Werona

Kluczbork

Opinie o Werona

Życzliwa 2011-04-16 18:53
Właścicielka czy kierowniczka bo tego nikt nie wie.
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie potrafiła się przedstawić.
Praca osób sortujących towar urąga wszelkim przepisom BHP.
Dziwię się,że tą firmą nie zainteresowała się Inspekcja Pracy.
Być może nastąpi to niedługo.
janeko 2016-05-14 15:54
tylko u nich w Kaliszu szukają sprzedawców z tego co widze, wiec wydaje mi się, ze nie ma problemu, bo jednak kasa zawsze jest na plus z tego co się orientuje.
Hanna 2017-05-29 13:19
Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko - Sprzedawca. Oferty pracy możecie znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Macie już jakieś doświadczenia, z tym stanowiskiem? Podzielcie się swoimi opiniami.
klijentka 2017-06-26 18:27
Zostałam dziś potraktowana jak złodziej ! Jestem osobą uczciwą i brzydze się
ZŁODZIEJAMI !! Pani która skasowała moje rzeczy kazałą mi wyciągnąć wszystko z torby
byłam zaskoczona pierwszy raz w życiu mnie takie coś spotkało jestem w szoku normalnie zapytałam o co chodzi a kobieta do mnie , że ma podejrzenie , że ja kradnę
zamurowało mnie jestem osobą dojrzała i nigdy w życiu nic nikomu nie ukradłam
jak już pisałam brzydzę się złodziejami i oszustami kobieta nic nie znalazła zapytałam ją skąd takie oskarżenie nie umiała odpowiedzieć mało tego nawet mnie nie przeprosiła
żenujące zajście widzieli ludzie czułam się okropnie ja która robiłam tam zakupy nawet donosiłam 10 groszy jak zabrakło miałabym za 3 zł szargać swoją reputację
czuje się strasznie !Kobieta zepsuła mi cały dzień ciekawe co ludzie którzy byli tam sobie pomyśleli ? W każdym razie ten sklep już dla mnie nie istnieje chyba , że zmienią personel .
Zostaw swoją opinię o Werona - Kluczbork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Werona