Opinie o Diagnosis S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Diagnosis S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Diagnosis S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnosis S.A. w Białystok

Król Julian ;D

Dlaczego nikt z pracujących nie chce podać szczegółów zatrudnienia ? tyle opinii a zero konkretów, podstawa, premie, to najważniejsze :) Czy ktoś wie dlaczego rekrutują na całą PL ? zmiana obsady czy rozwój firmy ?

Melania

Przykro czyta się wpisy osób pracujacych w firmie i cynicznie mówiących o sytuacji czy też działaniach w firmie. Wszędzie jest czas lepszy i gorszy i tyle.

Melania

Czy możecie podpowiedzieć młodemu kandydatowi jaka jest atmosfera w firmie? Jak przebiega rekrutacja? Jakie warunki stawia firma przed kandydatem? Z góry dzięki

Mila

Co słychać w firmie? Może już wystarczy tych wakacji, czas popisać co ciekawego słychać a wiem, że jest o czym pisać. Nie mogę znaleźć nowych ofert pracy czyżby firma nie miała zupełnie potrzeb kadrowych? Takie przekazy bezpośrednio od pracowników mają inną wartość.

do mila
@Mila

ogłoszenia idą jako anonimowe dlatego nie widać .... tyle wieści

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa bardzo standardowa. Panie bardzo miłe i przygotowane.

Pytania o doświadczenie i kilka zadań do rozwiązań.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Waldi

Sądzę, że to okres wakacji spowodował, że mało osób pisze na forum. Ja też czekam na info od pracowników

@Waldi

Wakacje się skończyły, więc ktoś już może coś konkretnego napisać.

Grzegorz

Słyszałem, że firma chce rozszerzyć swoje rynki zbytu o rynki zagraniczne. Sądzę, że to dobrze świadczy o dalszych planach, jest dla pracowników sygnałem , że mają dobre perspektywy przed sobą i stabilizację.

@Grzegorz

Niestety jednak konkretów brak i nikt na razie nie odpowiedział jak w tej firmie się pracuje,zarabia,jakie są składowe zadań do wykonania i właściwie nic co by mogło pomóc w podjęciu decyzji o zmianie pracy .

poważnie zainteresowany

Dziś miałem wstępną rozmowę i będę miał drugi etap f2f.Proszę o informacje jak wygląda praca na stanowisku PF.Ile wizyt ,jakie zarobki,premie i wszystko co by mi się przydało w podjęciu ewentualnej decyzji.Nadmienię, że chcę zmienić pracę, więc wszystkie informacje będą dla mnie ważne.Proszę o konkrety ,bo zależy mi na pracy na takim stanowisku w firmie farmaceutycznej.

Jerzyk

Chcę tu pracować ale opinie są bardzo różne, słyszałem o firmie dobrze.

Iza

Diagnosis ma dobra opinię na rynku. Niezadowolenie pracowników to często efekt ich "pracy" a nie złej firmy.

Melania

Diagnosis nie ma żadnych nowych ofert pracy? Wiecie coś?

Angela
@Melania

Niedługo bedzie na Bydgoszcz- nowy juz marudzi. Co on sobie wyobrażał?

@Angela

Pracuje w tym regionie, znam również całą ekipę i nikt nie narzeka a wręcz przeciwnie - również Ci nowi. Zmyślasz coś. Dobre wejscia do aptek bo Diagnosis jest rozpoznawalna, wiec inna kultura pracy - nie to co firmy "pucuj dziada".

@Angela

Gregor

Jestem pracownikiem firmy i takiego poziomu wypowiedzi nie spodziewałem się. Niestety takie osoby mają postawę roszczeniową bez względu na to czy pracuj czy leżą. Zawsze powtarzam, że trzeba spojrzeć w lustro kogo się widzi. Firma powinna bardziej zaostrzyć rekrutację.

Ajn
@Gregor

1,5 mln Ukraińców w Polsce a ten będzie zaostrzał rekrutację, dobry jest ???? gdzie Ty żyjesz

Margaret

Diagnosis jest miejscem pracy dla ludzi ambitnych. Osoby roszczeniowe, nie wysilające się w pracy będą zawsze miały pretensje do firmy za wynagrodzenie za to, że musza coś robić powodów można mieć dużo.

Mela

Diagnosis to świetna firma, wysokie standardy są utrzymywane przez co nie każdy może tu pracować. Dodam jeszcze że bez ksiąg mądrości też nie będzie.!

Byla
@Mela

Mela obslugujesz grubego i chudego

China
@Byla

Bezpieczniej jak zapytasz: obslugujesz wysokiego? Wtedy ani gruby, ani chudy się nie obrazi

China
@Byla

kićka

A jak z pracą na innych stanowiskach? Jak traktowanie pracownika?

Mozepracownik

Jak wyglada drugi etap na rozmowie Przwdstawiciel Medyczny? Jakies wskazówki?

wojtek
@Mozepracownik

zastanów się poważnie nad podjęciem pracy

Mela

Dla Diagnosis S.A. największą wartością firmy są klienci oraz ludzie ją tworzący, specjalistyczna wiedza pracowników, doświadczenie i ciekawe pomysły pozwoliły na dynamiczny rozwój firmy. To jest ocena naszego zarządu!!!!

dr who
@Mela

fakt to jest na stronie a jak w rzeczywistości??? żeby dobrze zarządzać firmą nie wystarczy być członkiem zarządu .... jest takie chińskie przysłowie: Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg !! tyle komentarza inteligentni zrozumieją :)

And

Wtf? Ale dramat

PM

Witam, czytam tyle pochlebnych opinii. Jaki samochód z jakim wyposażeniem ? Czy do pełnej dyspozycji do celów prywatnych, Czy umowa o pracę jest na czas nieokreślony? Ile wynosi podstawa ? Premie osiągalne ??? Dodatkowe benefity ? Ile wizyt ? Jaki budżet ? Jaka atmosfera , kontrola pracownika ? Z góry dziękuje za odpowiedz, Zainteresowana

Były
@PM

Samochód Hyundai i 30 lub kia CEDD z GPS. wyposażenie standard. Limit na paliwo. Można jeździć ale tankujesz za swoje ( teoretycznie) brak benefitów chyba ze coś się pozmieniało kasa podstawowa słaba wizyt 11-12.

Julita

@przedstawicielka Myślę, że jesteś w błędzie. Firma spełnia wymagania Dyrektywy dla wyrobów medycznych oraz do diagnostyki in vitro i posiada prawo nadawania im znaku CE.

Maniek

Bardzo chciałbym pracować jako przedstawiciel farmaceutyczny ale nie widziałem żadnych nowych ofert, może ktoś wie?

Mała

Ja wiem, że wiele osób uwielbia niszczyć, Diagnosis się nie da!!

qmaty
@Mała

Mówisz? A ile ci zarząd płaci za taki posty panie PCH

qmaty
@Mała

Mówisz? A ile ci zarząd płaci za taki posty panie PCH

przedstawicielka
@qmaty

Może jej płacą w %??? Firma cud, wszystko sprowadzane z zagranicy, Chiny (sprzęt), Indie (suplementy), a co tanio, byle co kupić i drogo sprzedać. Taka dewiza Bolka i lolka

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnosis S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Diagnosis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnosis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnosis S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diagnosis S.A.?

Kandydaci do pracy w Diagnosis S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diagnosis S.A.

Diagnosis S.A.