Opinie o Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu w Wrocław

Antoni

W sieci pojawiła się oferta dla pracownika w dziale współpracy międzynarodowej. Prócz benefitów widzę ze dają też możliwość wyjazdów do partnerów zagranicznych i udziału w międzynarodowych wydarzeniach. Ale nigdzie nikt nie wspomniał o zarobkach. Ktoś był już na rekrutacji i podpowie ile dają na początek?

Jerzy
@Antoni

Chyba jak przy każdej rekrutacji - wynagrodzenie zależy przede wszystkim od posiadanych kompetencji i dodatkowych umiejętności. Byłem ostatnio na kilku rozmowach, ponieważ rozważam zmianę pracy - myślę, że to dobre podejście. Kandydaci nie kierują się tylko stawką ale również większą uwagę zwracają na zakres obowiązków i opis danego stanowiska.

Wiktoria Nowy wpis

witam. wstępnie interesuje mnie zatrudnienie jako specjalista ds. projektów unijnych. mam już doświadczenie z podobnej funkcji, wpasowuje się więc w wymogi. Proszę o ocenę adekwatności zakresu obowiązków co do obecnej stawki. Ile może ona teraz wynieść?

Helena

No dobra, a ile można zarobić na stanowisku pracownika biurowego? W ogłoszeniu wygląda mi to na typową pracę administracyjną/sekretariat, więc chociaż te 4 brutto też na początek by przeszło? Aha, piszą że dają dostęp do baru uczelnianego - czy dają jakieś fajne zniżki na to albo jeszcze lepiej, finansują posiłek dziennie? :P

Estera Nowy wpis
@Helena

Gdy pracowałam to oferowali tam najniższą krajową lub próbowali płacić jeszcze mniej. Atmosfera pracy w dziekanacie, rektoracie była paskudna. Komunikację opierali na wzbudzeniu w pracowniku wstydu, poczucia winy lub przekonania, że jest się złym pracownikiem. Zarząd uczelni odnosił się do podwładnych bez szacunku i z pogardą. Ludzie pracowali tam z przyzwyczajenia albo z przymusu trudnej sytuacji życiowej. Często pracownicy płakali po rozmowach z szefostwem. Nie polecam. Do baru uczelnianego nie było zniżek, ale ceny były tam przystępne. Nie finansowali posiłków.

To co w zasadzie musi znaleźć się w CV, żeby status nadesłanych dokumentów mógł zostać pomyślnie zmieniony? Po komentarzach widzę, że niektórzy chyba feedbacku nie mieli i zastanawiam się dlaczego? na rozmowie na co jest zwracana szczególna uwaga?

Zainteresowany Nowy wpis

Jak przebiega rekrutacja po nadaniu statusu aplikacji "rozpatrywana"? Czy każdy taki kandydat zapraszany jest na rozmowę?

Czy kandydat na stanowisko Kierownik działu ds. współpracy z zagranicą w firmie Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Administracyjny. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Antoni

Powyżej czwórki zarobisz.

Aneta

Czy po okresie próbnym można liczyć na zarobki rzędu 4500 netto?

Irena
@Aneta

A jest gdziekolwiek gwarancja, że podwyższają? Ktoś kiedyś o premie pytał, może nimi się tu zarobki podbija?

Życzliwy
@Aneta

Najniższa lub 200zł więcej maksymalnie

Jerzy
@Antoni

Czy w firmie Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu są regularne szkolenia pracownicze?

Życzliwy

Nie ma żadnych szkoleń, raz na jakiś czas (mam na myśli max. raz w roku) MOŻE coś się trafi finansowane z UE

Izabela

Witam, zastanawiam się, czy pracując w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu mogę liczyć na jakieś benefity. Nie jest to korporacja, w której zazwyczaj takie przywileje występują, ale może jednak?

@Izabela

Nie ma niestety żadnych beneficjentów w postaci ubezpieczenia, Multisport czy opieki medycznej.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu?

Sposób prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zależy jest od stanowiska, na które aplikuje kandydat.

Podpowie mi ktoś czy są szanse na pracę w tej uczelni? Czy trudno dostać się?

@Andrzej

Wszystko zależy od aktualnego naboru i kwalifikacji kandydata.

A szkoła jak działa teraz jak jest pandemia?

@Marek

Szkoła działa zgodnie z wytycznymi ministerstwa.

Zainteresowana

Czy ktoś z pracowników może powiedzieć czemu od roku co chwilę wisi ogłoszenie o asystentce rektora? Skąd taka rotacja? Chciałam aplikować ale to źle wyglada

@Zainteresowana

Hej, ja nie widzę takiego ogłoszenia. Możesz podrzucić link? Ciekawa jestem, czy sama zdecydowałaś się wziąć udział w rekrutacji do MWSLit?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

nic nie zapewnia poza komputerem stacjonarnym. musisz korzystac ze swojego telefonu i auta w sprawach sluzbowych

Izabela

Od jak dawna pracujesz w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu? Ok, jeżeli trzeba korzystać ze swojego samochodu w celach służbowych, czy do wypłaty doliczany jest zwrot za benzynę? Niby szczegół, a istotny.

Noname

A mnie najbardziej cieszy, że jeszcze nie ma studentów - calutki bezpłatny parking dla nas :D Od października się zacznie walka o najlepsze miejscówki...

@Noname

A tak to w ciągu roku akademickiego musicie korzystać z parkingu płatnego? Poza tym, jak pracuje Ci się w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu? Można liczyć tutaj na stabilne zatrudnienie?

Anka
@Marta

nie parking jest bezpłatny, ja pracowałam 7 lat, odeszłam na macierzyńskie no a teraz 2 w drodze, ale fajnie wspominam czas w mwslit

Bardzo dobrze się pracowało, musiałam odejść z powodów osobistych i zminy miejsca zamieszkania, dobrze wspominam, fajny klimat

A jak wygląda kwestia jedzenia? czy można w trakcie roboty zjeść, np. przerwa? czy jest gdzie? idę na rozmowę kwalifikacyjną, podobno mają bar....czy dobry?

Id
@Ewa

Jest bar całkiem dobry. Przerwa przysługuje jak wszędzie. To chyba jedyny plus tego miejsca.

Mirosław
@Id

"Jedyny plus tego miejsca", tzn. inne warunki oceniasz negatywnie? Rzeczywiście nie znajdą się żadne plusy pracy w tej szkole, takie jak chociażby rozwój w strukturach firmy bądź atmosfera?

Lidia

A czy długo tam pracowałeś? Twój wpis pojawił się już dość dawno i jestem ciekawa czy od tamtej pory coś się zmieniło? Może nadal pracujesz i jesteś w stanie się wypowiedzieć jak to jest aktualnie?

adela

fajna atmosfera w robocie, pracowałam tam, zrezygnowałam z powodów osobistych (dziecko chronicznie chore, mąż zarabia więcej), pracodawca nie robił problemów, wszystko wypłacił, poszedł na ustępstwa, ludzkie podejście

Julka

@nieznany skąd wynika tak duża rotacja pracowników ?

Katarzyna

Dla mnie praca jest ok, nie ma specjalnie powodu do narzekania. Ale zawsze znajdzie się ktoś marudzący?

Widzę, że interesuje Cię podjęcie współpracy z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu. Na razie jeszcze nikt nie odpowiedział konkretnie na zadane przez Ciebie pytania. A może Ty w międzyczasie napiszesz, czemu bierzesz akurat tego pracodawcę pod uwagę podczas szukania pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu - Wrocław

• Jak się pracuje w Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu?

Zobacz opinie na temat firmy Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu?

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu