Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

Wrocław

Opinie o Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

pracownik tej uczelni 2016-10-18 22:19:24
Tyle ofert pracy bo nikt nie chce tam pracować. Ciągła rotacja kadrów. Warunki pracy okropne. Kanclerz traktuje ludzi jak smieci. W pracy zimno jak w piwnicy. Dostajesz polecenia których nie masz w zakresie obowiązków a jak nie wykonujesz zostajesz zwolniony. Pod czas mojej pracy więcej niż 50% pracowników było zwolniono czy zmienili to okropne miejsce pracy.
Minog 2016-10-18 22:44:10
Potrzebny jest Referent ds. studenckich ze znajomością języka angielskiego i ukraińskiego i to od zaraz
Pracownik 2016-10-31 12:28:41
Nie polecam tej Uczelni jako dobrego miejsca pracy. Nie dotrzymują obietnic zawartych podczas rozmowy o pracę, nie przestrzegają zakresów obowiązków zawartych w umowie. Można zostać wyrzuconym z pracy bez konkretnych powodów. Pracując tam nie było tygodnia, żeby ktoś nie został zwolniony, albo przerzucony na inne, gorsze stanowisko pracy. Zatrudnienie na śmiesznych warunkach na kilku umowach.
Zostaw swoją opinię o Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu