Opinie o Dingo sp zoo w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dingo sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dingo sp zoo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dingo sp zoo w Bydgoszcz

Jak szefostwo w Dingo sp zoo traktuje ludzi?

Kandydat Nowy wpis

Czy firma Dingo ma jakieś pakiety socjalne, spotkania integracyjne. Ponawiam zapytanie .

Kandydat Nowy wpis

Czy firma Dingo ma jakieś pakiety socjalne, spotkania integracyjne.

Kandydat pracownik Nowy wpis
@Kandydat

Mają w nosie ludzi, nawet nie odpowiedzą.

Szkolenia to nie te czasy, zbędny wydatek.... na produkcji nie wiem co to szkolenie..... tylko minimum i praca za dwóch.

Pracowałam tam prawie 2 lata, jakiś czas temu. Wtedy ani ja ani Panie tam pracujące nie były szkolone, szkolenie to zbędny koszt. Nie sądzę aby coś tam sie zmieniło.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dingo sp zoo? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dingo sp zoo? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kandydat pracownik

Zero etapow, nikt nie chce tam pracować , oferują tylko minimum. A Pani rekrutujaca niby dyrektorka czepia się wszystkiego z CV i wypytuje o wszystko, zero zahamowań..

Pracownik agencji

Dziewczyny skończcie z tym hejtem -dopiełyście swego. Ja chce nadal tam pracować. Do pewnego momentu bylo to nawet śmieszne, ale pomału robi się to już mało zabawne. Za chwilę z nas zrezygnują. Wiecie dobrze że zarabiamy lepiej od pracowników na umowie w tej firmie. Więc dajcie mi pracować i przestańcie już pisać.

...
@Pracownik agencji

Każdy może tutaj wyrazić swoje opinie do tego służy ta strona.

Artur
@Pracownik agencji

Byłem na rozmowie w sprawie pracy....Rozmowa trwała 3 minuty, najniższa krajowa i do roboty. Dzięki

Bożena
@Artur

To co oni, każdego tam przyjmują? Patrzyli w ogóle w CV?

Pracownik dingo

Kierownik na początku sprawia wrażenie świetnego faceta, do pogadania. Problem, ze jest człowiekiem niezwykle impulsywnym. W jednym momencie z miłej osoby staje się dosłownie tyranem. Nie ma czegoś takiego jak wyjaśnianie spraw na osobności. Kierownik krzyczy tak, ze klienci z hali obok wielokrotnie rezygnowali z zakupów. Krzyczy przy innych pracownikach, co drugie słowo to przekleństwo. Poniża pracowników, obraza niepełnosprawne osoby pracujące w firmie. Kpi z ludzi, ataki złości najczęściej spowodowane są drobnostkami lub dosłownie jego wymysłami. Jak wiatr zawieje tak ten człowiek się zachowuje. Nie szanuje nikogo, wyzywa obraża również starszych ludzi pracujących w firmie. Krzyki powodują nerwowa atmosferę, pracownicy są zastraszeni, denerwują się, boja się nawet poprosić o możliwość pójścia na przerwę. Swoją droga na 8 godzin pracy przerwa wynosi 15 minut - tylko spróbuj siedziec dłużej znaczy zależy czy jesteś ładna dziewczyna :). Ładne dziewczyny maja u Pana kierownika względy, seksistowskie teksty typu „włóż mocniej czytnik, pokaz czy dobrze dopychasz” to norma. Sam nie robi nic, siedzi całe dnie na fotelu, wymusza pracownikom robienie sobie z rana kawy, nie robi nic oprócz darcia mordy. Moim zdaniem jak i innych pracowników jest to osoba zaburzona, przechodzi z krzyku w spokój i humor do żartów. Nigdy nie wiesz co i kiedy go zdenerwuje a co obróci w żart. Praca pod ogromna presja - nie polecam.

@Pracownik dingo

Zgadzam się z tą opinią. Zero szacunku dla pracownika kierownik myśli że jest panem i władcą magazynu. Nie polecam pracy w tej firmie...

Bożena

To straszne co piszecie, taka osoba nie powinna kierować firmą. Zgłaszaliście to gdzieś? Bo to już mobbing, walczcie o swoje! Szkoda zdrowia

@Bożena

Z tego co słyszałem to było zgłaszane to w agencji zatrudnienia ale sprawa została zamieciona pod dywan.

Aga

Czy przyjmujecie aktualnie kobiety na produkcję? Czy można złożyć CV

Anka

Czy firma przyjmuje do pracy ludzi tylko z grupą?

Zibi

Witam jak wygląda praca na produkcji

Jakub
@Zibi

Widzę, że jesteś zainteresowany pracą na produkcji w firmie Dingo. Możesz napisać osobom odwiedzającym to forum jakie masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Myślę, że może to być kluczowa kwestia związana z Twoim ewentualnym przyjęciem w szeregi pracowników tej firmy. Powiesz coś więcej o swoich doświadczeniach zawodowych?

Pracowałem krótko 3m

OK Moje sugestie dla Dingo sp zoo: Pracowałem krótko ale wszystko było OK no i wypłata na czas, zapewnione przerwy, nie ma wykorzystywania, minusik za niemożność płatnych nadgodzin

Nie polecam pracy w tej firmie traktują człowieka przedmiotowo, a zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Często gęsto człowiek jest poza domem ale to i tak jest źle, na początku mówią że zwracają koszty za zus, vat, hotele (bo praca jest na działalności gospodarczej) a potem nie dotrzymują umowy, wymyślają co i rusz nowe warunki i dostajesz tylko aneksy do podpisania. nie polecam i jeszcze ras nie polecam, omijajcie ta firmę z daleka (a jeżeli chodzi o zwolnienie z pracy to robią to z dnia nadzień bez żadnej informacji)

Lechu

To prawda ktoś mógł by ta firme przeswietlic .

Zostaw merytoryczną opinię o Dingo sp zoo - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Dingo sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Dingo sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dingo sp zoo?

Dingo sp zoo