dalszym ciągu problem z ich produktem to rozmowa była w przyjemnej atmosferze. Po tej informacji stałem się intruzem, zasypany tekstami w stylu : " To niemożliwe !!!!" , "Proszę pokazać maile!!!" , "Proszę pokazać maile natychmiast bo nie będę z panem rozmawiać!!!!" . Znalezienie konwersacji z przed kilku miesięcy zjadło mi chwalę lecz opryskliwa pani z obsługi już nie była zainteresowana problemem. Reasumując, jeżeli chodzi o obsługę klienta to jest (usunięte przez administratora) pod nim dziesięć metrów mułu i dopiero wyłania się STALPOL. Jeżeli czytają to pracownicy to z całego serca nie pozdrawiam.

STARY PRACOWNIK Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od kilku lat. Do tej pory nie zdarzały się negatywne komentarze odnośnie firmy. Dopiero pojawienie się nowego pracownika , który przychodzi do pracy na kilka miesięcy, i odchodzi z dyscyplinarką za porzucenie pracy powoduje pojawienie się negatywnych opinii. Ktoś kto nie ma odwagi rozwiązać umowy o pracę, odebrać świadectwa pracy, tylko wypisuje nieprawdę na forum nie zasługuje na komentarz. Jednak jestem pracownikiem i nie życzę sobie aby ktoś oczerniał moje miejsce pracy. Stali pracownicy nie bawią się w takie rzeczy, ponieważ jak komuś nie odpowiadają warunki to się po prostu zwalnia. Nikt nie jest (usunięte przez administratora) i nie jest tu trzymany na siłę, nie wierzę , że stary pracownik będzie wypisywał w internecie takie rzeczy i pracował w tej firmie po kilkanaście lat. Pracuje tu naprawdę długo i w firmie nie ma rotacji pracowników, wypłata jest zawsze płacona terminowo. Z wolnym dniem też nigdy nie ma problemu i tak naprawdę można wziąć go z dnia na dzień. Osoba która wypisuje te opinie próbuje chyba zagłuszyć swoje sumienie, że nie potrafi rozstać się z firma na poziomie.

Wanda Nowy wpis
@STARY PRACOWNIK

Czyli jednak to wylew czyjejś goryczy? Kurcze ciężka sprawa, bo w takich sytuacjach trudno prawdę jakoś zrównoważyć. A potem kandydaci nie wiedzą co myśleć... To jak w takim razie konkretniej wygląda tutaj sprawa wynagrodzeń? Bo ktoś zapowiedział, że ciężko się dorobić

STARY PRACOWNIK Nowy wpis
@Wanda

Wynagrodzenie jest w porządku, a pracować trzeba wszędzie, za leżenie nikt nie daje kasy. Poza tym gdyby było tak kiepsko to nie pracowałbym tu tyle lat.

Bartek

Również nie polecam pracy w firmie stalpool. O każde 0,50gr do wypłaty trzeba się prosić.

Mr nobady
@Bartek

W sensie jak trzeba się prosić pensja na raty czy co?? I ile tam można zarobić

Wanda
@Mr nobady

Ja to ciekawa jestem czemu akurat 50 groszy napisał. To przypadek czy się z czymś konkretnym to wiąże? Ale chyba nie chodzi o pensję, bo napisał "DO WYPŁATY" to może o jakąś premię lub dodatek?

@Mr nobady

Dostajesz najniższa na konto pierwszego a w kopercie dziesiątego

Wanda
@Marek

I ile tej reszty w tej kopercie w końcu będzie?

@Wanda

W tej firmie nigdy nie było premi jak istnieje 50 gr to do godziny dołoży. Ogólnie firmy nie polecam nawet putinowi.

@Nowy

To mocne słowa. Rozumiem że jeszcze za jakieś inne rzeczy nie polecasz?

Mk

Nie polecam tam pracy nikomu! Baby w biurze to rodzinka i każda z nich jest bardzo wredna dla wsłpracownikow jaki klientów, których zle traktują.

Olo
@Mk

Masz rację szef istny wczasowicz a baby w biurze to rodzinka i do tego zero kultury osobistej

@Mk

A jak dokładnie wygląda ta wredność? Chodzi o niestosowne komentarze, brak pomocy czy co?

Maciek
@Piotr

Wielokrotnie byłem świadkiem jak obsługiwały klienta czy osobiście czy telefoniczne.

Elżbieta
@Maciek

I co np? To dobrze ze obsługiwały :D Nic nie napisałeś żadnego przykładu nawet i nie wiem na co tutaj liczysz, że wszyscy się zwolnią czy bojkot zrobią? Bo tobie się coś nie spodobało :D

Firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalpol Paweł Okoński w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SPAWACZ (NR 2914). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
BW

Bardzo dobre warunki pracy jak i (zwlaszcza na Kujawsko-Pomorskie) dobre zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalpol Paweł Okoński - Białe Błota

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalpol Paweł Okoński?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalpol Paweł Okoński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalpol Paweł Okoński?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalpol Paweł Okoński
  • Szubińska 101D