Opinie o Diagnosis S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Diagnosis S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Diagnosis S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnosis S.A. w Białystok

witek

a na jaki teren szukają ?

Madaleine86

WITAM, Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w firmie Diagnosis. Chciałabym się dowiedzieć , czego mogę się spodziewać na rozmowie i jakie faktyczne mają warunki zatrudnienia. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Madaleine86

Witam, jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną do firmy diagnosis. Chciałabym się dowiedzieć czego mogę się spodziewać na rozmowie i jakie faktyczne są warunki zatrudnienia. Proszę o informację. Pozdrawiam

a co?

kwestia zarobków jest indywidualna ile sobie wynegocjujesz tyle masz do tego premia, co chcesz???? 10 tyś. na rękę??

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa bardzo standardowa. Panie bardzo miłe i przygotowane.

Pytania o doświadczenie i kilka zadań do rozwiązań.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
wiesia

tak jak wszędzie podstawa plus prowizja i premie ;)

Who

Witam. Czy może ktoś zdradzić ile zarobi PH na rynku drogeryjno-kosmetycznym ? Ktoś wcześniej pisał, że to kwestia indywidualnych ustaleń - ale chciałbym wiedzieć o jakich kwotach tutaj mniej więcej mówimy

hello

menago - spieprzaj dziadu

menago

Śmiem twierdzić, że byś się z tą średnią krajową pożegnał. A podawanie konkretnych faktów dotyczących Diagnosis, służy WYŁĄCZNIE korekcie informacji, które starasz się koloryzować. Czyżby zachowywanie zasad savoir vivre dotyczyło, wg twojego śp. dziadka, również zbaczania z tematu, wycieczek osobistych, przemycania kłamstewek i retuszowania obrazu? Dla czytających to forum liczą się FAKTY i DANE, bo tego tu szukają, zainteresowani pracą oczekują realiów o tym pracodawcy a nie ściemniania.

ph med

menago - po 4 wersach myślałem, że padnę ze śmiechu. I już wiem jak wielkie są Twoje niekompetencje handlowe. Rynek medyczny, a połączenie dystrybucji za pomocą hurtowni ????!!!! Czy Ty w ogóle wiesz o czym Ty prowadzisz dyskusje ? Bo poziom Twoich kompetencji handlowych i znajomości DYSTRYBUCJI na rynek jest ZEROWY !!! A gdybyś był odrobinę bystry byś zrozumiał anegdotę o koncernach spożywczych i przetargach i przepłacaniu takowych kosztem udziałów % w rynku vs do zysku. -Ja jestem ph med w Diaganosis i pieczątek jakoś nie zbieram !!! -Jestem Ph med i mam konkurencję, a jak wchodzę do gabinetów to wiem jak wygląda praca konkurencji - Niedouczonej w większości. -Warunki finansowe mam dobre, a ostatnie zdanie z on34 - miało się do przetargów podobnie jak cały tekst ale widać interpretujesz sobie każdy wpis jak Tobie pasuje co świadczy o głupiej kreatywności - to tak jakby w wypracowaniu o deszczowej pogodzie ktoś napisał, że za chmur w pewnej chwili wyjrzało słońce, a Ty byś ripostował, że było gorąco i słonecznie, a deszcz był przelotny. No ale jak się nie ma argumentów to się kombinuje.

@ph med

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nie podajesz danych, obrażasz i wyśmiewasz, zamiast dyskutować. Nic dla osób czytających i ciekawych opinii o Diagnosis jako ewentualnym pracodawcy, z twojego bałwochwalczego bełkotu nie wynika. Trudno żeby wynikało, skoro twój poziom inteligencji, znajomość branży medycznej,pseudoargumenty i ogólna kindersztuba przedstawia aktualny poziom elitarnych pracowników terenowych tej firmy, jakimi mienią się w Diagnosis przedstawiciele medyczni. Ale jak się ma w ofercie zaledwie 5-6 produktów na poziomie średnio profesjonalnym, zresztą już jedynej firmy z Europy, która jeszcze nie wycofała się z pomysłu dystrybucji w Polsce za pomocą "wysokokwalifikowanej sieci przedstawicieli" Diagnosis, to czego tu wymagać? A ty, ph med, pracuj sobie dalej na swoich dobrych warunkach finansowych, w bardzo rozwojowej,innowacyjnej firmie, pod wysoce specjalistycznym medycznie szyldem " Nieocenione źródło piękna dla twojej skóry".

ph med.
@menago

W ciemno stawiam średnią krajową, że moje wykształcenie i najprawdopodobniej ybycia zawodowe okraszone są większym obligatoryjnym doświadczeniem. Poza tym na Twoje zdanie - PRZYTACZAM Ale jak się ma w ofercie zaledwie 5-6 produktów na poziomie średnio profesjonalnym, zresztą już jedynej firmy z Europy, która jeszcze nie wycofała się z pomysłu dystrybucji w Polsce za pomocą "wysokokwalifikowanej sieci przedstawicieli" Diagnosis, to czego tu wymagać? Wiesz - mój śp. dziadek wpoił mi wiele ważnych rzeczy z savoir vivre - pochodzę z dobrego domu i mam dobre wychowanie ale dla osób bezmyślnych używam sformułowań godnych tego co sobą reprezentują więc bywam w tym temacie także konserwatystą: "Dzwony biją bo są puste" kolego menago

on34

menago - po pierwsze Diagnosis nie jest potentatem na rynku i tego ani ja ani nikt nie podważa. Niemniej udział % firmy jest już na tyle duży, że wszyscy jej się przyglądają. Po co ty mi przytaczasz przetargi skoro guzik masz pojęcie o strategii firmy. Maspex Wadowice czy choćby Solaris nie są na giełdzie GWP, a są jednymi z największych potentatów w swoich branżach w Europie. Jakoś Panie menago Diagnosis postawił na wartości inne niż przepłacanie przetargów i od kilku lat rośnie w siłę czy to negujesz na swój głupi sposób czy też nie - strategia firmy sprawdza się w 100 %. A te przetargi wszystkie i wielki udział w rynku miała kiedyś Hellena, Lekkerland, Shlecker w Polsce - i co im wyszło z puszczania towaru po stole za bezcen ? Co z tego, że wartość firmy rosła jak zysk operatywny był zerowy. Nie sztuką jest rzucać kasę na lewo i prawo, sztuką jest zarabiać po najmniejszych kosztach.

@on34

A co mają do rynku medycznego w Polsce przytaczane przez ciebie, on34, przykłady koncernu spożywczego, sieci drogerii lub butików tytoniowych, firmy autobusowej czy producenta soków?? Diagnosis jest rzeczywiście potentatem... w puszczaniu własnych unikatowych rozwiązań i własnych produktów za pomocą hurtowni.Ale jeśli nie potrafi wysłać w teren wyszkolonego merytorycznie przedstawiciela medycznego, który potrafi choćby na poziomie szpitala powiatowego przekonać do swojej oferty lekarzy, przeforsować swoją specyfikację produktu i wygrać proste postępowanie przetargowe, to o czym tu rozmawiamy? Nie neguję tego " na swój głupi sposób" (typowy przykład przykrywania chamstwem własnej niewiedzy i braku racjonalnych argumentów) ale operuję faktami i danymi. Dla osób czytających to forum, istotne jest czy się w Diagnosis czegoś nauczą, oprócz dołączenia do grupy tysięcy błąkających się po aptekach, gabinetach i poradniach "przedstawicieli medycznych", których firmy-matki wysyłają po... pieczątki potwierdzające wizyty i kontrolują to za pomocą GPS. A śmietankę z ich wizyt i tak na spokojnie spije kierownik regionalny, manager produktu i dyr. handlowy. Twoja logika on24 zawarta w ostatnim zdaniu twojego postu bardzo jasno określa też sposób rozliczania obecnych i przyszłych pracowników oraz zakres inwestowania w ich przygotowanie do pracy. Co w tym przypadku akurat jest bardzo istotne dla osób szukających informacji o tej firmie.

ph med

menago - zobacz na % udziałw rynku ostatnich kwartałów - już się wszyscy powoli z Diagnosis muszą liczyć czy tego chcesz czy nie. Jak się to ma do Twoich wywodów nie wiem - może tak jak do przysłowania, że krowa co dużo ryczy mało mleka daje ?!! z Ciebie widać taki menago i analityk rynkowy jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba :-)

@ph med

Dorabiasz ph med dbaniem o pozytywny obraz Diagnosis na tym portalu czy masz to w zakresie obowiązków? Z Diagnosis muszą się liczyć tak, jak w danych poniżej, he he he.Zainteresowanym polecam to info !!! Zamówienia publiczne udzielone firmie DIAGNOSIS S A i jej szacunkowe przychody z realizacji przetargów w latach 2010 - 2015: Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych 33. Łączna wartość wygranych przetargów - 492 346 zł. Liczba zamawiających - 28. Średnio ogarnięty REP w konkurencji Diagnosis, typu Roche, Bayer czy Abbott, ma ROCZNĄ sprzedaż spokojnie powyżej 1 mln pl. ROCZNĄ ph med, a nie 6-letnią!!! I tak się składa, że z reguły wiem co mówię lub piszę, a i Diagnosis znam od środka bardzo dobrze. A obrażanie kogoś na forum świadczy tylko o Twojej ignorancji i braku nawet podstawowej wiedzy o rynku. Więc nie ściemniaj pytających, jaka to "młoda i ambitna firma", bo ma się to nijak do rzeczywistości.

ole

www Jeśli Ty szukasz pracy spokojnej za 5 tyś. na rękę to postanów sobie zostać prezesem zarządu, a dostaniesz i Astona Martina za 200 tysięcy i może. W każdej pracy jest stres, czy jesteś ph hurtowni spożywczej czy konsultantem medycznym to jest to w rzeczy samej akwizycja w roli petenta. A z jakimi ludźmi pracujesz to już nie trafisz nigdzie ... ile ludzi tyle charakterów... A jak ja na rozmowie słyszę jaki ph dostanie to ja bym powiedział Fiata 126P. A dla wielu ludzi awans z ph. aptecznego na ph medycznego to perspektywa awansui inwestowanie w przyszłość poprzez zdobywanie doświadczenia choćby.

www

Zrozum też ludzi: praca,stresująca,bez perspektyw-z reguły rotacja,zwolnienia,mobbing ,kolesiostwo na górze,codzienność w akwizycji w roli petenta, uniżonego sługi.Najpierw względem klintów,następnie psychopaty kierownika- to chociaż może wynagrodzi to rewelacyjny samochód . Dla większości to bardzo ważne jaki właśnie będzie.Wpływa istotnie na motywacje .Słusznie.

ph med

Jak czytam pytania niektórych to zastanawiam się w ogóle czego wy ludzie chcecie- Samochód jest tylko narzędziem pracy do przemieszczania się. Byle by był komfortowy ale czy to ważne jaka marka, model itd. A co do Diagnosis-a młoda, ambitna firma. Rozwojowy rynek. Lepsza taka niż korporacyjne nawyki począwszy od zrytej psychiki kończąc na weekendowych raportach.

@ph med

He he he, młoda ambitna firma? Nie taka młoda, ambitna tak bardzo, że nie potrafi z własnymi produktami wygrywać przetargów. Niestety, kadra zarządzająca, managerowie produktów i dział ZP nie pomoże tu nikomu w osiąganiu wyników na dobrym poziomie. A jak sam się do tej pory nie nauczyłeś/aś ustawy o ZP i nie masz kompletnej wiedzy o konkurencji, nie wiele zdziałasz i tym bardziej niewiele zdobędziesz konkretnych doświadczeń i wiedzy o rynku. A bez wsparcia centrali-matki, w obecnych czasach, praca tylko dla zupełnie poczatkujących i lawirantów.

nowa

Mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jakimi samochodami jeździ się w diagnosis

Kamela
@nowa

Samochody Kia Ceed nowiutkie, lub dwu letni. GPS w aucie, ale jak robisz swoje nikt go nie sprawdza.

marcel

Witam, Jutro mam rozmowę, proszę o info o warunkach pracy w Lublinie.

ciekawski
@marcel

I jak dostałeś się ?

nikos

Mozesz napisac jeszcze jakie samochody sa i czy gps

Kamela

Tak, posiadam doświadczenie, nie tylko ja, ale też kilku przedstawicieli, którzy odeszli bądź zostali zwolnieni. Praca jest ok. Nie ma jakiejś mega napinki i z tego co wiem, wszystko zależy od kierownika. Ja pracowałam w północnej części Polski dość długi okres czasu. Produkty są dobre, ale można zapomnieć o realizacji planu. Z tego co wiem, to dwie osoby zrobiły plan w przeciągu istnienia działu Dermo. Mimo, iż plan nie jest zbyt wysoki, to produkty marnie się sprzedają. Na początku warto negocjować pensję, bo z tego co wiem to każdy miał inną. Brak ogólnej organizacji pracy przedstawicieli, nie wiadomo kto kim się zajmuje, czy żona prezesa, produkt menadżer czy może kierownik. Brak przepływu informacji. Pracę szczególnie polecam osobom, którzy zaczynają swoją zabawę z przedstawicielstwem, dobra szkoła życia. Może tu za dużo nie zarobisz, ale doświadczenie zdobędziesz. Szkoda tylko, że nikt nie słucha przedstawicieli, którzy wszystkie informacje przynoszą z rynku, co warto byłoby wprowadzić nowego, ale to częsta bolączka nowych działów sprzedaży. Co do Prezesowej, to myśli, że ma najlepsze produkty na świecie i brak jej jakiejkolwiek pokory. A szkoda, bo wiele mogłaby osiągnąć. Samochody, w porządku. Do pracy laptop, tablet. Mam nadzieje, że pomogłam.

Witam, czy posiada ktoś wiedzę na temat pracy Przedstawiciela Handlowego ds. dermokosmetyków??? wszystkie informacje cenne!!! np. zarobki, atmosfera , samochód, premie. Będę bardzo wdzięczna za informacje i z góry dziękuje

nosek

kazdy widzi tylko czubek wlasnego nosa i pisza jak im cos nie pasuje albo cos chce napisac zeby zaszkodzic albo porspotu zeby sie wyzyc. taki niestety mamy kraj szkoda ze ludziom nie chca pomoc w ich pracy - za duzo jest tego wszystkiego niestety dookola eby tak zaufac byle komu i od razu isc od pracy

olaf
@nosek

Firma maskara, jedna wielka tragedia.Kosmetyki, których nikt nie chce kupować, zero budżetu na wprowadzenie nowego, nieznanego produktu. Kierownik tragiczny, na niczym się nie zna, w niczym nie pomaga a raczej jeszcze utrudnia.Nie wiem kto mu załatwił to stanowisko:-, zero zaangażowania, żyje swoim życiem.Wypłata tak mizerna, ze już niższej chyba nie ma w tej branży. Nie polecam!

xxx
@olaf

podaj proszę nazwisko kierownika albo przynajmniej inicjały

rr
@olaf

do reklama a czy po tym też będzie praca w Niemczech Wole to 100x niż być akwizytorem w Polsce

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnosis S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Diagnosis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnosis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnosis S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diagnosis S.A.?

Kandydaci do pracy w Diagnosis S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diagnosis S.A.

Diagnosis S.A.