Opinie o MARAT Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MARAT Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MARAT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARAT Sp. z o.o. w Rybnik

Adriana

Pracowałam w firmie Marat kilka lat, w związku z tym, że wykorzystałam już wachlarz możliwości awansów, musiałam się z firmą rozstać, jednak jako pracodawca Marat to jedna z prężniej rozwijających się firm w regionie i polecam ją szczególnie dla młodych osób, które chcą nauczyć się fachu od doświadczonych pracowników, którzy pracują w firmie wiele lat.

Tak, szukamy pracowników na stanowisko z-cy głównej księgowej. Wszystkie aktywne ogłoszenia znajdują się na https://grupamarat.pl/praca/ Zachęcam do zapoznania się z ofertami pracy.

Bywalec

Nie radzę iść tam do pracy starszym osobom. Ty stary (usunięte przez administratora) i ty (usunięte przez administratora)było na porządku dziennym. Kierownictwo firmy nie reagowało. Mówię tu o dziale w Płocku.

Rysiek

Zgadzam się należy pytać w firmie tu często nieprawdziwe opinie są podawane.

Mariola
@Rysiek

A czy do działu księgowości są przyjęcia?

Wiecie, czy MARAT Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Aplikowałeś na stanowisko MAGAZYNIER oferowane przez firmę MARAT Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Krystian

patrząc na okoliczne molochy w postaci supermarketów marat to jedna z nielicznych firm w regionie, która zatrudnia sporo osób, budynek robi wrażenie, spacer wirtualny też, jestem pod wrażeniem.

Polecam

To fajna firma, która w tych trudnych czasach dynamicznie się rozwija.

Dominika
@Polecam

Co dla ciebie oznacza fajna firma? Bo dla mnie taka, która daje stabilność i dobre zarobki. Nie zdarzają się zwolnienia, o które trzeba się martwić? Stawki rosną z roku na rok?

Bożena

Firma ma lepsze pomysły na inwestycje niż ta strona internetowa. Gdyby miała złoty profil to połowę głupich opinii już by nie było. Jak widać firma nie boi się tych opinii bo one w żaden sposób nie wpływają na jej być albo nie być. Nadal się trzyma i jest w dobrej formie. A skoro tyle wiesz o firmie to dlaczego zadajesz proste pytania, sam rozwiąż zagadkę, o którą pytasz.

Om

Witam widzę że firma szuka tokarzy cnc i stąd moje pytanie ile można zarobić jako Tokarz czy robicie nadgodziny czy 8 i do domu oraz jaki gabaryt głównie toczycie mały czy duży proszę o odpowiedź

@Om

Zachęcam do składania aplikacji, wszelkich szczegółów udzielamy na rozmowach kwalifikacyjnych. aktualne ogłoszenia znajdziecie Państwo na stronie www.grupamarat.pl

Robert

Polecam firmę jako potencjalnego, długoletniego pracodawcę.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Monter w MARAT Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Radek

Akurat na to stanowisko nie, ale byłem na rozmowie do innego działu i uważam, że rozmowa byla prowadzona na dobrym poziomie, polegała na miłej rozmowie, w której Pani rekrutująca pytala o różne aspekty zawodowe u poprzednich pracodawców, otrzymałem wszystkie informacje, o które pytałem i teraz tu pracuję.

bywalec

(usunięte przez administratora) Przykre to bo firma ma potencjał żeby być naprawdę fajną firmą. W Płocku chamstwo zaczęło się w momencie gdy pan B. zmusił do odejścia Karolinę - kierowniczkę oddziału. To tego wokół firmy plącze się drugi pan B. udający wielkiego doradce i menago. Facet który jest półgłówkiem udającym wielkiego menadzera. Dziwię się że właściciele firmy go trzymają. Niech sprawfdzą jak prawie do ruiny doprowadził Chemorozruch. Tam dostał kopa w (usunięte przez administratora) i firma od razu nabrała rozpędu. Tak więc niech właściciele firmy przejrzą na oczy i pozbędą się tych osób i na pewno nic na tym nie stracą wręcz zyskają.

Tak, ok

Tak fajna ekipa.

Mateusz

Polecam firmę . Rekrutacja przeprowadzona profesjonalnie. Wszystko co było deklarowane spełnione po zatrudnieniu. Fajna atmosfera, możliwość rozwoju. A zastanawiałem się czy aplikować czytając wpisy. Przeglądałem opinie o innych firmach do których zamierzałem składać podanie. Wpisy podobne, chyba każdy ma swojego hejtera.

Gęś

Jak czytam podobne wypowiedzi jak Twoja na forach innych firm, to myślę, że jak jesteś tak samo wysportowany jak mądry, to po tym jak zobaczysz w lustrze największego mądralę czesząc swoją piękną grzywkę, będziesz też potrafił sam się pocałować w Twoją równie śliczną kość ogonową. Ps. I tak będę aplikowała do tej firmy żeby sama się przekonać jak się pracuje, a jak mi się nie spodoba, to bez nadmiernego rozedrgania i emocji po prostu zmienię pracę. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę słonecznej niedzieli.

@Gęś

do Gęsi. Przeciez ja ci nie bronię aplikować do tej firmy. Firmę tworzą nie tylko właściciele ale tez ludzie. A ludzie są coraz gorsi. Życze powodzenia. W Płocku dwie fajne dziewczyny odeszły. Mnie się wydaje że właściciele nie są najgorsi, ale jest coraz więcej (usunięte przez administratora)co się pod takie firmy podłączają.

@Mateusz

Mateusz, przecież wszyscy wiedzą że jesteś zakładowym przygłupem do wykonywania rozkazow, przynieś wynieś pozamiataj

@Adam

Masz rację. Nie rozumiem dlaczego moje wpisy wywołują u Ciebie tyle emocji. Lubisz mnie. Miałbym do Ciebie prośbę o podpisywanie się tym samym nickiem, chyba że wolisz inicjały.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie MARAT Sp. z o.o.?

bronek

Warunki są dobre, pracuje się bardzo dobrze.

pejsarz

Takie jak dostałem przy zatrudnieniu. Mogły by być lepsze.

HR

Zapraszamy osoby zainteresowane do przeglądania strony internetowej Grupy MARAT, proponuję wirtualny spacer, który jest dostępny pod adresem: https://grupamarat.pl/wirtualny-spacer/ , tu możecie Państwo zobaczyć częściowo warunki pracy panujące w spółce MARAT. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem zatrudnienia w Grupie MARAT zachęcam do śledzenia ogłoszeń o pracę dostępnych na: https://grupamarat.pl/praca/ Szczegóły dotyczące zatrudnienia oraz warunków pracy można uzyskać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wszelkie zapytania dotyczące pracy/zatrudnienia/ prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@grupamarat.pl

Karol

Marat ma widziałem ciekawą ofertę i bardzo szeroką, zastanawiam się nad pracą handlowca w tej firmie. Jakie macie benefity na tym stanowisku?

@Karol

Dla handlowców spółka przewiduje benefity w postaci standardowych narzędzi takich jak samochód marki VW, możliwość wykorzystania przez pracownika auta służbowego do celów prywatnych, laptop, smartfon oraz dodatkowych, m.in. dofinansowanie do kart Multisport, podstawowa opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (bardzo dobre warunki), ubezpieczenie medyczne (w tym pakiet rodzinny) oparte również na bardzo dobrych warunkach, finansowanie szkoleń, nauki języków obcych, możliwość uczestniczenia w targach branżowych krajowych jak i zagranicznych, imprezy integracyjne. Poza tym w dni pracy w biurze dostępna jest dobra firmowa kawa, duży parking, owocowo-warzywne czwartki.

@HR

Ale bzdury, od kiedy samochód służbowy jest benefitem, laptop, smartfon, (usunięte przez administratora).nie o Szopenie. Mnie mimo kwitu od lekarza nie chcieli zwrócić 200 złotych dofinansowania do okularów. Impreza integracyjna ..... kilka (usunięte przez administratora)d kierownika

Dzięcioł
@Dudek

A co by było dla Ciebie dobrym benefitem? Widać, że Jesteś inteligentnym, wymagającym i mądrym człowiekiem, więc może coś rozszerzającego jeszcze bardziej Twoje horyzonty?Jak widać kierownik od razu Cię polubił i poznał na Tobie, bo mówił Ci na imprezie po imieniu. Może kiedyś też zostaniesz kierownikiem?Jak widać już teraz z Ciebie prawdziwy mistrz ciętej riposty. Co za metafory! Odpoczywaj.

Aleksandra
@Dudek

Podaj mi proszę nazwę firmy w której wszystkim pracownikom dają samochód służbowy i laptopa. To bardzo dobra informacja dla wszystkich.

Jacek
@Aleksandra

Laptop to narzędzie pracy a nie zabawka. Samochód zazwyczaj to kłopot, bo w 99,9 % ma zamontowany GPS. Po drugie uważają ze jak masz laptopa i samochód to mogą dzwonić po godzinach i angażować cię w pracę po godzinach. O 15 wychodzi się z pracy i ma się czas dla siebie.

Truteń
@Jacek

Jestem zatrudniony w tej firmie od niedawna i chciałbym mieć samochód służbowy i laptop, ale niestety na moim stanowisku mi się nie należy. Z Twoich wypowiedzi wynika, że chyba jesteś niezwykle pracowitym i uczciwym człowiekiem. GPS prawdopodobnie Ci przeszkadza w jeżdżeniu na lewo, a po 15 to po prostu nie odbieraj telefonu żebyś się nie spocił za bardzo i główka nie bolała. Leż i odpoczywaj.

Jacek
@Truteń

Samochod, telefon i laptop to tylko narzędzia pracy. Niedlago będą pisać że papier toaletowy w kiblu jest benefitem

Daniel
@Jacek

Zdziwiłbyś się jak jest w innych firmach, trzeba mieć sporo rzeczy swoich. Poczytaj sobie ogłoszenia i wtedy napisz czy samochód jest wszędzie dostępny jako narzędzie. Ja spotkałem się z wieloma ogłoszeniami gdzie wymagany jest samochód własny. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, dla jednych samochód jest narzędziem dla innych będzie benefitem.

Darek

Czy odział w Płocku zatrudnia ? Na jakie stanowiska?

dudek

Marat to mała firma próbująca działać na rynku i szukająca swojego miejsca. Właściciele może nie są żli, ale mają pecha do dobierania sobie współpracowników. I to ich obciąża. Pan (usunięte przez administratora) udający szychę i osobę rzekomo wpływową. Na rozmowach opowiada niestworzone rzeczy i próbuje się przedstawić jako wszystko mogący. I tak pewnie świeci w oczy właścicielom firmy. W Płocku gdzie mogą zamykają przed nim drzwi. Słowo (usunięte przez administratora) jest u niego wytrychem na wszystko. Próbuje na pracownikach wymuszać załatwianie spraw dzięki prywatnym kontaktom, które póżniej chce przedstawić jako własne zasługi. Facet nie ma pojęcia o nowoczesnym prowadzeniu firmy. Czy przy obecnym pobycie na firmy i ilości prac nie do przebrania, potrzebny jest takiej małej firmie "doradca" kosztujący pewnie nie mało ? Zresztą w oddziale w Płocku nie tylko on jest "orłem". Ubliżanie i wyzywanie pracowników jest na codzień. (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora), nikt nie może być mądrzejszy od pana (usunięte przez administratora) i pana (usunięte przez administratora)

Alex

Czy ma Pan dowody na tak rzucone oskarżenie? To, że jest Pan anonimowy nie zwalnia Pana z odpowiedzialności karnej.

Aleksandra

Tak sądzisz, że faktycznie nie mają pojęcia? To prowadzą tu jakikolwiek nadzór? Pracownicy się z nimi czasami widują?

Janek
@dudek

mała firma, dobre sobie, ma kilka oddziałów w Polsce i siedzibę główną na śląsku, więc określenie mała jest nietrafione.

Lucjan
@dudek

Grupa MARAT to zespół ludzi z pasją rozwoju, ciągłego doskonalenia, różnorodnymi kompetencjami, którzy czerpią radość i satysfakcję z pracy stawiającej wiele wyzwań każdego dnia.

Tak trzeba zapytać syndyka MWM gdzie się podziały pieniądze za niezapłacone faktury.

Dawid

Firma Marat to w Rybniku jedna z nielicznych firm, gdzie można znaleźć fajną pracę. Rybnik to dziura same sklepy nic więcej.

Rafi

Robota jak każda inna ale te warunki spawalnicze nie do przyjęcia nie wiem czemu hala na której odbywa się spawanie nie posiada centralnego wyciągu spalin spawalniczych no w trakcie intensywnego spawania wielu spawarek zadymienie osiąga poziom nie do oddychania a przecież nie tylko spawacze tam pracują. Wymiany powietrza na hali spawalniczej brak. No ale to nic ważne że pierdzistołki mają klimatyzowane pomieszczenia reszta to nie istotny szczegół. Jeśli się to nie zmieni dowód na taki stan rzeczy trafi gdzie trzeba. No i ten robercik strzelający foty i stresujący ludzi wszędzie go pełno mam wrażenie że jak bąka puszczę to on już wie. W TAKIM STRESIE TRUDNO NORMALNIE PRACOWAĆ.

Janusz

Polecam firmę rozmowa kwalifikacyjna rzeczowa. Po zatrudnieniu wszystkie obiecane na rozmowie warunki spełnione. Możliwość szkoleń, rozwoju, fajna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o MARAT Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w MARAT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MARAT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARAT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 16 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARAT Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 227 ocen.

MARAT Sp. z o.o.