Opinie o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał Krzysztof Targoński w Wysokie Mazowieckie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał Krzysztof Targoński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał Krzysztof Targoński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał Krzysztof Targoński w Wysokie Mazowieckie

Czy urlop w Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał Krzysztof Targoński jest płatny 100%?

Co wchodzi w socjal Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał Krzysztof Targoński?

Nikt Nowy wpis

Nic.

Czy w Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał Krzysztof Targoński jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nikt Nowy wpis

Nie coś takiego nie ma miejsca.

Kierowca

Witam. Interesuje mnie jakie warunki mają kierowcy w tej firmie

Nikt
@Kierowca

Odradzam jeśli ma się doświadczenie to myślę że są lepsze firmy dla kierowcy zawodowego. Pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał Krzysztof Targoński spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Nikt

Zakład jest nowoczesny i rozwija się pomimo obecnej pandemii ale to raczej wszystko co można powiedzieć przychylnego na ten temat. Zarządza nim człowiek a dokładnie syn Pana Krzysztofa i w przeciweństwie do niego samego jest jego totalnym zaprzeczeniem, hardy, przykry wręcz chamski i niech nikogo nie zwiedzie pierwszy kontakt, bo prawdziwe ja Pan Paweł pokazuje dopiero po pewnym czasie i nie jest to miły widok. Jeśli chodzi o zarobki cóż tu też nie jest idealnie, najniższa krajowa to standard na produkcji a doświadczenie i staż nie dają pewności na to by lepiej zarabiać. Praca jest ciężka niezależnie od stanowiska gdyż zakład operuje obróbką blachy tak przy produkcji jak i montażu oraz magazynowaniu. Kadra jest zróżnicowana ale ludzie tam pracujący na ogół mili i nastawieni na pomoc gdy tylko chcesz się czegoś nauczyć niestety oprócz nadgodzin nic nie pozwala na lepszą płacę aza każde potknięcie, błąd czy też utratę zaufania wg. pracodawcy jest się karanym. Co do premii czy innych grantów powiedzmy sobie szczerze zależy to od nastawienia "właściciela" i tu też można się nieźle zdziwić względem oczekiwań i opisów w przedstawionych ofertach pracy. Ktoś kto jest odporny na obelgi, zły humor czy też wykorzystywanie w różnoraki sposób do innych prac niż związane z zatrudnieniem w firmie. Ogólna ocena jaką mogę wystawić tej firmie jest na ten czas negatywna nie ze względu na rodzaj pracy jaki jest w tym zakładzie ale na to jak traktuje się pracownika przez syna właściciela w myśl zasady że skoro jest pandemia i ludzie szukają pracy to można nimi poniewierać bo szukających jest więcej niż do niedawna. Nie polecam i jak niesie wieść raczej mało jest chętnych tam pracować.

Marzena

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał jest polską firmą założoną w 1992 roku. Głównym kierunkiem jej działalności jest produkcja silosów paszowych oraz zbożowych. Może znalazłaby się tu osoba, która powiedziałaby coś odnośnie tamtejszych zarobków? Czy są w miarę w porządku?

Agata

@Kierowca, czy aplikowałeś już do tej firmy? Podziel się z nami informacjami, które uzyskałeś na temat tego pracodawcy. @Ona, pozytywna opinia. Jak długo już pracujesz lub pracowałaś w tej firmie? Co radzisz osobom, które planują tam zatrudnienie? Czekamy na Wasze opinie które mogą być kluczowe dla naszych użytkowników poszukujących pracy.

Ona

Szef Krzysztof, facet z ikra, potrafi przeklnac, potrafi tez pochwalic. Kazda krytyka z ust takiej osoby jest konstruktywna.Mimo kontrowersyjnych opinii na jego temat, dla mnie wzor. Szef wszystkich szefow. Placa uczciwie. Granty swiateczne. Premie. Fajna atmosfera pracy. Pracodawca wymagajacy, ale jak pisalam wczesniej za sukcesy potrafia wynagradzac. Nie mozna tylko zniechecac sie na poczatku. Szczerze Polecam !

wierzyciel

za długi trzeba płacić!!!!!!! Nie dorabiać się na cudzym nieszczęściu!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał Krzysztof Targoński - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał Krzysztof Targoński?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał Krzysztof Targoński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Michał Krzysztof Targoński
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Przemysłowa 4
    18-200 Wysokie Mazowieckie