brak logo

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

Wrocław

Opinie o Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

pracownik tej uczelni 2016-10-18 22:19:24
Tyle ofert pracy bo nikt nie chce tam pracować. Ciągła rotacja kadrów. Warunki pracy okropne. Kanclerz traktuje ludzi jak smieci. W pracy zimno jak w piwnicy. Dostajesz polecenia których nie masz w zakresie obowiązków a jak nie wykonujesz zostajesz zwolniony. Pod czas mojej pracy więcej niż 50% pracowników było zwolniono czy zmienili to okropne miejsce pracy.
1
Minog 2016-10-18 22:44:10
Potrzebny jest Referent ds. studenckich ze znajomością języka angielskiego i ukraińskiego i to od zaraz
Pracownik 2016-10-31 12:28:41
Nie polecam tej Uczelni jako dobrego miejsca pracy. Nie dotrzymują obietnic zawartych podczas rozmowy o pracę, nie przestrzegają zakresów obowiązków zawartych w umowie. Można zostać wyrzuconym z pracy bez konkretnych powodów. Pracując tam nie było tygodnia, żeby ktoś nie został zwolniony, albo przerzucony na inne, gorsze stanowisko pracy. Zatrudnienie na śmiesznych warunkach na kilku umowach.
1
Zostaw swoją opinię o Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu