Opinie o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stellantis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stellantis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Joanna

@P.Nesserdużo osób jest w takiej sytuacji jak Ty? Jak zwykle to wygląda? Czy jest szansa na dostanie umowy na stałe? Jeśli tak, to po ilu latach pracy?

@Joanna

Teraz ten zakład tonie jak Titanic....ludzi spod Opla na tymczasowkach zwalniają, a Ty pytasz o umowy na stałe???? Współczuję Ci. Kierownictwo powiedziało: Nastały ciężkie czasy. Zapewne sami się boją o swoje stołki.

aaa

Pytanie ile jest takich osób jak Ty? Druga sprawa co będzie za rok czy Ci przedłuża umowę czy tylko o rok odwleczesz swoje odejście. Życzę Ci jak najlepiej, obyś dostał się pod Opla z umową na stałe i nie patrzył kiedyś z perspektywy straconych 3 lat i zaczynania gdzieś od nowa.

Gwiazdeczka
@aaa

A mi nie jest was żal!! Jak to mówią dobro wraca a zło jeszcze szybciej, nie jeden z was na to sobie zasłużył. Pozdrawiam

@Gwiazdeczka

Idź "trolluj' gdzie indziej, nie mam postawy roszczeniowej i nigdy nie krzyczałem, że umowa na stałe należy mi się jak psu buda, ale na zwolnienie też sobie nie zapracowałem , podobnie jak większość pracowników adecco, którzy dostali przed przerwą wakacyjną wypowiedzenia. Oni też byli solidnymi pracownikami i polecieli. Od dwóch lat mam stuprocentową frekwencję i obecność na wszystkich " setkach", ale czy to będzie miało jakieś znaczenie, nie mam pojęcia. Aha, jeszcze jedno : jak już się wypowiadasz na forum " gwiazdeczko", to przejrzyj słownik ortograficzny, bo "niejeden" pisze się razem. Joanna Przyjmowałem się w grudniu 2014 roku, trudno jest mi powiedzieć ilu nas jest, ale osób którzy przyjmowali się w tym samym czasie co ja mógłbym na body policzyć na palcach jednej ręki. Na pewno więcej jest osób, którym przedłużono teraz umowę na następny rok, czyli do końca czerwca przyszłego roku. Co do stałej umowy - nie mam pojęcia, nikt nic nie wie, albo nie chce powiedzieć , prawda jest taka, że, jak zlikwidują trzecią zmianę, to będzie kiepsko. Nie wiadomo, kiedy tyscy pracownicy wrócą do siebie, nie wiadomo czy dostaniemy nowy model. Teoretycznie trzeba przepracować 33 miesiące, by dostać umowę na stałe. Ja we wrześniu będę miał 15 miesięcy pracy pod oplem, więc jeszcze trochę mi brakuje.

@Gwiazdeczka

Nie filozuj, bo bzdety piszesz. Zwalniają kobiety mające dzieci, które uczciwie pracują, które mają swoje zdanie i GIDNOSC!! Jesteś zepsuta bez empatii.

@szkoda gadac

Nie, nie dostałem umowy, otrzymałem jedynie informację od GL, że po przerwie wakacyjnej ją dostanę. Po co mam siać propagandę, skoro jestem zwyczajnym, szarym pracownikiem ?

@P.Nesser

Przed przerwą wakacyjna GL też mi powiedzial, że um. dostane. W hr-ach decydowali, iż os. Które mają umowy do końca sierpnia, dostaną przedłużenie um.na rok, a dziś się dowiedziałam, że się pozmieniało i prawdopodobnie um.nie dostaniemy. Dziewczynom z innej zmiany GL powiedział, że mają szukać pracy. W poniedziałek się rozstrzygnie czy os. Spod Opla na tymczasowkach, która mają um. Do sierpnia czy nawet do września zostaną. Sytuacja się pogorszyła, niestety.

P.Nesser

Nie siejcie fermentu, jestem w grupie osób, które mają umowy do września i już teraz wiem, że następną umowę dostanę, pytanie tylko na jak długo. Pracuje na body, na side panelach.

@P.Nesser

Nie siejemy, zaczynają zwalniać pracowników spod Opla na umowach tymczasowych! Tobie być może wcisnęli kit, albo to lekka propaganda z Twojej str. A więc, ileś czasu po Twojej wiad.minelo, więc dostałeś um.?

aaa

A co się dzieje że takie zwolnienia? Opel nie chce brać ludzi spod agencji w razie jakby sprzedaż siadła, czy tak właśnie już się stało? W zeszłym roku 200 tys aut poszło, ciekawe ile w tym będzie.

Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze. Jednak nie wszystkie informacje były zgodne z prawdą. Na rozmowie nie powiedziano mi o obowiązkowych sobotach, wspominano tylko o nadgodzinach, na które byłam chętna. Nie powiedziano również że soboty są do odbioru, w czasie wyznaczonym przez pracodawcę, który ma na to 12 miesięcy!! Te niedomówienia sprawiły, że już tam nie pracuję.

Pytano mnie o przebieg mojej ścieżki zawodowej.

Bolek

Podobno w NGK dla nowych na początek podnieśli stawkę do 3200 i 10% premii miesięcznej i dają jeszcze 2 premie za brak chorobowego po 500 zł i 1000 na święta. Tam podwyżki a u nas.... czas zwijać żagle.....

Lewy side

Adecco,

Lewy side

Potwierdzam, jestem jedną z tych osób które odchodzą 21.07, jest nas baaaardzo duzo

me
@Lewy side

Czesc Ty jestes z Opla czy Adecco?

dtdt

Dobrze rozumiesz, około 800 osób.

Outer Ring RH

Dziś t.j. 14.06.2017 dowiedzieliśmy się że 20% fabryki zostanie zwolnione przed urlopem 21.07.2017(20% to wszystkie osoby z Adecco). Lecą wszyscy na umowach tymczasowych i nikomu nie dają umów pod opla. Przyjęli-wykorzystali-zwolnili. Polecieli wszyscy bez wyhatku!

shok
@Outer Ring RH

Czy dobrze rozumie, z 4000 osób , które pracują w GM zwolnią 20%?

Joanna

@dtdtjeśli jakieś komentarze zniknęły oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu ze względu na naruszenie zasad regulaminu. Dlatego przed zostawieniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią.

aaa

często tu zaglądam ale jakoś nie zauwazyłem żeby coś ubyło

dtdt

Usuwają te nieprzychylne posty na temat firmy.

Ciekawski

Dziwne i to bardzo kolejność idzie dalej 272- a sporo ciekawych postów usunięto.Ciekawe kto za tym stoi, że posty nikną.

Aaa

A z czym ta redukcja jest zwiazana? Sprzedaz poleciala czy PSA tak zatwierdzilo? Co masz na mysli piszac o lakierni? Moim zdaniem jezeli 300 osób by miało poleciec to czy w sumie nie wystarczy nie przedluzac umów zeby tyle osob znalesc?

Hahahahaha

Ogólnie ten opel to jeden wielki syf niech to zamkną i dadzą szanse jakiejś innej wielkiej firmie ogólnie powinni na stanowiskach tl powinny znaleść sie inne osoby niż te co teraz są.

TL
@Hahahahaha

No tak zmienić TL na stanowiskach a wspaniałych membrów całować po (usunięte przez administratora) i prosić żeby pracowali.

speed3711

Na chassis do wakacji zamykaja 3 stacje. Mielismy zebranie z GLem i mowil zeby sb szukac roboty bi bez znaczenia czy adecco czy opel i tak kilka osob poleci z kazdej zmiany na chassis. O 2 zmianach wspominal i o tym ze ten pakiet w czerwcu jest min podyktowany tym,ze gm nie dogadal sie z psa kto ma palcic za czesci chodzi o lakiernie itp i ponoc 2 tyg wolnego .

Pracownik Opla

Nie ma przyjęć teraz, wszystkich z czasowymi umowami i to nie tylko pod Addeco zwalniaja wcześniej. Po wakacjach będą 2 zmiany,a i szukają haka na ludzi z umowami na stałe,będzie duża redukcja i walka zakładu o przetrwanie niestety...

radjo2

Mam pytanie, są normalnie przyjęcia od czasu kupna Opla przez Francuzów

Mody

Hej, moglby ktos powiedziec gdzie mozna zlozyc cv do Opla? oraz czy jest transport do roboty jakis taki jak w innych zakladach?

Galganek

Są przyjęcia? Jak wygląda proces rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Stellantis Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellantis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stellantis Polska Sp. z o.o.