Opinie o Diagnosis S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Diagnosis S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Diagnosis S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnosis S.A. w Białystok

Xavi

wg mnie to jest dobra firma, dbaja o swoich pracownikow. dostalem sluzbowy samochod i telefon, pensja tez na dobrym poziomie

krecik

duzo sie nauczylem pracujac w tej firmie, niektore umiejetnosci wykorzystuje w nowej pracy wiec sie ciesze ze moglem tu pracowac. To byl dla mnie bardzo rozwijajacy okres

kaz

ja od dwoch miesiecy pracuje w diagnosis i na razie mi sie podoba. jak ktos sie stara to premie do podstawy mozna niezle wyrobic

indios

ja tez milo wspominam prace w diagnosis. zarobki mnie zadowalaly a i atmosfera tez byla spoko

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa bardzo standardowa. Panie bardzo miłe i przygotowane.

Pytania o doświadczenie i kilka zadań do rozwiązań.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
Dorian

co za dyskusje i fala negatywnych opinii...ja tam jestem zadowolony, podstawa jest spoko, a do tego premie jeszcze raz takie mozna wyrobic, to skad to narzekanie? ;)

Renat

jak dla mnie to firma sie dobrze rozwija, zauwazylem ostatnio zmiany na plus, jestem juz od dawna tu przedstawicielem (w sumie teraz juz bedzie chyba 2lata) i w porownaniu z tym co bylo kiedys to jest progres. zarobki sa przykladowo o wiele lepsze, takze nie mysle na razie o zmianie pracy, bo te sa dla mnie wystarczajace

milano

ja zaczynam właśnie swoją przygode z Diagnosis, jestem dobrej mysli, zobaczymy jak to bedzie, jak na razie mam swoje cele i bede je realizowac,zarobki mi sie podobaja, wiec mam nadzieje ze z nimi zostane

Palermo

nie wiem skad tyle negatywnych opinii...ja pracuje w diagnosis od paru miesiecy i nie narzekam, z pensji i warunkow jestem zadowolony

karmin

ja uwazam ze warunki oferuja naprawde dobre, mam sluzbowy tablet, samochod, dopiero zaczynam swoja przygode w tym zawodzie, ale poki co jestem zadowolony

Tomak

mi sie dobrze pracowalo w tej firmie, w sumie spedzilem u nich ponad rok, zarobki byly naprawde dobre, odszedlem bo chcialem zaczac wlasny biznes, ale bardzo dobrze wspominam tamte czasy

mała mi

3000 zł netto w Diagnosis :) ?? Na oczy tam tyle nie widziałam, ciekawe kto to pisze, że zarobki są wysokie. Ludzie to firma z branży medycznej, farmaceutycznej, minimum podstawa powinna być 3000 na rękę a nie jest, nie jest to też najniższa krajowa. Akurat w tym przypadku w tej firmie to jest rotacja, szuka bo zwalnia a nie, bo się rozwija. Przyszedł Nowy Kiero nie będę pisała skąd ( w sensie jakiej firmy) na całą Polskę i zatrudnia ludzi swoich. Generalnie D R A M A T. Z kim tam nie rozmawiasz, ma po prostu dość roboty. Kosmetyki na necie nie są ciężkie do znalezienia, gorzej z ich sprzedażą. Nie zgodzę się że robisz po 10 h dziennie, ale 8-16 to był plus, prawdą jest że raporty zajmują trochę, albo wypełniasz je po pracy każdego dnia, albo raz w tygodniu uzupełniasz wszystko na raz, ale gdzie teraz ich nie wypełniasz. Ja nie polecam Diagnosis- bo faktycznie premia nie jest do wykonania. A i jeszcze jedna uwaga dotycząca auta. Kiedy podziękują Ci za pracę, dymasz do białegostoku oddać auto, bo w protokole który podpisujesz masz taką informację. Jeśli jesteś na L4 także na żądanie pracodawcy dymasz oddać auto i nieważne czy masz złamaną nogę czy zwykłą grypę auto trzeba oddać w Białymstoku, bo kierownik sie nie pofatyguje, żeby odebrac od Ciebie. Jak Cię zwalniają to z dnia na dzień, nie masz szansy pojechać do aptek/ drogerii/ salonów kosmetycznych i się pożegnać, zakończyć jakoś współpracy, tylko znikasz bez śladu, dlatego robi się smród i Apteki już tak łaskawie nie patrzą na współpracę. I co z tego, że rozmowa jest profesjonalna? Każda praktycznie taka jest. Nie znam nikogo, kto po odejściu z Diagnosis czy został zwolniony czy odszedł sam mówił pochlebnie o firmie... Wnioski wyciągnijcie sami :P

Ktoś

Wysokie - pojęcie względne. Znam osoby dla których 3000zł netto to wysoko i takich którzy za tyle z łóżka nie w stają. Tak uściślając jaki zakres wg. Ciebie to wysokie zarobki ?

Ktoś

Witam. Podzieli się ktoś informacjami o warunkach pracy na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego w Tej firmie. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i nie wiem czy warto się fatygować. Raptem jakieś pół roku temu widziałem oferty pracy z tej firmy i dziwi mnie że ponownie szukają pracowników... Chodzi mi głównie o warunki finansowe (w jakich przedziałach można się spodziewać podstawy i ile można na premii wyrobić) oraz możliwości rozwoju i ogólną atmosferę w firmie. Z góry dziękuję

bogdan

a gdzie teraz szukają pracowników na jaki teren ?

ilo

No jasne mozna sobie to i tak tlumaczyc sporo osob sie pozwalnialo i troche oni zwalniaja wiec dlatego poszukuja nowych, a co do produktów to widac ze nie znasz bo to cizki temat i kompletnie nie sprzedawalny. zreszta jak jezdzisz po aptekach to popatrz w ile sa dostepne, a jesli juz sa to w wiekszosci raz sprzedane i leza do konca dany wymieniaja na nowa date i leza dalej:-)

Mam spotkanie we wtorek w Poznaniu,w hotelu, żadna restauracja. Miła rozmowa telefoniczna, profesjonalne zaproszenie na spotkanie. Nie wiem czego się spodziewać ?, ale na początek wygląda nieźle. Może ktoś podesłać trochę info o produktach, bo w necie ciężko coś wyszukać.

ilo
@Zainteresowany

NIe ma informacji na temat produktów bo ich praktycznie nie ma nigdzie a jak sie uda gdzies te badziewne kosmetyki wprowadzic to nie ma zadnej odsprzedazy. generalnie tragedia nie polecam jesli masz inna opcje wybierz cos innego tu nie zwojujesz swiata. pozatym ogloszenie jest na przedstawiciela medycznego a tak na prawde bedziesz (usunięte przez administratora) z niesprzedawalnymi kosmetykami po aptekach i drogeriach

AS21

Rekrutacja na stanowisko Przedstawiciela Farmaceutycznego do działu dermatologicznego. Byłem na pierwszym etapie. Nie potwierdzam tego co napisałeś. Było profesjonalnie. Salka rekrutacyjna, 2 osoby, normalna rzeczowa rozmowa, konkrety. Z tego co mi wiadomo, to jeszcze nie rozpoczęli ogólnopolskiej rekrutacji. Ja byłem w Warszawie.

sophi

To jakiś żart to co piszesz, 2000zł to jest podstawa w firmie farmaceutycznej, a na obiecane premie nie ma co liczyć. Jak już wyrobisz target planowany na poprzedni miesiąc to ci go podniosą w kolejnym żebyś nie wziął nawet 500zl brutto. Masakra! Za 10 godzin minimum pracy w terenie a potem 1godzinę minimum w domu przy raportach. A poza tym w kazdej chwili mogą podziękować za pracę bez podania zadnych powodów. Takiej "wspanialej" pracy nigdzie nie znajdziesz!

mała mi

Diagnosis?? Porażka. Jeden z kierowników proponuje dziwne propozycje a jak mówisz dosłownie "nie chcę na takie tematy rozmawiać" to nie przedłuża Ci umowy. Kosmetyki się nie sprzedają. A jak już je sprzedasz to potem masz zwrot, i KL jest zrażony, bo mu się to nie sprzedało. Zero reklamy, wsparcia. Sama jakość kosmetyków jest super tylko co z tego jak nikt ich nie zna. Jeśli chodzi o podstawę to warto negocjować, bo nie jest to najniższa krajowa.

Ale fajne rzeczy tu piszecie :) nie wiem co chcecie od Diagnosis :)poznałem tę firmę i nie mam do niej zastrzeżeń, zarobki przedstawicieli? Hmm sam chciałabym mieć taką płace zasadniczą, a do tego premie, które realnie bywają większe od płacy zasadniczej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnosis S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Diagnosis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnosis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnosis S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diagnosis S.A.?

Kandydaci do pracy w Diagnosis S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diagnosis S.A.

Diagnosis S.A.