Opinie o PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. w Czarna Białostocka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. w Czarna Białostocka

HEJ

Cześć wam Panowie Od siedmiu lat na tym forum wylewacie gorzkie łzy jak jest tu źle, porzucacie tą firmę, zamartwiacie się że Promostal padnie. Jednocześnie od siedmiu lat życie toczy się swoim torem, prezes nie musi spawać, nowe zlecenia są, firma istnieje. Panowie wizjonerzy nie wiem co palicie albo co pijecie ale musicie przyznać, że ponieśliście porażkę, straciliście czas poświęcony na przelewanie swoich żali. Nie szkoda?

@HEJ

I tak ma być brawo

Wspolpracownik
@HEJ

Zawsze znajdą się ludzie którym będzie lepiej lub gorzej w tej firmie. Ten który ma na głowie kredyty i banki i rodzinę na utrzymaniu prędzej się zacewnikuje niż cokolwiek tu napisze, ale w końcu i jego desperacja da znać, pamiętaj jk że będzie to w najmniej odpowiednim dla firmy momencie. Tak jk jesteś chytry bo nie inteligentny w 4 oczy jesteś (usunięte przez administratora) i to niezbyt bystrym zarówno dla biura jak i warsztatu, a jak trzeba otwarcie porozmawiać z załogą to robisz więcej wschód niż wydechów i efekt sapania, zapowietrzenia każdy z pracowników doświadczył. Nie lepiej było zostać na roli? Tam byś błysnął i z pewnością się odnalazł. Pamiętaj 2 rzeczy: - szanuj innych ludzi a oni będą szanować Ciebie - kradzione nie tyczy Jako głęboko wierzący człowiek nie powinieneś używać spowiedzi jako wytrycha do swojego sumienia

Izabela

@gość, to co piszesz faktycznie nie przedstawia się zbyt ciekawie. Czy były podejmowane jakieś próby rozmów w tej sprawie? @anonymous, rozumiem, że także pracujesz w Promostal. Czy możesz napisać coś jeszcze o tym pracodawcy oraz warunkach, jakie oferuje? @Gość., fakt jest taki, że w wielu zakładach pracy montowane są kamery. Może w pewnym stopniu ma też to służyć bezpieczeństwu pracowników?

Co się dzieje ze firmie nie ma pracy firma CUDOWIANKI

gość

Jeśli ktoś twierdzi że nie ma mobbing kamerowy (usunięte przez administratora)I szukanie ciągle dziury w całym powoduje że odradzam każdemu pracę w tej firmie Wynagrodzenie bez premium która utną ci za byle co równają się z pracą w Biedronce. A przynajmniej masz czysta wmiare pracę a nie zapylenie, zadymienie, (usunięte przez administratora)

@gość

Popieram cie jak najbardziej (usunięte przez administratora)

Spawacz

Pospawanie próbki, rozmowa z jakimś pracownikiem produkcji(chyba brygadzistą). Pracownik obraził się na wzmiankę o tym, że mam inne rozmowy o pracę. Z żadnym kierownikiem nie porozmawiałem, niczego o firmie się nie dowiedziałem, pytań nie miałem komu zadać, ani przedstawić swojej osoby wykwalifikowanemu rekruterowi. Podejście do potencjalnego pracownika od początku lekceważące.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Gość.

Odradzam komu kolwiek prace w tej firmie. Wszystko przez te kamery. Chieliby zeby nawet pracownik przerwy nie miał. 10min na kamerach pracownika nie widza i juz pretensje ze niee robi,stoi itp. I groźba zabraniem premii...

Izabela

@Jeden z wielu, czy jesteś pewien, że w Promostal panuje mobbing? Jest to dość poważne oskarżenie. Przypominam, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno takie sytuacje miały miejsce w Promostal? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie? @HEJ, z Twojego komentarza wnoszę, że pracujesz w tej firmie. Czy możesz powiedzieć coś więcej? Jaką umowę proponuje ten pracodawca?

@Izabela

Witam proponuje zrobić zebranie pracownicy plus dyrekcja i kierownictwo i wtedy będzie można sobie wszystko wszystko wyjasnic

Hej

Zadzwoń i zapytaj ;)

też pracownik
@Izabela

Myślę, że z tym mobbingiem to trochę przesada lub może ktoś jest nadzwyczaj wrażliwy. Niezaprzeczalnym jest jednak fakt, że pewien Pan mający władzę lubi dużo "godoć" a traktując jako żart używa ironii a nawet szyderstwa. Warto byłoby mu przypomieć "...I śmiech niekiedy może być nauką,. Kiedy się z przywar, nie z osób natrząsa;. I żart dowcipną przyprawiony sztuką. Zbawienny, kiedy szczypie, a nie kąsa;. I krytyk zda się, kiedy nie z przynuką,. Bez żółci łaje ..."

Jeden z wielu

Wczesniej dobrze sie tu pracowało ale niestety teraz jest lipa ciągły mobing brak szacunku dla pracownika zarobic też sie nie da chyba ze bedziesz niewolniczym przydupasem ,nieuczciwość firmi itp. Ogólnie odradzam komu koleiek wczesniej sam polecałem ten zakład pracy dzis odradzam ten (usunięte przez administratora)

kleklekle

https://bialystok.pip.gov.pl/pl/formularz/141 sprawą mobingu kamerowego powinna się zająć inspekcja pracy, w linku formularz zgloszeniowy do pipu

Pleple
@kleklekle

Miasto też zgłoś, kamera na każdym skrzyżowaniu

Kleklekle
@Pleple

Tylko ze miasto nie skarży się ciągle na mnie że za wolno ruszam ze skrzyżowania

HEJ

Jak tak dalej będzie to masz racje ludzie sami będą się zwalniac bo kto wytrzyma taka presje w pracy się pracuje(usunięte przez administratora)

Hej

On 38

Dlaczego ludzie ktorzy zatrudnili sie nie dawno maja wyzsze stawki niz Ci co pracuja juz w tej firmie po kilka lat? Moze Pan Prezes o tym nie wie?

@On 38

Dla zachęty żeby było komu pracować

Dobry pracodawca to pojęcie, które dla każdego oznacza coś innego.Oczekiwania ludzi są wypadkową wielu zróżnicowanych czynników, m.in. wyznawanych wartości, doświadczeń, sytuacji rodzinnej, czy statusu społecznego.oprócz finansowego wynagrodzenia pracownicy doceniają pozapłacowe motywatory. Ludzie odpowiednio zmotywowani efektywniej realizują swoje zadania i przez to cele biznesowe firmy. Pracodawcy stoją więc przed wyzwaniem, jak odpowiedzieć na potrzeby potencjalnych i obecnych pracowników. Zmotywowany pracownik przekłada się na wymierne korzyści .Zadowolony pracownik chętniej podejmuje wyzwania w codziennej pracy i nie rozważa innych ofert pracy, a dzięki pogłębionej wiedzy i nowym umiejętnościom efektywnie wykonuje swoją pracę, co długoterminowo przekłada się na podniesienie poziomu wydajności .ALE NIE MOBING KAMERY STRES CHAMSKIE ODZYWKI Z NAGONKĄ .

@anonymous

Masz racje przyjacielu wiem cos o tym przykład firma obok Cynkownia

czas wic panowie robota jest normalnie platna wielki manitu zabiera samochody promostal to nie wszysko

Były wypełnianie ankiet w zakładzie co ci się podoba a co bys zmienil mam pytanie dlaczego dyrekcja nic nie robi w związku zapyleniem hali i dużym zadymieniem ludzie przesto chorują chodza na zwolnienia i urlopy kiedy będą warunki w miare dobre(usunięte przez administratora)

@anonymous

I masz racje ze niewiele zrobili do niedawna. Ale ankieta byla w styczniu i chcesz miec w marcu efekty? moze za pare miechow. A jeszce powiedz gdzie maja lepiej. chetnie sie przeniose

mamy jednego z lepszego szefow produkcji swietnego kierownika jana bi kupe technologow bez kopetencji lub zastraszonych czas na zmiany a moze szukajmy pracy

nie da sie pracowac w firmie gdzie wielki wodz zamiast zajac sie kontraktami sledzi ludzi na kamerach mobing nagonka kiedy pojawia sie pierwsze wypadki ludzie wariuja ten statek chyba tonie

@anonymous

Masz racje przyjacielu wodz powinien zajac się praca na nowe kontrakty a ludziom dac spokojnie pracować bez stresu nie wiem co się dzieje ale jak będzie dalej tak to tylko patrzeć jak na wiosne ludzie będą się zwalniac i tak firma ma już zla opinie w Czarnej Bial

masz racje i co będzie dalej

Jacek

Czy dobra praca w firmie jest powodem tej ciszy od dawna?

@Jacek

Dlaczego z dobrego zakładu pracy robi się (usunięte przez administratora)

wywrotowiec

Czy szefostwo firmy nie mogłoby się zastanowić kim obsadza stanowiska funkcyjne (od brygadzisty po sam szczyt). Człowiek z łapanki -szkoda kasy. Cóż warta jest strona techniczna gdy brak jest pojęcia o zarządzaniu zespołem. Szkolenia z zarządzenia to u nas abstrakcja. Na samoszkolenie np. brygadzisty w sprawie budowy autorytetu,obowiązków, wymagań czy kontaktów bezpośrednich z ludżmi nie ma co liczyć, a przecież w internecie tego masa - tylko chcieć. Może stawka motywacyjna zbyt mała? Brygadzista to przykład, a przecież są jeszcze dwa szczeble i ich to też dotyczy. Swieża krew to złamanie patologicznych układów, stanu zawieszenia i najczęściej zdrowie, chociaż transfuzji czasami dokonywać kilka razy.

gienek

Dla mnie jest okej

Zostaw merytoryczną opinię o PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. - Czarna Białostocka

• Jak się pracuje w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.