Opinie o Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu w Wrocław

Stella

Podpowiedzcie czy prowadzą może jakieś rekrutacje.?

ania

byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, nie dostałam się, chcieli kogoś z większym doświadczeniem chyba? proces 2 stopniowy, HR, kierownik. Sama rekrutacja ok, miłe osoby i konkretnie ale mogli mnie zatrudnić :( Na plus że oddzwonili że się nie dostałam .

@anika rozumiem, że miałaś okazję pracować w Dziale Projektów Międzynarodowych. Możesz powiedzieć coś więcej jak wygląda w nim praca? Co masz na myśli mówiąc o przeroście formy nad treścią?

@Janek niestety nie mogłam pomóc w odpowiedzi na Twoje pytania, gdyż nie brałam udziału w rekrutacji do firmy. Jak poszła Twoja rozmowa? Czy przebiegła pomyślnie? @rotacja piszesz o niebywałej rotacji pracowników. Co konkretnie przez to rozumiesz? Możesz powiedzieć, czy dotyczy ona szczególnie któregoś ze stanowisk? Wspominasz też o braku szacunku. Czym według Ciebie się on przejawia?

Czy kandydat na stanowisko Kierownik działu ds. współpracy z zagranicą w firmie Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Obecnie firma prowadzi kilka procesów rekrutacyjnych. Między innymi poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista w Dziale Projektów Międzynarodowych. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?

Janek
@Marta

Hej Marta, dowiedziałas sie jakiś konkretów? Zaprosili Cie moze na rozmowe? Mozesz coś wiecej powiedziec? Mnie zprosili na rozmowe i nie wiem czego sie spodziewac? Moze ktos z Was juz tam pacuje i moze podzielic sie swoimi doswiadczeniami? Pozdrawiam Janek

Minog

Potrzebny jest Referent ds. studenckich ze znajomością języka angielskiego i ukraińskiego i to od zaraz

Z

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu zatrudni osoby na stanowisko Zastępca Kierownika Działu Projektów Międzynarodowych i na stanowisko Główny Specjalista ds. Organizacyjno - Prawnych i ja powiem Wam, że fajnie, mają umowy o pracę oni.

Zostaw merytoryczną opinię o Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu - Wrocław

• Jak się pracuje w Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu?

Zobacz opinie na temat firmy Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu?

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu