Instalbud Czarna Białostocka

Czarna Białostocka

Opinie o Instalbud Czarna Białostocka

slusarz spawacz hydraulik 2009-11-21 17:10:25
Witam.Pięknie pierwszy wpis.Widzę że jak do tej pory wszystko było dobrze ???Prezes pogrywa totalnie [usunięte przez moderatora].poodcinali stawki 12 % ,nadgodziny czyste godziny bez dodatków,ubrań nie chcą kupować bo kryzys,miały być obcięcia na 3 miesiące a jak widać i słychać ani się garna żeby wróciło wszystko do normy.Gdzie ten kryzys?? roboty tyle że w soboty każą przychodzić bo straszą że będą zwalniać .Ludzie co tu się [usunięte przez moderatora]dzieje.Dodawajcie swoje opinie
monter 2010-01-03 14:15:10
ja tam nienazekam jest jak jest prezes jest wporzadku moim zdaniem praca dobra polecam
SPAWACZ 2010-09-16 22:44:36
TO JEST FIRMA KANT [usunięte przez moderatora]
Ślusarz 2010-09-22 21:07:44
Co prawda to prawda[usunięte przez moderatora]. Brak szacunku dla pracowników. Dorobić to tu sie można jedynie garba.
spawaczmigmag 2012-06-14 18:06:32
witam. jak z praca dla spawaczy w czarnej. ile moze miec u was spawacz na godz.
max 2014-01-15 01:35:15
Witam firma istne dnnnoo !!! 1000 do reki i czekasz nie wiadomo ile na reszte. Nikomu nie polecam tej firmy. Biora duze pieniadze za zlecenia a w czasie wyplaty jest mowa ze jeszcze nie maja. Zal mi tych ludi
Piotr 2016-08-02 09:38:53
Uwazam ze szef bardzo w porzadku. Uczciwy czlowiek. Nie ma co narzekac, wszedzoe jest kryzys,ae nie wszyscy to rozumieja. Płacą bardzo dobrze i od wielu lat tam pracuje i nie moge narzekac. Pracy bym nie zmienil.
Zostaw swoją opinię o Instalbud Czarna Białostocka - Czarna Białostocka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalbud Czarna Białostocka